Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity (II)
(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

     Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

     Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

     Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

     Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Wasze komentarze:
 Monika: 13.11.2016, 17:06
 Święta Rito proszę o pomoc w tej trudniej sytuacji, żebym mogła być szcześliwa z moim narzeczonym, żeby się zmienił, nie był agreswny. Bardzo go kocham ale jego zachowania uniemożliwiają nam bycie razem. Wstaw się za mną Św Rito do Boga, bo bardzo mi smutno. Nie wiem co robić, proszę o natchnienie mądrością.
 Ala: 12.11.2016, 23:14
 Św. Rito proszę wysłuchaj mojego wołania. Bądz przy mnie, udziel swoich łask. Dziękuje za wszystko.
 zofia: 12.11.2016, 09:33
 Swięta Rito prosze goraco o zdrowie ,rozwiazanie moich problemów rodzinnych ,finansowych, dopomóż mi abym mogla splacic dług jaki mam w banku,Jestem wdowa czuje sie samotna ,odrzucona ,chcialabym jeszcze zaznac szczescia ,miłosci ale czy tak bedzie niewiem, Zwracam sie z prosba swieta Rito wysłuchj pomoz mi,Mam ogromna nazdieje na wsparcie i wysłuchanie aby spelniły sie moje skryte marzenia,Tobie polecone swieta Rito,,,
  matka zatroskana ZF,a : 11.11.2016, 22:05
 Swięta Rito patronko ludzi bedacych w trudnych i beznadziejnych sprawach,usłysz moje wołanie ,o zdrowie ,opieke i wsparcie w tych trudnych dla mnie momentach wstaw sie do Jezusa Ukrzyzowaneho i Matuchny abym w zdrowiu i spokoju mogla doczekac Dnia moich kolejnych Urodzin,bo w zwiazku z sytuacja domowa ,popadam w nerwice,a to niszczy zdrowie. Prosze pomoz aby sprawy z synem rozwiazały sie pozytywnie dla mnie niech znajdzie mieszkanie i wyprowaadzi sie ,bo jakos nie umiemy sie dogadac z jego partnerka,prosze pomoz ,chron od chorób i nieszczęść,Ukochana Swięta Rito,,Cała moja nadzieja w twojej pomocy,wysluchaj samotnej matki ..Prosze gorąco z serca ze łzami w oczach o pomoc.wsparcie mnie w tych trudnych momentach chce ciszy ispokoju na starosc, ,Blagam a moja wdzieczność Tobie Swięta Rito bedzie ogromna ,Ufam i wierze,,,ze bedzie dobrze,za sprawa Swietej Rity.
 Elżbieta : 11.11.2016, 22:05
  Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych,
poskromicielko szatana.
Proszę przybądź nam z pomocą
Proszę o uwolnienie z opętania syna i synową.
Proszę o uwolnienie ich ze zniewolenia złych mocy i zniewolenia złych chęci wobec nas Rodziców i Rodziny.
Proszę o przemianę wewnętrzną serca syna i synowej
by zaakceptowali nas takimi jakimi jesteśmy.
Dziękuję za pomoc.
Dziękuję za wsparcie.
Amen
  matka zatroskana ZF,a : 11.11.2016, 21:54
 Swięta Rito patronko ludzi bedacych w trudnych i beznadziejnych sprawach,usłysz moje wołanie ,o zdrowie ,opieke i wsparcie w tych trudnych dla mnie momentach wstaw sie do Jezusa Ukrzyzowaneho i Matuchny abym w zdrowiu i spokoju mogla doczekac Dnia moich kolejnych Urodzin,bo w zwiazku z sytuacja domowa ,popadam w nerwice,a to niszczy zdrowie. Prosze pomoz aby sprawy z synem rozwiazały sie pozytywnie dla mnie niech znajdzie mieszkanie i wyprowaadzi sie ,bo jakos nie umiemy sie dogadac z jego partnerka,prosze pomoz ,chron od chorób i nieszczęść,Ukochana Swięta Rito,,Cała moja nadzieja w twojej pomocy,wysluchaj samotnej matki ..
 ZOFIA,<<<<: 11.11.2016, 15:18
 SWIĘTA RITO POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH ,SAMOTNYCH.LEKARKO CHORYCH BEDĄCYCH W POTRZEBIE PROSZE CIĘ Z CAŁEGO SERCA POMOZ WYSŁUCHAJ,SPRAW ABY TE DOLEGLIWOŚCI ,KTÓRE MI DOKUCZAJA OBECNIE,USTAPIŁY,SA TO DOLEGLIWOŚCI MĘCZĄCE ,UCIĄŻLIWE ,WIERZE ZE ZA TWOJĄ POMOCA USTĄPIĄ BŁAGAM POMOZ NIE ZOSTAWIAJ MNIE W POTRZEBIE,,,TAK GORACO CIE PROSZE OKAZ MI SWOJE MIŁOSIERDZIE I ŁASKE.WIERZĘ I UFAM CI,GORACO,TWOJA WIERNA CZCICIELKA,,,,
 zochna: 11.11.2016, 15:05
 Ukochana swięta Rito błagam o zdrowie prosze, cie pomoz mi wyleczyć sie zdolegliwosci , ktore mi teraz dokuczaja,Ty znasz moje problemy dlatego Oddaje sie w Twoje cudowne ręce ulecz mnie prosze,jest to dla mnie męczące ,denerwujace,i nie umiem sobie sama poradzic,Swięta Rito zawsze pomagasz nie zostawiasz bez pomocy tych którzy Cie proszą z wiarą i modlitwą,Wysłuchaj mnie .Błagam Twoja Czcicielka,,,
 siostra Anna : 11.11.2016, 10:37
 Proszę cię śwRito o pomoc uzdrowienia siostry Anieli o wiele łask Matki Bożej prosi bardzo siostra Anna
 Zosia: 11.11.2016, 10:03
 Sw.Rito proszę o zdrowie dla mnie upros u Pana Jezusa dla mnie tę laske, żebym wyszła z chorób o ktorych się dowiedziałam. Proszę o pomoc w splacie kredyrtu, ktory mi pozostał po smierci męża, proszę o laske dla mojej córki i jej męża, żeby bardziej pomagali w domu szczegolnie moja córka, zeby nie była taka leniwa w domu. Proszę o zdrowie dla rodziców i brata oraz o nawrocenie monej bratowej i jej córki oraz o wyjscie z alkoholizmu moich najblizszych.
 Justyna: 10.11.2016, 22:41
 Św Rito patronko od rzeczy beznadziejnych proszę Cię o uzdrowienie dla mojego nie narodzone jeszcze dziecka
 Justyna: 10.11.2016, 22:40
 Św Rito patronko od rzeczy beznadziejnych proszę Cię o uzdrowienie dla mojego nie narodzone jeszcze dziecka
 Ania: 10.11.2016, 22:39
 Święta Rito nie mam już sił. Moja nadzieja już całkowicie zgasła a chęć życia słabnie. Błagam Cię o łaski dla mojego narzeczonego. Pomóż mu rozwiązać wszystkie jego problemy finansowe, abyśmy w spokoju mogli wziąć ślub. Wyproś u Boga wzmocnienie naszej miłości bo tylko ona nam została. Dziękuje za wszystko. Amen.
 Elżbieta : 09.11.2016, 21:12
 Święta Rito
patronko spraw trudnych i beznadziejnych
poskromicielko szatana.
Proszę o uwolnienie ze zniewolenia złych mocy naszego syna, o uwolnienie ze zniewolenia złych chęci, o uwolnienie z negatywnych obrazów.
Proszę o przemianę wewnętrzną serca naszego syna.
Dziękuję za wsparcie
Amen
 Elżbieta : 08.11.2016, 23:24
 Święta Rito
Partonko spraw trudnych i beznadziejnych
Uwolnij mojego syna od zniewolenia złych mocy,
od zniewolenia złych chęci wobec nas Rodziców.
Dziękuję za wsparcie
Amen
 Aneta : 08.11.2016, 22:01
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla mamy
 Elżbieta : 07.11.2016, 22:56
 Święta Rito
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych.
pogromczyni szatanów.
Proszę uwolnij syna od zniewolenia złych mocy i złych chęci które nad nim zawładnęły.
Dziękuję za uwolnienie go z opętania.
Amen
 matka: 07.11.2016, 22:00
 Proszę cię święta Rito o pomoc i siłę dla mnie i mojego syna
 Babcia W: 07.11.2016, 12:20
 Najukochansza Św. Rito proszę cię o zdrowie moich wnuków Kubusia i Mikołaja i ja żebym nie straciła słuchu. Błagam wysłuchaj mojej prośby
 mama: 07.11.2016, 09:33
 Prosze o zdrowie dla córki i jej synka Proszę o modlitwę
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] (90) [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej