Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Cud eucharystyczny w Finca Betania

     Podczas Mszy św. odprawianej o północy w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 1991 r. w sanktuarium Matki Bożej w Finca Betania (Wenezuela) celebrans przed rozdaniem Komunii św. połamał konsekrowaną Hostię na 4 części, z których jedną spożył, a 3 przełożył do małego naczynia, służącego do zanoszenia chorym Komunii św. Po chwili zauważył, że pojawiła się w nim jakaś czerwona substancja, która się powiększała. Przełożył połamaną Hostię do kielicha i zamknął go w tabernakulum.

     Następnego dnia już o 6 rano zajrzał tam i stwierdził, że Hostia nadal krwawiła. Przywołane osoby potwierdziły ten fakt. Miejscowy biskup polecił poddać badaniom zawartość kielicha. Wykonano je w Caracas. Stwierdzono, że dostarczona do laboratorium substancja jest ludzką krwią.

     15 listopada 1998 r, kiedy kapłan z Medford Lasek, celebrujący Mszę św., otworzył tabernakulum, Hostię otaczały ogniste promienie, a w jej centrum pojawiło się małe, pulsujące serce. Zjawisko trwało ok. 30 sekund, po czym zanikło. Otwarcie tabernakulum, a tym samym i niezwykłe zjawisko były filmowane. Film przekazano biskupowi z Los Teques z pytaniami, co należy sądzić o tym zjawisku i co zrobić z filmem. Biskup napisał do kapłana: "Kontynuuj przekazywanie prawdy o realnej obecności Chrystusa w Eucharysti przy pomocy tego nadzwyczajnego nagrania".


Biblioteka Niedzieli tom 249

Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie
Luigi Gonzaga da Fonseca
Książka "Cuda Fatimy" należy do najbardziej znanych i klasycznych opracowań na temat objawień Matki Bożej w Fatimie, które miały miejsce od maja do października 1917 roku... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:

Brak komentarzyAutor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej