Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała?
Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi.
Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie.
Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.
"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie.
Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, 
Nauczycielko pięknej miłości, 
Twoim Niepokalanym Sercu składam 
moje serce pełne niedoskonałości.
 
Oczyszczaj je, przemieniaj, 
upodabniaj do swojego. 

Tobie zawierzam samą siebie 
i swoją przyszłość. 

Oddaję Ci każdy mój krok, 
każdą chwilę mojego życia. 

Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, 
chroń przed pokusami świata, 
przed każdym złem. 

Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, 
którego Bóg mi przeznacza i uproś 
nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. 

Zdrowaś Maryjo...
   
Wasze komentarze:
 Dorcia: 03.10.2009, 17:36
 Mamusiu matuchno moja Kochana Proszę Cię powiedz mi dlaczego tak niesprawiedliwie mnie potraktowałaś czemu zostawiłaś samą taką naiwną i głupią pustą czemu człowiek którego Kochałam odszedł dlaczego zostawiłaś mnie samą proszę Cię teraz tutaj Proszę nie zapomnij o mnie podaruj mi miłość jeszcze piękniejszą i czystrzą podaruj mi wspaniałego człowieka na którego zawsze będę mogła liczyć i spraw abym mu się przysniła ale ta ja prawdziwa proszę Cię aby on zawsze rozumiał że go Kocham że zawsze poratuję dobrym słowem podaruj mi Miłość bo nie chce byc sama Proszę Cię Kochana mamusiu a całego serduszka Nie pozwól bym została sama z moją chorobą Prosze spraw aby pokochał mnie wyjątkopwy i dobry człowiek który pomoże mi przestrwać to życie Dzięuje Ci mamo Twoja Dorotka Kocham Cię z calutkiego swojego serduszka :):):*:*:* Amen :*
 mama: 29.09.2009, 21:48
 Matko Boza pomoz mojemu synowi blagam o modlitwe i laski dla niego
 mama: 20.09.2009, 00:33
 Mateczko Najswietsza naucz moja corke prawdziwej milosci aby zrozumiala czym jest prawdziwe uczucie ,umiala je odczytac . aby umiala szczerze kochac i byla kochana. Niech z prawdziwej przyjazni zrodzi sie piekne i odwzajemnione uczucie.
 FRANCISZKA: 16.09.2009, 20:06
 MARYJIO MATKTO POD TWĄ OPIEKĘ POWIERZAM NASZE MAŁŻEŃSTWO BO UFAM TOBIE I WIERZĘ ŻE BEDZIE ONO PĘKNE ŻE NASZA MIŁOŚĆ DO SIEBIE NAWZAJEM BĘDZIE SZCZERA I PRAWDZIWA,ŻE WSPÓLNIE BĘDZIEMY BUDOWAC NASZĄ MIŁÓŚĆ DO SIEBIE I BOGA WIERZĘ GORĄCO ŻE TY NAM W TYM POMOŻESZ MATEŃKO PROWAD ZNAS TAK ABY NA NASZEJ DRODZE NIE STAWAŁY ŻADNE PRZESZKODY ABY NASZEJ MIŁOŚCI NIC I NIKT NIE ROZŁĄCZYŁ.MATEŃKO NASZE MAŁŻEŃSTWO JEST SAKRAMENTALNE POMÓZ NAM JE CHRONIĆ PRZED WROGAMI TEGO ŚWIATA ZCEMENTUJ JE MATCZYNĄ MIŁOŚĆIĄ UCZ NAS JAK ŻYC ABY BYŁO CORAZ PIĘKNIEJSZE I TRWAŁE.WYPROŚ NAM ŁĄSKI DOBREGO ZDROWIA I OPIEKI BOŻEJ BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI I TOBIE MATEŃKO NIEPOKALANA.
 onbeauty: 13.09.2009, 00:36
 Maryjo, proszę dopomóż mi w tych trudnych chwilach i wspomnij na mnie u Pana, abym odnalazła miłość... ale tą prawdziwą i czystą... Dziękuję!
 mikaa: 06.09.2009, 18:45
 Maryjo i ja proszę aby on wrócił, przebudził się i pokochał mnie na nowo...
 me.: 04.09.2009, 23:00
 Panienko, proszę o dobrego człowieka...
 Karolina: 01.09.2009, 20:09
 Mateńko! Proszę Cię chroń i opiekuj się Moniką i Kamilem.Oświeć i otwórz ich!!!
 Ania: 30.08.2009, 21:55
  Matko prosze Cie o kogos kto pokocha mnie taka jaka jestem... wskaz mi droge... postaw na mojej drodze mezczyzne ktory bedzie mnie kochal i szanowal... o to Cie prosze z calego serca...
 Ona: 25.08.2009, 11:41
 Maryjo,błagam Cię ! mężczyzna którego poznałam,chociaż młodszy,jest spełnieniem mych marzeń.. w Nim odnalazłam siebie,zawdzięczam mu wszystko.Przy nim wszystko jest inne i to wlasnie przy Nim poczułam że to jest TO.Kocham Go i pragnę by On tez mnie wkońcu pokochał. Zostawiam sprawe w Twoich rękach!
 Julka: 19.08.2009, 21:24
 Maryjo. Błagam Cię spęłnij moje największe marzenie- sama nigdy tego nie zrobie.
 Angelika: 17.08.2009, 20:47
 Moja Kochaana ! MatKo ! :) :* :* . Prosze Cie z Całego serca i duszy . .. zeby Tomek mnie nie zostawił .. zeby został i pokochał .. taka jakaa jestem .... i jaa Go pokocham ..wiem to .. chciaałabym miec .. kogoss .. czuc sie .. potrzebna , kochaana .. kochana .. Ty wiesz dlaczego .. wiesz ze nie moge byc saamaa... :( przepraszam Cie ... i Kochanego Jezusaa .. za moje błedy ... za naiwnosc i głupote... ale ja Tylko chce byc kochaana .. przez mezczyzne .. prosze .. prosze .. blagamm .. nie chce juz Cierpiec .. chce powiedziec ze kocham zycie i ze jestem szczesliwaa .. pragnee tego z całeego serca... KOCHAM CIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Justyna: 13.08.2009, 21:50
 Maryjo, na drodze mojego życia pojawił się mężczyzna, którego pokochałam. Moje serce Go wybrało pewnego dnia i od tamtej pory co dzień niezmiennie wybiera Go na nowo. Ta miłość jest tak piękna, czysta, ufna... pierwszy raz w życiu kocham TAK szczerze, odrzucając na bok siebie samą. Pragnę dla niego tego co najlepsze. Maryjo kochana, jeśli ten mężczyzna jest mi przeznaczony, pobłogosław nam, abyśmy mogli odnaleźć drogę do siebie. Byśmy mogli założyć kochającą rodzinę w wypełniać w niej nasze role na Twoją chwałę. Chroń Go ode złego, wspieraj w trudnych chwilach. Zachowaj Go dla mnie, bardzo proszę....
 Monia: 12.08.2009, 13:46
 Matko Boża! Proszę o miłość dla Nas A. i M. żeby jego uczucie do mnie było odwzajemnione a miłość piękna i prawdziwa. Miej Nas w swojej opiece i doprowadź do ołtarza oraz daj nam dar macierzyństwa i ojcostwa, żebyśmy zawsze byli razem w chwilach złych jak i dobrych. Ja jeszcze proszę aby on mnie kochał tak mocno jak ja jego.
 Ola : 11.08.2009, 23:37
 Matko Boża błagam cię spraw bym w końcu nie cierpiała z powodu miłości, bym poznała tego który będzie dla mnie wszystkim. Bo jeżeli to nie Tomek to spraw bym się w nim nie kochała, bo jak narazie to żyje marzeniami o nim... :-(
 księzniczka: 10.08.2009, 14:58
 Matko prosze o dar miłości o chłopka z którym mogłabym dzielic tak piękną i na całe życie miłoś pozwól ni spotkać tego który uszczęśliwi i uspokoi moje serce z którym połącze sie i stworze szczęsliwą rodzine. Matko błagam pomóż mi!!!!!!!!!!!!
 B: 27.07.2009, 00:16
 O CUDOWNA MATKO,KTORA WSZYSTKO ROZUMIESZ,KROLOWO MOJA,BLAGAM CIE O MILOSC,TE PRAWDZIWA,REALNA,PIKNA MILOSC,ZABIERZ BLAGAM ODE MNIE TE SAMOTNOSC,SPRAW BLAGAM,ABY TA MILOSC JUZ PRZYSZLA,LICZE NA CIEBIE MATKO.
 Dorota: 21.07.2009, 19:35
 Maryjo Przenajswietsza,kocham ....znów kocham,Spraw by tym razem naprawdę się udało,by jego miłość była prawdziwa. Chcę z nim być,stworzyć rodzinę.Żeby to wszystko było prawdziwe,bo się bardzo boję ,nie chcę znów cierpieć.Proszę Cię o jego miłość.Amen
 ja: 19.07.2009, 18:02
 nie wiem co robić, nie wiem co pisać, Matko Ty wiesz...
 Julita: 05.07.2009, 15:55
 Maryjo proszę Cię o dobrego męża i dzieci w przyszłości...
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] (17) [18] [19] [20] [21]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej