Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa w intencji trudnego małżonka

Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał
Zanim dałeś nam życie.
Tobie powierzam wszystko, 
Co mam najdroższego, mój Skarb, mojego męża/żonę
Najbliższą mi osobę. 
Ty kochasz więcej niż ja jestem w stanie pokochać
Ufam Twojej miłości
Otocz ukochanego mojego swoja opieką
I chroń od wszelkiego złego.
Niech Twój Anioł czuwa nad nim i niech Go strzeże
Spraw, by było mu dobrze, zachowaj go w zdrowiu
Dodaj sił i napełnij radością.
Niech go otacza ludzka życzliwość,
Niech na swej drodze spotyka serdeczne
Uśmiechnięte twarze
Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę
Osłaniaj nas
Doprowadź nas szczęśliwie znowu do siebie
Pomóż nam, Panie, odbudować dom, 
w którym Ty zamieszkasz z nami na zawsze.
Wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu 
Złym zrządzeniem losu mogą obrócić się w niwecz. 
Ale ufam Ci i mocy Sakramentu, w którym nas połączyłeś
Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich
pamiętaj o nas.
Wierzymy Twojej Miłości
Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas 

Amen

   


Nasze małżeństwo potrzebuje lekarstwa Nasze małżeństwo potrzebuje lekarstwa
Robert i Rosemary Barnes
Pozostawianie żółtych samoprzylepnych karteczek na lodówce, rozmowa podczas oglądania telewizji czy czytania gazety, wymiana faktów lub informacji – często tak właśnie wygląda porozumiewanie się między mężem i żoną.... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 kasia: 29.05.2018, 20:06
 Panie Jezu dopomóż mojemu mężowi, błagam niech się opamięta, zmieni swój charakter przestanie nadużywac alkoholu, niech przestanie swoją agresję wyładować na najblizszych. Błagam o pomoc i zdrowie psychiczne dla mojego męża. Boże wyzwol mojego męża od demona zła.
 katarzyna: 23.05.2018, 11:45
 O miłość męża
 magdalena: 17.05.2018, 15:43
 Panie Boże, niezliczona jest ilość cudów które uczyniłeś w mym życiu-z jakieś powodu się ono komplikuje, ale zawsze szybko rozwiązujesz moje problemy. Dzisiaj zwracam się do Ciebie z prośbą, mój mąż się oddala, rani nas, jest nerwowy, opryskliwy. Błagam wesprzyj mnie bo powoli tracę siły i najchętniej po prostu bym od niego odeszła:( Kocham Cię Panie, ufam tylko Tobie. Pomóż proszę także w naszej pracy, żeby i On mógł psychicznie w końcu odpocząć. Jezu Ty się troszcz, bądź wola Twoja. Kocham Cię.
 kasia: 09.05.2018, 16:21
 BOŻE wszechmogący uwolnij mojego męża od demona alkoholizmu. Spraw proszę aby przestał krzywdzić mnie i dzieci , dopomóż mu we właściwych wyborach. Błagam aby przestał pić alkoholu , aby porzucil kolegów i złych doradców proszę aby zajął się pracą. Proszę aby mógł cieszyć się naszymi dziećmi, błagam aby przestał niszczyć naszą miłość i rodzinne szczęście. Amen
 kasia: 09.05.2018, 16:20
 BOŻE wszechmogący uwolnij mojego męża od demona alkoholizmu. Spraw proszę aby przestał krzywdzić mnie i dzieci , dopomóż mu we właściwych wyborach. Błagam aby przestał pić alkoholu , aby porzucil kolegów i złych doradców proszę aby zajął się pracą. Proszę aby mógł cieszyć się naszymi dziećmi, błagam aby przestał niszczyć naszą miłość i rodzinne szczęście. Amen
 RENATA: 03.05.2018, 20:49
 Panie Jezu, całym sercem proszę o pomoc mojemu mężowi Piotrowi wyjść z nalogu alkoholizmu. Proszę pomóż naszej rodzinie żyć razem w szczęciu i miłości. Aby nas dobry Bóg wspierał a Matka Boża miala pod swoja matczyną opieką. Proszę o modlitwę.
 Agnieszka : 04.03.2018, 10:32
 O dobry Boże miejsce w opiece mojego męża który nie radzi z uzależnieniem alkocholowym niech jego serce napełniania Bóg aby mógł wyjść z nałogu Panie Boże Tobie w ofierze oddaje moja rodzinne
 anonim: 25.02.2018, 16:46
 BOŻE TY ZNASZ SECE MOJE I MOJEGO MĘŻA .PROSZĘ CIĘ W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA TWOJEGO UKOCHANEGO,JEDYNEGO SYNA SKRUSZ PODŁE SERCE MOJEGO MĘŻA.POMÓŻ ZEJŚĆ ZE ZŁEJ DROGI MOJEMU SYNOWI,KTÓRY TAK BARDZO IDZIE W ZŁE ŚLADY MOJEGO MĘŻA.BOŻE RATUJ!!!!!!!.AMEN.
 anonim: 25.02.2018, 16:35
 BOŻE TY ZNASZ SECE MOJE I MOJEGO MĘŻA .PROSZĘ CIĘ W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA TWOJEGO UKOCHANEGO,JEDYNEGO SYNA SKRYSZ PODŁE SERCE MOJEGO MĘŻA.POMÓŻ ZEJŚĆ ZE ZŁEJ DROGI MOJEMU SYNOWI,KTÓRY TAK BARDZO IDZIE W ZŁE ŚLADY MOJEGO MĘŻA.BOŻE RATUJ!!!!!!!.AMEN.
 Bożena : 09.02.2018, 09:42
 Panie Boże pomóż skruszyc lód w sercu mojego męża
 kochajaca zona: 08.02.2018, 15:04
 Kochany Panie Jezu przede wszystkim przepraszam za wszystko co zle z mojej strony i prosze pomoz mojemu mezowi R.w pelni wyzdrowiec z choroby alkoholowej,a mnie madrze go kochac,wspierac i pomagac,dziekuje z calego serca.M.
 Renata: 28.01.2018, 02:02
 Proszę cie Panie Jezu o uwolnienie mojego męża Mariusza z alkoholizmu i klamstwa
 Magdalena: 22.01.2018, 13:07
 Ojcze miej w opiece mojego męża, otwórz mu serce i oczy, aby zrozumiał, że ma problem z alkoholem, pomóż mu wyjść z nałogu, a mnie dodaj siły, abym potrafiła dać mu szansę, aby dziecko, które noszę w sobie złączyło nas. Abyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę i mogli się cieszyć upragnionym dzieckiem. Dopomóż Boże, abym donosiła je szczęśliwie. Jezu ty się tym zajmij. Ufam Tobie, oddaję swoje problemy Tobie i wiem, że wszystko będzie dobrze i się ułoży.
 Lucyna: 08.01.2018, 09:42
 Boże Ojcze -pomogłeś naszej rodzinie już w wielu problemach, wierzę ,że w budowaniu zaufania ,więzi i dobrego dialogu potrzeba czasu , chęci ,mądrych doradców /którzy najpierw sprzątają swoje bagno/. Daj mi siłę w połączeniu z Wiarą ,ze to umieranie dla Ciebie ma jakiś sens .Ta rezygnacja w patrzenia w siebie jest ofiarą za to co dzieje się w mojej rodzinie .Ze usłyszenie od Męża= nie będę się zniżał do twojego poziomu =-da jakiś owoc
 Beata: 24.12.2017, 15:25
 Proszę wyzwól mojego męża z nienawiści do syna i do mnie. Spraw, aby wrócił do rodziny i rozpoczął życie po bożemu. uwolnij go od wpływu złych doradców,którzy nakłaniają go do takiego postępowania, które rani rodzinę. Proszę o dar rozumu i nawrócenie.
 ulka: 01.12.2017, 14:04
 Proszę za Marka o powrót do domu o nawrócenie
 zona Maria: 05.11.2017, 20:59
 Panie ty wiesz co się dzieje w umyśle mojego męża .Znasz jego zachowanie i brak umiaru w piciu,szukaniu okazji i nakłanianiu innych.Boże wyzwól go z nienawiści do syna i żony.Czuwaj na nim i bron go od wszystkiego złego i odpędź złego ducha z serca jego.Boże Ty się nim zajmij.
 Jola: 24.10.2017, 22:32
 Panie Jezu, całym sercem proszę o pomoc mojemu mężowi Krzysztofowi wyjść z nalogu alkoholizmu. Proszę pomóż naszej rodzinie żyć razem w szczęciu i miłości. Aby nas dobry Bóg wspierał a Matka Boża miala pod swoja matczyną opieką. Proszę o modlitwę.
 Krzysztof: 12.10.2017, 21:33
 Boże królu świata pomóż mojej żonie wyjść z nałogów i daj siłę umocnij ja w wierze i spraw by z łatwością odczuwała że jesteś i jest sens rodziny i wiary.BY MOJA ZONA ORIANA BYLA SZCZESLIWA.
 Xxx: 01.10.2017, 01:41
 Jezu mój kochany uwolnij mojego męża od nałogu .Wzmocnij naszą miłość i napraw relacje w naszej rodzinie.Wielbię Cie i DZIĘKUJĘ.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej