Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki

Cud eucharystyczny w Fatimie

     Jesienią 1916 r. trójka pastuszków z Fatimy - Franciszek, Hiacynta i Łucja - miała widzenie Anioła, który przygotowywał ich na objawienia Matki Bożej.

     Podczas trzeciego i ostatniego pojawienia się Anioła nastąpiło wydarzenie związane z Najświętszym Sakramentem. Tak pisze o tym s. Łucja: "Ujrzeliśmy błyszczące nad nami nieznane światło. Powstaliśmy, aby zobaczyć, co się dzieje, i ujrzeliśmy Anioła trzymającego kielich w lewej ręce, nad którym unosiła się hostia, z której spływały krople krwi do kielicha. Zostawiwszy kielich i hostię, zawieszone w powietrzu, Anioł uklęknął z nami i trzykrotnie powtórzyliśmy z nim modlitwę: «Przenajświętsza Trójco, Ojcze, Synu, Duchu Święty, wielbię Cięż najgłębszą czcią i ofiaruję Ci najdroższe Ciało, Krew, Duszę i Bóstwo Jezusa Chrystusa, obecnego we wszystkich tabernakulach świata, jako przebłaganie za zniewagi, świętokradztwa i zaniedbania, którymi jest On obrażany! Przez nieskończone zasługi Jego Najświętszego Serca i Niepokalanego Serca Maryi błagam Cię o nawrócenie biednych grzeszników».

     Następnie, powstając, wziął znowu w rękę kielich i hostię. Hostię podał mnie, a zawartość kielicha dał do wypicia Hiacyncie i Franciszkowi, jednocześnie mówiąc: «Przyjmijcie Ciało i pijcie Krew Jezusa Chrystusa straszliwie znieważanego przez niewdzięcznych ludzi. Wynagradzajcie zbrodnie ludzi; pocieszajcie waszego Boga». Potem znowu schylił się aż do ziemi, powtórzył wspólnie z nami trzy razy tę samą modlitwę: «Przenajświętsza Trójco etc.» i zniknął. Natchnieni nadprzyrodzoną siłą, która nas ogarniała, naśladowaliśmy Anioła we wszystkim, to znaczy uklękliśmy czołobitnie jak on i powtarzaliśmy modlitwy, które on odmawiał".


Biblioteka Niedzieli tom 249

Cuda Jezusa Cuda Jezusa
Michael Symmons Roberts
Starożytne przekazy mówią, że Jezus potrafił słowem uciszać burze, nakarmił pięciotysięczny tłum zaledwie kilkoma kawałkami chleba, potrafił chodzić po wodzie, wypędzał demony, uzdrawiał chorych i wreszcie powstał z martwych. Kim był zatem? Oto jedna z największych tajemnic w historii.... » zobacz więcej


   


Wasze komentarze:
 antoni: 28.03.2016, 17:00
 SW PANNO ZFATIMY PROSZE CIE WYPROS POTRZEBNE LASKI O PRACE ISPLATE KREDYTU W TOBIE NADZIEJA I CUD AVE MARYIA -AMEN -DZIUEKUJE
 antoni: 13.12.2015, 18:53
 SW PANIENKO WYPROS POTRZEBNE LASKI U JEZUSA-- AMEN--JEZU UFAM TOBIE
 antoni: 10.12.2015, 17:31
  SW PANNOMATKO FATIMSKA POMOZ MI WTRUDNYCH CZASACH KREDYTOWYCH UFAM TOBIE -NADZIEJA ICUD--AVE MARYIA
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej