Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity (II)
(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

     Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

     Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

     Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

     Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Wasze komentarze:
 kinga: 05.11.2016, 20:17
 Ukochana moja Sw. Rito prosze wysluchaj mojego blagania. Prosze spraw bym w koncu zakochala sie z wzajemnoscua. By przyszedl do mnie mezczyzna moich marzen. I ztworzyl ze mba wspanialy zwiazek. Prosze. Serce mi peka od samotnosci. Dziekuje serdecznie za nadzueke. Dziekuje Amen
 Ka: 04.11.2016, 23:19
 Św.Rito błagam o pomoc, nie odmawiaj mi Twojego wstawiennictwa u Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
W Tobie Św. Rita moja nadzieja amen.
 Elżbieta : 04.11.2016, 21:53
 Święta Rito
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych
Pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień.
Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas.
Pozwól mi być dobrą matką dla syna który odcina się od Rodziny
Pozwól mi być dobrą teściową dla synowej
Pozwól mi być dobrą babcią dla wnuczki
Dziękuję za wsparcie
Amen
 wdowa,matka,: 04.11.2016, 15:22
 Ukochana Swięta Rito ,Pocieszycielko i Oredowniczko ludzi potrzebujacych Twojej Pomocy wsparcia,ja jestem w potrzebie nieradze sobie sama pomoż obdarzaj mnie zdrowiem , bo jestem bardzo znerwicowana ,serce mnie pobolewa ,nogi bola, nie daje sobie rady sama , prosze chron mnie od chorób ,nieszczęść,dodawaj sil w trudnych chwilach,Tak bardzo potrzebuj Twojej Pomocy Swieta Rito,Jezusa Ukrzyzowanego ,Matuchny Pomocy Nieustającej, Prosze pomoż wstaw sie do Bozi w mojej sprawie, Wysluchaj pomoz, aby stosunki z synem byly dobre aby nie było kłótni ,nerwów,pomoz jemu tez BLagam,Tak bardzo chce byc zdrowa szczęśliwa,wierze i ufam ze dzieki Twojej pomocy swieta Rito tak bedzie.Dziekuje za łaski juz otrzymane Twoja czcicielka,.
 Siostra: 04.11.2016, 08:06
 Św Rito proszę o opiekę nad moim bratem bo widzę jak gaśnie spraw aby poddał się badaniom i zaczął się leczyć może to nic groźnego.
 zocha,: 03.11.2016, 22:23
 Swięta Rito prosze prosze goraco z calego serca o zdrowie ,szczęscie i miłosc,Pomoz mi tez w rozwiazaniu problemów finansowych nie mam duzo długów,ale jak dla wdowy samotnej to jest problem ze splacaniem,z emerytury,POMOZ Swieta Rito wysłuchaj,
 Agnieszka: 03.11.2016, 21:58
 Święta Rito proszę Cię chroń moje małżeństwo przed rozpadem, pomóż mi naprawić relacje między rodzicami, aby wszystko się ułożyło. Proszę o pomoc
 MATKA: 03.11.2016, 17:11
 SWIETA RITO BLAGAM POMOZ MI W WAZNYCH SPRAWACH NIE UMIEM SOBIE SAMA PORADZIC WESPRZEJ MNIE SWOIMI ŁASKAMI SWOJA MADROŚĆIĄ NATCHNIJ,JAK MAM POSTĘPOWAĆ .PROSZE O ZDROWIE ,SIŁY, W TYCH TRUDNYCH DLA MNIE CHWILACH I SPRAWACH,SPRAW ABY WSZYSTKO DOBRZE SIE ZAKONCZYLO POMOZ MOJEMU SYNOWI W PODJECIU DECYZJI MĄDREJ ,I NIEKRZYWDZACEJ MNIE MATKI,BŁAGAM NIECH ZNAJDZIE TO CO SZUKA,ABY WSZYSCY BYLI SZCZĘŚLIWI,ZADOWOLENI..
 Elżbieta : 03.11.2016, 16:11
 Święta Rito
patronko spraw trudnych i beznadziejnych
Proszę wlej miłość do rodziców w serce naszego syna, byśmy stali się dla niego ważnymi osobami by chciał się z nami spotykać.
Dziękuję za wsparcie.
Amen
 Iwona m.: 03.11.2016, 13:25
 Święta Rito, błagam o zdrowie, bezpieczeństwo, łaskę i opiekę boża dla moich dzieci, wnuczek i dla mnie. Amen.
 mama: 03.11.2016, 09:52
 Proszę o zdrowie dla chorej na raka córki i zdrowie jej synka aby zaczął chodzić proszę o modlitwę i Boże Błogosławieństwo
 wdowa: 03.11.2016, 09:25
 Ukochana Swięta Rito opiekunko samotnych ,potrzebujacych wsparcia, pomoz wysłuchaj prosby samotnej wdowy, tak bardzo chcialabym byc jeszcze szczęśliwa miec przy boku dobrego wierzacego czlowieka i tak samo samotnego jak ja wspierac sie pomagac sobie nawzajem zyc na dobre i na złe na stare lata,Zaznac szczescia a nie tylko łzy i nerwy, Swieta Rito czy zasluguje na takie szczęście,Czuje sie bardzo samotna ,Prosze pomoz chron mnie od chorób ,nieszczęśc i zla,Moja nadzieja w Tobie i wierze mocno ze spotkam druga bratnia dusze,i bede spokojna radosna , szczęśliwa ...Twoja czcicielka,
 wdowa69: 02.11.2016, 23:54
 Swieta Rito szczęśliwa Oredowniczko w spprawach beznadziejnychi trudnych wysluchaj mojej modlitwy,wspomóż w w udręce pociesz w smutku,ucisz mój lęk przed złem chorobami i nieszczesciamiu.Spraw abym nie musiała wylewać łzy zalu ,rozpaczy,jestem wdową , niemam przyjaciól jest mi cięzko ,mam problemy zdrowotne i finansowe, nikt mnie nie rozumie,POtrzebuje na starosc ciszy spokoju Prosze aby moje marzenia sie spełniły ,chce zyc w zgodzie z synem ale niech zamieszka osobno prowadzi wraz zpartnerka szczęśliwe zycie.Swięta Rito w Tobie pokładam nadzieje ze mnie wysłuchasz ,pomozesz,Upros mi łaske i zdrowie u Jezusa Ukrzyzowanego i jego Mateńki,prosze Czcicielka,
 Elżbieta : 02.11.2016, 23:16
 Święta Rito
proszę wstaw się za nami do Boga.
Proszę o uwolnienie ze zniewolenia złych mocy i złych chęci naszego syna i synowej.
Proszę o wzmocnienie miłości rodzicielskiej, wiary i nadziei na poprawę relacji z synem i synową.
Dziękuję za wsparcie.
Amen.
 Agnieszka: 02.11.2016, 22:17
 Święta Rito proszę Cię chroń moje małżeństwo przed rozpadem, pomóż mi naprawić relacje między rodzicami, aby wszystko się ułożyło. Proszę o pomoc
 Alicja: 02.11.2016, 21:19
 Św Rito ubłagaj proszę u Pana Boga łaskę, żeby moja córka wyzdrowiała z raka!!!wysluchaj mojej prośby św Rito! Błagam!
 Ola: 02.11.2016, 20:57
 Święta Rito, proszę o rozmowę z Łukaszem, aby wyjaśnił mi całą zaistniałą sytuację, aby okazał się człowiekiem uczciwym. Proszę pozwól nam znów być razem i budować trwały i szczęśliwy związek. Bóg zapłać.
 Ania: 02.11.2016, 14:31
 Święta Rito nie mam już sił. Moja nadzieja już całkowicie zgasła a chęć życia słabnie. Błagam Cię o łaski dla mojego narzeczonego. Pomóż mu rozwiązać wszystkie jego problemy finansowe, abyśmy w spokoju mogli wziąć ślub. Wyproś u Boga wzmocnienie naszej miłości bo tylko ona nam została. Dziękuje za wszystko. Amen.
 Katarzyna: 01.11.2016, 23:35
 Święta Rito błagam Cię o pomoc i wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Tylko w modlitwa i wiara w Twoją łaskę dają mi siłę . Sławie Twoje imię i błagam o pomoc . Amen
 Elżbieta : 01.11.2016, 23:10
 Droga Święta Rito
Proszę wstaw się za nami do Boga,
Uproś nam łaskę w byciu razem, w stworzeniu dobrej rodziny, pełnej miłości, zdrowia i dobrych relacji.
Dziękuję za wsparcie.
Amen
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] (92) [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej