Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwy do św. Rity (II)
(święta od spraw beznadziejnych)

     O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

     Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

     O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

     Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

     Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

     O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

     O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

     A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

     Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

     Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

     Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

     Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


Wasze komentarze:
 Elżbieta : 29.11.2016, 20:46
 Święta Rito
Dziękujemy za Twoje wsparcie.
Dziękujemy za miłość radość wewnętrzny spokój
szacunek i zrozumienie w mojej najbliższej rodzinie.
Dziękujemy
Amen
 Ewa: 29.11.2016, 17:21
 Święta Rito błagam o pomoc w założeniu nowej rodziny....gdzie teraz jest tyle komplikacji....Amen
 Karol: 29.11.2016, 00:29
 Proszę o powrót do zdrowia żony amen
 Karol: 29.11.2016, 00:29
 Proszę o powrót do zdrowia żony amen
 Ewa: 28.11.2016, 22:49
 ŚW.RITO błagam Cię o zdrowie, żebym mogła wychować moją córeczkę. Proszę pomóż mi pokonać te męczące mnie choroby. Wskaż właściwą drogę. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga. Dziękuję za dotychczasowe łaski. Nie opuszczaj mojej rodziny. Błagam...
 Ewa: 28.11.2016, 22:48
 ŚW.RITO błagam Cię o zdrowie, żebym mogła wychować moją córeczkę. Proszę pomóż mi pokonać te męczące mnie choroby. Wskaż właściwą drogę. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga. Dziękuję za dotychczasowe łaski. Nie opuszczaj mojej rodziny. Błagam...
 Elżbieta : 28.11.2016, 22:44
 Święta Rito
Patronko spraw trudnych.
Orędowniczko Opiekunko Rodzin.
Proszę o uwolnienie ze zniewolenia złych chęci syna i synową.
Proszę o nawrócenie pokorę uzdrowienie i przemianę wewnętrzną serca syna i synowej.
Dziękuję za wsparcie.
Z ufnością proszą Rodzice.
Dziękuję za Łaski.
Amen
 Katarzyna: 28.11.2016, 22:32
 Błagam Cię św. Rito wysłuchaj mnie, wyjednaj mi u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę , o którą proszę z całego serca. Amen
 ZOCHA<>: 28.11.2016, 19:26
 Swiet Rito prosze o zdrowie ulecz mnie z choroby przełyku ,gardla.Bo co chwile cos mnie dopada jaka przypadłosc, łykam leki a to jedną chorobę leczy a drugą wywołuje, Wierze w Twoja Cudowna MOc swieta Rito ,pomoz abym, byla zdrowa i miala sile walczyc z chorobami, problemami ze zlem,POMOZ mi w spełnieniu moich marzec Tobie znanych, PROSZE, i dziekje!!!
 I.: 28.11.2016, 09:49
 Święta Rito, błagam o zdrowie i oddal ode mnie widmo ciezkiej choroby. Zabierz mój ból, złe samopoczucie fizyczne i psychiczne. Pozwól mi cieszyć się życiem, rodziną. Amen.
 Małgorzata: 27.11.2016, 22:58
 o potężna św Rito wyproś mi łaskę dotrzymania ciąży i urodzenia zdrowej córki proszę cię wdtssw się za mną u Boga wieżę że dzięki twemu wsparciu wszystko może się udać w Tobie pokladam nadzieję
 Elżbieta : 27.11.2016, 22:54
 Święta Rito
Dziękuje za udane spotkanie z synem i synową.
Dziękuję za Twoją opiekę.
Proszę o nawrócenie, pokorę i uzdrowienie serca
syna i synowej.
Dziękuję za pomoc i pierwszy krok w poprawie relacji
z synem i synową.
Amen
 Grażyna P. J: 27.11.2016, 19:11
  Święta Rito proszę wysłuchaj moich próśb, które zanoszę do Ciebie .Spraw abym została wysłuchana i mogła normalnie funkcjonować. Bóg zapłać.
 Teresa : 27.11.2016, 14:52
 Święta Rito bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę nadal wysłuchaj mojego wołania o pomoc bo bez boskiej pomocy nie poradzę sobie. Wyjednaj mi łaski o które proszę a zwłaszcza o zdrowie dla moich bliskich. Amen
 Teresa : 27.11.2016, 14:52
 Święta Rito bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę nadal wysłuchaj mojego wołania o pomoc bo bez boskiej pomocy nie poradzę sobie. Wyjednaj mi łaski o które proszę a zwłaszcza o zdrowie dla moich bliskich. Amen
 Ania: 27.11.2016, 12:41
 Św. Rito proszę Cię za mojego brata u którego wykryto guza rdzenia kręgowego, aby operacja się udała, żeby nie było to nic złego, aby odnalazł sens w swoim życiu. Bardzo Cię proszę.
 mama: 27.11.2016, 12:23
 ŚWIETA RITO PATRONKO OD SPRAW TRUDNYCH I BEZNADZEJNYCH WSTAWIAJ SIE DO BOGA I WYPROŚ ŁASKE WYJŚCIA Z NAŁOGOW DLA MOJEGO SYNA.
 matka wdowa,,: 27.11.2016, 11:15
 Swięta Rito patronko ludzi zalamanych ,smutnych wysluchaj moich próśb ,wspieraj ,obdarzaj łaskami,Pomoz mi w rozwiazaniu trudnych spraw rodzinnych finansowych sama niedaje rady,niemam wsparcia nie mam sie komu pozalic,jak mi cieżlo i smutno,,Czasami dopadaja mnie takie chwile załamania i tylko łzy koja mój ból,Prosze obdarzaj mnie zdrowiem bo to bardzo wazne ,zeby byc sprawna nie potrzebowac pomocy lub łaski innych,Młodzi nie rozumia ludzi starszych nie współczuja , sa zagonieni wlasnymi sprawami,Moja Nadzieja w Tobie Swięta Rito ,Jezusie Miłosiernym i Matuchnie ,Ufam i wierzę z calego serca ze znajde sie w gronie ludzi wysłuchanych, potrzebujacych wsparcia pomocy Bozej jak JA,Prosze aby problemy z synem rozwiazały sie aby razem z partnerka, wyprowadził sie odemnie i zalozył wlasna rodzine,Chce ciszy spokoju . Nie umiem sie pogodzic jako katoliczka z jego postepowaniem,Pomoz Swieta Rito ..Blagam bo nie radze sobie,Ufam i wierze mocno ze moje prosby i modlitwy zostana wysłuchane,Wierna czcicielka,
 Katarzyna: 26.11.2016, 23:13
 Proszę Cię św. Rito o pomoc ,Amen.
 Elżbieta : 26.11.2016, 19:19
 Święta Rito
patronko spraw trudnych i beznadziejnych.
poskromicielko szatanów,
Proszę przybądź mi z pomocą.
Uwolnij syna i synową od negatywnych myśli,
od opętania złych mocy.
Uwolnij syna od negatywnego myślenia o Rodzicach.
Święta Rito spraw by nasz syn chciał się z nami Rodzicami spotykać i pojednać,
byśmy stali się dla niego ważnymi osobami.
Święta Rito spraw by nasz syn chciał naprawić relacje z nami.
Proszę o uzdrowienie serca i myśli naszego syna.
Święta Rito proszę pomóż nam naprawić relacje z synem i synową wskaż nam kierunek.
Święta Rito wyproś nam u Boga wzmocnienie miłości, wiary i nadziei na poprawę relacji z synem i synową.
Święta Rito wyproś nam u Boga zmianę zdania syna
by chciał się z nami spotykać, by chciał z nami być, naprawić relacje, by chciał nas szanować i okazywać nam dobroć i miłość.
Pozwól mi być dobrą matką dla syna
i dobrą teściową dla synowej.
Pozwól mi być dobrą babcią dla wnuczki.
Święta Rito proszę o zdrowie
dla syna synowej i wnuczki.
Dziękuję za wsparcie.
Amen.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] (99) [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej