Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity
(święta od spraw beznadziejnych)

     Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

    I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.* * * * *

     Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.


* * * * *

     O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

     O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

     O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa      Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

     Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
     Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
     Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
     Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
     Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
     Pozwól mi być dobrą.
     Pozwól mi wierzyć.
     Mieć nadzieję.
     Kochać.

     Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

     Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

     Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".
O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Wasze komentarze:
 Jolanta: 12.10.2017, 18:51
 Święta Rito, Prosze o dobre wieści. Prosze o zdrowie i pomyslnosc dla rodziny. Prosze, by Krzysztof był zdrowy, szczęśliwy i został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Prosze, by Przemek dobrze sie uczył i zbierał owoce swojej nauki.🌹
 M:: 12.10.2017, 18:50
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych! Proszę cię, aby mój syn Karol ukończył studia, o pracę dla męża i dla mnie i zdrowie dla całej rodziny. Proszę cię spełnij moje prośby.
 T: 12.10.2017, 18:32
 Moja Św. Rito🌹pomóż jej w tych 2 dprawach, o które Cię stale proszę 🌹pilnuj NM bardzo bardzo🌹kocham Cię 🌹dziekuję za wszystko co dla mnie czynisz🌹
 Anna : 12.10.2017, 18:04
 O przecudna Święta Rito...proszę Cię a nawet błagam pomóż mi zaznać odrobinę szczęścia i miłości tak pragnę poznać drugą połówkę, z którą przejdę przez całe swoje życie, tak bardzo pragnę wyjść za mąż, urodzić dzieci stworzyć cudowną kochającą się rodzinę. Pragnę także aby pewne osoby zmieniły swoje zachowanie, dostrzegli swoje błędy, złośliwości i nieuprzejmości. Proszę tak bardzo Cię proszę pomóż mi być znowu szczęśliwą, uśmiechniętą, żyjącą pełnią życia, dobrym człowiekiem, który w końcu zostanie doceniony. Żyję i pracuję wśród ludzi pełnych zazdrości i nienawiści proszę Cię Święta Rito pomóż im się nawrócić.....Święta Rito proszę błagam wysłuchaj moich próśb....jesteś Przecudna. Dziękuję bądź pozdrowiona....
 Oui: 12.10.2017, 17:35
 Święta Rito, pomóż mi.
 Aneta : 12.10.2017, 12:31
 Święta Rito bardzo Cię proszę o zdrowie dla mojej mamy
 Justyna: 12.10.2017, 10:34
 Święta Rito spraw żeby mama wyzdrowiala żeby choroba się zatrzymała.
 Justyna: 12.10.2017, 10:30
 Święta Rito pomóż mojej mamie przezwyciężyć chorobę, spraw aby wyzdrowiala. Błagam Cię o to.
 Jola 12,10,2017: 12.10.2017, 10:14
 Św. Rito proszę wspieraj mnie do Boga w walce z przeszkodami losu ,gdyż zawierzyłam w lojalność rodziny a teraz cierpię błagam pomocy dziękuje
 AG: 12.10.2017, 09:19
 Św Rito.
Najważniejsza pani wstaw się u naszego najwyższego pana naszego w sprawie pozytywnego załatwienia spraw urzędowych, utrzymania pracy dla mojego męża, pomóż mi szukać pracy u dobrych ludzi pomóż mi znaleźć pracę z dobrymi ludźmi.
Daj siły mojemu synowi aby podnosił swoje kwalifikacje , daj mu możliwości by sprostać zadaniom nauczycieli. Wiem ze potrafi wiele daj mu zdrowie siły moc i wytrwałość sumienność dokładność.
Wiem ze będąc z tobą modlitwą pomagasz nam.
Za wszystko bóg zapłać
 Kasia: 12.10.2017, 09:00
 Bardzo proszę Sw.Rito o wstawiennictwo u Boga żebyśmy z Michałem znowu byli razem
 M:: 12.10.2017, 08:27
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Proszę cię, żeby mój syn Karol ukończył studia, o pracę dla męża i dla mnie i zdrowie dla całej rodziny. Proszę cię spełnij moje prośby.
 Ela: 12.10.2017, 06:31
 Św.Rito proszę Cię o zdrowie,miłość ,pomyślność dla naszej rodziny w domu i pracy i w życiu osobistym i o dobrego przystojnego mądrego chłopaka dla córki żeby słońce zaświeciło też dla niej i pomyślne zakończenie sprawy Amen Bóg zapłać.
 AT: 12.10.2017, 05:12
 Św Rito,

Dziękuję Ci za wszystko
Gdyby nie ty, nie ukończyłbym szkoły, nie zdał matury, nie poszedł na studia i nie zdobył pracy. Bez Ciebie byłbym dziś nikim. Słuchałaś mnie cierpliwie, słuchałaś Mojej Mamy i Babci. Ty, która doznałaś tak wielu cierpień, wiesz ile w życiu wycierpiałem, czego byłem świadkiem. Wiesz, jakiemu celowi, zdecydowałem poświęcić swoje życie, jak wielki ciężar wziąłem na swoje barki. Kroczę przez życie samotnie i choć wiesz, że wiele jeszcze jestem w stanie wytrzymać, lecz proszę Cię zlituj się nade mną. Jest mi już tak ciężko, chciałbym iść z kimś przez życie.
Poznałem piękną dziewczynę, Klaudię. To prawdziwy anioł, cudowne stworzenie o przepięknym uśmiechu. Gdy patrzę na nią moje serce bije mocniej, nie potrafię myśleć o niczym innym. Ma przepiękne błękitne oczy. Gdy patrzę na nią topnieje lód, który od dawna pokrywa moje serce. Odzyskuję wiarę w drugiego człowieka. Gdy jestem blisko niej czuję jak dusza moja wyrywa się z ciała i wędruje w jej kierunku, chciałbym aby każda chwila spędzona razem trwała wiecznie. Gdy rozmawiamy, gdy patrzymy na siebie, mam wrażenie, że ona myśli i czuje to samo, a przynajmniej wie, co o niej myślę.
Błagam Cię na kolanach spraw abyśmy byli razem. Wyjednaj to u Ojca Niebieskiego. Wiem, że jestem grzesznikiem, wiem, że wyznaczone granice przekraczałem bez opamiętania ale Wiesz, że żałuję wszystkich grzechów, które kiedykolwiek popełniłem. Wiem, że nie zasługuję na tę łaskę przez grzechy, które ciążą mi na sumieniu. Nienawiść zatruła moje serce, lecz gdy pomyślę o tym, że moglibyśmy być razem raduje mnie tak bardzo, że nie jestem w stanie nienawidzić. Czuję, że jesteśmy sobie przeznaczeni. Chcę być lepszym człowiekiem. Nigdy nie byłbym w stanie jej skrzywdzić. Gotów jestem cały świat rzucić jej do stóp. Chciałbym abyśmy w przyszłości pobrali się i mieli dzieci. Chciałbym abyśmy razem kroczyli przez życie.
Dlatego raz jeszcze proszę o wysłuchanie mojej prośby. Wiem, że dla Ciebie Św.Rito nie ma spraw niemożliwych. Za wszystko dobro jakie kiedykolwiek wyświadczyłem innym ludziom przez całe swoje życie błagam na kolanach o to byśmy z Klaudią zostali parą. Błagam o ten Wielki Cud, ona jest największym szczęściem na jakie kiedykolwiek trafiłem.


 Emilia: 12.10.2017, 04:49
 Sw Rito dziękuje za to co mam.Proszę aby moj mąż pokochał mnie aby częściej okazywał mi serca a nie złość.Proszę Cię abyś pokierowała nim aby zaczął szanować swoją żonę i dzieci i aby był z nimi a nie obok
 bozena63: 12.10.2017, 03:47
 ŚwIĘTA RITO proszę wstaw się do Boga o udanie operacji mojej córci K dziękuje za wiarę nadzieje w pozytywne rozwiązanie
 T: 12.10.2017, 01:39
 Moja Św. Rito🌹pomóż jej w tych dwóch sprawach🌹pomagaj nam w NM🌹dziekuję Ci za wszystko, co dla nas czynisz🌹proszę Cię...🌹
 ja: 11.10.2017, 23:42
 Pomoz mi na studiach zdać wszystko... Dziekuje za wszystko... Proszę o sile do pracy i działania.amen
 JANINA: 11.10.2017, 22:09
 Św Rito pomóż mi przetrwać ten trudny czas.otocz mnie swoją opieką.Prosze o zdrowie dla naszego dziecka.Amen
 Anna: 11.10.2017, 21:58
 Święta Rito, po raz kolejny przychodzę do Ciebie z prośbą...proszę Cię aby moi współpracownicy nie wprowadzili w pracy niemiłej atmosfery, nie prowokowali kłótni, nie szeptali i obgadywali za moimi plecami. Proszę Cię pomóż im zrozumieć, że są niesprawiedliwi w swoich osądach, że krzywdzą innych. Proszę Cię o Święta Rito pozwól mi iść do pracy z uśmiechem na twarzy bo praca mnie tak nie męczy jak współpracownicy...Wiem, o Święta Rito, że potrafisz zdziałać cuda, dlatego proszę Cię kolejny raz...Dziękuję, że jesteś i wielokrotnie wysłuchałaś mych próśb. Bądź pozdrowiona cudowna Święta Rito.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] (39) [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej