Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12097


 Włodzimierz 25-07-2015 dokonał wpisu:
 Dlaczego dla mnie,dla nas tak bardzo ważne jest podtrzymywanie więzi z Panem Bogiem,Chrystusem.Mogę to najlepiej robić przez przyjmowanie Eucharystii,przez systematyczną modlitwę.Wtedy mogę sobie wyobrazić,ze idę prostą drogą na ktorej czuje się bezpieczny bo jestem pod opieką.A gdy tego nie robię wtedy jak gdyby skręcam w jakieś rozwidlenie drogi pozbywając się Bożej opieki i wskazówek jak mam postępować.Wtedy moje myślenie,moje decyzje,moje i w konsekwencji moje uczynki stają się zupełnie inne.Tak więc mam wybór,albo trzymac się blisko Pana Boga i postępować zgodnie z jego przykazaniami albo się zbuntowac i kierować się wlasnym rozumem.Tak wielka jest między tymi tymi drogami przepaść,że nie możemy się porozumieć.
 Filip 16-07-2015 dokonał wpisu:
 Witam! Wspaniała strona, dzięki której bardziej zbliżyłem się do Boga. Dzięki tej stronie pogłębiam coraz bardziej swoją wiarę, która ostatnimi czasy podupadła we mnie.
 Rysia 12-07-2015 dokonał wpisu:
 Wspaniała strona.Będę często z niej korzystać - już ją sobie zapisałam.Błogosławię Was.Chwała Panu
 G.Bruno 01-07-2015 dokonał wpisu:e-mail: g.bruno@nauka.com 
 Straszne ile jeszcze ciemnoty jest na kuli ziemskiej. My spaleni przez wasze zabobony doczekamy jeszcze wolności. Bez soborowych wymysłów księżulków. Powoli ten czas nadejdzie. Miłość i serdeczność bez zabobonu, pedofilii i wyzysku.
 Ania 12-06-2015 dokonał wpisu:e-mail: aniama77@wp.pl 
 Zapraszamy na weekendowe dni skupienia dla młodzieży - najbliższe w dniach 19-21 czerwca! Poza tym, jeśli chcesz w każdym czasie możesz napisać, przyjechać, pogadać. Zobacz stronę www.franciszkanki-rodzinymaryi-poznan.pl Śmiało się odzywaj! s. Ania
 maria 02-06-2015 dokonał wpisu:
 proszę o opiekę nad Krystianem, prace dla niego i zgode w rodzinie, aby dzieci wyrodły na szlachrtnych bogobojnyvh ludzi.
 Andrzej 30-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: andzacz-44@wp.pl 
 Szczęść Boże całej parafii. Jutro w mojej parafii pod Krzyżem gościmy ks proboszcza pewnie ks Michała, z wielką radością chcemy złożyć ofiary i wspomóc parafię w WZ w budowie jak widzę na planszy pięknego kościołka. Ale nasza Pani MB Częstochowska zasługuje na taki piękny dom dlatego chętnie chcemy pomóc. Pozdrawiam wszystkich ktorzy to przeczytają, a szczególnie ks proboszcza.
 On mnie uzdrowił 27-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: sekretariat@centrumduchowosci.pl 
 Pozdrawiam wszystkich wierzących i niewierzących i zapraszam 13 czerwca na Tyski Wieczór Uwielbienia - doświadczenie obecności i miłości Boga, szczególnie dla poharatanych przez życie
 Włodzimierz 25-05-2015 dokonał wpisu:
 Słońce świeci nad złymi i nad dobrymi.Jesteśmy jedną wielką rodziną ludzką.Każdego,wroga i przyjaciela trzeba kochać,szanować,wysluchać za kazdego modlić.Dziękuję Ci Duchu Święty za Twoje Światło,które pozwala mnie i nam wszystkim dokonywać dobrych wyborów życiowych.Prowadź nas Duchu Święty Światłem Twoim.
  Galas Krystyna 24-05-2015 dokonał wpisu:
 Pozdrawiam wszystkie Pasterki a szczególnie Matkę Gaudiozę,dziękuję za modlitwy w moich intencjach.
 Karolina 14-05-2015 dokonał wpisu:
 Kochani kto może niech zobaczy co się dzieje na tej stronie.Dział Wieczność w Rozważaniach: Po co dusze czyśćcowe przychodzą na ziemie.O co tam chodzi? Kto wie?Pozdrawiam!Z Bogiem.
 Elzbieta 13-05-2015 dokonał wpisu:
 O Boże jak dawno nie odwiedzalam tej strony a tu tak milo.Pozdrawiam wszystkich odwiedzających.Niech Pan Bog nam blogoslawi a Matka Boska okryje plaszczem swojej opieki.Szczęść Wam Boże.
 ToSt 05-05-2015 dokonał wpisu:
 Siema
 Radek 01-05-2015 dokonał wpisu:e-mail: karmako@karmako.pl 
 cieszę się że istnieją takie portale
 JOANNA 24-04-2015 dokonał wpisu:
 Parafia pw. Św. Rodziny w Lublinie zaprasza na MSZE ŚWIĘTE DLA SINGLI! Jesteś samotny? Chcesz poznawać nowych ludzi i zawierać przyjaźnie? Lubisz miło spędzać czas? Szukasz dobrego męża, lub żony? Takich osób jak Ty jest więcej niż myślisz. Naprzeciw tym potrzebom wychodzi Kościół pw. Św. Rodziny w Lublinie organizując specjalną, cykliczną Mszę Świętą( kolejna msza św. w każdą czwartą niedzielę miesiąca), po której odbywać się będą miłe pogawędki przy herbacie i ciastkach. Razem raźniej. Nie siedź w domu. Przyjdź do Kościoła! Pierwsza Msza Św.odbyła się 25 stycznia 2015 r. godz. 19.00. Pan Jezus, dobry jak chleb, zgromadził na niej ok.400 osób.Wiek nie gra roli, liczy się dobra wola. Przyjdź i sam zobacz. Dziękujemy dobremu Bogu za dar wspólnej modlitwy i prosimy, by przemienił samotność w radość bycia z drugim człowiekiem. Dziękujemy za nową wspólnotę, Wspólnotę Singli, tj. osób żyjących bez pary. Zachęcam serdecznie.
 Ewa 21-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: palaczewa@interia.pl 
 Panie Ty jesteś moim Ojcem w Tobie pokładam nadzieje.. Do Ciebie MODLE SIĘ KAŻDE DNIA..Ciebie kocham i wierze nieustannie...
 KS.STANISLAW GALANT 21-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: pegalant@yahoo.com.br 
 PAZDRAWIAM SERDECZNIE.JESTEM MISJONARZEM OD 36 LAT W BRAZYLII.PRZEZ PRZYPADEK WSPOTKALEM WASZ SAID W MOIM ADRESIE.POLECAM WSZYSTKICH OPIECE PANA PRZEZ RECE JEGO MATKI MARYI.ks.st.BRASIL.
 Ewa 20-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: palaczewa@interia.pl 
 Panie Boże pokieruj moje serce ku dobremu wyborowi..Miłóśći"
 Włodzimierz 19-04-2015 dokonał wpisu:
 Panie Boże! Bez Ciebie,bez Twojej obecności w moim życiu nie można zrozumieć ani kim jestem ani jaki jest sens mojego życia.Ty tchnąleś w pylek jakim jestem życie.Ale to nie wszystko.Uznałeś nas za tak cennych,że dałeś nam Swojego Syna żeby nas doprowadzil do wiecznej szczęśliwości przez swoją śmierć na krzyżu.Czy można pojąć rozumem tak wielką miłość?A mnie nie zawsze stać żeby odpowiedzie na Toją nieskończoną miłość wiernością i posłuszeństwem.
 Judyta 11-04-2015 dokonał wpisu:
 Przy wejściu do Grobu w Jerozolimie jest wpis po grecku: "Dlaczego szukacie wśród umarłych Tego, który żyje? Nie ma Go to zmartwychwstał." Jeśli Jezusa nie ma w pustym grobie, a nie ma, bo widziałam, tzn., że jest wszędzie na całym świecie. Jezusa nie ma tylko w pustym Grobie. To dość ciekawe stwierdzenie, które wyczytałam gdzieś w necie. Pan Jezus powrócił po 3 dniach do życia po śmierci, ukazywał się przez 40 dni a potem wstąpił do Nieba, do Domu Ojca skąd przyszedł. Przyszedł po to, by pokazać nam Ojca, który jest Miłością, by na Krzyżu pokonać śmierć i szatana,by dać nam Swoje Zbawienie. Alleluja, Jezus żyje! Jezus został w Sakramencie Eucharystii, byśmy my mogli czerpać łaski ze zdroju Bożego Miłosierdzia. Jutro jest Niedziela Miłosierdzia Bożego proszę za tych najbardziej zagubionych w życiu, za tych co grzeszą i za ateistów. Nie ma sytuacji bez wyjścia, jeśli tyko zaufamy Bożemu Miłosierdziu, jeśli tylko oddamy swoje życie Jezusowi i wybierzemy Go za Pana swojego życia. Chwała Ci Jezu! Bądż uwielbiony we wszystkich ludzkich sercach! Przyjdż Duchu Święty!Dzięki Ci Boże Ojcze, dzięki Ci Duchu Święty, dzięki Ci Jezu!!!
 Czernin 09-04-2015 dokonał wpisu:e-mail: pawellbala@wp.pl 
 CZEŚĆ! Zapraszam na mojego nowego bloga: katolicyzm.blog.pl
 ewa 05-04-2015 dokonał wpisu:
 Alleluja ! Jezus Żyje ! Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego .Niech Pan będzie Jedynym Źródłem Życia ,Prawdy , Pokoju i Miłości .Szczęść Boże !
 Renata 30-03-2015 dokonał wpisu:
 Niech będzie Bóg w Trójcy uwielbiony wraz z całym stworzeniem dzieł swoich .
 Włodzimierz 29-03-2015 dokonał wpisu:
 Panie,Boże mój,Jezu Chryste!Jak pokochać Cię całym sercem,całą duszą,całym sobą?Moja miłość choćby największa zawsze będzie za mała.To zadanie na całe życie.Tylko przy pomocy Twojej łaski,umacnianie Twoim Ciałem w Eucharystii i przez naśladowanie Ciebie może się to stać.Wymagasz ode mnie tak niewiele-tylko wierności i zaufania.Amen.
 Julia 22-03-2015 dokonał wpisu:
 Mam bardzo ważne pytanie
 Julia 22-03-2015 dokonał wpisu:
 Jak można tu zadać pytanie ?
 jagoda 20-03-2015 dokonał wpisu:e-mail: granat.0912@gmail.com 
 AVE !!! wspaniale, że trafiłam na Was - strzał w "10" Dobiega 38.lat małżeństwa mego SACRAMENTALNEGO. Tyle czasu leżał w krużganku Sadzawki Owczej dotknięty swą niemocą . . Pytanie Jezusa sprzed 2.tysięcy lat usłyszałam i ja w moim tu i teraz!!! - usłyszałam w 4.TGD.Wielkiego Postu Anno Domini 2015.Tyle-tak w wielkim skrócie do wpisu 19.03.2015 na Waszym Portalu-portalu katolickm : SYCHAR & Wspólnota Trudnych Małżeństw (WTM) i ....
 Barbara Satława 19-03-2015 dokonał wpisu:e-mail: bsatlawa@wombb.edu.pl 
 Proszę o umieszczenie naszego ogłoszenia: Serdecznie zapraszamy do udziału w rekolekcjach Wspólnoty Trudnych Małżeństw SYCHAR z Rychwałdu , które odbędą się w dniach 15-17 maja 2015 w Domu Rekolekcyjnym u Ojców Franciszkanów w Koszarawie Bystrej. Tematem rekolekcji jest „Poradzę Ci….”Twój Jezus. Rekolekcje prowadzi ks. Bogusław Kastelik. Zapisy oraz informacje pod numerem: 33 862 21 49 (pn.- pt. w godz. 8-16) Koszt rekolekcji to 140zł. od osoby dorosłej. Istnieje możliwość przyjazdu z dziećmi. Potwierdzeniem zapisu na rekolekcje jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł za każdą osobę na konto: 85 8137 0009 0029 7628 2000 0020 [Franciszkański Dom Formacyjno Edukacyjny w Rychwałdzie] z dopiskiem „Rekolekcje SYCHAR”
 marta 18-03-2015 dokonał wpisu:
 prosze o moc uzrowienia i cud zeby moj mąż Zbigniew pokonal chorobe nowotworowa krwi i prosze o dar łaski dla niego zeby mial sile walczyc i sie nie poddal...bo jest nam bardzo do zycia potrzebny tu na ziemi ...kocham cie moja myszko i prosze walcz.....
 Szukając Boga 10-03-2015 dokonał wpisu:e-mail: bogaszukajac@gmail.com 
 Bardzo potrzebuje kapłana, który będzie mnie prowadził do Pana Boga.. Kapłana, który nie przestraszy się moich problemów, depresji.. Takiego, który nigdy nie pozwoli mi się poddać, zwątpić i zawsze będzie mnie nawracał..
 Józef 21-02-2015 dokonał wpisu:e-mail: jokaja@wp.pl 
 Szczęść Boże. Mam sporo prezentacji (PPS-ów) i tematyce religijnej. Chciałbym podzielić się nimi z szerszym gronem odbiorców. Jak mogę je przesłać na Wasz portal.
 ewa 14-02-2015 dokonał wpisu:
 Choroby wśród ludzi bywają , choroby ciału doskwierają , choroby ciało uśmiercają ale są Choroby ducha , duszy samej w grzech uwikłanej .To TRĄD odrażający od Kościoła izolujący , trąd który radość odbiera gdy duch omdlewa . Kościół Chrystusowy JEST WEZWANY nie tylko owieczki przygarniać i nie się troszczyć ale nade wszystko RATOWAĆ TE pogubione , które zakładają Bogu Cierniową Koronę , o Te Czarne Owieczki należy wołać do Boga o Miłość , o Miłosierdzie . Ratować je Krzyżem , pokutą . O Panie nasz nad Pany my Ciebie przyzywamy , ucz nas Miłosiernego wejrzenia i Miłością przytulenia . Nie z zimna nie umierają , niech ciernie ich nie zabijają , niech Pasterze Kolce wyjmują i Boga RATUJĄ Amen .
 Włodzimierz 09-02-2015 dokonał wpisu:
 Panie Boże!Modlimy się do Ciebie,wielbimy,dziękujemy,prosimy.Pan Jezus powiedzial:"A modląc się nie mówcie wiele jak to czynią poganie,którzy mniemają,że dla wielomówności swojej będą wysłuchani.Nie bądźcie tedy im podobni.Wie bowiem Ojciec wasz czego potrzebujecie pierwej nim go poprosicie.Mt.6,1-9.I zostawił nam modlitwę nad modlitwami-"Ojcze nasz.....".Choćby się bardzo starał i ubarwiał modlitwę pięknymi słowami i starał się żeby była jak najdłuższa,wszystko to na nic jeżeli nie będzie -chociaż tak krótka jak Ojcze nasz-szczera i ufna.A jeszcze Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia.Jakże to chociaż proste ale wspaniałe modlitwy,którymi można wyprosić wszystko.
 buk 06-02-2015 dokonał wpisu:e-mail: szaruga@konto.pl 
  Czy wiedza o "doświadczeniach śmierci klinicznej"(NDE) jest zgodna z nauką Kościoła? Dlaczego nauczanie Kościoła na ten temat dotychczas milczy? A w tej chwili jest potrzeba - ba, nawet konieczność wypowiedzenia się władzy hierarchicznej.
 ewa 29-01-2015 dokonał wpisu:
 Moja Rajska Matko Ewo ,coś Tak się zagubiła , gdy Boga Słów w sobie nie pieściłaś.Zimno się przybliżyło i pokusę zrodziło .Czyż Adam czułością ku Tobie nie pałał a w Swoich myślach był zagłębiony , chociaż NIE TAK BYŁ STWORZONY.Moja Matko Ewo coś Ty uczyniła, gdy w ciszę Ogrodu się wtuliłaś ,na szepty taką wrażliwość miałaś , gdy Boga Głosu nasłuchiwałaś a Tego Zła nie zbadałaś , nie wyczułaś , że wśród tych zieleni i jej odcieni Zły duch się ukrywa i Ciebie ku sobie przyzywa abyś syk usłyszała i NIE zadrżała. Co się z Tobą DZIAŁO chociaż cała Piękna byłaś , całą Cię napełniono ale na czuwanie Zła nie wyczulono . Matko Drżałaś , gdy Boga Głos słyszałaś i duch mdlał , gdy Owoc się przypominał .Matko Bólem Porodu Niebo Cię obarczyło abyś POKUTOWAŁA , ale i RADOŚCI DZIECIĄTKA doświadczała . Matko , Ciebie dziś przyzywamy , o pomóż nam Matko Życie Rodząca z Maryją NIEPOKALANĄ tak ściśle Złączona.Maryję Tak NIEBO Ukształtowało aby piekło do Niej Dostępu NIE MIAŁO ale aby przez Całe Życie Niezmienne TAK mówiła i WOLĘ BOŻĄ pieściła . Czułości potrzebujemy , pieszczot Boga Samego , bo źle nam bez Niego .Świat coraz bardziej ZIMNYM się staje , chociaż tyle piękna jest na ziemi jakby z Rajem wszyscy złączeni. Matko Ewo , my Ciebie przyzywamy , abyś czuwała nad nami i u Boga wypraszała nasze OSTROŻNE POSTĘPOWANIE , naszych Kroków życiowych pilnowanie , bo gdy NIE CZUWAMY , gdy ŚWIĘTYCH NIE PYTAMY , to Wola nasza na podszepty Złego Jest NARAŻONA a to dla Boga Cierniowa Korona .
 ewa 29-01-2015 dokonał wpisu:
 Podziemia Watykanu Swoje Tajemnice posiadają .W Tych przestrzeniach Trumny Ojców się ukrywają , Tam Duchy Nieba często przebywają .W trumnach choć Kości Są To Święte Swiece Płoną ,ogień wieczny został im ofiarowany aby ciemności piekielne ustępowały i TAJEMNICE WIECZNE Skrywały .Są tam ludzie poprzebierani , duchem Bożym nie kierowani ale innego ducha nasłuchują i zło planują .Zamiary mają , Tajemnic odkrywania ,ludziom na cały świat pokazywania ale Duchy Boga Żywego Moc posiadają i na ich fałsz światło Sługom posyłają , aby TAJEMNICE NA Czasy i połowę czasu były zakrywane i przedwcześnie nie wyjaśniane .Amen .
 ewa 29-01-2015 dokonał wpisu:
 Dusze czyśĆcowe wołają , dusze czyśĆcowe o modlitwę błagają , bo palą ich cierpienia za Bogiem tęskne pienia .O dusze , co ratunku potrzebujecie my o was pamiętamy ,modlitwy pomnażamy aby Matuchna Najświętsza do Was przybywała i ochłodę Wam dawała ."O Maryjo ,litość mnie przenika dla tych dusz w ciemnych więzienia pokuty zamkniętych , a nikogo nie mających na ziemi,kto by o Nich pomyślał.Zwróć o Najlepsza Matko wzrok Twój Miłosierny na te dusze opuszczone, pobudz serc litościwych chrześcijan do modlitwy za nimi i wynajdź w SERCU SWYM MACIERZYŃSKIM ŚRODKI ABY IM PRZYJŚĆ ZE SKUTECZNĄ POMOCĄ WŚRÓD OPUSZCZENIA , W JAKIM ZOSTAJĄ .O MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY , ZLITUJ SIĘ NAD DUSZAMI W CZYŚĆCU OPUSZCZONYMI.JEZU MIŁOSIERNY DAJ IM POKÓJ WIECZNY "(MODLITWA)
 ewa 28-01-2015 dokonał wpisu:
 O Niepokalana , czułości Ducha Świętego w OGNIU zanurzonego , bywaj z nami , grzesznikami i prowadź do czystych Zdrojów abyśmy trucizny nie pili tylko Słowem Prawdy się nasycili . O Niepokalana ,jak łania pragnie wody ze strumieni , tak my pragnienia wielkie posiadamy Boga Żywego przyzywamy . Otul nas o Matuchno Ukochana i prowadź prostą Drogą do Pana . W Narodzie Wybranym mieszkałaś .Tam w Tajemnicę się okrywałaś i milczałaś .Pokorną Dziewicą byłaś i głowę węża miażdżyłaś .Przybywaj dzisiaj do nas o Pani ze Swoimi Anielskimi Zastępami . Niech na Twój rozkaz Archaniołowie Miecz Ognisty Wydobywają i bestię pokonają , która łeb swój podnosi i ugodzić w piętę Twoich dzieci , wodza swojego prosi . Niech jej złości się na nas nie wylewają i w dzieci nie uderzają Amen. O Niepokalana Płaszczem Swoim nas okrywaj i do Serca przytulaj abyśmy w zimnych przestrzeniach świata tego z braku czułości jego , się nie wyziębili tylko w Tobie się skryli .W tylu Sanktuariach zamieszkujesz ,w tylu Miejscach z Synem Królujesz bądź Panią ducha naszego i wiedź ku wyżynom jego Amen.
 ewa 27-01-2015 dokonał wpisu:
 O Kapłani Ojca Przedwiecznego,Króla mojego , Który Was Wiecznie powołuje i z Wami króluje .Tron Swój ma , w Tabernakulum przebywa . O Kapłani Ojca Przedwiecznego z Jezusem Związani w Jego purpurę Odziani.Niech Wasze Święte dłonie będą błogosławione , bo to one Pana trzymają gdy w Ciało i Krew Słowa Ducha Przemieniają .Niech Boga wezwania będą dla Was jedynymi rozkazami , abyście o dusze mężnie walczyli i w Ranach Adonai się skryli .Jezu Osłaniaj Sługi Ołtarza Twojego i niech Skrzydła Anioła Ducha Jego nad Nimi się szeroko i wysoko rozpościerają i ducha uwalniają Niech deszcz róż na Was spływa i dusze pociesza bo to Maryi rzeka Amen. Pragnę również powiedzieć , że Bóg uzdrowił moją miłość do Kapłanów.Niech będzie za to Uwielbiony ...
 ewa 27-01-2015 dokonał wpisu:
 Wojny na świecie bywają , wojny straszne cierpienia i katusze ludziom zadają , wojny sprawiają , że dusze i ciała ludzkie umierają . Ale JEST inna WOJNA na całej Ziemi ADONAI mojego o DUCHA Jego . Wojna z Duchami piekielnymi w ludzkich ciałach zamieszkałymi , co narzędzia z ludzi sobie uczynili i Ducha Bożego Ugodziły . O POTĘŻNE DUCHY NIEBA CAŁEGO PRZYBYWAJCIE i ZIEMIĘ od ZŁA Okropnego OCALAJCIE Amen, aby moce piekielne w duszach ludzkich NIE mieszkały i ziemi truciznę dawały . O Święta Wojno Adonaj mojego bądź gotowa na Rozkazy Jego .UNIO EUROPEJSKA coś się Gwiazdami okryła, coś Uczyniła , że ONE Swój Blask straciły i ze wstydu się zarumieniły , i w chmurach skryły ?UNIO EUROPEJSKA Coś Uczyniła ? dlaczego od Korzeni Swoich się Odłączyłaś ? UNIO EUROPEJSKA , Gdzie Twojej RADOŚCI Siła , gdy Europa Śmiercią się pokryła ? Gdzie RADOŚĆ prawdziwa mieszka , czyś o tym zapomniała , gdy pigułkę ludziom fundowałaś ?UE czemu Boga się wstydzisz i Jego Prawa Nie nasłuchujesz i DLATEGO bardzo się psujesz ,że trup od Ciebie swoje zapachy wysyła i zło bogiem nazywa . Coś TY wymyśliła , gdyś Ojca Świętego Gościła a Boga opuściłaś .Czemu Gwiazdy dostrzegałaś a Sama w decyzjach trujących Umierałaś . WOJNA ze Złymi Duchami to dla Pani Depczącej węża Jej Cel jedyny , ale POTRZEBUJE TEŻ Twojej Siły. UNIO EUROPEJSKA , Władzę nad Narodami otrzymałaś , aby jak PASTERZ Ich prowadziła i źródłem im była . Jakim źródłem się stałaś, gdyś truciznę Złych praw formułowałaś ? Bądź UZDROWIONA, boś TY PANI Korona, Niewiasty, OBLUBIENICY DUCHA ŚWIĘTEGO RADOŚCIĄ Tryskającego. Niech Duchy Nieba Całego na Ciebie Zstępują abyś ŚWIATŁO JAsne Ujrzała i BOGA się Nie Bała , bo ON Ciebie Miłuje chociaż tyle razy Go krzyżujesz . W NIM Są Korzenie Ciała Twojego w Gwiazdach Skrytego .Ciszą Niebo się pokryło ...PAN ADONAI Twoją Siłą .Niech RADOŚĆ Prawdziwa w Tobie Zamieszkuje i Prawo Boże niech w Tobie trwa , abyś Gwiazdą narodom była i abyś Pani Nieba nie smuciła Amen . O Potężny Królu Chryste , TY dla chwały Swego Ojca i naszego Odkupienia Zwyciężyłeś przemoc Śmierci, Cios Zadałeś szatanowi .......
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej