Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Prośby Matki Bożej z Fatimy

     "Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

     1. Pokuta

     "Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

     Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

     2. Różaniec

     "Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

     3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

     "»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

     W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".


Red.


Publikacja za zgodą redakcji

nr 4-2007Jak zostać uzdrowionym? Jak zostać uzdrowionym?
Francoise Stutzmann
Książka niesie pomoc w cierpieniach psychicznych i towarzyszących im dolegliwościach ciała. Omawia najtrudniejsze sytuacje w życiu człowieka, jak cierpienie spowodowane chorobą, samotność, brak poczucia sensu, nieuleczone zranienia, niszczące uzależnienia, ciężkie patologie, depresja, strapienie, sytuacje kryzysowe... » zobacz więcej


      Wasze komentarze:
 córka: 23.10.2014, 15:05
 Matko Różańcowa proszę wyproś u swego Syna łaskę Nieba dla rodziców Józefa i Doroty.
 MARIA PARAFIA ŚWIEDZIEBNIA: 13.10.2014, 19:08
 matuchno proszę o nasze zdrowi proś Maria
 magdA: 09.10.2014, 08:23
 MATKO CO DALEJ Z EBOLABLAGAM ZNISZCZ TEGO WIRUSA
 Grażyna: 07.10.2014, 14:10
 Matko Boska Fatimska,W Tobie cała moja nadzieja.Proszę Cię zaopiekuj się Anią,wyproś jej dary ducha świętego,aby umiała podejmować dobre,życiowe decyzje.Proszę o dobrego męża i dobrą pracę dla niej oraz zdrowie dla Grażyny,Krzysztofa i Jacka.
 magda: 22.09.2014, 18:43
 co mam zrobic niemam juz sil co dalej z wojna na ukrainie jawieze w CIebie blagam matko pomoz jestes jedyna nadzieja swiata dziekujie magda
 magda: 22.09.2014, 18:41
 co mam zrobic niemam juz sil co dalej z wojna na ukrainie jawieze w CIebie blagam matko pomoz
 m: 13.09.2014, 23:54
 Śliczna pani, mamo kochana dziekuje za twe dobra, opiekuj sie moja cala rodzina, a mnie pomoz zostac matka.
 MARIA PARAFIA ŚWIEDZIEBNIA: 12.09.2014, 19:57
 MATUCHNO BARDZO CIĘ PROSZĘ O ZDROWIE, BY W NASZEJ RODZINIE BY LEPSZY SZACUNEK DLA SIEBIE,BO TO JUTRO UNAS W KOŚCIELE TO JUŻ OSTATNI RÓŻANIEC O 20 GODZ PIĄTY ZAWSZE 13 STEGO MIEŚIĄCA ,I PROSZĘ O MODLITWĘ MARIA
 MARIA PARAFIA ŚWIEDZIEBNIA: 12.09.2014, 19:55
 MATUCHNO BARDZO CIĘ PROSZĘ O ZDROWIE, BY W NASZEJ RODZINIE BY LEPSZY SZACUNEK DLA SIEBIE,BO TO JUTRO UNAS W KOŚCIELE TO JUŻ OSTATNI RÓŻANIEC O 20 GODZ PIĄTY ZAWSZE 13 STEGO MIEŚIĄCA ,I PROSZĘ O MODLITWĘ MARIA
 magda: 11.09.2014, 20:09
 nie wetrzymujie juz tego wicej Matko pomoz to szatan
 maria m: 10.09.2014, 15:51
 Matko kochana prosze wysluchaj mnie pomoz znalesc prace ,zdrowiei ulozenie zycia dla syna marka. amen
 mama,: 08.09.2014, 19:19
 Matko Pomocy pomozmojemu synowi wyjsc z nołogu niech ktosmu pomoze zmiłuj sie ,to moj syn aby dostał prace
 renata: 08.09.2014, 19:16
  Matuchno kochana pomoz mi aby Marcin sie ze mna skontaktował pomozmi ułozyc sobie zycie tesknie zanim pomozmi matko tak jak pomogłas mi przy operacji niech on wroci
 Marta : 04.09.2014, 22:22
 Mateczko błagam niech ta Wojna na Ukrainie sid skończy
 m: 04.09.2014, 13:46
 matko Jezusa prosze cie blogoslaw zalatwic bardzo wazna sprawe dzisiaj ,prosz cie o zdrowie dla mnie i ulozenie zycia dla syna Marka .
 MARIA PARAFIA ŚWIEDZIEBNIA: 02.09.2014, 15:18
 MATUCHNO BOSKA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE DLA NAS.PROSZĘ BY UŁOŻYŁO SIĘ CÓRCE I SYNOM W ŻYCIU I PROSZĘ CI W CICHEJ MODLITWIE.JAKO MATKA I ŻONA CÓRKA BŁAGAM BY NASZE ŻYCIE SIĘ ZMJENIŁO NA LEPSZE BÓG ZAPŁAĆ.
 Dorota: 02.09.2014, 04:54
 Matko Boża proszę o wszelkie łaski i zdrowie dla całej rodziny i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry.Miej nas pod swoja opieką i błogosław w każdym dniu.
 Ewelina: 31.08.2014, 19:59
 Matko Boska proszę Cię o zdrowie. Ostatnio przezywam wiele trosk i rozterek życiowych. Cierpię na nerwice. Proszę daj mi siłę w pokonywaniu problemów. Abym mogła żyć tak jak inni. Proszę Cię o prace z dziećmi na świetlicy. Aby wszystko się ułożyło po mojej myśli.
 Jan: 29.08.2014, 22:18
 Matko Boża. obroń moje małżeństwo przed rozpadem. Jan
 Jan: 29.08.2014, 22:05
 Matko Boża, nie dopuść do tego, by odbyła się rozprawa sądowa o rozwód, którą wniosła moja żona. Jan
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej