Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Prośby Matki Bożej z Fatimy

     "Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

     1. Pokuta

     "Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

     Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

     2. Różaniec

     "Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

     3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

     "»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

     W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".


Red.


Publikacja za zgodą redakcji

nr 4-2007
      Wasze komentarze:
 mama: 20.08.2015, 00:23
 Mateczko moja proszę miej w opiece moje dzieci, daj im zdrowie i siłę aby spełnili swoje marzenia i doprowadź ich do Królestwa Niebieskiego Amen. Matko Boża powierzam Tobie wszystkie moje troski , wierze że prowadzisz mnie po drogach życia, ufam Tobie i proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa i Boga Ojca abym mogła zrealizować wszystkie swoje plany. Maryjo otul moją rodzinę swoim płaszczem abyśmy nigdy nie stracili wiary i właściwie postępowali.Bardzo potrzebujemy Twojego błogosławieństwa Maryjo.
 Krystyna: 17.08.2015, 12:49
 Matko Boża Fatimska. Przez nieustającą modlitwę do Ciebie, dziękuję za łaski jakie otrzymała nasza rodzina, czujemy Twoją obecność w rodzinnej niemocy przezwyciężenia zła i niesprawiedliwości.Proszę Ciebie o zdrowie i długie życie w spokoju i wolności mojej mamy, męża ,córki i całej rodziny. Proszę o dalszą pomoc i błogosławiestwo w tych trudnych sprawach. JEZU UFAM TOBIE
 krysia: 17.08.2015, 10:40
 mate=ńko spraw aby moi synowie zawarli związki sakramentalne i kochali oga i żony przyszłe
 wanda -regina: 03.08.2015, 09:56
 Cudowna Mateczko proszę o łaskę zdrowia dla mego kochanego męża Rysia,który jest w śpiączce o tylu godzin.
 Karolina: 14.07.2015, 09:17
 Matko boża proszę o zdrowie dla mojej mamy. Proszę żeby moja cała rodzina była zdrowa, oraz ja. Proszę o swój pokój, żebym dobrze się uczyła, nie bała się, proszę oraz o miłość, i o szczęście. Kocham Cię. Amen.
 maria Kam: 13.07.2015, 22:34
  mateczko kochana pomóż mi żebym byli zdrowi mąż ja dzieci mama żeby zrozumieli co dobre miej ich w swej opiece uproś swojego syna Pana Jezusa Chrystusa miej nas w swojej opiece proś Maria
 Katarzyna: 13.07.2015, 20:09
 Matko Boża jeśli istniejesz błagam Cię o pomoc abym spotkała się się z Piotrem po ośmiu latach w odległości.
 paulina : 01.07.2015, 16:48
 Matenko Kochana prosze Cie o modlitwe i wstawiennictwo zebym mogla zajs w ciaze . juz tak dlugo sie z mezem staramy prosze wysluchaj naszych prosb i modlitw obdaz nas laska macierzynstwa abysmy mogli wkoncu sie cieszyc upragnionym dzieciatkiem
 karolina: 30.06.2015, 20:27
 pomoz nam teraz
 teresa: 30.06.2015, 19:19
 pomoz mi
  mama: 24.06.2015, 23:14
  pomoz mi Matko uratowac rodzine syna Blagam
 Ewa: 22.06.2015, 22:20
 Matko Boża ulituj się nade mną nieszczęsną. Prozę pomóż mi w rozwiązaniu moich problemów, przez które moje życie stało się koszmarem. Maryjo wspieraj mnie.
 krolina: 21.06.2015, 10:36
 pomoz mi Matko jade na wakacje juz nie mam sil co mam zrobic
 krolina: 21.06.2015, 10:35
 pomoz mi Matko jade na wakacje juz nie mam sil co mam zrobic
 Beata: 19.06.2015, 10:35
 PROSZĘ CIĘ MARYJO O SZCZĘŚLIWY POWRÓT MOJEJ CÓRKI DO DOMU I OPIEKĘ NAD NIĄ.DZIĘKUJĘ CI Z CAŁEGO SERCA ZA WSZYSTKO.
 teresa: 16.06.2015, 18:41
 pomoz mi Maryjo
 Sabina: 15.06.2015, 16:42
 Matko BOSKA FATIMSKA BARDZO CIE PROSZĘ O UZDROWIENIE NASZEJ SYTUACJI RODZINNEJ. PROSZĘ CIE RÓWNIEŻ . POMÓŻ SYNOWI W POMYŚLNYM ROZWIĄZANIU JEGO SYTUACJI ŻYCIOWEJ.CÓRCE KTÓRA STRACIŁA MĘŻA W WYPADKU I JEST W DEPRESJI ŻEBY,ORAZ NA NOWO UŁOŻYLI SOBIE ŻYCIE, AMEN.
 Sara: 15.06.2015, 16:33
 Bardzo proszę o modlitwę za maja córkę Beata i Prosze Cie Mateczko abys byla przy moich dzieciach w opiece ,
 teresa: 10.06.2015, 10:39
 Proszę o łaskę nieba dla zmarłej mamy Doroty
 wanda -regina: 05.06.2015, 22:05
 Mateczko Boża Tobie powierzam wszystkie moje troski i proszę o łaski,których tak bardzo potrzebuję,
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
Jak zostać uzdrowionym? Jak zostać uzdrowionym?
Francoise Stutzmann
Książka niesie pomoc w cierpieniach psychicznych i towarzyszących im dolegliwościach ciała. Omawia najtrudniejsze sytuacje w życiu człowieka, jak cierpienie spowodowane chorobą, samotność, brak poczucia sensu, nieuleczone zranienia, niszczące uzależnienia, ciężkie patologie, depresja, strapienie, sytuacje kryzysowe... » zobacz więcej

[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej