Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity (II)
(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

     Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

     Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

     Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

     Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Wasze komentarze:
 Ania: 10.11.2016, 22:39
 Święta Rito nie mam już sił. Moja nadzieja już całkowicie zgasła a chęć życia słabnie. Błagam Cię o łaski dla mojego narzeczonego. Pomóż mu rozwiązać wszystkie jego problemy finansowe, abyśmy w spokoju mogli wziąć ślub. Wyproś u Boga wzmocnienie naszej miłości bo tylko ona nam została. Dziękuje za wszystko. Amen.
 Elżbieta : 09.11.2016, 21:12
 Święta Rito
patronko spraw trudnych i beznadziejnych
poskromicielko szatana.
Proszę o uwolnienie ze zniewolenia złych mocy naszego syna, o uwolnienie ze zniewolenia złych chęci, o uwolnienie z negatywnych obrazów.
Proszę o przemianę wewnętrzną serca naszego syna.
Dziękuję za wsparcie
Amen
 Elżbieta : 08.11.2016, 23:24
 Święta Rito
Partonko spraw trudnych i beznadziejnych
Uwolnij mojego syna od zniewolenia złych mocy,
od zniewolenia złych chęci wobec nas Rodziców.
Dziękuję za wsparcie
Amen
 Aneta : 08.11.2016, 22:01
 Święta Rito bardzo proszę Cię o zdrowie dla mamy
 Elżbieta : 07.11.2016, 22:56
 Święta Rito
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych.
pogromczyni szatanów.
Proszę uwolnij syna od zniewolenia złych mocy i złych chęci które nad nim zawładnęły.
Dziękuję za uwolnienie go z opętania.
Amen
 matka: 07.11.2016, 22:00
 Proszę cię święta Rito o pomoc i siłę dla mnie i mojego syna
 Babcia W: 07.11.2016, 12:20
 Najukochansza Św. Rito proszę cię o zdrowie moich wnuków Kubusia i Mikołaja i ja żebym nie straciła słuchu. Błagam wysłuchaj mojej prośby
 mama: 07.11.2016, 09:33
 Prosze o zdrowie dla córki i jej synka Proszę o modlitwę
 Elżbieta : 06.11.2016, 23:29
 Święta Rito
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych.
Proszę uwolnij naszego syna od zniewolenia złych mocy, od zniewolenia złych chęci.
Oczyść go z negatywnego myślenia.
Proszę o przemianę serca i myśli naszego syna poprzez napełnienie jego serca miłością radością i wewnętrznym spokojem.
Wlej w jego serce miłość, szacunek do Rodziców i Rodziny.
Dziękuję za wsparcie. Dziękuję za pomoc.
Amen
 wdowa69 zf,,,,,,,,,,,: 06.11.2016, 15:44
 Potezna i Dobra Swięta Rito zechciej wysłuchac swojej Czcicielki ,pomoz rozwiazac problemy rodzinne ,finansowe aby moja sytuacja materialna poprawila sie na tyle abym mogla spłacic swoje długi .Prosze o poprawe mojego zdrowia ,dokuczaja mi dusznosci serce pobolewa ,bola mnie kolana i atakuja nerwy,Prosze spraw abym byla zdrowa ,szczeęśliwa i kochana,jestem samotna . Wiem ,ze o duzo prosze,Ale twoje Serce jest tak dobre ze niezostawiasz swoich czcicieli proszacych, bez pomocy ,Blagam modlac sie do Ciebie i dziekuje za łaski jakie otrzymuje,Pomóz mi spełnic moje marzenia ulituj sie nad wdową.
 matka samotna,zmm: 06.11.2016, 09:55
 SWIETA RITO pocieszycielko strapionych ,nadziejo bedących w potrzebie.Gorąco Cie proszę z głebi mojego SERCA i ufnoscią ze mnie wysłuchasz nie zostawisz w potrzebie ,obdarzaj mnie zdrowiem ,ulecz mnie z astmy,dusznosci, chorób serca,ktore mi dokuczają, spraw aby moje nogi kolana były sprawne abym dawala sobie sama rade nie potrzebowala niczyjej pomocy,Spraw abym nie była tak bardzo nerwowa ,zestresowana,Błagam aby rodzinne sprawy z synem ułozyły sie dobrze aby smy sie nie kłócili,,Pomóż mu w zalozeniu rodziny znalezieniu mieszkania i zeby byl zadowolony i szczesliwy,Miej w opiece moja córke ,która jest daleko odemnie,,,i ciezko pracuje, CZUWAJ nad moja rodzina,Wysłuchaj wierze i ufam ci Swieta Rito,,Twoja wierna czcicielka,
 Elżbieta : 05.11.2016, 23:32
  Święta Rito
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych.
Uwolnij syna i synową od zniewolenia złych mocy i złych chęci.
Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję, że mój syn będzie chciał naprawić relacje z nami Rodzicami i z Rodziną od której się oddalił.
Dziękuję za wsparcie.
Amen
 kinga: 05.11.2016, 20:17
 Ukochana moja Sw. Rito prosze wysluchaj mojego blagania. Prosze spraw bym w koncu zakochala sie z wzajemnoscua. By przyszedl do mnie mezczyzna moich marzen. I ztworzyl ze mba wspanialy zwiazek. Prosze. Serce mi peka od samotnosci. Dziekuje serdecznie za nadzueke. Dziekuje Amen
 Ka: 04.11.2016, 23:19
 Św.Rito błagam o pomoc, nie odmawiaj mi Twojego wstawiennictwa u Pana Naszego Jezusa Chrystusa.
W Tobie Św. Rita moja nadzieja amen.
 Elżbieta : 04.11.2016, 21:53
 Święta Rito
Patronko spraw trudnych i beznadziejnych
Pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień.
Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas.
Pozwól mi być dobrą matką dla syna który odcina się od Rodziny
Pozwól mi być dobrą teściową dla synowej
Pozwól mi być dobrą babcią dla wnuczki
Dziękuję za wsparcie
Amen
 wdowa,matka,: 04.11.2016, 15:22
 Ukochana Swięta Rito ,Pocieszycielko i Oredowniczko ludzi potrzebujacych Twojej Pomocy wsparcia,ja jestem w potrzebie nieradze sobie sama pomoż obdarzaj mnie zdrowiem , bo jestem bardzo znerwicowana ,serce mnie pobolewa ,nogi bola, nie daje sobie rady sama , prosze chron mnie od chorób ,nieszczęść,dodawaj sil w trudnych chwilach,Tak bardzo potrzebuj Twojej Pomocy Swieta Rito,Jezusa Ukrzyzowanego ,Matuchny Pomocy Nieustającej, Prosze pomoż wstaw sie do Bozi w mojej sprawie, Wysluchaj pomoz, aby stosunki z synem byly dobre aby nie było kłótni ,nerwów,pomoz jemu tez BLagam,Tak bardzo chce byc zdrowa szczęśliwa,wierze i ufam ze dzieki Twojej pomocy swieta Rito tak bedzie.Dziekuje za łaski juz otrzymane Twoja czcicielka,.
 Siostra: 04.11.2016, 08:06
 Św Rito proszę o opiekę nad moim bratem bo widzę jak gaśnie spraw aby poddał się badaniom i zaczął się leczyć może to nic groźnego.
 zocha,: 03.11.2016, 22:23
 Swięta Rito prosze prosze goraco z calego serca o zdrowie ,szczęscie i miłosc,Pomoz mi tez w rozwiazaniu problemów finansowych nie mam duzo długów,ale jak dla wdowy samotnej to jest problem ze splacaniem,z emerytury,POMOZ Swieta Rito wysłuchaj,
 Agnieszka: 03.11.2016, 21:58
 Święta Rito proszę Cię chroń moje małżeństwo przed rozpadem, pomóż mi naprawić relacje między rodzicami, aby wszystko się ułożyło. Proszę o pomoc
 MATKA: 03.11.2016, 17:11
 SWIETA RITO BLAGAM POMOZ MI W WAZNYCH SPRAWACH NIE UMIEM SOBIE SAMA PORADZIC WESPRZEJ MNIE SWOIMI ŁASKAMI SWOJA MADROŚĆIĄ NATCHNIJ,JAK MAM POSTĘPOWAĆ .PROSZE O ZDROWIE ,SIŁY, W TYCH TRUDNYCH DLA MNIE CHWILACH I SPRAWACH,SPRAW ABY WSZYSTKO DOBRZE SIE ZAKONCZYLO POMOZ MOJEMU SYNOWI W PODJECIU DECYZJI MĄDREJ ,I NIEKRZYWDZACEJ MNIE MATKI,BŁAGAM NIECH ZNAJDZIE TO CO SZUKA,ABY WSZYSCY BYLI SZCZĘŚLIWI,ZADOWOLENI..
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] (93) [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej