Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
John Eldredge, Stasi Eldredge
"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...... » zobacz więcej
Modlitwa w intencji trudnego małżonka

Ojcze, który nas kochasz, któryś nas ukochał
Zanim dałeś nam życie.
Tobie powierzam wszystko, 
Co mam najdroższego, mój Skarb, mojego męża/żonę
Najbliższą mi osobę. 
Ty kochasz więcej niż ja jestem w stanie pokochać
Ufam Twojej miłości
Otocz ukochanego mojego swoja opieką
I chroń od wszelkiego złego.
Niech Twój Anioł czuwa nad nim i niech Go strzeże
Spraw, by było mu dobrze, zachowaj go w zdrowiu
Dodaj sił i napełnij radością.
Niech go otacza ludzka życzliwość,
Niech na swej drodze spotyka serdeczne
Uśmiechnięte twarze
Opatrzności Boża, Tobie się oddajemy w opiekę
Osłaniaj nas
Doprowadź nas szczęśliwie znowu do siebie
Pomóż nam, Panie, odbudować dom, 
w którym Ty zamieszkasz z nami na zawsze.
Wiem, że ludzkie marzenia o szczęściu 
Złym zrządzeniem losu mogą obrócić się w niwecz. 
Ale ufam Ci i mocy Sakramentu, w którym nas połączyłeś
Ty, który nie zapominasz o liliach polnych i ptakach niebieskich
pamiętaj o nas.
Wierzymy Twojej Miłości
Niech wola Twoja wypełnia się nad nami i w nas 

Amen


   


Małżeństwo i rodzina Małżeństwo i rodzina
J. Miras, J. I. Banares
Krótki przewodnik wprowadzający w podstawowe zagadnienia dotyczące małżeństwa i rodziny. 15 wykładów, w których autorzy starają się ukazać głęboką spójność katolickiej nauki i moralności z integralną wizją osoby ludzkiej.... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 żona: 18.03.2017, 19:54
 Jezu ulituj się nad moim mężem uwolnij go od nałogu alkoholu i nikotyny Jezu ufam Tobie
 zona: 16.03.2017, 19:50
 Panie Boze prosze o Laski abys za trzymalam meza od rozwodu izeby jego siostra wrescie przestalarozbijac nasze malzenstwa inaklaniala meza do rozwodu nawet mu pomaga w zalatwienie.
 kadu: 11.03.2017, 07:05
 Panie mój, błagam o ocalenie i uzdrowienie mojego małżeństwa, o łaskę szczerej rozmowy, o serdeczne relacje, o odejście od grzechu cudzołóstwa mojego męża, o pomoc w skruszeniu "muru" obojętności. Boże dopomóż.
 zona: 04.02.2017, 09:47
 Panie Boze prosze o pomoc ratowanie mojego malzenstwa wyrwanie mojego meza z nalogow zeby zaczol mnie szanowac nich moje zacznie jak w malzestwie by byl wrescie mezem I ojcem dla syna rozmawiac
 bożena: 02.02.2017, 23:00
 Panie Boże dziękuję Ci za to co posiadam, bezmiar Twej miłości jest wszechobecny, przepraszam że zawracam Ci głowę ale jest mi ciężko żyć u boku mezczyzny który jest obojetny! Proszę o dar ducha św. O otworzenie serca i oddalenie złych mocy alkoholu i falszywych przyjacioł
 Iwona: 26.01.2017, 01:21
 Panie JEZU ufam Tobie, uwolnij mojego męża Grzegorza z nałogu alkoholizmu. JEZU TY się tym zajmij.
 kasia: 03.01.2017, 12:57
 Kochany Panie Jezu prosze cie o nawrocenie mojego meza Roberta i uwolnienie go z nalogu hazardu bardzo Cie prosze niech mnie nie rani juz wiecej. Niech milosc zakwitnie od nowa a nasz dom wypelni sie radoscia i szacunkiem. I zebysmy wybaczyli sobie wszystkie urazy i zapomnieli o nich zeby bylo tak jak kiedys. Ufam Tobie Jezu ze nadejdzie ten dzien ze nasze malzenstwo odrodzi sie na nowo i moj maz bedzie lepszym czlowiekiem. Przepraszam ze ostatnio Cie strasznie urazil ale to bylo jego wolanie o pomoc on tez w Ciebie wierzy inaczej by sie na Ciebie tak nie zloscil. Prosze wspomoz go w walce z nalogiem. Prosze Cie o blogoslawienstwo tego malzenstwa i naszej calej rodziny. Wiele osob cierpi z powodu tego co teraz sie dzieje. Wiem ze nie laczysz ludzi w sakramencie malzenstwa bez powodu. Kocham Cie Jezu i dziekuje Ci za wszystko co dla nas uczynisz. Amen
 Agnieszka: 26.12.2016, 18:54
 Jezu Miłosierny proszę Cię o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa. Proszę Panie Boże nawróć mojego męża Krzysztofa,zgubiła go chciwość, zazdrość i alkohol. Niech doceni jaką ma żonę i dziecko, niech zrozumie co w życiu jest najważniejsze. Spraw aby mnie doceniał i szanował. Proszę niech przestanie pic. Panie Boże pokaż mu drogę którą ma iść aby nie było za późno. Aby resztę życia przeżył w trzeźwości i w zgodzie z całą rodziną.Umocnij naszą rodzinę abyśmy byli silni w walce z jego nałogiem. Niech Duch Święty go oświeci.
 Mirka: 07.11.2016, 09:23
 Panie Jezu, prosze o pomoc. Ty wiesz jak bardzo zle znosze alkoholizm mojego meza i ciepia na tym tez dzieci. Prosze Jezu ulecz mojego meza z alkoholizmu. Wierze ze Ty Panie mozesz odmienic ta sytuacje. Jezu szczerze ufam Tobie i prosze a nawet blagam okaz nam Milosierdzie.
 Monika: 06.11.2016, 22:01
 Panie Boże łaskawy Ojcze nasz ,Ty jesteś miłością ,radujesz się z nami i wspierasz gdy serce placze . Dziękuję Tobie za to ,że po wielu latach doprowadzileś nas z mężem przed ołtarz i poblogoslawiles nasz związek ,dales nam dwóch cudownych synów,zdrowie,dach nad głową ,otoczyłeś kochająca rodziną. Proszę bądź w naszym domu na co dzień ,zapraszam Cię do naszych serc. Wlej w nie miłość i cierpliwość . Daj siłę memu mężowi w walce z alkoholizmem i agresja, spraw by jego serce radowalo się . Odsun od niego wszelkie smutki. Uzdrow takze moja duszę z egoizmu, daj siłę w opanowaniu ciętego języka ,tak żebym nie ranila słowem jak nożem . Pobogloslaw nas proszę w pierwszą rocznicę ślubu i dodaj wiary ,prowadź swą sciezką do swego domu,abysmy kiedyś doznali Twego miłosierdzia w niebie . Amen
 Monika: 25.10.2016, 21:43
 Jezu Miłosierny uratuj mojego męża z nałogu alkoholizmu. Na wróć jego duszę, aby wreszcie nadeszła niedziela, że zechce z nami iść na Mszę świętą.
 żona: 15.10.2016, 21:23
 Jezu Miłosierny ufam że nadejdzie ten dzień że uwolnisz mojego męża z nałogów i uleczysz zranioną duszę
 Gosia: 09.10.2016, 22:55
 Panie Jezu Ty wiesz jak ciężko znoszę alkoholizm mojego męża.Jak bardzo cierpią na tym dzieci.Proszę Jezu ulecz mojego męża i wyrwij go z sideł alkoholizmu.Wierzę że Ty Panie możesz odmienić tą sytuację .Jezu szczerze ufam Tobie i proszę a nawet błagam okaż nam Wszystkim swe Boże Miłosierdzie.
 zdradzona: 02.10.2016, 16:23
  Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje (...) ” — 1 Kor 13,4-8a[24] Boże daj mi siłę ,by to znosić. Miej w opiece nasze dzieci. Zachowaj go od pożądliwości ciała. Ulecz go panie ,pokarz mu piękno rodziny.
 wrak: 07.09.2016, 00:09
 JezuUfamTobieBozeDopomozNamWtrudnejSytuacjiMalzenskiejBozeWieszCoSieDziejeSprawAbyMatkaIsiostraMezaZostawilyNasWspokojuWkoncuPrzestalyMezemManipulowacyAbysmyMogliZycSpokojnieIszczesliwieZnaszymiDziecmiBozeNawrocMezaNaNaszaDrogeBozePomoozMiWytrwacZmojaRodzinaWwytrwalosciDajSileZycSzcesliwieZBogiem!!!!
 Monika: 01.09.2016, 19:36
 Panie Boże uchroń mojego męża Łukasza od nałogu w który wciągają go koledzy kawalerowie. Uchroń jego duszę od zguby. Spraw bym była na pierwszym miejscu, by nie wstydził się miłości. Panie Jezu daj mi siłę abym zniosła ból jaki sprawia mi teraz jego obojętność i cierpliwość w walce o jego serce.
 Iwona: 26.08.2016, 00:12
 Boże masz wielką moc ufam Ci. Proszę błagam na kolanach otwórz oczy na świat mojemu mężowi Piotrowi. Uwolnij go od alkoholu daj łaskę uzdrowienia duszy. Pragnę spokojnego życia dla naszych synów oni tak bardzo przeżywają tą sytuację. Ześlij na nas swoje błogosławieństwo aby znowu zapanowała miłość w naszym domu. Amen. Jezu ufam Tobie.
 ewa: 24.08.2016, 15:33
 Panie Boże proszę o pomoc w ratowaniu mojej rodziny i o przemianę mojego męża aby żył swoim życiem i wrócił do rodziny do syna który go potrzebuje.Panie JEZU dopomóż
 gosia: 24.08.2016, 00:00
 Panie Boże nawróc mojego męża. zgubiła go pycha i alkochol .niech doceni jaką ma żonę i dzieci niech zrozumie co w życiu jest najważniejsze. spraw aby mnie doceniał i szanował. proszę niech przestanie pic. Panie Boże pokaż mu drogę którą ma iść aby nie było za późno a mi daj dalszą siłę na to wszystko.niech Duch Święty go oświeci.
 Monika: 14.08.2016, 22:53
 Panie Boże proszę o pomoc w ratowaniu mojego małżeństwa oraz o przemianę męża. Proszę Cię aby wyzwolił się z nałogu pracoholizmu, żeby zaczął ze mną rozmawiać i okazywać uczucia, a także by dostrzegł jak wiele miłości i uwagi potrzebuje nasz synek, który bardzo Go kocha. Panie Boże, proszę również o pomoc w przemianie siebie samej - aby miała więcej cierpliwości i wewnętrznego spokoju. Tak bardzo chcę być z mężem, a on mnie od siebie odpycha, jest zimny, a jego serce przypomina nieczuły głaz. Boże, proszę o pomoc i dziękuję za wszystkie otrzymane łaski takie jak zdrowie, praca i dach nad głową.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej