Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa przed wyborem stanu

(dla dziewcząt i chłopców)

     Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

     Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.


Aniołowie. Rozważania teologiczne Aniołowie. Rozważania teologiczne
Romano Guardini
Książka Romano Guardiniego jest próbą dotarcia do pierwotnego, nie zafałszowanego przez kulturę masową obrazu aniołów; do zrozumienia ich istoty i roli, jaką pełnią w Boskim objawieniu. Ponowne odkrycie w dzisiejszym świecie tych tajemniczych postaci, wypełnionych potęgą Boga, pomaga współczesnemu człowiekowi zrozumieć ich prawdziwe, chrześcijańskie znaczenie, odkryć ich utraconą wielkość... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 Marcin: 07.02.2015, 16:08
 Aniele Strozu Moj prosze Cie badz przewodnikiem we wszystkich moich drogach i prosze Cie o trwala opieke i pomoc w moich sprawach. Prosze Cie wybaw mnie i moich najblizszych od chorob,nieszczesc , zlych przypadkow,bledow i zlych podstepnych ludzi.
 S I P 23 6 2011: 23.06.2011, 22:42
 ANIELE ZWRACAMY SIE DO CIEBIE Z PRZBA O POMOC W NASZYM ZYCIU BYSMY PODJELI DOBRA DECYZJE BY WSZYSTKIE SPRAWY NAM SIE POWIODLYNPROWADZ NAS DOBRA I PROSTA SCIEZKA OTACZAJ POMOCNYMI I ZYCZLIWYMI LUDZMI BY NASZE DZIALANIA PROWADZILY NAS DO SZCZESCIA PROWADZ NAS OD POCZARKU DO KONCA I DAJ NAM DORY ZNAK BY EM GO DOBRZE ODCZYTALA I BY SIE NIE SMUCILA PROSIMY CIE O TO SERDECZNIE DZIEKUJEMY
 Jadzia: 12.09.2010, 01:01
 Mój Aniele, po raz pierwszy od tylu lat zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc w moim życiu. Naprowadź mnie na właściwa ścieżkę i wskaż mi kierunek, którym mam iść. Co mam zrobić z Łukaszem, co z doktoratem i pracą. Jeśli Bóg ma dla mnie plan proszę daj mi znak abym go rozpoznała. Pomóż mi otworzyć oczy, uszy, serce na łaskę i głos Boga. Pomóż mi odnaleźć sens moich dotychczasowych działań.
 Anna: 17.06.2007, 01:19
 Mój kochany Aniele Stróżu wstawiaj się za mną nieustannie u dobrego Boga i wypraszajmi wszelkie potrzebne łaski.Pokornie proszę.Dziękuję,że jesteś zawsze przy mnie i mi pomagasz.
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej