Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity
(święta od spraw beznadziejnych)

     Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

    I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.* * * * *

     Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.


* * * * *

     O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

     O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

     O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa      Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

     Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
     Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
     Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
     Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
     Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
     Pozwól mi być dobrą.
     Pozwól mi wierzyć.
     Mieć nadzieję.
     Kochać.

     Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

     Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aneta: 04.05.2018, 06:40
 Święta Rito błagam o zdrowie dla mamy i Martynki.
 Zdesperowana: 04.05.2018, 06:16
 Św.Rito , proszę pomóż
 Halina : 04.05.2018, 06:00
 pO sw i droga Rito upros mi laski o ktore Cie prosze dla Mariusza zwby sie opamietal pracowal i znalazl sobie dziewczyne blagam
 K235: 04.05.2018, 05:49
 KOCHANA DROGA RITO - za Twoim WSTAWIENNICTWEM - PROSZE CIEBIE : Wyzwól mnie Panie Boże z UTRAPIEN i Cierpień , kompletnego załamania psychicznego i DEPRESJI – od wielu miesięcy - spowodowanych odejściem ode mnie mojej ukochanej Miłości Lucynki Z. , która mnie niesłusznie oceniała i okrutnie osądzała i bez mojej winy upokarzała słowami i czynami ...odtrącała jak przestępcę i intruza . Bez mojej winy czy złych uczynkow wobec niej.
Zmień PROSZE jej myśli i przekonanie ... bo nie zasłużyłem na Takie Cierpienia i OSAMOTNIENIE ...
PROSZE daj jej siłę i wiarę w moją prawdziwą Miłość i oddanie . Spraw aby się zastanowiła , opamiętała i uwierzyła w moja głęboką czystą i oddaną Miłość tylko do niej , doceniła mnie a zarazem w Twoją MOC ... i za Twoją przyczyną - aby się stał CUD i wróciła NASZA MIŁOŚĆ ...aby Lucynka podała mi swoją ukochaną dłoń ... aby powróciła nasza Miłość - tak jak zaczęliśmy w kwietniu i maju 2014 roku. Proszę i błagam Ciebie Jezu Chryste: dopomóż mi w moich wysiłkach i staraniach ...w mojej wierze i przekonaniu o sprawiedliwości . SPRAW PROSZE aby Lucynka zrozumiała swoje błędy , złe ocenianie i nastawienie … i doceniła moją prawdziwą POMOC , ODDANIE , czystą i największą Miłość mego życia.
Dopomóż mi Panie Boże , najukochańsza Matko Boska , i Wy Wszyscy Aniołowie i Święci , Mój osobisty Aniele Stróżu - który dotychczas strzegł i ochraniał mnie przed nieszczęściami - PROSZE Ciebie i WAS o te Łaskę.. i CUD .. Weź mnie PROSZE pod Swoja OPIEKE , SPRAW o co Ciebie PROSZĘ – aby znikło i odeszło moje załamanie , złamane życie pełne SMUTKU i SAMOTNOSCI .. Panie Jezu Chryste - Weź mnie PROSZE pod Swoja OPIEKE i wysłuchaj moje Modlitwy błagalne do Ciebie i za wstawiennictwem Świętej RITY .. abym mógł na nowo odżyć i cieszyć się życiem i pokonywać trudności … być pomocny innym . PROSZE Ciebie też o zdrowie i uzdrowienie mojego nieuleczalnie chorego Tatusia Eugeniusza , Proszę Ciebie o łaskę POMOCY w moich osobistych bardzo ważnych sprawach egzystencjalnych i MIESZKANIOWYCH , abym mógł ze spokojem i godnością żyć .. uwielbiać Ciebie i chwalić Twoją Boska łaskę i Moc . Proszę wysłuchaj moich MODLITW i Błagalnych Próśb. Bądź mi ZAWSZE DROGOWSKAZEM moich poczynań... Wierzę w Twoja POMOC , Łaskę i Moc , że mi przebaczysz moje wszystkie grzechy i słabości . PROSZE Wyzwól mnie od tych OKRUTNYCH Cierpień i dopomóż w moich błagalnych modlitwach . Pod Twoja Obronę i Maryi Ręce oddaję się z wiarą i nadzieją na spełnienie moich próśb i upragnionych dążeń ... Dziękuję Ci za wysłuchanie ! K.
 mama : 04.05.2018, 04:09
 Święto Rito błagam cię o łaskę uzdrowienia dla mojego syna błagam Cię wysłuchaj mojej modlitwy......
 Jadzia : 04.05.2018, 01:30
 SW Rito proszę o wstawiennictwo do Matki Bożej z prośbą o pracę i uczciwe wynagrodzenie.O zdrowie , zgodę i Błogosławieństwo dla całej rodziny.Spraw by w rodzinach dzieci panowała zgoda ,miłość oraz córka mogła spłacić kredyt , dla niej lepszą pracę .
 M: 03.05.2018, 23:10
 Pomóż mi żeby to wszystko sie ułożyło pomyslnie dla mnie i mojego Synka.
 Mama R.: 03.05.2018, 23:04
 Święta Rito, Twoje imię przybrała moja córka w sakramencie Bierzmowania , Ciebie wybrała na Patronke . Otocz ja opieką podczas matury, wstaw się za nią u Pana Jezusa i Matki Najświętszej. Niech umysł jej będzie otwarty, a serce spokojne. Amen.
 K: 03.05.2018, 22:05
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Daj mi siłę do nauki oraz daj mi spokój ducha. Amen dziękuję za wszystko.
 Anna: 03.05.2018, 21:55
 Dziękujemy za dary jakie nam dałaś ...proszę Cię o wyzwolenie męża z nałogów ...daru tak długo oczekiwanego maciezynstwa ...zdrowia dla mamy ..miłości w rodzinie ...Dziękuję i błagam o wstawiennictwo sw. Roto
 Paula: 03.05.2018, 21:17
 Kochana sw Rito . Blagam o zdrowie dla synka aby cienie mu zarpslo zeby zaczol chpdzic i o zdrowie dla mamy i janki
 Mm: 03.05.2018, 20:46
 Św Rito błagam cię o wstawiennictwo u Pana Boga proszę o cud uzdrowienia mojego syna z wady postawy, choroby kręgosłupa, proszę aby jego nóżka krótsza o 2 cm zrównala się że zdrową nogą. Wierzę, że pomożesz najukochansza, wierzę w cud.
 Mama: 03.05.2018, 20:12
 Bardzo proszę św Rito o wyproszenie łask dla mojej rodziny. Proszę o pomyślnie i dobrze zdana maturę mojego syna, proszę o łaskę wiary dla niego o zdrowie fizyczne a szczegolnie zdrowie kręgosłupa, uwolnienie od lęków, nerwicy. Dla wszystkich moich najbliższych proszę o zdrowie.
 Aniq: 03.05.2018, 18:14
 Święta Rito proszę pomóż mi żeby moje maleństwa które noszę pod sercem przyszły na ten świat żebym mogła je kochać do konca swoich dni .błagam amen
 Marta M: 03.05.2018, 17:10
 Kochana Sw.Rito,dziekuje Ci bardzo za każdy dzień,za to ze chronisz mojego nienarodzonego synka....bardzo Cie proszę bądź z nami przy porodzie. Twoja czcicielka Marta 🌹🌹🌹
 M: 03.05.2018, 16:47
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi zdać egzamin z filozofii, ukończyć studia, w życiu i pracy, daj mi zdrowie w pokonaniu ukąszenia przez kleszcza, pomóż mi w studiach i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Oskarowi, Tomkowi, Wiktorii, Natalce, Zuzi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.
 andrzej: 03.05.2018, 16:26
 św. Rito Proszę o zdrowie duchowe
 Mama: 03.05.2018, 10:10
 Święta Rito prosze Cie spraw aby Wiktor nie był chory na to co podejrzewam.. bądź przy mnie kiedy wątpię i kiedy brakuje mi sil.
Czuwaj nad moja rodzina prosze
 matka: 03.05.2018, 09:52
 Święta Rito ,moje prośby wspieraj i przedstaw Bogu tak aby stały się skuteczne.Niech czerwona róża zakwita .Amen
 mama: 03.05.2018, 09:32
 Sw. Rito prosze o wstawiennictwo za moje dzieci,zeby Bog je uzdrowil,pomogl znalezc prace, poblogoslawil zwiazek mojej corki,dopomogl synowi znalesc dobra zone
i tek bardzo bym chciala zostac szczesliwa babcia.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] (51) [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej