Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Przychylność Matki Bożej

     Gorąco pragnę podziękować Matce Bożej Licheńskiej za cudowną łaskę uzdrowienia. Księżom Marianom dziękuję za Msze św. odprawiane przed Cudownym Obrazem w intencji naszej mamy Stefanii. Jakże inaczej, jeśli nie cudem, można nazwać to, co spotkało naszą najdroższą mamunię?

     W kwietniu 1996 roku moja mama zachorowała na grypę. Szczegółowe badania wykazały, że jest to, niestety, nowotwór płuc. 30 maja 1996 roku odbyła się operacja. Była bardzo ciężka i stan naszej mamy był krytyczny. Lekarze nawet nie próbowali nas pocieszać. Poinformowano nas, że musiano usunąć jedno płuco, ponieważ naciek był potworny. Pobiegłyśmy z siostrą do ordynatora oddziału torakochirur-gii, pytałyśmy go - jakie on daje szansę przeżycia. Łudziłyśmy się, że doda nam otuchy. Niestety i tu dowiedziałyśmy się, że nadzieja jest nikła. Przeżyłyśmy okropny szok. Mama leżąca pod aparatami - to przerażający widok. Wychodząc od niej, położyłyśmy na jej łóżku obrazek Matki Bożej Licheńskiej równocześnie modląc się, by Maryja miała naszą kochaną mamunię w Swej opiece.

     Przed operacją mama planowała wyjazd do Lichenia, z którym była i jest związana modlitwą, pielgrzymką i ofiarą. Nie mogła jednak tego uczynić, ciągle coś przeszkadzało. Teraz, po rozmowie z lekarzami wiedziałyśmy, że jedyną pomocą dla ciężko chorej jest Cudowna Lekarka z Lichenia, Matka Boża Licheńska.

     Tego samego dnia (tj. 30 maja) w nocy pojechałyśmy z siostrą do Sanktuarium Maryjnego w Licheniu, by tam błagać o zdrowie dla naszej mamy. W Licheniu byłyśmy o 5.00 rano. W lesie grąblińskim odbyłyśmy Drogę Krzyżową. Modliłyśmy się gorąco o powrót do zdrowia naszej kochanej mamy. (...) W kościele uczestniczyłyśmy we Mszy św., błagałyśmy jednego z księży, by dołączył i naszą intencję do porannej modlitwy.

     Pełne wiary w przychylność Cudownej Mateńki Bożej Licheńskiej, rozmodlone, udałyśmy się do źródełka po cudowną wodę. Do domu wróciłyśmy spokojniejsze. Natychmiast udałyśmy się do szpitala. Jakież było nasze zdziwienie, gdy zobaczyłyśmy mamę bez rurek, drenów i aparatów. Chora mogła nawet z nami rozmawiać. Codziennie podawałyśmy mamie cudowną wodę ze źródełka. Podawałyśmy wodę do picia i przemywałyśmy nią pooperacyjne rany. Jedna z pielęgniarek powiedziała nam, że rany goją się zadziwiająco szybko i dobrze. Z każdym dniem nasza mama nabierała więcej sił. Wszystkie panie na sali gorączkowały, a nasza mama nie...

     Na sali leżała także młoda kobieta, matka dwojga dzieci. Leżała już miesiąc, ponieważ rana po szwie pooperacyjnym nie chciała się goić. Obserwowała, jak nasza mamusia się modli, a my nacieramy ją wodą z Lichenia. Zaproponowałam tej pani wodę licheńską.

     Powiedziałam, by też się modliła i przemywała ranę tą wodą. Zrobiła tak i po tygodniu została jako zdrowa wypisana ze szpitala. Rana całkowicie się zagoiła. Widziałyśmy to razem z innymi obecnymi na sali. I tę kobietę objęła łaska Matki Bożej.

     (...) Wizytujący chorych lekarze dziwili się, że wszystko u mamy tak dobrze przebiega. Minęło 8 dni. Miały nadejść wyniki wycinków branych po operacji. Nadeszły i wywołały zdumienie, okazały się bardzo dobre. Na tę wiadomość mama uniosła się i głośno oznajmiła: "To cud!" Dziewiątego dnia po operacji była już w domu.


Rodzina Stefanii Z.,
Kielce

Niezwykłe zjawiska wiary Niezwykłe zjawiska wiary
Patrick Sbalchiero
Stygmaty, lewitacja, bilokacja i dar wszechobecności, ekstaza – wszystkie te zjawiska ujęte zostały tu poprzez studium konkretnych przypadków, bez skostniałej ideologii czy ograniczającej metodologii... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 mama: 07.04.2017, 14:19
 Matuchno ukochana prosze o opieke nad moim synem Pawłem odmień jego los uproś u Jezusa uwolnienie z nałogów dla niego.Dziekuje z całego serca za wszystko.
 mama: 03.04.2017, 03:20
 Proszę Mateńko Licheńska o pomoc dla mojej rodziny. Nawróć moją córkę, która oddaliła się od Twojego Syna i daj radość macierzyństwa oraz szczęście rodzinne obu moim córkom. Błogosław calej rodzinie i wspieraj w trudnych chwilach.
 matka: 15.03.2017, 12:48
 Matko boza lichenska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina i prosze cie miejwopiece nasze zycie prosze cie te zey syn znalazł sobie miłosc i nie by łsamotny
 Elżbieta: 13.03.2017, 14:50
 Matko Boża Licheńska proszę z całego serca o prawidłowy bez komplikacji przebieg zabiegu dnia 15.03. wszczepienia implantów zębowych. Kieruj ręką lekarza aby zabieg się udał a implanty przyjęły się. Otocz mnie opieką Maryjo. Twoja oddana Czcicielka Elżbieta.
 anna: 09.03.2017, 12:11
 Matuchno licheńska proszę Cię o zdrowie moich dzieci i wnuków prosi anna
 mama : 08.03.2017, 08:01
 Kochana Mateńko Lichańska proszę Cię o łaskę uzdrowienia i szczęśliwy przebieg operacji córki Izabeli proszę z całego serca
 mama : 08.03.2017, 07:59
 Kochana Mateńko Lichańska proszę Cię o łaskę uzdrowienia i szczęśliwy przebieg operacji córki Izabeli proszę z całego serca
 mama : 08.03.2017, 07:57
 Kochana Mateńko Lichańska proszę Cię o łaskę uzdrowienia i szczęśliwy przebieg operacji córki Izabeli proszę z całego serca
 anna: 08.03.2017, 07:42
 Matko Boża proszę Cię o łaskę uzdrowienia i szczęśliwego przebiegu operacji córki proszę CIĘ z całego serca i proszę o Modlitwę
 mama: 03.03.2017, 13:03
 Matko Boza Lichenska prosze Cie o cud uzdrowienia mich dzieci i Twja opatrznosc nad nimi i nasza rodzina i zeby Bog Wszechmogacy mnie wysluchal.
 mama: 03.03.2017, 13:00
 Matko Boza Lichenska prosze Cie o cud uzdrowienia mich dzieci i Twja opatrznosc nad nimi i nasza rodzina i zeby Bog wszechmogacy mnie wysluchal.
 jadzia: 02.03.2017, 19:24
 matko boza lihenska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina i prosze cie o pewna sprawe dla mijego wnuczka jest to sprawa o ktora ie bardz prosze jest to bardzo wazne dla nas prosze bardzo
 wiesia : 26.02.2017, 18:01
 Matko Boża Licheńska błagoam zachowaj w zdrowiu mnie i moich najblizszych , pomóż nam w rozwiązaniu skomplikowanych spraw prawnych
 Monika : 26.02.2017, 08:33
 Prosze Matuchno Lichenska o cud uzdrowienia skory moich dzieci. Blagam cofnij wadliwa przypadlosc genetyczna. Ulecz skore z nieprawidlowosci barwnikowych i popekanych naczynek. W podziekowaniu odwiedzimy sanktuarium. Dziekuje ze sa na ogol zdrowe ze widza slysza.
 Monika : 26.02.2017, 08:33
 Prosze Matuchno Lichenska o cud uzdrowienia skory moich dzieci. Blagam cofnij wadliwa przypadlosc genetyczna. Ulecz skore z nieprawidlowosci barwnikowych i popekanych naczynek. W podziekowaniu odwiedzimy sanktuarium. Dziekuje ze sa na ogol zdrowe ze widza slysza.
 jadzia : 16.02.2017, 18:41
 matko boza lichenska dziekuje i za opieka nad moja rodzina i prosze cie zwróc uwage na mojego syna pomóz wybrac miłość zycia zeby nie był samotny.
 Urszula: 16.02.2017, 18:02
 Matko Boża Licheńska wstaw się za moim dzieckiem w intencji wyjścia z nałogu alkoholowego, Matko proszę Cię weź w opiekę mojego syna Sylwka alkoholika wskaż mu drogę wyjścia z nałogu bardzo proszę Ciebie Maryjo Matko Boga i nas wszystkich pomóż nam mnie i jego żonie i jego dziecku Bóg zapłać
 Kasia: 31.01.2017, 21:57
 Kochana Matko Boża Ty wiesz że kocham Mariusza, wiesz że bardzo mi na tym człowieku zależy, proszę , błagam wstaw się u Boga za mną, niech da nam szanse odbudować związek, zależy mi tylko na tym, wiesz że, nie pragnę majątków tylko prawdziwego uczucia i to właśnie uczucie mam do Mariusza. Wiem, że Mariuszowi też na mnie zależy, Błagam Panie Jezu, aby zniknęły bariery, przeszkody, blokady, abyśmy byli razem i aby Mariusz został moim mężem. Błagam o tą łaskę i Dziękuję za każdą modlitwę.
 ela: 28.01.2017, 17:16
 blagam odmien los moj i mojej rodziny,pomoz zdobyc pieniadze na raty oplaty i leczenie,niech prosby moje zostana wysluchane blagam cie o pomoc w sprawach finansowych, daj sily bo ja juz nie mam i jestem zmeczona brakiem finansow i bezsilnoscia
 jadzia : 25.01.2017, 13:15
 matko boza lichenska dziekuje ci za opieke nad moja rodzina czujemy twoja obecnosc prosze cie bardzo abys pomogła mojemu młodszemu synowi ułozyc sobie zycie zeby znalazł druja połowe zeby ktos go pokochał i on ja zeby nie by taki samotny prosze cie wez go w swoja opieke i pokieruj jego uczuciami.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej