Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Prośby Matki Bożej z Fatimy

     "Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

     1. Pokuta

     "Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

     Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

     2. Różaniec

     "Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

     3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

     "»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

     W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".


Red.


Publikacja za zgodą redakcji

nr 4-2007Jak zostać uzdrowionym? Jak zostać uzdrowionym?
Francoise Stutzmann
Książka niesie pomoc w cierpieniach psychicznych i towarzyszących im dolegliwościach ciała. Omawia najtrudniejsze sytuacje w życiu człowieka, jak cierpienie spowodowane chorobą, samotność, brak poczucia sensu, nieuleczone zranienia, niszczące uzależnienia, ciężkie patologie, depresja, strapienie, sytuacje kryzysowe... » zobacz więcej


      Wasze komentarze:
 magda: 23.08.2014, 13:43
 blagam MAtko pomoz badz zwszystki cierpiacymi
 magda: 20.08.2014, 19:08
 Matko zobacz mojie cierpienie modl sie za nami doBoga
 Magda: 20.08.2014, 13:06
 Matko przerwij wojne na ukraine blagam o cud
 Magda: 20.08.2014, 11:54
 Matko przerwij wojne na ukraine blagam o cud
 MARIA PARAFIA ŚWIEDZIEBNIA: 18.08.2014, 20:50
 proszę cię matuchno boska Fatimsa o zdrowie dla nas a szczególnie dla męża ,i wnuka by lepiej zaczą mówić ,i o Sławka by się opanowa i zrozumiał powróci do normalnego życia miej w swej opiece moją całą rodzine i siąsiadkę o powrót do zdrowia proszę cię MARIA
 Katarzyna: 14.08.2014, 22:40
 Matko Przenajświętsza Fatimska pomóż mi zdać egzamin na prawo jazdy i znaleźć szczęśliwie dobrą pracę. Proszę Cię również o zdrowie dla całej mojej rodziny. Opiekuj się i czuwaj nad nami oraz spraw aby nasze życie było lepsze, bardzo Cię proszę.
 maria m: 14.08.2014, 13:37
 proszeo modlitwe ozdrowie ,prace blogoslawienstwo dla mojej rodziny.
 anna: 14.08.2014, 09:26
 matko boza uzdrow mojego syna z nalogow ,prosze o modlitwe w jego intencji.
 anna: 14.08.2014, 09:26
 matko boza uzdrow mojego syna z nalogow ,prosze o modlitwe w jego intencji.
 anna: 14.08.2014, 09:22
 matko pomoz,abym wyrzadzone krzywdy bliznim naprwila i odnowila relacje z nimi
 anna: 14.08.2014, 09:21
 matko pomoz,abym wyrzadzone krzywdy bliznim naprwila i odnowila relacje z nimi
 mama: 14.08.2014, 09:17
 matko ,odwroc los moich dzieci i wyzwol ich od grzechu,bby wrocili do boga
 babcia: 14.08.2014, 09:11
 prosze o uzdrowienie mojego wnuka z choroby wedlug medycyny nieuleczalnej,prosze o modlitwe w jego intencji.
 marta: 13.08.2014, 21:45
 Matuchno Fatimska, błagam upros u Swego syna łaskę zdrowia dla mojego męża Witunia. Tak bardzo Cie prosze niezabieraj mi go. Jutro mamy 15 rocznice slubu. Miej nas w swojej opiece. Matuchno dopomoz.
  matko: 12.08.2014, 16:45
 Matko niech moja siostra przestanie sie klocic
 Lucyna: 06.08.2014, 12:59
 Dobrotliwa matko proszę uproś u Syna Twego Łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla mojej córki Anny. Matko wspieraj ją w trudnych chwilach.
 agnieszka: 05.08.2014, 14:25
 Maryjo Matko Nasza,proszę opiekuj się naszymi rodzinami, naszymi dziećmi. Proszę pomóż Mateuszowi w wybraniu dobrej drogi życiowej,pomóż tez Grzegorzowi, aby utrzymał pracę, zdrowie. Proszę też o opiekę nad moją podróżą do Polski, bym bezpiecznie dojechala do domu.
 Jan: 31.07.2014, 12:45
 Maryjo, uratuj moje małżeństwo przed rozpadem, niech nastąpi pojednanie w małżeństwie i rodzinie.
 Paweł: 22.07.2014, 11:13
 Matko Boża Pocieszenia, proszę Cię o polepszenie moich relacji z moją bliską koleżanką Jagodą. Spraw abyśmy stali się dobrymi przyjaciółmi i mogli na siebie liczyć w każdej sytuacji. Proszę Cię o to abyśmy mogli ze sobą rozmawiać nie tylko na facebooku i przez sms ale i normalnie w szkole albo w każdym innym miejscu o każdej porze. Proszę Cię o to abym mógł z nią kiedyś być parą. Proszę Cię o to aby II klasie gimnazjum Jagoda chodziła do klasy II C a nie jak w klasie I gimnazjum przymusowo do klasy A. Kochana Matko proszę cię o dar uzdrowienia moich oczów, aby choć trochę się poprawiły. Proszę Cię o zmianę nauczycieli od angielskiego w poszczególnych grupach w klasie II gimnazjum. Bardzo Ci dziękuję od razu za wszystko
 ZATROSKANA mATKA: 20.07.2014, 18:06
 UMILOWANA mATENKO: CALYM SERCEM PRAGNE cie prosic aby moj syn kamil sie odmoienil.mialam kilka osob w domku ktorzy przyjecgali z POLSKI I M:INNYMK ODWIEDZIELI MNIE;TAK SWI STALO ZE W CISZY ZQASPIEWALI MATENCE PIESN::W TYM WSZEDL MOJ SYN KAZAL IM WSZYSTKO ODDAC A MNIE POPCHNOL: LUDZIE WYSZLI BARDZO SMUTNI: blagam CIE mATECZKO ODMIEN GO-- PROSI MATKA
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej