Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Księga gości

[ Dopisz się do księgi ]

[<<] [<] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [>] [>>]


Wszystkich wpisów: 12003


 teresa 30-09-2012 dokonał wpisu:
 Proszę Ciebie Maryjo o przymnożenie wiary moim najbliższym, zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny, pracę dla syna i siostrzenicy, szczęśliwą operację córki, uzdrowienia jej wzroku i wzroku syna.Wierzę, że Ty Mateńko otaczasz nas swoją matczyną opieką, wypraszasz nam łaski u swojego Syna i nam błogosławisz.Bądź pozdrowiona Najświętsza Panienko.
 barbara 29-09-2012 dokonał wpisu:e-mail: barbaramajcherczyk@op.pl 
 prosze o blogoslawienstwo dla moich dzieci i prosimy o wsparcie w ciezkich czasach i chwilach jakie przechodzi moja rodzina,problemy ze zdrowiem i z brakiem pieniazkow na chleb,prosimy o blogoslawienstwo,bog zaplac.
 Sylwia 28-09-2012 dokonał wpisu:
 Mateńko o co prosiłam zawsze wymodliłam proszę Cię o szczęśliwy i pomyślny przebieg zabiegu u mojej córki na jej dziecku które nosi pod sercem pomóż im otocz je Twoim płaszczem opieki wysłuchaj mnej prośby
 Asia 26-09-2012 dokonał wpisu:
 Boże czy Ty w ogóle jesteś? Dlaczego tak bardzo zawierzam Ci swoje życie a Ty tak bardzo mnie doświadczasz. Dlaczego tak się dzieje? Dlaczego tak bardzo Cię błagam a Ty tak bardzo mnie nie słyszysz?? Czy nie zasługuje na Twoją miłość? Wyciągnij do mnie dłoń, pomóż mi odnaleźć sens życia.
 Sylwia 25-09-2012 dokonał wpisu:
 Mateńko kochana dzisiaj moja córka ma zabieg na swoim dziecku które nosi pod sercem proszę Cię o szczęsliwy przebieg kieruj rękami chirurgów zdrowia dla nich i szczęśliwego rozwiązania i żeby jak najszybciej wróciła ze szpitala do domu miej ich w opiece i Błogosław im
 nell86 24-09-2012 dokonał wpisu:
 dzięki za taką stronkę :-)
 ja 24-09-2012 dokonał wpisu:
 Boże zechciej wysłuchać mojej prośby i prędko przyjdź nam z pomocą bo często brakuje nam sił.Jezu ufam Tobie.
 Włodzimierz 23-09-2012 dokonał wpisu:
 Po co jestem?Czy sens mojego życia polega na tym,zeby co-raz wiecej mieć?Czy cały mój czs wszystkie moje siły mam poświęcać żeby zdobywać coraz więcej pieniędzy,coraz wię- cej rzeczy,coraz przyjemniejsze i wygodniejsze życie? To złudzenie.W końcu okaże się,że to wszystko nie ma żadnej wartości i przemija. Pan Bóg obdarza nas bezinteresowną i bezgraniczną mi- łością.Jako dzieci boże nosimy w sobie jej cząstkę i mamy nią obdarzać naszych bliskich,naszych bliźnich. Tylko wtedy nasze życi nabiera sensu.
 duża z okularami 7 18-09-2012 dokonał wpisu:e-mail: duza.mili@gg.pl 
 chce zrobić psychotest
 ines 18-09-2012 dokonał wpisu:e-mail: iwonaglobal@o2.pl 
 Jesteście szczęśliwi---- są jeszcze ludzie pełni wiary, we mnie ta wiara wygasa ,po kolejnym ciosie pewnie już nie wstanę. Pozostawajcie w Panu dopóki nadzieja trwa ,ja już nie mam nadziei.
 Ajs. 17-09-2012 dokonał wpisu:
 Pomóż mi Panie. Proszę.... Ja już nie mam sił.
 Beata 16-09-2012 dokonał wpisu:
 Kochani wierzcie Panu Bogu ,on kocha najmocniej nigdy nas nie opuszcza choć nie raz wydaje się nam że jesteśmy sami, On wie co jest dla nas najlepsze i nigdy nas nie zawiedzie
 Ella 15-09-2012 dokonał wpisu:
 MATKO BOLESNA SPOD KRZYŻA NA GOLGOCIE - MÓDL SIĘ ZA NAMI . AMEN!!
 Wlodzimierz 14-09-2012 dokonał wpisu:
 Modlitwa. Panie Jezu!Dziękuję Ci,że jesteś zawsze z nami,że jesteś zawsze ze mną.Dziekuję za opiekę i za wszystkie łaski. Ty jesteś moim Panem,moim Bogiem,moją drogą,prawdą i życiem.Proszę Cię kieruj moimi myślami,moimi uczynkami żebym Cię nigdy nie zawiódł i niczym nie zasmucił. Spraw żebym potrafił Cię kochać całym sercem,całą duszą całym sobą. Spraw żebym potrafił Cie naśladować-był cichym i pokor- nego serca i takim dobrym i takim miłosiernym jak Ty. Amen
 Ella 12-09-2012 dokonał wpisu:
 W DNIU TWOJEGO IMIENIA M A R Y J O WIELBIĘ CIĘ I BŁAGAM O OPIEKĘ MATKO - UZDROWIENIE CHORYCH.AMEN!!
 Alekandra 09-09-2012 dokonał wpisu:
 Jezu ratuj moich uczniów
 Ella 08-09-2012 dokonał wpisu:
 MARYJO ...POZDRAWIAM CIĘ W TAJEMNICY TWYCH NARODZIN ...PANI SIEWNA - MÓDL SIĘ ZA NAMI I MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE. AMEN!!
 Janina 07-09-2012 dokonał wpisu:
 Jezu Ufam Tobie, że odmienisz to zło. Dziękuję
 Do Admina Judyta 02-09-2012 dokonał wpisu:
  Pozdrawiam! To świetny Portal! Nie wiem tylko gdzie to zgłosić,czy tak może ma być dlatego tu zwracam uwagę, że np. w Dziale Zagorożenia nie można pisać komentarzy, wyskakuje taka uwaga: waring...error
 Judyta 02-09-2012 dokonał wpisu:
 „Bądźcie świętymi, bo Ja jestem święty, Pan, Bóg wasz” (Kpł 19,2). „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.” (Mt 25,40) " "Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego" (Mt 22, 39) «Pójdź za Mną!»(Mk 2,13-17) Chciemy stawać się świętymi-to pierwszy krok.Kochajmy swoich bliżnich, szczególnie tych wrogo do nas nastawionych, za tych módlmy się gorąco.Idżmy Drogą Przykazań i naśladujmy Matkę Bożą, która wiernie trwała przy Jezusie. Trzymajmy się nauk Pana Jezusa praktykując i jak najczęściej z czystym sercem przyjmując Eucharystię. Kto za daleko odszedł zawsze może powrócić jak syn marnortawny. Bóg narodził się w ubogiej stajence dla nas grzeszników. "Nie potrzebują lekarza zdrowi, ale ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem wezwać do nawrócenia sprawiedliwych, lecz grzeszników."(Łk 5,31b-32) "Nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą!"(1J 3,18)
 Wlodzimierz 02-09-2012 dokonał wpisu:
 Propozycja dla wzsystkich rowerzystow. Czas jazdy mozna doskonale wykorzystac na odmawianie rozanca.Paciorki takiego malutkiego rozanca /na 10 pacior kow przesuwa sie miedzy palcami trzymajac rownczesnie kierownice.Metoda sprawdzona,doskonale zdaje egzamin. I druga propozycja. Kazdy z nas ma jakies problemy czy klopoty.Gdy mijamy na ulicy drugiego czlowieka odmowmy w jego intencjikrotka modlitwe.Bedzie to jakas czastka wypelniania przykazania milosci blizniego.
 Andzia 02-09-2012 dokonał wpisu:
 Witam! Jestem pierwszy raz na tej stronie, ale na pewno nie ostatni bo ta strona ma w sobie to coś:) :) :)
 Agnieszka 01-09-2012 dokonał wpisu:
 Witam:) Bardzo podoba mi się ta strona.Często ją odwiedzam:)
 Ella 26-08-2012 dokonał wpisu:
 PANI NASZA CZĘSTOCHOWSKA -MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE -MÓDL SIĘ ZA NAMI. AMEN!!
 emilka 22-08-2012 dokonał wpisu:
 Jak fajowo że jeszcze istnieją taki strony!
 Marion 22-08-2012 dokonał wpisu:
 Mma wrażenie, że dla jednych osób życie jest znacznie cięższe...niż dla innych. pełne cierpienia i łez. A inni się tylko bawią i cieszą. Ten portal to skupisko radości i mądrości.
 Ella 15-08-2012 dokonał wpisu:
 M A R Y J O - PANI WNIEBOWZIĘTA - MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE - MÓDL SIĘ ZA NAMI . AMEN!!
 Lilla 07-08-2012 dokonał wpisu:e-mail: lilla230@wp.pl 
 Bardzo prosze o modlitwe o znalezienie pracy dla mnie i narzeczonego przechodzimy kryzys kredyt i opłaty proszę o pomoc w modlitwie Amen
 Ella 05-08-2012 dokonał wpisu:
 MATKO KRÓLOWO ŚNIEŻNA PANI - MÓDL SIĘ ZA NAMI . AMEN1!!
 Aleksandra 17-07-2012 dokonał wpisu:e-mail: angel1445@wp.pl 
 Proszę wszystkich ludzi o modlitwę za moje małżeństwo,które się rozpada,nie wiem czy można jeszcze je uratować dlatego proszę o modlitwę za moje małżeństwo,aby Bóg obdarzył je łaskami i je uratował,albowiem tylko w Nim pokładam ostatnią nadzieję,zrozpaczona i załaman żona.
 Ella 16-07-2012 dokonał wpisu:
 PANI SZKAPLERZNA - MÓDL SIĘ ZA NAMI !
 A 02-07-2012 dokonał wpisu:
 Proszę by R znalazł dobrą pracę i błogosłąwieństwo boże w tejże pracy i w rodzinie
 Fx 30-06-2012 dokonał wpisu:
 Super!
 Ella 27-06-2012 dokonał wpisu:
 MARYJO - MATKO POMOCY NIEUSTAJĄCEJ - MÓDL SIĘ ZA NAMI !!
 Karolina 27-06-2012 dokonał wpisu:
 Grzeszniku! Jeśli czujesz się zagubiony, beznadziejny i niekochany... Jeśli wszystkie Twoje plany legły w gruzach, a patrząc w lustro czujesz nienawiść, to wiedz, że jest ktoś, kto kocha Cię całym sobą! Kto wręcz prosi się Ciebie o Twoją uwagę. Miłosierdzie Boże jest tak niewyobrażalnie wielkie... Pan Jezus kocha WSZYSTKIE SWOJE DZIECI! Tak chciałabym zrozumieć jak bardzo jestem dla Niego ważna! Nie ma lepszego przyjaciela! Panie Jezu, KOCHAM CIĘ!!! Nigdy nie dopuść bym się od Ciebie oddaliła! Uchowaj mnie od złego, a gdy zabłądzę, pomóż mi powrócić. Miej w Swej opiece cały ten zakażony złem świat. Napełnij nas łaskami, byśmy zrozumieli, że Źródło tego szczęścia, którego tak rozpaczliwie szukamy jest TYLKO w Tobie! Dziękuję, że jesteś przy mnie!
 zak 26-06-2012 dokonał wpisu:
 Zagrożeni!!! Szczęść Boże. Mam zagrożonych totalnie patologią uczniów - wiem, jak wielu... Proszę o pomoc finansową lub "pomysłową" dla grupy ludzi jadących na rekolekcje. Katechizuję, (lub znam) gimnazjalistów, skąd grupa - 4 dziewczyny, 3 chłopaków to dzieci alkoholików i z konkubinatów - nie zapłacą tyle co trzeba za nasz wspólny wyjazd ( raczej w ogóle będzie i nam ciężko). WARTO w nich inwestować! (w każdego...) Bo od roku ( po jednych już rekolekcjach zimowych) tak się pozbierali, że powychodzili z papierosów, alkoholu, chodzenia " pod hotel" (dziewczyna), umawiania się z 30 - latkami.... Przed Sylwestrem zrezygnowali z pijackich imprezek " u kolegi w piwnicy". chodzą do spowiedzi, ale nadal są bardzo słabi, co jakiś czas potrzebują wzmocnienia i - teraz w wakacje atrakcyjnej rozrywki z Panem Bogiem! Dlatego chcemy ich gdzieś zabrać! DO tego chcą z nami jechać 2 małżeństwa z dziećmi - jedno z nich ma potężne kłopoty wewnętrzne i ten wyjazd to taki wybieg brata żony ( po cichu ugadany z nami, siostrami), żeby przy okazji niby wypadu dotarły do nich jakieś Boże treści. ALE - jak będzie za drogo ( a dla 4 osob. rodziny JEST za drogo) - to nie pojadą. Dlatego proszę o to. Może ktoś zna jakąś firmę, gdzie warto "zapukać", albo ma jakiś pomysł? Sprzedajemy na festynach różne rzeczy od maja, naleśniki i takie :) loterię mieliśmy, śpiewamy - coś próbujemy, zwracaliśmy się od banku ING, do Miasta ( ale MOPS już nam dał w zimie, więc teraz już nie). Bardzo proszę!!! s. M. Michaela - Miasteczko Śląskie mój mail: siostra_k@interia.pl
 nikola 25-06-2012 dokonał wpisu:e-mail: nicola.krakow@op.pl 
 niepełnosprawna podzukuje pomocnej osoby w formie wolotariusza która pomoże mi troche w załatwianiu spacerów w urzedachi tp
 Aga 24-06-2012 dokonał wpisu:e-mail: mariarud@wp.pl 
 nareszcie cię znalazłam...dziękuję.. i pozdrawiam
  dokonał wpisu:
 
  dokonał wpisu:
 
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej