Czekając na dziecko. Prawdziwa historia wieloletniej walki z niepłodnością Czekając na dziecko. Prawdziwa historia wieloletniej walki z niepłodnością
Katarzyna Jarosz
Bardzo wzruszająca książka. Czytając ją czułam się tak jakby to moją historię opisywano. Dzięki tej książce każdy może poczuć to co czują pary starające się o ukochane dziecko » zobacz więcej
Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Prośby Matki Bożej z Fatimy

     "Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

     1. Pokuta

     "Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

     Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

     2. Różaniec

     "Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

     3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

     "»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

     W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".


Red.


Publikacja za zgodą redakcji

nr 4-2007Jak zostać uzdrowionym? Jak zostać uzdrowionym?
Francoise Stutzmann
Książka niesie pomoc w cierpieniach psychicznych i towarzyszących im dolegliwościach ciała. Omawia najtrudniejsze sytuacje w życiu człowieka, jak cierpienie spowodowane chorobą, samotność, brak poczucia sensu, nieuleczone zranienia, niszczące uzależnienia, ciężkie patologie, depresja, strapienie, sytuacje kryzysowe... » zobacz więcej


      Wasze komentarze:
 Beata: 16.04.2014, 03:54
 Mateczko Nieustajacej Pomocy upraszaj o Swego Syna wszelkie potrzebne laski, o zdrowie i uzdrowienie dla mojej rodziny, o wiare, nadzieje, szacunek, zgode i milosc w mojej rodzine i dar macierzynstwa. O znalezienie stalej dobrej pracy dla Jacka i o pomyslne rozwiazanie problemow finansowych. O pomoc w nauce dla Wiktorii i Dary Ducha Swietego, aby przelamala bariere leku, skrytosci. Prosze wez w swoja matczyna opieke moja rodzine, ochraniaj nas, wspieraj kazdego dnia. Blagam Cie Matko ukochana wysluchaj mnie.
 barbara: 14.04.2014, 18:31
 Prosze o modlitwe za malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie,ochrone nierozerwalnosci malzenskiej,pojednanie i powrot do Boga,by ich serca napelnily sie miloscia ,radoscia,Bozym Milosierdziem,jesli taka jest Wola Boza--za Roberta uwiklanego w hazard i o nawrocenie--o stala prace dla Marcina,pomoc w trudnych sprawach , w ewangelizowaniu,dokonywaniu wlasciwych wyborow--za Magde o uzdrowinie duchow i wyzwolenie od kochanka i klamstwa--za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne ze wszystkich zranien,uleczenie z nalogow i pokus,wyzwolenie z klamstwa i zlych wyborow--o pomyslne zakonczenie sprawy Krysi i Basi--o Dary Ducha Sw. dla Joanny,Basi,Bogusia,Marcina,Henryka,Magdy,Agnieszki,Aliny,Grzegorza,Malgosi,Marysi,Tadeusza,Damiana.
 MW: 07.04.2014, 17:13
 Matko Fatimska proszę Cię wspomagaj mnie i moją rodzinę. Nie opuszczaj nas, nie pozwól na chwile zwątpienia. Proszę Cię również o szczęśliwe zaliczenie kolokwium. Jezu Ufam Tobie!
 magda: 03.04.2014, 12:07
 Matko modl sie za moich wrogow niech przestana nam robic krzywde i byc nasza konkurencjia blagam CIE MATKO MAGDA
 magda: 01.04.2014, 22:02
 MARyjia Pomoz blagam
 magda: 01.04.2014, 22:00
 MARyjia Pomoz blagam
 mama: 29.03.2014, 21:26
 Matko Boża prosze cie o uzdrowienie małzenstwa syna
 Joanna: 28.03.2014, 12:58
 Prosze w intencji marka
 kasia: 15.03.2014, 22:52
 Bardzo proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Maciejem proszę by między mną a Maciejem zrodziło się uczucie, widzisz jak jest mi ciężko, a on nie wie czego chce. Proszę, by jego serce przepełniło się miłością do mnie. Niech nasze drogi życia sie połączą jak najszybciej. Bardzo go kocham i proszę Cię Jezu spraw byśmy byli razem szczęśliwi. Prosze o dobrego męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.Proszę niech jemu zależy tak jak mi. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby Maciej – którego kocham odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą, wzajemną, dojrzałą miłością. Niech będzie tym, który jest mi pisany na męża i nim zostanie.
 Kamila: 09.03.2014, 22:28
 Proszę o modlitwę w intencji zdania prawa jazdy we czwartek, w tym tygodniu. Matko Boża proszę bardzo o to. Proszę o pomoc w nauce, zdrowie dla mnie i całej rodziny.
 renata: 04.03.2014, 18:13
 panienko fatimska pomoz mi w pracy abym umiała dała rade,pamietała wszystko,o pomoc i błaganie o powrot byłego chłopaka aby myslał o mnie,
 Beata: 04.03.2014, 15:39
 PANIENKO Fatimska proszę pomóż mi wyzdrowieć, nie wiem co mi dolega, skąd to złe samopoczucie? Proszę Cię Matko o uzdrowienie mojej duszy i ciała. daj mi siłę by walczyć z tym co mi dolega, bo mam dla kogo żyć. Mam 6 letnią córeczkę i chcę przy niej być jak najdłużej. Proszę Cię Matko Kochana o zdrowie nie tylko dla mnie ale dla całej mojej rodziny (córki, rodziców, babci, brata, teściowej itd.), Proszę Cię o pomoc w zdaniu egzaminów, napisaniu pracy magisterskiej i w obronie tej pracy. Kocham Cię i Pana Jezusa. Jezu ufam Tobie...
 ms: 24.02.2014, 17:14
 Matko proszę o uwolnienie od szatana i uzdrowienie na duszy i ciele. proszę o dary Ducha św. proszę o szczęście w życiu, dobrych przyjaciól i znalezienie męża, proszę o dar pięknej milości. Proszę o codzienną opiekę przed zlym duchem. Maryjo uzdrów mnie
 Zbyszek: 22.02.2014, 20:03
 Matko Fatimska proszę Cię spraw, aby moja żona Elżbieta wyzdrowiała i jak najszybciej powróciła ze szpitala do domu, o to Cię prosi zatroskany mąż.
 Jarek: 14.02.2014, 20:24
 Bardzo proszę o modlitwę za mnie żebym dobrze jazdził samochodem przestrzegał przepisów drogowych i żebym nie dostał żadnego mandatu.
 Franciszka: 10.02.2014, 19:36
 Matko Fatimska blagam Cie o szczesliwa operacje dla siostry,o zdrowie dla wszystkich chorych w rodzinie na duszy i na ciele,wyzwol ze zlych nalogow,o zgode i dobre porozumienie sie z dziecmi,dar rodzicielstwai o wszystkie laski o ktore codziennie prosimy jezeli sa one zgodne z wola Pana.
 klaudia: 06.02.2014, 19:47
 Matko Boska Fatimska proszę o łaskę zdrowia dla mamy i całej rodziny.
 Ela: 01.02.2014, 20:30
  Matko Fatimska proszę spraw aby związek córki Małgorzaty i Piotra który przechodzi teraz kryzys przetrwał te trudne chwile. Proszą Cię o to Rodzice
 mama : 01.02.2014, 12:17
 matko boża pomóż mojemu snowi aby sie dogadali z żona zapomnieli owszystkich problemach i zamieszkali razem prosze o modlitwe
 Dorota: 29.01.2014, 04:55
 Matko Bożą proszę o zdrowie i opiekę nad moją rodziną i pomóż mi w pracy.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ] Drukuj
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna i Tomasz Jarosz
Przeczytaj tę książkę! Być może znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania, a przedstawione rady pomogą Ci wybrnąć z sytuacji w jakieś się znalazłeś.... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2014 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej