Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa do św. Józefa

Święty Józefie,
dziękuje Ci, że jeszcze nie wyszłam za mąż 
(nie ożeniłem się).

Święty Józefie,
Ty wiesz w Bogu, kto ma być moim mężem (żoną),
pomóż mi spotkać tego człowieka.

Święty Józefie,
spraw, żeby to był(a) dobry(a) mąż (żona),
który(a) będzie mnie kochał(a)
i szanował)a), jak Ty kochałeś i szanowałeś Maryję

Święty Józefie,
doprowadź do zerwania każdej znajomości,
która nie podoba się Panu Bogu

Święty Józefie,
obiecuje Ci dochować czystości przed ślubem.

Święty Józefie,
obiecuje dać pierwszemu mojemu dziecku
przynajmniej jako drugie imię "Józef"

Święty Józefie,
obiecuję innym mówić,
że tak dobrego męża (dobrą żonę) mam dzięki Tobie.
Amen!

* * * * * 

Św. Józefie, Mężu najlepszy dla swojej służebnicy 
Maryi, jeśli jest wolą Bożą, abym wyszła za mąż, 
to już żyje gdzieś człowiek, który ma być moim mężem 
i któremu będę ślubowała przed ołtarzem Boga wiarę, 
miłość małżeńską oraz to, że nie opuszczę go 
aż do śmierci. 

Św. Józefie, Głowo Świętej Rodziny, 
otocz tego człowieka przeznaczonego przez 
Boga dla mnie Swoją opieką. 

Niech on pozostanie czysty i opanowany i szlachetny, 
niech rozwija w sobie te wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrym mężem, 
dobrym ojcem i dobrą głową rodziny, którą 
założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie Czysty Stróżu Dziewicy zachowaj także i mnie, 
dla tego który ma być moim mężem, ojcem moich dzieci. 
Niech pozostanę czystą i szlachetną, 
niech rozwijam w sobie wszystkie przymioty, 
które są potrzebne aby być dobrą żoną, matką, 
dobrym sercem rodziny, którą założymy z woli Boga Ojca. 

Św. Józefie ozdobo życia rodzinnego zasiewaj 
dobre ziarno w nasze dusze, abyśmy nie zmarnowali 
wielkiego daru narzeczeństwa. 
Wzmocnij nas, by nasz przyszły dom, 
był jak Święta Rodzina, której żywicielem, 
głową, ozdobą, stróżem, podporą byłeś 
Ty Św. Józefie. 
Amen


   
Wasze komentarze:
 Ada: 15.03.2010, 00:46
 Święty Józefie proszę daj mi jakiś znak, czy osoba na której mi tak bardzo zależy, to jest ta jedna jedyna i jesli jest to już ta właściwa osoba, spraw bym mogła się z nią spotkać. Jeśli mam szukać dalej, proszę postaw mi na drodzę tę właściwą osobę, bo tak bardzo chciałabym już być szczęśliwa u boku swojej drugiej połówki.
 Ewa: 14.03.2010, 18:31
 Modliłam się i nadal modlę w nadziei, że może wreszcie spotkam Tego Jedynego:) Wspieram duchowo wszystkich poszukujących. Pytanie do Grzegorza po 30: Skąd jesteś??? Pozdrawiam
 K.: 11.03.2010, 11:33
 Św. Józefie proszę Cię o pomoc; czy ten którego już spotkałam chciał tylko być przez chwile obecny w moim życiu czy w przyszłości znów się zjawi, Bardzo bym tego chciała. Bardzo bym chciała odnaleźć miłość do mnie w sercu drugiej osoby. Zależy mi na tamtym chłopaku i jeżeli nasze drogi miałyby się ponownie zejść, daj mi jakiś znak... chociażby najmniejszy. A jeżeli to nie jest ten właściwy, proszę Cię o miłość... kogoś, kto jest mi przeznaczony.. aby nasze drogi spotkały się i aby nie zabrakło mi wtedy odwagi do okazania swoich uczuć.
 Grzegorz_po_30: 10.03.2010, 19:16
 Święty Józefie... Ty wiesz, że bardzo chcę być dobrym mężem i rewelacyjnym tatą. Wiesz, że chcę. Teraz Twoja kolej. Zastosuję się do reguł modlitwy i będę czujny. Działaj :)
 Hana: 10.03.2010, 00:01
 "nie moja wola, lecz Twoja niech się stanie Panie" dziekuje :)
 Monia: 09.03.2010, 22:19
 Święty Józefie, dziękuję Ci za to wszystko, co do tej pory mnie spotkało - nawet jeśli nie od razu wszystko rozumiałam, nawet jeśli nie zrozumiałam jeszcze teraz.. Dziękuję, że podnosisz mnie ze zwątpienia, że jesteś - jak gdzieś przeczytałam - milczącym świętym, za to, że wciąż jestem utwierdzana w tym, aby nie ustawać w modlitwie. Proszę Cię, abym umiała przyjąć wolę Boga, co do mego powołania (choć Ty wiesz, jak bardzo pragnę spotkać tego jedynego człowieka na swej drodze:), abym była wreszcie gotowa na tę Miłość, którą Pan Bóg zechce mnie obdarzyć. I tego życzę nam wszystkim:) Pozdrawiam serdecznie
 EDZIA: 09.03.2010, 19:50
 Św. Józefie, błagam, daj mi miłość już teraz, jestem na nią gotowa i czekam!!! A jeśli ma to być Grześ to niech wreście przejży na oczy!!!
 Michał: 09.03.2010, 19:08
 Św. Józefie pomóż... Nie wiem nawet co tutaj napisać... Bo tak już upadłem że nawet nie mam sił wstawać rano... Wszystko wydaje mi się beznadziejne i bez celu... Proszę daj jakąś iskrę nadziei... i żebym wreszcie przejrzał...
 M.: 09.03.2010, 18:25
 Święty Józefie pomóż mi spotkac dobreo człowieka,który zostanie moim mężem.wiesz jaką mam beznadziejną sytuację i jak mi jest cieżko,proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji.
 Marysia: 07.03.2010, 10:18
 Święty Józefie, ulituj się nad moją samotnością.
 Ewelina: 06.03.2010, 10:55
 Święty Józefie proszę tylko o chłopaka, którego kocham. Nie wiem czy on czuje to samo, ale chciałabym chodźby mały znak czy on też chciałby ze mną być. Proszę Cię o to z całego serca. Samotność jest po prostu moim przekleństwem i chciałabym w końcu oddnaleźć choć jedną kochającą mnie osobę.
 Kasia: 04.03.2010, 10:37
 Święty Józefie wstaw się za nami u pana Boga żeby wzmocnic naszą miłość z osobą którą kocham i aby móc też nareszcie stworzyć szczęśliwą,kochającą rodzinę,żeby Arek podjął nareszcie mądrą decyzję i się zdecydował
 pp: 01.03.2010, 20:45
 Święty Boże, Święty Józefie i ja proszę o łaskę ... wysłuchaj moje wołanie i spraw by człowiek którego zesłałeś, który stanął na drodze mojego życia nie odmówił mi miłości, obawiam się że niezniose kolejnego rozczarowania, choć Ty wiesz ile we mnie siły. Proszę pozwól nam przejść bez strachu, daj szanse tym którzy nadal mają nadzieję, wiarę, i pragną też spełnionej miłości. Otwórz przed nami drogę do szczęścia i pozwól nam wspólnie Miłować.. Deja que pasemos sin miedo..
 to tylko ja: 01.03.2010, 18:57
 Święty Józefie Ty wiesz jak długo czekam i jak długo Cię proszę. Wysłuchaj mnie. Tak bardzo brakuje mi bliskiej osoby. Nie jestem w stanie już normalnie żyć, pracować, jestem już tylko czekaniem i niczym więcej
 M.: 28.02.2010, 19:37
 Święty Józefie proszę Cie o miłość mojej Dziewczyny Ania. Rozstalismy sie jakiś czas temu . Chcemy do siebie wrócić , ale to już nie jest tak samo. Ale wiem że uczucie nie umarło . Proszę by Ania nie szukała pocieszenia gdzie indziej niż u Boga i u mnie. Proszę o powrót naszego szczęscia i dązenia do celu ufając Bogu najwyższemu. Dziekuję Amen.
 Ewelina : 27.02.2010, 21:11
 Święty Józefie spraw by osoba która kocham odwzajemniła moją miłość i abyśmy w przyszłości założyli szczęśliwą rodzinne.
 Renata: 24.02.2010, 21:48
 Swiety Jozefie pomoz mi wiem ze duzo osob Cie o to prosi prosze cie pomoz mnie I Joe byc razem aby nasze drogi znowu sie spotkaly i polaczyly w jedna kocham go i wierze ze to ma sens Dziekuje
 Ela: 24.02.2010, 21:31
 Do Anetki: Witaj Anetka! Bardzo się cieszę, że Ci się udało. Ja też pragnęłabym tego i też bardzo, bardzo modliłam się i modlę, ale od jakiegoś czasu moja intencja zmieniła się: Już nie modlę się by za wszelką cenę być ze Sławkiem bo ja tego pragnę, lecz o wolę Bożą bo tylko wtedy będę na prawdę szczęśliwa. Pamiętaj: Wola Boża jest najważniejsza, bo my możemy wybłagać u Boga bardzo wiele, ale potem kiedyś będziemy nieszczęśliwi, a Bóg powie na sądzie: ,,przecież to Ty tego chciałeś, mnie nie pytałeś o zdanie lecz błagałeś". Mam nadzieję, że u Ciebie to wszystko będzie z wolą Bożą, ale obserwuj swój związek. Jeśli znowu przed ślubem pojawi się poważne nieporozumienie, może to być jakiś znak od Boga! Papa! Wszystkiego co Boże i piękne życzę!!!
 anetka: 24.02.2010, 17:10
 Byłam w kryzysie z moim chłopakiem. Wyglądało tak jakby to miało się już skończyć. Modliłam się, błagałam Boga o pomoc, o to, by uratował tę miłość. Pamiętam, że kładłam się krzyżem i błagałam, płakałam podczas modlitwy, nie mogłam już odnaleźć słów by wyrazić Bogu jak bardzo pragnę tej łaski. Przysięgłam, że jeśli Bóg mnie wysłucha to w podzięce dla Niego będę odmawiała każdego dnia Różaniec i Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Obiecałam, że będę mu dziękowała przy każdej porannej i wieczornej modlitwie. I tak też robię, bo Bóg mnie wysłuchał. Nie zostawił mnie, choć chciałam krzyczeć Eli lama sabachtani... Bóg mnie wysłuchał, nie wiem czym sobie zasłużyłam na tak ogromną łaskę z Jego strony. Boże, bądź wielbiony przez wszystkich zawsze i wszędzie.
 ja: 22.02.2010, 22:54
 Droga Elu, naprawde bardzo Ci dziękuje za te słowa które napisalaś!!! Nigdy nie znałam kogoś kto by mnie tak doskonale zrozumiała jak Ty to potrafiłaś! Co prawda mam wiele koleżanek, najwięcej w pracy ale One to uwazają że troche jak to określają "fisiuje" i że przesadzam! Ja może poprostu wszystko bardziej przezywam, jestem bardziej wrażliwa ale tak ponoć mają osoby z pod znaku raczka:-) A wracając do mojej wczorajszej wypowiedzi to troche nad tym myślałam no i tak na spokojnie wywnioskowałam że to chyba jest tak jak to już padło w którejś z poprzednich wypowiedzi, wszystko jest tak jak ma być, wszystko jest zgodnie z planem Bożym i może teraz właśnie jest czas zanim Bóg połączy mnie z kimś abym dojrzała, abym uporządkowała swoje sprawy. Może i jest tak jak to powiedziałaś że to co wczoraj zrobiłam to będzie zielone światło dla tego mojego kolegi i teraz On zrobi kolejny krok. Jeszcze raz dziękuje Ci za twoje słowo, dzięki Tobie wiem że nie tylko ja mam takie problemy a i dużo dało mi że ktoś zareagował na moją wypowidz, jest mi jakoś lżej!!!! Będe się modlić a i o Tobie napomne Bogu! Pozdrawiam.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] (54) [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej