Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa zawierzenia

     "Panie Jezu, dziękujemy Ci, że ukochałeś nas miłością bez granic, nie wahając się nawet oddać życie za nas. Dziękujemy Ci za to, że Twoja miłość chroni nas od zła, podnosi z największych upadków i leczy najboleśniejsze rany. Dziękujemy Ci za Twoją obecność w sakramencie małżeństwa i za to, że u Ciebie zawsze możemy znaleźć lekarstwo i siłę do pokonywania wszelkich trudności i kryzysów. Oddajemy Ci swoją pamięć, rozum, wolę, swoje dusze i ciała wraz ze swoją ptciowością. Przyrzekamy codziennie spotykać się z Tobą na wspólnej modlitwie i w lekturze Pisma św., w częstym przyjmowaniu Komunii św. i adoracji Najświętszego Sakramentu. Postanawiamy regularnie przystępować do sakramentu pojednania, nie ulegać zniechęceniu i natychmiast podnosić się z każdego grzechu. Postanawiamy nie czytać, nie kupować i nie oglądać czasopism, programów ani filmów o treściach pornograficznych. Przyrzekamy nie używać żadnych środków antykoncepcyjnych i rezygnujemy z samej postawy antykoncepcyjnej. Przyrzekamy być zawsze gotowymi na przyjęcie każdego dziecka, które Ty, Panie, pragniesz powołać do istnienia. Pragniemy być dla naszych dzieci dobrymi wychowawcami, własną postawą i własnym świadectwem ukazującymi drogę do Ciebie.

     Panie Jezu, ucz nas systematycznej pracy nad sobą, umiejętności kontrolowania naszych pobudzeń seksualnych i emocji. Prosimy Cię o odwagę w codziennym przeciwstawianiu się złu, abyśmy unikali wszystkiego, co uzależnia i zniewala, a przede wszystkim narkotyków, alkoholu i nikotyny. Ucz nas tak postępować, aby w naszym życiu najważniejsza była miłość.

     Maryjo, Matko nasza, prowadź nas drogami wiary do samego źródła miłości - do Jezusa. Za Sługą Bożym Janem Pawłem II pragniemy całkowicie zawierzyć się Tobie: »Totus Tuus, Maryjo«! W Twoim Niepokalanym Sercu składamy całych siebie, wszystko, czym jesteśmy, każdy swój krok, każdą chwilę swojego życia. Amen!".
ks. M. Piotrowski


Publikacja za zgodą redakcji
>
nr 3-2008   


Miłość nigdy nie ustaje Miłość nigdy nie ustaje
Anna Matusiak (oprac.)
Album ten to niezobowiązujący prezent dla PAŃSTWA MŁODYCH. Będzie on dla obdarowanych niezwykłą pamiątką niezwykłego wydarzenia, jakim jest zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego. Jest w nim miejsce na zdjęcia. Eleganckie wydanie, ze złoceniami na okładce.... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 D. : 04.05.2010, 13:38
 prosze o modlitwe o moje małżeństwo nie mam juz sił, myśle juz tylko o najgorszym, mąz nie chce zgody nie chce odpowiedzialności mieszka u przyjaciela.
 Asia: 07.04.2010, 14:50
 Matko kochana powierzam ci moje małzenstwo oraz moich braci i kuzyna takbardzo cie prosze obysmy byli szczesliwi
 Dona: 08.01.2010, 14:17
 Jezu powierzam Ci całe moje małżeństwo, nasze serce, przemieniaj je i dodawaj nam nadziei, uratuj to co święte, proszę...brakuje mi juz sił...
 K.J: 21.10.2009, 10:06
 Matko Boża,nasza kochana mamo prosze ucz nas i miej dla nas cierpliwość w codziennym zyciu,prosze abysmy byli dobrym małzeństwem i swoja miłośćią prosze byśmy mogli otulic naszą córke prosze by mogła byc wychowywana w szczesliwej rodzinie,prosze aby Twój syn był z nas dumny,z całego serca prosze.
 Monika: 12.12.2008, 10:03
 Cały Twój Maryjo - Niech Twój Syn błogosławi nam w naszym Małżeństwie i prowadzi drogą prawdy i miłości
 a: 20.10.2008, 20:11
 Matko- obejmij nas łaskami miłości i wytrwania w sakramencie małżeństwa
 
[1] [2] (3)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej