Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Każdego dnia jestem Twój!

Panie Jezu. Dziękuje Ci za spokojną noc i za ten nowy dzień który mnie znów wita. Amen. * * * Ukochany mój Zbawco powierzam Ci wszystkie sprawy które będą mnie dziś dotykać. Składam je wszystkie w Twoje miłosierne ręce. Dopomóż mi w tym otwierając moje oczy, uszy i rozum na działanie Ducha Świętego abym przeżył ten dzień nie wyrządzając nikomu nic złego ani nie dopuścił się nawet najdrobniejszego przewinienia przeciw Twojej Świętej Osobie. Zmieniaj mnie Jezu do Twojej jestem dyspozycji weź mnie w Twoje ramiona. Jestem Twój daje Ci swoje serce, swoje życie. Jeśli taka jest Twoje wola ulecz mnie miłościwy Chryste z moich chorób i rożnych słabości. Ty Panie wiesz jak mocno one mnie dotykają. Prowadź mnie Jezu wybieram Cię za przewodnika po wszystkich krętych ścieżkach mego życia bo Tyś jest moja mocą moim największym szczęściem. Obejmij swoimi laskami również... Amen. * * * Panie Jezu. Składam dzięki za ten przeżyty dzien. Z całego serca przepraszam ze wszystko zło które Ci dziś uczyniłem. Daj mi Panie spokojna noc utul mnie w Twoich ramionach. Amen.

Tomek   


Wasze komentarze:
 DC: 23.11.2007, 01:09
  Panie mój cała jestem Twoja,czyń wobec mnie swoją wolę.Proszę niech nie wybiegam naprzód, ani nie oglądam się wstecz za siebie,Naucz mnie proszę żyć dniem dzisiejszym,na większą Twoją chwałę.
 julka:): 27.10.2007, 13:10
 Piekne te modlitwy!od dzis zaczynam je odmawiac kazdego dnia..:)
 Zdzisław: 18.05.2007, 11:51
 WEŹ MNIE POD RĘKĘ JAK MAŁE DZIECIE KTÓRE UPADA UCHROŃ MNIE PRZED UPADKIEM I WSZELKIM ZŁEM JEZU UFAM TOBIE
 Kasia:)): 06.02.2007, 13:22
 ta modlitwa jest naprawdę niesamowita myślę że wyraża poniekąd to co każdy z nas nosi w sercu,i jakie ma pragnienia gdy modli się..
 
[1] (2)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej