Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy? Miłość i wojna. Jak znaleźć małżeństwo o jakim marzymy?
John Eldredge, Stasi Eldredge
"Bóg stwarza Adama i Ewę - mężczyznę i kobietę. Zbliża ich do siebie tak blisko, jak to tylko możliwe. Morderczo blisko. Łączy ich w małżeństwo. A potem żyją już na zawsze szczęśliwie..." Ta historia potoczyła się zupełnie inaczej...... » zobacz więcej
Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

     Kochany Ojcze!

     Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

     Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

     Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen
   


O małżeństwie ... bez zacierania prawdy  cz.2 O małżeństwie ... bez zacierania prawdy cz.2
Ks. Stanisław Orzechowski
Drugi tom rozmów przedstawia związek małżeński okrzepły w latach. Zaczyna się więc od trudnej rozmowy o kryzysach. Ksiądz Stanisław wyraźnie oddziela kryzys wzrostu, który w pewnym sensie może nawet umacniać związek od kryzysu rozpadu, który prowadzi do rozłamu... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 23.03.2017, 03:40
 Kochany Boże! Spraw żeby moje serce znów pokochalo mojego męża! Odmień je! Spraw żebyśmy byli szczęśliwi razem!
 Celina: 21.03.2017, 11:51
 Panie Boże proszę miej pod opieką naszą Rodzinę, aby Mąż mój Najukochańszy zbliżył się jeszcze bardziej do Ciebie a Ty daj Jemu siłę pokochać mnie na nowo, bardzo go Kocham.Modlę się żeby pozostał przy mnie i swoich ukochanych dzieciach. Proszę aby nie złamał naszej przysięgi Małżeńskiej i pozostał przy mnie.Pomóż nam Panie przetrwać ten kryzys i żebyś był zawsze w naszych sercach Ojcze.
 Celina: 21.03.2017, 11:43
 Panie Boże proszę miej pod opieką naszą Rodzinę, aby Mąż mój Najukochańszy zbliżył się jeszcze bardziej do Ciebie a Ty daj Jemu siłę pokochać mnie na nowo, bardzo go Kocham.Modlę się żeby pozostał przy mnie i swoich ukochanych dzieciach. Proszę aby nie złamał naszej przysięgi Małżeńskiej i pozostał przy mnie.Pomóż nam Panie przetrwać ten kryzys i żebyś był zawsze w naszych sercach Ojcze.
 Paulina : 19.03.2017, 13:33
 Panie Boże bardzo Cię proszę pomóż mnie i córeczce aby mój mąż a jej tata pokochał mnie i zrozumiał swoje błędy. Niech żadna inna kobieta nie stanie nam na drodze bardzo Cię Boże proszę uratuj naszą rodzine bądźmy szczęśliwi . Amen
 dawid: 18.03.2017, 21:25
 Panie Jezu błagam Cię spraw żeby moja zona wróciła do mnie i zostawiła swojego kochanka. Tak bardzo mi jej brak.Amen
 Oliwia : 17.03.2017, 15:47
 Panie Boże pomóż mi uratować moje małżeństwo... Tak bardzo zawiodłam mojego Męża a tak bardzo mi na Nim zależy... Błagam pomóż mi!
 Patrycja: 09.03.2017, 15:00
 Kochany Boże błagam pozwól nam cieszyć się na nowo!blagam pomóż nam na nowo stworzyć dom!blagam....❤
 Elka: 06.03.2017, 12:27
 Panie Boże uratuj nasze małżeństwo. Źeślij na nas Ducha Świętego, aby uwolnił nas od złych emocji i egozimu. Pozwolił odkryć się na nowo i pokochać miłością prawdziwą bez gniewu i żalu. Abyśmy znowu mogli cieszyć się sobą i dawać dobry przykład naszym dzieciom i wychować je w miłości i szacunku.
 Wiola: 24.02.2017, 22:13
 Panie Boże dziękuję Ci bardzo za wysłuchanie moich modlitw i zakończenie romansu mojego męża. Teraz nadal proszę Cię spraw by mój mąż Tomasz na nowo pokochał mnie tak jak przed laty i byśmy mogli być na nowo szczęśliwą rodziną z naszymi dziećmi.
 Marzena: 23.02.2017, 12:37
 Proszę, pomóż nam odnaleźć się na nowo. Pomóż otworzyć się mojemu mężowi, tak jak ja się przed nim otworzyłam. Sprawa, żeby nasza miłość była tak jak niegdyś: pełna zaufania, uśmiechu, szacunki i wsparcia. Proszę... zaopiekuj się nami, abyśmy na zawsze byli razem.
 Małgosia: 21.02.2017, 00:38
 Panie Jezu proszę Cię z całego serca o uratowanie naszego małżeństwa. Pomóż nam przetrwać ten trudny czas.Błagam Cię Jezu o to żeby mój mąż już nigdy nie dopuścił się zdrady.Proszę CIę także o modlitwę za kobietę z którą mąż mnie zdradził i o to żeby ona ułożyła sobie życie z daleka od nas.Błagam Cię Ojcze
 Aga: 19.02.2017, 19:14
 Proszę Cię Boże aby mój mąż którego kocham nie odchodził ode mnie i pokochał mnie na nowo
 Iwona: 17.02.2017, 14:50
 Boże, proszę pomóż mi ...
 Agata: 16.02.2017, 15:50
 Panie Boże proszę uratuj moje małżeństwo i ulecz męża z nalogu proszę abyśmy potrafili rozmawiać i się szanować .Żeby nasze 4 dzieci miały szczęśliwy dom i kochającym rodziców.
 kasia: 16.02.2017, 15:11
 Kochany Jezu prosze Cie pokornie z calego mojego serca uratuj nasze malzenstwo prosze pozwol nam kochac sie na nowo z szacunkiem i radoscia. Uzdrow mojego meza z wszelkich niemocy i wypedz wszelkie zle duchy ktore go kusza. Jezu zaluje strasznie tego co robilam nie tylko jemu ale i Tobie. Przepraszam Cie. Przemien prosze nasze zycie niech on zrozumie jak bardzo go kocham i jak wazne jest ten sakrament. Oddaje Ci Jezu pod opieke siebie i mojego meza prowadz nas badz naszym Krolem i Zbawca. Jezu ufam Tobie
 Mateusz: 15.02.2017, 23:33
 Boże jedyny , Jezu Chryste,Mateczko Przenajświętsza odmieńcie moje serce ,oddalcie odemnie te nieczyste myśli ,sprawcie aby moje serce na nowo zaczęlo kochać i wielbić moją żonę tak jak kiedyś.Błagam Was Pomóżcie!!!
 Kasia: 15.02.2017, 11:10
 Panie Boże błagam o to żeby moje małżeństwo się nie rozpadło. Bardzo kocham swojego męża i nie potrafię żyć bez niego.Nie wiem dlaczego coś się w nim wypaliło. Panie pozwol mi naprawić to wszystko.
 Kasia: 15.02.2017, 10:53
 Panie Boże błagam o to żeby moje małżeństwo się nie rozpadło. Bardzo kocham swojego męża i nie potrafię żyć bez niego.Nie wiem dlaczego coś się w nim wypaliło. Panie pozwol mi naprawić to wszystko.
 Kasia: 14.02.2017, 23:15
 Boże Ojcze,Święta Maryjo,Jezu Chryste błagam uratuj moje małżeństwo. Chciałabym żeby mój mąż sobie wszystko przemyslal, żeby mnie znów kochał tak jak kiedyś. Panie przebacz mi moje grzechy.Błagam uratuj moja rodzinę.
 grzegorz: 10.02.2017, 12:08
 Proszę Panie Boże o uratowanie małżeństwa Agnieszki i Grzegorza,Proszę wszystkich o modlitwę.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej