Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
Modlitwa o dobrą żonę

     Panie Boże! - Tyś powiedział na początku świata, że niedobrze jest człowiekowi samemu i dlatego dałeś Adamowi Ewę za żonę, by mu była podporą i pociechą, a zarazem matką jego dzieci. I ja mam kiedyś wstąpić w święty związek małżeński. Dopomóż mi więc wybrać sobie taką towarzyszkę życia, z którą mógłbym żyć uczciwie ku twojej chwale i memu własnemu szczęściu. Oświeć mnie, bym nie oglądał się na urodę ciała albo na bogactwa, bo te są przemijające, ale bym umiał docenić szlachetny charakter oraz pobożne i czyste życie, by ta, na którą padnie mój wybór, była mi zawsze wierną towarzyszką, przyjaciółką i godną matką dzieci, którymi raczysz nas obdarzyć. Wiem, że szczęścia w małżeństwie sam sobie nie znajdę, jeśli Ty, o Boże, nie obdarzysz mnie swym błogosławieństwem. Stąd o to błogosławieństwo już dziś Cię proszę i chcę sobie na nie zasłużyć przez wierne wypełnianie obowiązków wobec Ciebie oraz przez życie uczciwe i czyste. trzeźwe i pracowite. Proszę Cię wiec: prowadź Boże, drogą uczciwości i honoru. Strzeż wszelkich pokus i lekkomyślności wieku czego i dopomóż mi, bym zawsze godnie odnosił się do każdej dziewczyny i niewiasty, i ustrzegł się wszystkiego, co Tobie się nie podoba i co bym musiał później przed małżonką moją ukrywać, albo czego przed dziećmi moimi się wstydzić.

     Św. Józefie, miłośniku czystości i wzorze wielkiej roztropności, uproś mi tę łaskę u Boga. Amen.

* * * * *

     Panie Boże, Ojcze niebieski, Ty widzisz całe me życie, tak jak ja ze szczytu góry oglądam leżący u mych stóp krajobraz. Ty wiesz ,gdzie mieszka dziewczyna, która kiedyś, gdy ze mną się spotka, opuści ojca i matkę, i odda mi serce i rękę, abyśmy odtąd wzajemnie do siebie należeli. Proszę o rozwagę i cierpliwość, bym znalazł dobrą towarzyszkę i matkę mych dzieci, którą Ty dla mnie wybrałeś, jeszcze zanim się urodziliśmy. Amen
      

Wasze komentarze:
 Paweł: 21.08.2015, 13:29
 Boże proszę Cię bym spotkał dziewczynę dobrą wierną. Żeby była ta jedyna i bym mógł zadbać o nią i stworzyć dom dla niej i dzieci. Proszę o prawdziwą miłość.
 Paweł: 21.08.2015, 13:15
 Boże proszę Cię bym spotkał dziewczynę dobrą wierną. Żeby była ta jedyna i bym mógł zadbać o nią i stworzyć dom dla niej i dzieci. Proszę o prawdziwą miłość.
 Istnieje: 11.08.2015, 22:54
 Bóg podaruje ją Tobie w odpowiednim czasie..Bądź cierpliwy.
 x: 11.08.2015, 00:16
  Czy ona istnieje żona dla mnie Śmiem już wątpić ? Modlilem się o nią tak długo i nic ciągle figa
 mama: 23.07.2015, 17:34
 Jezu Chryste, Św Józefie, zawierzyłam Ci swojego syna Sebastiana, postaw na jego drodze kobietę, ale taką jaką Ty mu wybierzesz.Zeby ją kochał, szanował, dbał o nią i z którą byłby szczęśliwy a Ona z Nim. Zeby stworzył taką rodzinę żeby była jego chlubą i radością. Św Józefie napisałam do Ciebie list........ przeczytaj go i daj odpowiedź. Jezu ufam Tobie!
 Marek Polak dla Polaków : 28.06.2015, 17:12
 Boże wieżę że prowadzisz mnie w odpowiednim kierunku,kamienistymi drogami !!! Dziękuje Ci ,za to że jesteś ,bo z Tobą żonę ujrzę na swojej ścieżce -z wiara nadzieja i miłością.Amen.
 Wojtek: 26.06.2015, 23:25
 Boże proszę Cię o to bym spotkał odpowiednią dziewczynę aby stworzyć prawdziwą relację, która się Tobie będzie podobać. Amen
 Lukasz: 26.06.2015, 05:22
 Panie Boze, Jezu moj kochany prosze Cie o dobra zone, prosze Ciebie bo bez Ciebie i Twojego blogoslawienstwa nic nie ma sensu. Amen Jesli ktos to przeczyta prosze o jedno wspomnienie w swojej modlitwie. Ja wspomne Ciebie w moiej modlitwie.
 Robert: 24.06.2015, 04:33
 Boze dopomoz spotkac ukochana dziewczyne na cale zycie . Boze ufam Tobie';
 Damian: 07.06.2015, 23:33
 Bardzo proszę Cię Panie Boże o dobrą i kochającą kobietę dla mnie. Obym na nią zasłużył swym postępowaniem.
 Adam: 27.05.2015, 12:31
 Prowadź mnie Panie Boże abym znalazł przyszłą żonę dla mnie. Bóg Zapłać
 Jakub: 25.05.2015, 16:39
 Panie proszę o tą jedyną, prowadź mnie.AMEN
 T: 09.05.2015, 14:27
 Boże, Jezu proszę o dobrą dziewczynę. Daj mi jakiś znak. Dziękuje
 bogdan: 18.04.2015, 18:19
 Panie Boze prosze cie o dobra dziewczyne i przyszlom zone AMEN
 Piotr: 24.02.2015, 16:32
 Panie Bożę proszę Cie o to bym mógł poznać wspaniała kobetę na całe życie. Bym się nie pomylil. By mnie pokochała takim jakim jestem i żebym ja też pokochał bardzo mocną miłoscią.
 Paweł: 11.02.2015, 01:10
 Panie Boże, z całego serca błagam Cię, abym na swej drodze przez życie spotkał odpowiednią kobietę, tą jedyną, z którą będę mógł dzielić całe życie. Amen.
 Lew Boży: 09.02.2015, 22:29
 Tu modlimy się o dobrą żonę dla nas- nie dla kogoś.... Prosze Cię Panie- jeśli taka Twoja wola, o kobietę którą będę kochał i będę z nią szczęśliwy, a ona ze mną
 stivman : 01.01.2015, 23:20
 Czytajac te komentarze mam wrazenie ze Myślicie tylko o sobie... Pomodlcie sie lepiej za dusze w czyśćcu cierpiące!.
 miroslaw: 25.12.2014, 19:25
 prosze o ta jedyna
 PIOTR: 07.12.2014, 23:23
 Panie Boże proszę pomóż mi na mojej drodze życia ziemskiego spotkac kobiete która mnie pokocha zechce zostać moja żona i matką naszych dzieci daj mi szczęsliwą rodzine prosze nie wiem czy jej juz nie spotkałem tylko żeby otworzyła swoje serce na mnie Ty wiesz o kogo mi chodzi połacz nas i uczyń szczęśliwymi.Proszę pomóz mi nie zostawiaj mnie samego.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłości trzeba się uczyć Miłości trzeba się uczyć
Walter Trobisch
Chyba się z nami zgodzisz, że ani życie w pojedynkę, ani w związku nie jest łatwe. Jak często zdarza Ci się nie rozumieć Twojej drugiej połówki? Dlaczego tak trudne jest życie z drugą osobą? ... » zobacz więcej
Zakochanie… i co dalej? Zakochanie… i co dalej?
Jacek Pulikowski
Książka ta jest pierwszym krokiem do szczęśliwego małżeństwa. Pomyśl o radosnym czasie zakochania, chodzenia ze sobą, narzeczeństwa i nie zmarnuj go! Wykorzystaj cenne wskazówki autora dla dobra twojego i przyszłego współmałżonka... » zobacz więcej
O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej