Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa o Ducha Świętego

Przyjdź Duchu Święty zintegruj wszystkie elementy mego istnienia, pomóż mi, bym kochał siebie samego i doceniał moją godność ludzką i chrześcijańską. Przyjdź Duchu Święty zniszcz mój egoizm ogniem Twego światła. Przyjdź Duchu Święty i spraw bym umarł dla człowieka starego który mnie pociąga do grzechu. Przyjdź Duchu Święty i odnów mnie, abym był nowym stworzeniem. Przyjdź Duchu Święty i rozpal we mnie ogień Twojej miłości, abym kochał wszystkich ludzi, szczególnie biednych i najbardziej potrzebujących. Przyjdź Duchu Święty uczyń mnie pokornym, bym wszelką chwałę oddawał Bogu. Przyjdź Duchu Święty doprowadź mnie do całej prawdy, odrzucając wszelki fałsz i podstęp Przyjdź Duchu Święty oświeć mnie, aby odkryć kłamstwo szczególnie kiedy szatan przebiera się za anioła światłości Przyjdź Duchu Święty otwieram się całkowicie na twoje natchnienia i poruszenia Uczyń ze mną, co zechcesz, poddaję moje plany Twoim, chcę tylko, by moje życie było takie, jakim Ty chcesz je widzieć. Przyjdź Duchu Święty i daj mi miłość i zrozumienie Słowa Bożego Otwórz moje uszy, abym go słuchał i siłę woli, abym za nim szedł i był mu posłuszny. Przyjdź Duchu Chrystusa zmartwychwstałego i spraw, bym tworzył Ciało Chrystusa. Przyjdź Duchu Chrystusa uwielbionego i stwórz w nas jedność: zniszcz bariery nienawiści i podziału, które zbudowaliśmy przez nasz egoizm. Przyjdź Duchu komunii Ojca i Syna i zgromadź Lud Boży w jedno serce, jedną duszę, jedną wiarę w jednym Ojcu. Przyjdź Duchu zdrowia i uzdrów nasze zranione relacje. Przyjdź Duchu prawdy spraw, byśmy zawsze układali nasze relacje w prawdzie, sprawiedliwości i pokoju. Przyjdź Duchu jedności i zgromadź wszystkie odłamy chrześcijańskie w jedną trzodę, pod jednym Pasterzem. Przyjdź Duchu Stworzycielu i odnów oblicze ziemi: uczyń niebo nowe i ziemię nową, bo tego oczekujemy i potrzebujemy. Przyjdź Duchu Odnowicielu i zaprowadź sprawiedliwość na tym świecie. Przyjdź Duchu nadziei spraw byśmy wierzyli, że dobro zawsze zwycięży zło, abyśmy rozsiewali ziarna dobra. Przyjdź Boża Mocy, abyśmy byli świadkami, że życie Ewangelią jest możliwe w strukturach ekonomicznych , politycznych i społecznych. Przyjdź Duchu, który wiejesz, kędy chcesz, i daj nam wyobraźnię, potrzebną do scementowania cywilizacji miłości i stworzenia sprawiedliwych struktur, które byłyby znakiem królestwa ostatecznego, przez nas oczekiwanego. Uzdrów mnie w taki sposób abym całą wieczność chwalił Cię i błogosławił z radością całkowitego zdrowia w pełni życia wiecznego


   


Przewodnik życia w Duchu Świętym Przewodnik życia w Duchu Świętym
Kard. Henry Manning
Przewodnik duchowy autorstwa kard. Manninga - wybitnego angielskiego konwertyty i duszpasterza - o współpracy człowieka z łaską Ducha Świętego, której owocami są cnoty wiary, nadziei i miłości oraz siedem darów Ducha Świętego.... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 ANETA: 09.04.2018, 23:44
 Duchu Święty Boże jestem Aneta pomóż mnie Anecie BŁAGAM RATUJ MNIE ANETE MOJE CIAŁO WŁOSY OCZY grzywkę czoło nos policzki cerę brwi powieki skóręrzęsy narządy wew. uszy głowęUMYSŁ NOGI ŁONO UDA GARDŁO TWARZ BIODRA STOPY PIĘTY PALCE RECE dłoniePLECY CAŁĄ MNIE ANETĘ RATUJ MOC DUCHA ŚWIĘTEGOmojegoAnety i DUSZĘ MOJĄ ANETY ŻEBY MNIE NIE DRĘCZYLIROZWIĄŻ TO TERAZ BŁAGAM CIĘ URATUJ MOJE MIESZKI WŁOSOWE WNĘTRZNOŚCIURATUJ MOJĄ SIŁĘ BUDOWĘ CIAŁA DOCHÓD MAJĄTEK GODNOŚĆ URODĘ ODDECH CHÓD TALENTY ANETY MYŚLI W DUCHU ŚWIĘTYM BOGU.URATUJ MNIE ANETĘ BŁAGAM WYŁĄCZ ICH BOŻE DUCHU ŚWIĘTY OCHŁODZ MNIE ANETĘ WEWNETRZNIE I ZEW.ŁASKI DLA MNIE ANETY ŻEBYM MOGŁA ZASNĄĆ I WYSPAĆ SIĘ PROSZĘ CIĘ ZABIJ ICH ŻEBY NIE ZASTRASZALI I NIE PRZEKLINALI MNIE ANETY URATUJ MNIE OD TEGO
 Ala: 09.04.2018, 09:41
 Proszę o spokój duszy Duchu Święty i wytrwałość .
 Katarzyna: 19.03.2018, 22:46
 Prosze o uzdrowienie z choroby.o dar radosci i mestwa.
 Roma: 13.03.2018, 19:48
 Duchu Świety proszę o siłe i zdrowie aby móc zwyciężyc moje choroby
 mirek: 21.01.2018, 17:49
 Duchu Święty napełnij mnie twoimi darami oraz spokojem i pokojem wewnętrznym
 L.K: 03.01.2018, 22:22
 Duchu Święty dziękuję Ci za wszystko co mam w życiu, proszę Cię o spokój wewnętrzny oraz o mądrość w pracy i w życiu rodzinnym, proszę otocz opieką moją rodzinę,a w szczególności moich synów. Pomagaj nam w ciężkich chwilach. Bądź zawsze z nami.
 gosia: 01.01.2018, 13:20
 Duchu Święty błagam pomóż mi uwolnić się od nikotyny
 Sabina: 19.12.2017, 19:19
 Duchu Święty proszę napełnij serce mojego wnuka pokojem, by wzrastał w mądrości Bożej, by był siny Twoją mocą Panie
 L.K: 13.10.2017, 22:19
 Duchu Święty. Proszę Cię o spokój wewnętrzny i zgodę w mojej rodzinie . Pokaż mi drogę, która jest dla mnie i mojej rodziny najlepsza. Dziękuję za wszystko co mam i przepraszam za wszystkie moje słabości.
  Asytula : 25.08.2017, 22:27
 Duchu Świety pomoz mi odnales spokoj , pomoz mi odnalesl droge do szczescia
 Grzeszny: 24.08.2017, 11:11
 Duchu Święty, przyjdź , napelnij mnie siłą potrzebną do zmagania się z moim egoizmem, daj mi spokój ducha. Proszę daj łaskę nawrócenia dla S.
 Czesława 08.07.2017,18,50: 08.07.2017, 18:51
 Przyjdz Duchu Swiety pełen łaskawosci. pocieszycielu,nawiedz mnie i zostan ze mna na zawsze. Napełnij moje serce Twoimi darami.dopomóż mi w kupnie domu.bądz przy mnie zawsze. Ufam Tobie.Amen.
 TY wiesz;4.07.2017;23:25: 04.07.2017, 23:38
 Duchu Święty, proszę Cię o wskazówki i dary, dzięki którym będę wiedziała co myśleć, co mówić i co czynić, by być blisko Ciebie, bo wiem, że tylko wtedy odzyskam spokój ducha i radość istnienia, a to co dziś mnie przygnębia i zasmuca, tylko dzięki Tobie może odejść. Proszę o pomoc w trudnej sprawie i o mądrość bym umiała odróżnić dobro od zła i abym umiała powiedzieć, to co powinnam moim bliskim, by wszystko wróciło do normalności, zgody i harmonii.
 Bogusława : 14.06.2017, 04:57
 Duchu Swiety,napelnij dusze przyjaciela mojej corki, napelnij go spokojem, opanowaniem, otworz oczy na sprawy dotyczace ich dwojga.
 Bogusława : 14.06.2017, 04:47
 Duchu Święty, daj sile mojej córce, zeby miala siłę na pokonanie leku przed egzaminami,
 malgoska: 03.06.2017, 08:56
 Duchu Święty daj mojej córce justynie siłę i wytrwałość pozwól jej otworzyć się naTwoje działanie.
 Aldona: 25.05.2017, 10:48
 Duchu Święty proszę uratuj mi syna Mikołaja[na Duchu i ciele] powierzam Go Twojej nieustającej Opiece
 MM: 19.03.2017, 02:18
 Duchu święty proszę o zdrowie i uwolnienie od choroby
 ja: 19.03.2017, 02:14
 Duchu święty proszę o zdrowie , uwolnij mnie od choroby i zeslij pokój mojej duszy
 Agnieszka: 21.02.2017, 22:35
 Duchu Święty ,Dziekuje za pomoc mi oraz wszystkim tu składającym swe prośby .pomoz nam Blogoslaw Nam Dziekuje
 
(1) [2] [3]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej