Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Modlitwy do bł. Karoliny Kózkówny

     Najłaskawszy Boże, który sprawiłeś że młoda dziewczyna poświęciła swoją czystość wyłącznie Tobie przez ofiarę ze swojego życia ginąc z rąk nieprzyjaciela, spraw, prosimy, abyśmy za Jej wstawiennictwem umieli podejmować codziennie walkę z pokusami. Wzbudź w nas mocne postanowienie życia czystego i szlachetnego. Spraw łaskawie, byśmy umieli rozpoznać swoje powołanie i naśladować cnoty błogosławionej Karoliny a spełniając Twoją wolę oczyszczali swoje intencje i przez zachowanie czystości ciała i duszy służyli Tobie z radością.

     Niech Twoja łaska broni nas od wszelkich napaści nieprzyjaciół Kościoła. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...Modlitwa młodych

     Błogosławiona Karolino. Twojej się opiece w szczególniejszy sposób dzisiaj polecamy i prosimy cię, abyś nas swoim wstawiennictwem przed Bogiem wspierała, ratowała we wszystkich potrzebach naszych i wyjednała nam łaskę wiernego naśladowania cnót twoich. Spraw to o droga nasza patronko, abyśmy Bogu dochowali wierności pośród wszelkich przygód tego życia i zasłużyli sobie na łaskę szczęśliwej śmierci. Amen.


Modlitwa z Mszy świętej o bł. Karolinie

     Wszechmogący i miłosierny Boże, Ty w błogosławionej Karolinie, dziewicy i męczennicy, zostawiłeś nam świetlany przykład umiłowania modlitwy, czystości i pracy, spraw za jej wstawiennictwem, abyśmy na ziemi naśladowali jej cnoty i razem z nią radowali się wieczną nagrodą w niebie.

     Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg, po wszystkie wieki wieków. Amen.Modlitwa dziecka

     Błogosławiona Karolino Kózka, która jesteś patronką naszej parafii miej w opiece całą naszą wspólnotę parafialną. Miej w szczególnej opiece moją rodzinę i wypraszaj jej u Boga potrzebne łaski. Spraw abym tak jak ty chętnie pomagała swoim rodzicom i była wrażliwa na potrzeby innych ludzi. Błogosławiona Karolino wypraszaj mi dar pilnej nauki i gorliwej modlitwy. Spraw za wstawiennictwem Matki Najświętszej, abym wyrosła na dobrego człowieka i była przykładem dla innych. Amen.

Justyna kl. V


   


Wasze komentarze:
 Mama .: 18.06.2017, 14:28
  Bł. Karolino błagam spraw by Piotr poznał właściwą dziewczynę , założył rodzinę. Zabierz samotne smutne dni od niego.
 mama: 16.06.2017, 21:29
  Błogosławiona Karolino uproś zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny. obdarz darami ducha św. Katarzynę i Amadeusza aby podjęli właściwa decyzję
 Aneta: 12.06.2017, 12:09
 Błogosławiona Karolino błagam aby mój chłopak się opamiętał i mnie nie zdradzał! Proszę niech nie spotyka się z innymi dziewczynami oprócz mnie i niech nie chodzi do klubów i dyskotek z kolegami bo jest zajęty-to ja jestem jego dziewczyną! Kocham go ale cierpię bo on mnie krzywdzi swoimi zdradami i mam ogromny ból w moim sercu! Błagam o czystość dla niego i proszę aby nie wymagał ode mnie współżycia seksualnego przed ślubem! Proszę pomóż mu i mnie!
 Małgorzata: 11.06.2017, 23:37
 Błogosławina Karolino badzo proszę Cię o zdrowie dla mojego kochanego synka, dla dzieci leżących w szpitalach oraz dla mojego taty który boryka się z ciężką chorobą. Błogosław naszą rodzine i badz przy nas.
 Maksymilian: 19.05.2017, 01:44
 Bł. Karolino!
Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie uczyniłaś. Wierzę, że cały czas czuwasz nad moim życiem. Proszę cie o wsparcie w walce z moimi problemi i słabościami które niszczą mnie jako człowieka jak i Chrześcijanina.
Bóg zapłać!
 Elżbieta : 26.03.2017, 13:54
 Bl Karolino Kózkówno proszę o dobrego człowieka na drodze Justyny. Basi,Patrycji,Agnieszki, Magdy,Ali,Marty aby założyły rodzinę
 młodzieniec R. : 15.03.2017, 21:37
 Błogosławiona Karolino proszę ciebie abyś pomogła mi wytrwć postanowieniu które powierzam ci żeby żyć czystości proszę ciebie abyś chroniła przed szatanem który daje mi złe myśli i się skuszą na czat ale jeż nie będę wchodził .
 Rafał : 15.02.2017, 11:58
 Błogosławiona Karolino! Dziękuję ci za wszystkie laski , których doświadczyłem w swoim życiu . Proszę Cie o siłę do codziennej walki z pokusami. Proszę również żebym z pokora akceptował to co przynosi życie .
 anna: 05.02.2017, 17:40
 Blogoslawiona Karolino! Dziekuje za wszystkie laski, ktorych doswiadczylam w ciagu dwoch ostatnich lat. Prosze Cie o sile do codziennej walki z pokusami. Prosze rowniez zebym z pokora akceptowala to co przynosi zycie.
 Ania: 31.01.2017, 20:53
 Karolino proszę o wstawiennictwo, aby Bóg uleczył niepłodność w moim małżeństwie i obdarzył nas zdrowym potomstwem oraz błogosławieństwem. Błagam chroń mnie i mojego męża od złego, pozwól cieszyć się życiem i odsuń od nas troski.
 matka: 15.01.2017, 23:44
 Błogosławiona Karolino, Ciebie moja Córka wybrała na patronkę przy bierzmowaniu. Teraz jest na emigracji. Proszę Cię, wypraszaj dla niej dary Ducha Świętego: aby wytrwała w wierze, nie porzuciła swoich zasad, znalazła męża katolika, aby jej decyzje były zgodne z wolą Bożą. Amen
 Anna: 11.01.2017, 09:09
 Karolino proszę o pomoc dla mojego małżeństwa, uproś u Boga dla nas zdrowe potomstwo.
 nuj: 26.12.2016, 22:34
 Pomóż w zrozumieniu seksu
 Rafał : 20.12.2016, 20:48
 Błogosławiona Karolino proszę ciebie abyś pomogła mi wytrwć postanowieniu które powierzam ci żeby żyć czystości proszę ciebie abyś chroniła przed szatanem który daje mi złe myśli i się skuszą na czat ale jeż nie będę wchodził .
 Mariusz: 10.12.2016, 20:50
 Błogosławiona Karolino proszę Cię o uzdrowienie wzroku dla mojej mamy .Oraz błogosławieństwo dla całej rodziny
 Ania: 05.12.2016, 03:43
 Błogosławiona Karolina ,prosze Cię wpross mi dobrego męża i dziecko.Badz przy mnie.
 Rafał : 03.12.2016, 21:54
 Bł. Karolino, z całego serca proszę ciebie o wyrośnie dla mnie żeby kolega dał mi święty spokój a ja obiecuje że będę żył w czystości Błogosławiona Karolino mód się za mną
 Marzena: 27.11.2016, 14:30
 Proszę cie Bł. Karolino módl się w intencji mojej córki Joanny aby w zagubieniu odnalazła drogę do Boga i wybierała zawsze to co właściwe z Bożego punktu widzenia
 Barbara: 18.11.2016, 18:03
 Błogosławiona Karolino uproś zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny, łaskę dobrej nauki dla Kasi i pracę stałą dla Krzysia.
 Barbara: 18.11.2016, 17:31
 Błogosławiona Karolino uproś zdrowie i błogosławieństwo Boże dla naszej rodziny, łaskę dobrej nauki dla Kasi i pracę stałą dla Krzysia.
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej