Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity (II)
(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

     Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

     Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

     Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

     Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Wasze komentarze:
 mama: 27.11.2016, 12:23
 ŚWIETA RITO PATRONKO OD SPRAW TRUDNYCH I BEZNADZEJNYCH WSTAWIAJ SIE DO BOGA I WYPROŚ ŁASKE WYJŚCIA Z NAŁOGOW DLA MOJEGO SYNA.
 matka wdowa,,: 27.11.2016, 11:15
 Swięta Rito patronko ludzi zalamanych ,smutnych wysluchaj moich próśb ,wspieraj ,obdarzaj łaskami,Pomoz mi w rozwiazaniu trudnych spraw rodzinnych finansowych sama niedaje rady,niemam wsparcia nie mam sie komu pozalic,jak mi cieżlo i smutno,,Czasami dopadaja mnie takie chwile załamania i tylko łzy koja mój ból,Prosze obdarzaj mnie zdrowiem bo to bardzo wazne ,zeby byc sprawna nie potrzebowac pomocy lub łaski innych,Młodzi nie rozumia ludzi starszych nie współczuja , sa zagonieni wlasnymi sprawami,Moja Nadzieja w Tobie Swięta Rito ,Jezusie Miłosiernym i Matuchnie ,Ufam i wierzę z calego serca ze znajde sie w gronie ludzi wysłuchanych, potrzebujacych wsparcia pomocy Bozej jak JA,Prosze aby problemy z synem rozwiazały sie aby razem z partnerka, wyprowadził sie odemnie i zalozył wlasna rodzine,Chce ciszy spokoju . Nie umiem sie pogodzic jako katoliczka z jego postepowaniem,Pomoz Swieta Rito ..Blagam bo nie radze sobie,Ufam i wierze mocno ze moje prosby i modlitwy zostana wysłuchane,Wierna czcicielka,
 Katarzyna: 26.11.2016, 23:13
 Proszę Cię św. Rito o pomoc ,Amen.
 Elżbieta : 26.11.2016, 19:19
 Święta Rito
patronko spraw trudnych i beznadziejnych.
poskromicielko szatanów,
Proszę przybądź mi z pomocą.
Uwolnij syna i synową od negatywnych myśli,
od opętania złych mocy.
Uwolnij syna od negatywnego myślenia o Rodzicach.
Święta Rito spraw by nasz syn chciał się z nami Rodzicami spotykać i pojednać,
byśmy stali się dla niego ważnymi osobami.
Święta Rito spraw by nasz syn chciał naprawić relacje z nami.
Proszę o uzdrowienie serca i myśli naszego syna.
Święta Rito proszę pomóż nam naprawić relacje z synem i synową wskaż nam kierunek.
Święta Rito wyproś nam u Boga wzmocnienie miłości, wiary i nadziei na poprawę relacji z synem i synową.
Święta Rito wyproś nam u Boga zmianę zdania syna
by chciał się z nami spotykać, by chciał z nami być, naprawić relacje, by chciał nas szanować i okazywać nam dobroć i miłość.
Pozwól mi być dobrą matką dla syna
i dobrą teściową dla synowej.
Pozwól mi być dobrą babcią dla wnuczki.
Święta Rito proszę o zdrowie
dla syna synowej i wnuczki.
Dziękuję za wsparcie.
Amen.
 Mama: 26.11.2016, 11:04
 Święta Rito proszę Cię o łaskę macierzyństwa i szczęśliwego zajścia w ciążę i donoszenia ciąży , o zdrowie dla mojej córeczki. Bóg zapłać.
 babcia: 26.11.2016, 00:24
 O najdroższa sw.rito proszę ublagaj u pana boga laske wyzdrowienia dla mojej 6 letniej wnusi ani aby wyzdrowiala i nigdy już ta choroba do niej nie wrocila bardzo proszę pomóż nam ublagac pana boga .dziekuje zapomóc i laski jakie otrzymujemy w walce z ta choroba
 babcia: 26.11.2016, 00:16
 O najdroższa sw.rit
 matka : 25.11.2016, 21:01
 Św.Rito opiekuj się moją ciężarną córką , spraw żeby dziecko dobrze się rozwijało i urodziło się zdrowe.
 Grazyna 25 11 201y: 25.11.2016, 16:46
 Św Rito prosze o łaske zdrowia dla mojego syna Tomasza
 kinga : 25.11.2016, 12:44
 Ukochana Św.Rito blagam pomoz mi ogarnac moje klopoty. Upros laske dla mnie u Pana Boga by podarowal mi wspanialego meza i ten maluni cud o ktory modle sie codziennie. Dziekuje za wszystkie dary jakie dostsje od Ciebie. Dziekuje ze jestes. Amen
 paulina: 25.11.2016, 01:31
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mnie i mojego męża bardzo
Proszę Amen
 Maria: 25.11.2016, 00:19
 Święta Rito.prosze cie o wiarę w naszych sercach.szacunek do Boga , ludzi i siebie. Ty nas nie opuszczaj i wstawiaj sie za nami
 Teresa: 24.11.2016, 23:11
 św Rito błagam o łaskę dla mnie i mojego syna , odmień nasze życie Daj mi zdrowie ,dziękuję za dotychczasowe łaski Błagam,nie opuszczaj nas w potrzebie
 STASIA: 24.11.2016, 20:58
 ŚWIETA RITO prosze z całego serca o wstawiennictwo do Pana Boga i łaske uzdrowienia dla mnie, tak bardzo chciałabym odzyskać siłe i moc chodzić tak jak dawniej. Wierze w Twoją moc i oredownictwo.
 Elżbieta : 24.11.2016, 20:55
 Święta Rito
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych,
poskromicielko szatana.
Prosimy przybądź nam z pomocą.
Prosimy o uwolnienie z opętania.
Prosimy o uwolnienie ze zniewolenia złych mocy i złych chęci syna i synową.
Prosimy o przemianę zatwardziałego serca syna,
pokorę i uzdrowienie.
Prosimy o poprawę relacji.
Prosimy by syn i synowa chcieli spotykać się
z nami Rodzicami i Rodziną.
Święta Rito proszą o to ufni Rodzice.
Dziękujemy za wsparcie.
Amen.
 Małgorzata: 24.11.2016, 20:03
 Święta Rito proszę cię z całego serca wypros mi łaskę abym mogła dotrzymać ciążę do końca i urodzić zdrową córeczkę to jest już czwarty raz nie pozwól mi przechodzić znowu przez to błagam gorąco
Wstaw się za mną u Bozi miejcie mnie i moje nienarodzone dziecko pod swoją opieką
 wdowa 69: 24.11.2016, 17:14
 Ukochana Swieta Rito Patronko ludzi samotnych bedacych w potrzebie w trudnych,i beznadziejnych sytuacjach Miej mnie w opiece obdarzaj zdrowiem prosze ulecz mnie z nerwicy ,refluksu bolow stawów,niedaje rady, Prosze spraw,aby moje serce wytrzymalo te wszystkie nerwy problemy,boje sie chorób ,szpitali,Swieta Rito Pomoz splacic moje dlugi,ciezko jest wdowie na emeryturze,tak bardzo chialaby wygrac potrzebna mi kase,,,POmoz aby wszystko dobrze sie ukladalo miedzy mna a synem i corka, wspieraj mnie i moje dzieci .Blagam,z nadzieja w sercu na szczęście i miłość,,,Czzicielka,
 Wiola: 24.11.2016, 10:58
 Proszę Cię o opiekę i watawienictwo .błagam o pomoc
 Wiola: 24.11.2016, 10:57
 Proszę Cię o opiekę i watawienictwo
 Aneta : 24.11.2016, 08:11
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla mamy
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] (87) [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej