Jak pokonać samotność Jak pokonać samotność - poradnik dla kobiet
Barbara Dudzicz
Samotność ma różne oblicza, ale zawsze boli tak samo mocno. Szczególnie nas, kobiety. Poznaj 26 sposobów na samotność i zacznij nareszcie wieść życie, o jakim zawsze marzyłaś!>>> zobacz więcej
Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Prośby Matki Bożej z Fatimy

     "Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

     1. Pokuta

     "Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

     Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

     2. Różaniec

     "Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

     3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

     "»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

     W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".


Red.


Publikacja za zgodą redakcji

nr 4-2007
      Wasze komentarze:
 Edyta: 21.12.2014, 22:16
 Matko blagam i prosze aby wojtek wrócił do mnie. Chciał ponownie spotykac sie ze mna. Abym dostała od niego prezent świąteczny. Blagam aby pierwszy raz mnie nie klamam.
 wanda: 20.12.2014, 20:53
 Mateczko Boża serdeczne proszę wysłuchaj moich modlitw i daj mi łaskę,o którą tak bardzo proszę.
 Teresa: 19.12.2014, 18:05
 Matko Boża z Fatimy proszę wyproś u swego Syna łaskę Nieba dla mojej mamy Doroty w 3 rocznicę śmierci.Polecam również zmarłego ojca Józefa.
 maria m: 19.12.2014, 14:16
 matko boza pomoz mi zalatwic bardzo wazna sprawe idaj zdrowie mnie i mojej rodzinie , marek Arthur krzysiu i Mikolaj.
 OK: 14.12.2014, 11:56
 Matko Boża błagam Cię o zdrowie dla mojej Babci.
 M MARIA PARAFIA ŚWIEDZIEBNIA:: 13.12.2014, 08:40
 NAJŚWIETRZA PANIENKO PROSZĘ CIĘ O NASZE ZDROWI BARDZIO DLA CAŁEJ RODZINY BŁAGA MATKA
 Edyta: 12.12.2014, 05:32
 Matko Proszę i blagam aby wojtek dzisiaj złożył mi zyczenia kupił jakis prezent. Prosze tez aby dzisiaj przyszedł,zadzwonił i chcial jechac se mna na obiad. Proszę aby przyznal mi rację i chcial by ze mna a zeby ta malolate zostawil. Blagam i proszę.
 Edyta: 12.12.2014, 05:32
 Matko Proszę i blagam aby wojtek dzisiaj złożył mi zyczenia kupił jakis prezent. Prosze tez aby dzisiaj przyszedł,zadzwonił i chcial jechac se mna na obiad. Proszę aby przyznal mi rację i chcial by ze mna a zeby ta malolate zostawil. Blagam i proszę.
 ewa : 07.12.2014, 21:09
 prosze badz Matko z chorymi ilekarstwami ktore zazywaja niechaj beda skuteczne i badz tez zratownikami i badz przy kazdy chorym czlowieku dziekuje
 Edyta: 06.12.2014, 05:12
 Matko blagam i prosze aby Wojtek zadzwonil dzisiaj. Aby przeprosił ze nie zrobil tego wczoraj. Aby zakończyl rekacje z Patrycja.
 magda: 04.12.2014, 09:50
 wierzylam ze zwyciezysz
 magda: 04.12.2014, 09:50
 wierzylam ze zwyciezysz
 Maria B: 01.12.2014, 23:04
 Matko Boża z Fatimy podaruj mi to co sprawiało mi radość chcę to zatrzymać bez Twojej pomocy nie dam rady.Nie chcę pogrążyć się całkowicie w smutku dlatego zwracam się do Ciebie z taką prośbą.
 Wiktoria: 26.11.2014, 22:58
 O swieta Matko, zbawicielka i opiekunka nas wszystkich, prosze Ciebie i za twojim posrednictwem wstawennictwa u twojego syna a zeby moja prosba dostala sie do samego Boga, ojca naszego wszechmogoncego: o opieke nade mna i mojimi dziecmi, ktore zostale pozostawione przez wyrodnego ojca i jego zlej kobiety, aby w mojim domu zagoscil lad i pozadek, aby moglismy podniesc sie psyhicznie i fizycznie po tym upadku. zeby nasze zycie zakwitlo na nowo, zeby ja moglam utrzymac te dzieci materialnie, aby ich wyuczyc i wyprowadzic na dobre ludzie jak i mnie bylo uczono. Daj nam zdrowia, tylko zyczliwych ludzi na drodze, dobre stopnie w szkolach, dobre prace i zadowolenie z zycia. Nie pozwol Matko zkrzywdzic mojich dzieci, poprowadz mnie ta nowa droga, niech zaswieci slonce dla mojej rodziny. Powiezam ci losy moje i mojich dzieci i szczeze wierze ze i tylko ty jak nikt rozumie mnie, bo tez zaznalas cierpienia i zostalas blogoslowiona za to. POMOZ! Daj mi dobrego meza ktory bedzie mnie kochal i szanowal. i niech tak sie stanie.
 mama: 11.11.2014, 20:51
 mateczko kochana prosze cie ratuj małżenstwo mojego syna ,aby zapanowała miedzy nimi zgoda i miłsc która ich połączyła prosze o modlitwe
 Justyna: 08.11.2014, 07:11
 Matko Bożą, proszę o uzdrowienie mojego dziecka
 M MARIA PARAFIA ŚWIEDZIEBNIA:: 07.11.2014, 17:36
 proszę o zdrowie dla męża i dla mnie Maria błagam Boziulko kochana Nasza.
 Dorota: 07.11.2014, 05:31
 Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy siostry i dla mnie o opiekę Bożą w pracy i wszelkie łaski dla całej rodziny w każdym dniu.
 Dorota: 07.11.2014, 05:28
 Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej mamy siostry i dla mnie o opiekę Bożą w pracy i wszelkie łaski dla całej rodziny w każdym dniu.
 magda : 06.11.2014, 14:54
 POmoz Matko
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
Jak zostać uzdrowionym? Jak zostać uzdrowionym?
Francoise Stutzmann
Książka niesie pomoc w cierpieniach psychicznych i towarzyszących im dolegliwościach ciała. Omawia najtrudniejsze sytuacje w życiu człowieka, jak cierpienie spowodowane chorobą, samotność, brak poczucia sensu, nieuleczone zranienia, niszczące uzależnienia, ciężkie patologie, depresja, strapienie, sytuacje kryzysowe... » zobacz więcej

[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej