Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [4] [5] [6] [7] [8] [9] (10) [11] [12] [13] [14] [15] [16] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12072


 MARYSIA 14-12-2013 dokonał wpisu:
 BRACIA I SIOSTRY, KTÓRZY MACIE PROBLEMY ZDROWOTNE PAN JEZUS UZDROWI WEJDZCIE NA STRONĘ www.czatachowa.pl I POSŁUCHAJCIE NAGRAŃ Z NABOŻEŃSTW O UZDROWIENIE
 Pawel Stefanski 10-12-2013 dokonał wpisu:e-mail: Pawel Stefanski61a @ gmail.com. 
 Mam 52 lata i jestem chory na raka gruczolu krokowego z przerzutami do kosci.Czuje sie samotny,niemam zadnego wsparcia w walce z choroba. Prosze tylko o wyrozumialosc ,troszke zyczliwosci milosci. Amen.
 ja 09-12-2013 dokonał wpisu:
 O opiekę Matki Bożej dla moich synów o pomoc
 beata 09-12-2013 dokonał wpisu:e-mail: betysia37@o2.pl 
 Szczęśc Boże. .brakuje mi przyjaciół. .mam depresję. .piszcie do mnie ..mam 37lat. Pozdrawiam.
 halina 08-12-2013 dokonał wpisu:
 proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej
 Halina 08-12-2013 dokonał wpisu:
 Proszę Cię Ukochana Matko o uzdrowienie z choroby nowotworowej
 Wiera 08-12-2013 dokonał wpisu:
 Mateńko Najukochańsza proszę Cię o zdrowie dla bratowej Krystyny i o żywą wiarę dla syna Pawła ,dziękując Niepokalana za życie za radość życia w rodzinie .
 aga 08-12-2013 dokonał wpisu:
 Matuchno Najukochańsza dziś dziękuję Ci za wszelkie łaski z całego serca i bardzo Cię proszę o uzdrowienie bratowej Krystyny z choroby proszę o jej uzdrowienie oraz błagam cie Mateńko o nawrócenie mojego syna o Żywą Wiarę dla niego ,o zdrowie dla nas wszystkich ,męża ,dzieci ,moich bliskich Maryjo Królowo Nasz bądz naszą opiekunką .
 ja 08-12-2013 dokonał wpisu:
 :) Amen.
 Mirosław 06-12-2013 dokonał wpisu:
 Dzięki takim portalom, zło, które na tym świecie poczyna sobie coraz śmielej, wie, że w każdej chwili może zostać unicestwione. I to jest ta równowaga, która nie może być zachwiana. Kochani udowadniajcie swą miłość do Pana w radości, smutku w każdej chwili. Dla każdego przyjdą dni chwały. Ten, który się nie poddaje. Szczęść Boże.
 Klaudia 05-12-2013 dokonał wpisu:e-mail: klaudusia974@interia.pl 
 Ta strona jest fajna. Można zadawać pytania i szukać odpowiedzi z chęcią podam to stronę moim przyjaciołom
 Beata 30-11-2013 dokonał wpisu:
 Bardzo fajna stronka :)
 Dorota 29-11-2013 dokonał wpisu:
 Dobrze że jesteście pozdrawiam
 Beata 29-11-2013 dokonał wpisu:e-mail: betysia31@o2.pl 
 Witajcie.mam 37 lat.Świat jest tak zepsuty, jestem wierząca. Stanu wolnego szukam miłosci,osoby na całe życie. jeśli jesteś kawalerem.uczciwym. potrzebujesz drugiej polówki napisz.Olsztyn
 asiaIHS 29-11-2013 dokonał wpisu:
 Witam was bracia i siostry . Kocham was wszystkich
 Twardziel 23-11-2013 dokonał wpisu:
 Super strona!
 Marta 22-11-2013 dokonał wpisu:e-mail: martusia1111@vp.pl 
 Szukam przyjaciół, ludzi wierzących i praktykujących. Pozdrawiam:)
 Kocham Was Wszystkich 17-11-2013 dokonał wpisu:
 Zaufajmy Panu wiem jakie to trudne ale wszystko mogę w tym który mnie umacnia Jezu Ufam Tobie, Jezu Ufam Tobie Jezu Ufam Tobie.Miejcie szacunek dla Każdego Człowieka nie ważne czy jest brudny bogaty biedny i czy wyrządził wam dużo krzywdy. Pokochajcie Człowieka takim jakim jest.
 Marta 17-11-2013 dokonał wpisu:e-mail: martusia1111@vp.pl 
 Szczęść Boże! Zwracam się z apelem do ludzi dobrej woli o pokrycie kosztów odbycia stażu zawodowego. Jedna firma zgłosiła chęć przyjęcia na staż, jeśli tylko ktoś podpisze umowę, że w zamian za moją pracę wypłaci stypendium. Jestem osobą niepełnosprawną. Doświadczenie zawodowe zwiększyło by moje szanse ubiegania się o pracę. Jest mi bardzo ciężko, nie mam dochodów, jestem osobą samotną a w urzędzie pracy bezskutecznie szukałam zatrudnienia przez wiele lat, gdyż nie miałam doświadczenia i to mnie dyskwalifikowało. Bóg zapłać Mój mail: martusia1111@vp.pl
 maria 08-11-2013 dokonał wpisu:e-mail: maria@ziolowaapteka.pl 
 Kocham was
 Monia 08-11-2013 dokonał wpisu:
 Witam wszystkich, dawno mnie tu nie było. Strona bardzo fajna i przydatna i cieszę się, że tu tyle ludzi zagląda. Pozdrawiam. Niech Wam Bóg błogosławi
 Janek 04-11-2013 dokonał wpisu:
 Jan Małkowski- Ta strona bardzo mi się podoba
 Mała Mi 04-11-2013 dokonał wpisu:
 BARDZO FAJNA STRONA:)
 Klaudi 29-10-2013 dokonał wpisu:
 Nowenna do Św. Judy Tadeusza w zupełnie beznadziejnych przypadkach Ta nowenna musi być odmawiana 6 razy w każdym dniu, konsekwentnie w ciągu 9 dni. Dziewięć egzemplarzy Nowenny musi każdego dnia zostać wyłożone w jakimś kościele. Sprawa, w intencji której odmawiana jest nowenna zostanie wysłuchana najpóźniej w 9 dniu Nowenny, jeżeli nie wcześniej. Nigdy jeszcze nie zdarzyło się, aby w jakimś przypadku sprawa nie została wysłuchana. NOWENNA DZIEWIĘCIODNIOWA Aby Przenajświętsze Serce Pana Jezusa było otoczone modlitwą i miłością w każdym tabernakulum aż do końca czasów. Amen. Aby Przenajświętsze Serce Pana Jezusa było otoczone chwałą, miłością i wspaniałomyślnością teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen. Św. Judo Tadeuszu, proś za nami, wysłuchaj prośby nasze. Niechaj będzie błogosławione i uwielbione Przenajświętsze Serce Pana Jezusa. Niechaj będzie błogosławione i pozdrowione Niepokalane Serce Maryi. Niech będzie pozdrowiony i błogosławiony Św. Juda Tadeusz na całym świecie i w Wieczności. Amen. Zdrowaś Maryjo... Chwała Ojcu...
 Jasia M. 28-10-2013 dokonał wpisu:e-mail: janinamacheta@wp.pl 
 Matko Najświętsza Niepokalana dziękuję Ci za Twego syna Jezusa Chrystusa, który obdarzył mnie - od pierwszej chwili życia - wzniosłą laską cierpienia a także swą pomocą, opieką i miłością... która mnie umacnia w codziennym życiu i dźwiganiu swego krzyża już 60 lat. GOGU NIECH BĘDĄ WIELKIE DZIĘKI !!!
 renata 26-10-2013 dokonał wpisu:e-mail: mariciuj12345678@o2.pl 
 Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus dziekuje ze jest taka strona pozdrawiam.Renata
 Erather 23-10-2013 dokonał wpisu:
 Pozdrawiam wszystkich, którzy przeczytali ten wpis !
 Włodzimierz 21-10-2013 dokonał wpisu:
 Panie Boże!Dziękuję Ci,że mnie wybrałeś,że obdarowałeś mnie łaską wiary,wiary katolickiej.W niej osiągam pełnię mojego człowieczeństwa.W niej Twój Syn a nasz Pan,Jezus Chrystus jest moim filarem,moją drogą,prawdą i życiem.To On posłuszny Twojej Woli wypełnił prawo i odtąd jesteśmy braćmi jesteśmy wobec Ciebie równi,bo Ty nie masz względu na osobę.Wszyscy jesteśmy jednako grzesznikami.To On,Jezus Chrystus powiedział,że nie "oko za oko",nie osądzanie i potępianie drugiego człowieka,mojego bliźniego ale przebaczenie,miłosierdzie i miłowanie nawet wroga.To On nasz Pan,Jezus Chrystus swoim własnym przykładem pokazał,że prawdziwa miłość przekracza śmierć.Czy może być większa miłość?Takiej miłości nie znajduję w żadnej innej religii jak tylko w chrześcijańskiej,katolickiej.Dziękuję Ci Panie Boże.
 Bozena 18-10-2013 dokonał wpisu:
 Panie Boze ty mozesz wszystko prosze pomoz mi w mojej trudnej sprawie prosze pomoz mi wysluchaj moej prozby Amen
 michał 13-10-2013 dokonał wpisu:
 PANIE JEZU TY wszystko wiesz. Wiesz o tym że jestem cały twój i wielce pragnę podziękować CI za... po prostu za wszystko.PANIE wiem że dla CIEBIE WSZYSTKO JEST MOŻLIWE dlatego ufam CI choć zdaje sobie z tego sprawę że słaba nikła ze mnie istota to bardzo dobrze wiem że TWA MIŁOŚĆ której tak bardzo pragnę nigdy nigdy nie przestaniesz mnie NIĄ obdarzać jak i każdego człowieka jakikolwiek by nie był.Wiem że to tylko słowa, dlatego pragnę aby one przerodziły się w czyny.Z TOBĄ potrafię wszystko!!!!!!!!!!!!!
 Ella 13-10-2013 dokonał wpisu:
 FATIMSKA PANI - MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE ,MÓDL SIĘ ZA NAMI .AMEN!!
 Ella 09-10-2013 dokonał wpisu:
 KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO - MÓDL SIĘ ZA NAMI !!
 Sympatyczna 27 09-10-2013 dokonał wpisu:
 Witam szukam przyjaciela który głęboko wierzy w Boga,i który pomoże mi pogłębić moją wiarę.
 Maciek 07-10-2013 dokonał wpisu:
 Panie dziękuję ci za moja wspaniała rodzinę.Bardzo Ich kocham. Panie proszę cie o zdrowie i siłę dla mojej rodziny.JEZU chciałbym Ci bezgranicznie ufać nie patrzeć na to co inni myślą i mówią chce po prostu Ci zaufać wiem jakie to trudne ale WSZYSTKO MOGĘ W NIM KTÓRY MNIE UMACNIA. Chciałbym pewnego dnia spotkać moją cała rodzinę w niebie dopomagaj mi i rodzinie abyśmy się tam znaleźli. Jeszcze raz Ci Boże dziękuję za wspaniała rodzinę(Mam,Tate i Braci). Dopomagaj mojemu braciszkowi Michałowi aby wytrwał w swojej drodze.JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE JEZU UFAM TOBIE.
 Maciek 07-10-2013 dokonał wpisu:
 Dziękuję Ci PANIE za wspaniała rodzinę(Mamę Tate Braci) bardzo ich kocham. Proszę cie PANIE o zdrowie i siłę dla mojej rodziny żeby im się dobrze wszystko układało. I pewnego dnia gdy mnie już zabierzesz z tego świata i trafie do DOMU OJCA chciałbym TAM spotkać moja cała wspaniała rodzinę.Wtedy będziemy wieczność ku twojej chwale.
 Lidka 06-10-2013 dokonał wpisu:e-mail: lidka694@gmail.com 
 Cześć, jestem spokojną, miłą i wrażliwą dziewczyną. Mam 17 lat poszukuje kogoś komu nie obce są wartości chrześcijanskie. Lubie długie spacery, przejażdżki rowerowe, muzykę, książki . Chciałabym znowu być szczęśliwa i zakochana..( lidka694@gmail.com) Pozdrawiam:)
 Michal 05-10-2013 dokonał wpisu:e-mail: gurylmichal@gmail.com 
 Od dawna czuję że wewnątrz mnie jest nas dwóch, bardzo chciałbym na swojej drodze spotkać kogoś kto mi pomoże, kto sprawi że uwolnie się od gorszego ja. Nie chce krzywdzić mojej rodziny, przez to wszystko moje relacje rodzinne są na skraju klęski . . . Proszę, POMOCY , ja już nie daję rady.
 kacytcz 28-09-2013 dokonał wpisu:e-mail: KACYTCZ@GMAIL .COM 
 PODOBA MI SIĘ TEN BLOG
 Helena 23-09-2013 dokonał wpisu:
 Dziękuję ,że zawsze mogę Drogie panie liczyć na wsparcie duchowe nie zależnie od dnia czy godziny . Za okazanie mojej rodzinnce tyle ciepła i dobrego serca .Dziękuję pani Kasi Ani i Justynie
 Helena 22-09-2013 dokonał wpisu:
 Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły.Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjażń .To są ludzie nasłani przez PANA BOGA dziękuję zawszystko Irence Paulince Dorocie Hani i całemu zespołowi których nie wymieniłam dziekuję za serce
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej