Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity (II)
(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

     Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

     Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

     Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

     Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Edyta: 06.09.2017, 10:22
 Św Rito proszę cię z całego serca o zdrowie dla mojego mężna i całej mojej rodziny, proszę o szczęśliwy dzień. aby nic złego się nikomu nie stało. Jeszce raz przez wszystko co jest mi miłe w niebie i na ziemi wysłuchaj mej prośby. Amen.
 Musia: 06.09.2017, 08:35
 Sw rito o pomoz mojemu synowi z jest chory na sizofremie nasz jedyny syn i daj mi sile icierplwosc l
 Potrzebująca: 06.09.2017, 06:16
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową
 samotna: 05.09.2017, 20:12
 Święta Rito pomóż mi znaleźć miłość i tego właściwego człowieka ...
 samotna: 05.09.2017, 20:11
 Święta Rito pomóż mi znaleźć miłość i tego właściwego człowieka ...
 mama: 05.09.2017, 08:41
 Sw. Rito prosze odobre wyniki labolatoryjne dla mojego syna.
 AG: 05.09.2017, 08:28
 Najcudowniejsza św. RITO
Błagam Ciebie uproś łaskę u Najwyższego Pana Naszego dla mnie abym mogła szukać i znaleźć normalną pracę oraz utrzymanie pracy przez męża, prowadź naszego syna prawidłowymi ścieżkami do nowej szkoły aby otrzymywał pozytywne oceny a decyzje podjęte w najbliższym czasie zaowocowały w przyszłości.
Bóg zapłać
 Potrzebująca: 05.09.2017, 06:14
 Kochana Święta Rito blagam aby mój ukochany wygrał sprawę sądową
 wdowa,: 04.09.2017, 22:51
 Cudowna Swieta Rito błagam ,błagam pomoz wysluchaj ,Chroń mnie od chorób ,nieszczęść i calkowitego załamania psychcznego,bo niedaje rady nic mi sie nie uklada, Tak bardzo boje sie o swoje zdrowie,bo nerwy mnie niszczą,a tak bardzo chce zyc,bardziej poswiecic sie Bogu i przestrzegac Przykazan Bozych,prosze o umocnienie mojej wiary i siłe,daj mi byc jeszcze szczęśliwa,Chyba tylko cud mnie moze uratowac, prosze swieta Rito,wysluchaj moje rozpaczliwe wołanie,o pomoc .obdarz łaskami otocz mnie swoim ramieniem i wstaw sie do Boga za mna,pomoz,bo nie wiem jak mam sie modlic,niemam sił,walczyc ze złym losem,
 wdowa,: 04.09.2017, 22:44
 Cudowna Swieta Rito błagam ,błagam pomoz wysluchaj ,Chroń mnie od chorób ,nieszczęść i calkowitego załamania psychcznego,bo niedaje rady nic mi sie nie uklada, Tak bardzo boje sie o swoje zdrowie,bo nerwy mnie niszczą,a tak bardzo chce zyc,bardziej poswiecic sie Bogu i przestrzegac Przykazan Bozych,prosze o umocnienie mojej wiary i siłe,daj mi byc jeszcze szczęśliwa,Chyba tylko cud mnie moze uratowac, prosze swieta Rito,wysluchaj pomoz,
 Dorota: 04.09.2017, 21:42
 Św.Rito proszę cię pomóż sprzedać pole jutro jadę do agencji proszę błagam o pozytywne załatwienie sprawy miej mnie w opiece dziękuję za łaski otrzymane.
 Aneta : 04.09.2017, 09:46
 Święta Rito bardzo Cię proszę o zdrowie i dobre wyniki badań dla mojej mamy
 Potrzebująca: 04.09.2017, 06:19
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową
 Edyta: 03.09.2017, 22:32
 Św Rito błagam cię z całego serca o zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe dla mojego męża. Proszę o opamiętanie i zmianę podejścia do życia, proszę z całego serca. Tylko ty możesz mi pomóc bo ja jestem bezradna i nie wiem co robić jak mu pomóc. Jeszcze raz bardzo gorąco proszę. Amen.
 Małgorzata : 03.09.2017, 20:50
 Św Tito proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc w modlitwie. O zdrowie i pracę dla mnie i mojej rodziny.Błagam o pomoc i rozwiązanie moich zmartwień
 Potrzebująca: 03.09.2017, 11:03
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową
 potrzebujaca Z..h.a,<<,: 03.09.2017, 08:11
 Najlepsza Oredowniczko ludzi w potrzebie pomoz mi bo jestem kłębkiem nerwów,juz popadam w psychiczne załamanie ,ze nie dam rady nie poradze sobie sama w tych ciężkich dla mnie chwilach,Boję się o swoje zdrowie ,nerwy mnie niszczą,tabletki tez,pomagaja na chwile,niemam przy sobie, nikogo bliskiego kto by mi chcial pomoz, Cała moja nadzieja w Tobie Swięta RITO,Matuchnie i Jezusie Miłosiernm,Wierze ze wreszcie uda mi sie wyjść z kryzysu, spelnic moje marzenia i bede szczęśliwa z Pomoca BOZA Błagam o pomoc, dodanie mi si,i wiary ,bo juz tyle łez wylałam, ,WIERZE I UFAM, BOGU,a WIARA czyni CUDA,,
 Ania: 03.09.2017, 07:20
 Święta Rito już Cię prosiłam ale proszę jeszcze raz o zdrowie mojej corki ,żeby zawsze walczyla o siebie u jej boku zeby pojawil się dobry mężczyzna by mogla z nim isc przez życie,a syn mam nadzieję ze znajdzie lekarza który wyleczy go z wirusa bo to się ciagnie juz 3 lata i nie ma końca.On cierpi i my Cierpimy.Wstaw się u Pana Boga za nami i umocnij naszą wiarę Bardzo Cię o to proszę Ritko.
 Mm: 03.09.2017, 06:16
 Św Rito błagam zmiękcz serce mojego męża aby zmienił zdanie i wrócił do mnie .Tak bardzo żałuje tego co zrobiłam i prosze o wybaczenie .Blagam o pomoc i łaski Św Rito
 matka^^^^^^: 02.09.2017, 20:56
 Cudowna Swieta Rito Ty wszystko możesz ,spraw abym była zdrowa,chroń od chorób.Pomóż mi zagubionej ,zatroskanej matce,ktora jest bardzo samotna ,tak bardzo mi brak Miłości zainteresownia mną przez moje dzieci,gdzie popełniłam błąd,??kocham moje dzieci a one mnie nie rozumieją nie wiedzą ze potrzebuje od nich pomocy finansowej ciepłego słowa.Serce moje bardzo cierpi z faktu ze syn jest ateista,jest dorosły nic nie poradze,nie zmienie go ale mam nadzieje ze sie zmieni uwierzy w BOGA.Modlę sie własnymi słowami proszac o wsparcie.Ulituj sie nademna Swieta Rito pomoz rozwiazac moje problemy ,splacic dlugi,Moja nadziejo na szczescie ,lepsze zycie ,Wstaw sie do Jezusa Miłosiernego Matuchny ,abym uzyskala to o co prosze, z wiara,Czcicielka,
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] (62) [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej