Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Krótka nowenna do św. Rity
(święta od spraw beznadziejnych)

Dzień I

     O wieka głosicielko chwały Chrystusa, Święta Rito, jednoczę się z Tobą, aby dziękować Bogu i wychwalać Go przez całą wieczność za mnóstwo otrzymanych łask, którymi zostałaś ubogacona. Ty kochałaś Jezusa Ukrzyżowanego, a On dał dowód swojej miłości ku Tobie, obdarzając Cię cierniem. Jezus Chrystus ustanowił Cię opiekunką potężną dla wypraszania łask, nawet w sprawach beznadziejnych, przeto nazwana zostałaś Święta od spraw niemożliwych. Proszę Cię przez tę miłość, którą serce Twoje kochało Chrystusa, abyś mi wyprosiła u Boga tę łaskę, której tak bardzo potrzebuję. Wystarczy, abyś powiedziała jedno słowo za mną do miłosiernego Zbawiciela, a wszystko otrzymam. Najłaskawszy Jezus nie potrafi Ci niczego odmówić, o co prosisz, bo Tyś żadnej ofiary nie odmówiłaś, o którą Cię prosił. Widzisz, jak wielka jest moja potrzeba, jak pilna ta łaska, o którą proszę. Jestem pewna, że za Twoją przyczyną otrzymam od Jezusa to, o co proszę.

     3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...Dzień II

     Ukochana Święta Rito, wysławiam Cię i błogosławię nie tylko za Twoją moc cudotwórczą, do której uciekaja się nieszczęsliwi, ile raczej za heroizm Twoich cnót. Błogosławię Cię, wzorze dusz niewinnych, serc czystych, prostych i dziecięcych, tak miłych Chrystusowi. Błogosławię Cię o wzorze małżonek i matek chrześcijańskich, o męczennico cierpliwości i żarliwości o zbawienie wieczne dla dusz Twojego męża i synów. Błogosławię Cię, o seraficko Oblubienico Chrystusa, której życie było zawsze ukryte z Chrystusem w Bogu. O umiłowana Córo św. Augustyna, w Tobie składam moją nieograniczoną ufność, bowiem jeśli Pan Bóg dał Cię za wzór dla wszystkich stanów, wszystkich stanów jesteś potężna opiekunką. A jak w jakimkolwiek stanie będąc, na Ciebie muszę patrzeć, aby Cię naśladować, podobnie w Tobie muszę złożyć całą moją ufność, że wyprosisz mi u Boga każdą łaskę, która dla mojego stanu jest potrzebna.

     3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...Dzień III

     O ukryta męczennico pełnienia domowego i klasztornego obowiązku, Święta Rito, jakieś doskonałe było Twoje poddanie się Woli Bożej, a jednak jak gorzkie były Twoje łzy, jak głęboki ból zadany śmiercią męża i ukochanych synów i Ty, która znasz srogość bólu, możesz mi współczuć i osuszyć moje łzy. Poddaję się pod rozporządzenia Boga, Ojca kochającego, całuję rękę, która z miłości ku mnie karci mnie. I kiedy z Chrystusem powtarzam: Nie moja, ale Wola Boża niech się stanie, z tym samym Chrystusem muszę powiedzieć: Duch ochoczy, ale ciało słabe: niech odejdzie ode mnie ten kielich. Uznaję, że słusznie spada na mnie kara za grzechy moje. Ale Ty Święta Rito, niewinna, przejednaj Chrystusa, uproś zmiłowanie i przebaczenie. Za Twoją przyczyn a mam nadzieję otrzymania łaski, o którą gorąco błagam.

     3 razy: Ojcze nasz..., Zdrowaś Maryjo..., Chwała Ojcu...

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 wanda: 04.07.2009, 17:27
 Sw.Rito.Dziekuje za opieke w tak ciezkiej sytuacji.Badz nam posredniczka u Boga daj nam sile pokonac trunosci.Opiekuj sie moja corka,ktora zaczela jezdzic i daj laske wiary dla mojego meza.
 marzena.m.c: 02.07.2009, 04:05
 Święta Rito błagam pomóż mi zamknąć firmę bez długów która jest otwarta na mamusię PROSZĘ I BŁAGAM Z CAŁEGO SERCA a ja się będę gorąco modliła BÓG ZAPŁAĆ
 irena: 30.06.2009, 11:59
 Jesteś Świętą o wielkiej MOCY w wypraszaniu ŁASK BOŻYCH,gdy wszystko wydaje się stracone..beznadziejne....dlatego tak mocno wierzę w Twe Orędownictwo u Boga Miłosiernego!BłagamCię i prosić nie ustanę,przemień tragiczną sytuację w naszej rodzinie...wstaw się za nami w Niebiosach,Tobie Majestat nie odmówi...dodaj mi cierpliwości w modlitwie,by czas oczekiwania na zmiłowanie Boskie nie był tak gorzki,przyprawiony bólem i łzami!Święta Rito,Ratuj!!!
 irena: 29.06.2009, 10:45
 Święta Rito...błagam, nie odrzucaj mojej prośby...jest mi tak ciężko jak nigdy w życiu,nie wiem co będzie jutro,ale z nadzieją kołaczę do Twego serca i wołam:nie opuszczaj mnie!!!Proszę,pomóż mi w jakikolwiek sposób,by moja rodzina nie przeżywała dramatu...niechaj ja cierpię srodze,oby tylko to młode małżeństwo nie rozpadło się...wyproś tę jedną,jedyną ŁASKĘ u Miłosiernego Boga,bowszystkim jest ciężko!!!Ufamy w Twą poężną MOC wstawiennictwa za ludzmi,szczególnie za rodziny,które dotknęła trauma z powodu braku miłości...zrozumienia...zgody!Nie chcę popaść w depresję...w rozpaczy toń...tak bardzo pragnę POJEDNANIA i miłości...TY,święta Rito,wiesz co znaczyły wszelkie udręki rodzinne,dlatego ze zdwojoną siłą ufam w Twe Orędownictwo w NIEBIOSACH:Pomóż moim dzieciom!!!
 Irena: 17.06.2009, 21:18
 Nasza Cudotwórczyni!Wciąż za mało Ci dziękujemy,a nieustannie o Łaskę Bożą za Twoją przyczyną błagamy!!!Ty ,potrawisz tak wiele wyprosić...spraw Święta Rito,poorzez tę krótką Nowennę,bym uwierzyła w Miłosierdzie Boże i wTwą MOC także uzdrawiającą duszę i ciało!Błagam,wstaw się za moją MAMĄ,bybadania wyszły pomyślnie i
 Irena: 11.06.2009, 14:18
 Blagam,podpowiedz najdroższa św. Rito,jak prosić o Łaskę Ojca Wszechmogącego!Jestem wręcz zniewolona moją zgryzotą...już nie mogę jej udzwignąć,ale nie stracę nadziei,bo wierzę w Ciebie Patronko spraw beznadziejnych!Pczyczyń się za mną...wyproś proszę,by nastąpilo przemienienie w rodzinie,abyw niej zapanowała zgoda i miłość!!!
 Ania: 09.06.2009, 18:52
 Św. Rito dziękuję Ci za to wszystko co dla mnie uczyniłaś i wciąż proszę Cię o mojego Zbyszka. Proszę aby to co było między nami to co razem przeżyliśmy tak się nie skończyło. Proszę Cię aby chciał być ze mną ja wciąż czekam na niego, staram się nie tracić nadzei że kiedyś będziemy razem. Nie opuszczaj mnie św. Rito tak bardzo Cię proszę.
 wd;: 08.06.2009, 20:05
 SWIETA RITO RARUJ MNIE TY WIESZ JAK BARDZO POTRZEBUJE TWOJEJ POMOCY.
 Irena: 05.06.2009, 23:09
 Swięta Rito,wciąż Cię proszę,a tak mało dziękuję!!!Wiem, Ty jesteś ŚwiętĄ do której uciekają się ci wszyscy,którzy dotykają dna rozpaczy...znajdują się w dramatycznej sytuacji.. a.beznadzieja gasi światełko nadziei.Jednak ,TY cudowna Święta,potrafisz napełnić serce Wiarą i ufnością,że Miłosierny Bóg wysłucha tych wszystkich ,którzy kołaczą do Jego Serca!ZAWIERZYŁAM bezgranicznie Bogu..a .Ciebie kochana Rito, proszę o wsparcie i wstawiennictwo w mym błaganiu,by Pan udzielił mi łaski pojednania w rodzinie...o nic więcej nie proszę!!!
 Beata: 23.05.2009, 22:24
 Święta Rito, umocnij mnie w wierze abym nie ulegała zwątpieniu i trwała w wierze. Wyjednaj mi łaskę zdrowia dla moich bliskich i dla mnie. Proszę pomóż Tomkowi...w dostrzeżeniu mojej osoby i otwórz jego serce dla mnie.
 Miriam : 23.05.2009, 02:22
 Św.Rito -dziękuję Ci za wstawiennictwo ,dziękuję za dobre wiadomości i proszę o dalsze łaski . Niech przez Twoje cnoty i modlitwę umocni się moja słaba wola w naśladowaniu Pana mojego Jezusa Chrystusa i jego Matki .Bądź pozdrowiona !
 elzbieta: 19.05.2009, 13:48
 sw.Rito zwracam sie do Ciebie pierwszy raz i prosze: o dobrego męża dla Ani oraz szczęśliwe ułozenie wszystkich spraw corek za granica.Prosze o nawrócenie dla mojego męża i zgode w rodzinie.Prosze o pomoc w załagodzeniue spraw z mama i bratem Jeszcze prosze pomóż nam załatwic to czego sie bardzo boje i nie mam na to pieniedzy.Przepraszam ze o tak duzo prosze, przepraszam i jeszcze raz pokornie proszę o pomoc.
 paula: 14.05.2009, 11:57
 Święta Rito proszę Cie o wyproszenie łaski uzdrowienia dla mojej Mamy Małgosi.
 teresa: 13.05.2009, 23:00
 święta Rito dziękuję za wstawiennictwo i pomoc
 hania: 11.05.2009, 14:22
 błagam Cię Święta Rito uproś u Ojca w niebie łaskię zdrowia duszy i ciała dla moich bliskich,łaskię silnej wiary i miłości.Wstaw się za Konradem,aby nabrał sił do życia,znalazł dobrą pracę i kogoś kto obdarzy go miłością prawdziwą.Pomóż święta Rito proszę całym sercem.
 hania: 11.05.2009, 14:20
 błagam Cię Święta Rito uproś u Ojca w niebie łaskię zdrowia duszy i ciała dla moich bliskich,łaskię silnej wiary i miłości.Wstaw się za Konradem,aby nabrał sił do życia,znalazł dobrą pracę i kogoś kto obdarzy go miłością prawdziwą.Pomóż święta Rito proszę całym sercem.
 TERESA: 05.05.2009, 23:33
 ŚWIĘTA RITO BŁAGAM CIĘ O ROZWIĄZANIE NASZYCH SPRAW FINANSOWYCH
 Ania: 02.05.2009, 15:16
 Św. Rito proszę Cię pomóż mi. Ty wiesz o co tak bardzo Cię proszę.
 M: 18.04.2009, 13:05
 Święta Rito nie mam już nadziei na to, że moja sprawa rozwiąże siła ludzka. Dlatego proszę Ciebie o pomoc w odzyskaniu mojej miłości D, bo bez niego już nic nie ma sensu. Błagam Cię, pomóż mi.
 lucyna: 16.04.2009, 22:59
 sw Rito prosze o łaske zdrowia dla mnie i całej mojej rodziny
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] (60) [61] [62] [63] [64] [65]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej