Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa Matki zaginionego dziecka

     Jezu, Ty wiesz jak jest mi ciężko i źle.

     Nie potrafię nawet sprostać najprostszym zadaniom dnia codziennego, gdybym bardziej go pilnowała... Boję się o niego. Gdzie On teraz jest? co robi ? czy żyje?, wciąż siebie pytam i nie znam odpowiedzi. Lęk i rozpacz mnie ogarnia, brakuje mi sił. Boże, ufam Tobie i wiem że przy Tobie jest bezpieczny. Maryjo, zaopiekuj się moim dzieckiem gdziekolwiek teraz jest. Aniele Stróżu, znajdź go i przyprowadź bezpiecznie do domu. Święty Antoni, patronie ludzi zaginionych, módl się za mną. Amen.

Ania   


Wasze komentarze:
 Betka: 27.01.2012, 22:50
 Boze błagam to malenkie niewinne dzieciatko teskni za swoja matka , blagam pozwol jej znowu spojrzec w oczy matki odnajdz wszystkie zaginione dzieci ZDROWAŚ MARYJO ŁASKI PEŁNA BŁAGAMY CIEBIE O TO... AMEN
 małgorzata: 26.01.2012, 13:35
 Miłosierny Boże,ulituj się nad rodziną porwanej w Sosnowcu półrocznej Madzi.Pokornie Cię proszę,spraw aby dziecko odnalazło się całe i zdrowe.Opiekuj się nim,gdziekolwiek jest.Święty Antoni,doprowadz dziewczynkę szczęśliwie do domu.Najświetsza Matko Boża,która jesteś Matką wszystkich ludzi,czuwaj nad losem uprowadzonej Madzi.Jezu Ufam Tobie
 aga: 26.01.2012, 12:43
 Boże niech znajdą uprowadzoną małą Madzie z Sosnowca, miej ją pod swoją opieką i nie pozwól jej skrzywdzic. Dodaj sił jej rodzicom.
 Agnieszka: 11.01.2012, 22:02
 Panie Boże największy z Wielkich,błagam Cię pomóż odnaleźć nam moją siostrzyczkę Alunie,błagam pokaż jej droge do domu i daj siłe i wiare mamusi która już oddała w Twe ręce swego syna a mojego braciszka.Prosze Boże niech Ala wróci!
 Marta: 12.11.2011, 09:46
 Boże ,Ojcze Nasz proszę o opiekę nad Dominikiem ,proszę z całego serca aby był cały i zdrowy.Boże błagam aby dał znak życia i wróciła do domu.aniołowie niech go prowadzą i mają go w swojej opiece!!!!Matko nasza przenajświętsza mej go w swych ramionach i prowadź go do naszego domu .
 OLA: 19.10.2011, 13:42
 Boze prosze o laske wytrwalosci i rozwagi, macierzynstwa i sil by przeciwstawic sie zlemu. Blagam na kolanach o spokoj w serduszku mojej corki gdy zostala mi odebrana przez sluzby socjalne. Prosze o sprawiedliwosc, o zwyciestwo prawdy nad podloscia zlych ludzi. Matko Boza, Jozefie, Sw. Tadeuszu Judo i wszystkie anioly, nie opuszczajcie mojej rodziny. Prosze o to, zeby oddano mi corke i zeby juz nigdy zaden urzad nie chcial mi jej odebrac ani na nia wplywac. Amen
 Jan: 14.02.2011, 13:57
 Aniele Stróżu, mój. Błagam zaprowadź mnie do mojej córki, która znajduje się w rękach Jugendtamtu. Spraw abym mógł choć przez moment na nią spojrzeć, dotknąć i przytulić. Minęło już 6 lat, czy to nie za długo Panie Boże?
 Anna - modlę się za Was: 09.09.2010, 22:07
 Panie Boże, Święta Rodzino- Maryjo, Józefie - opiekujcie się rodzicami zaginionych dzieci oraz zaginionymi dziećmi. Leczcie ze zranień, wyrzutów, poczucia winy - nikt nie chciał przecież by tak się stało. Niech zaginione dzieci znajdą się pod opieką Boga, Najświętszej Rodziny. Daj Panie bożą ufność i boży pokój rodzicom w obliczu tak trudnego doświadczenia.
 Anna - modlę się za Was: 09.09.2010, 22:06
 Panie Boże, Święta Rodzino- Maryjo, Józefie - opiekujcie się rodzicami zaginionych dzieci oraz zaginionymi dziećmi. Leczcie ze zranień, wyrzutów, poczucia winy - nikt nie chciał przecież by tak się stało. Niech zaginione dzieci znajdą się pod opieką Boga, Najświętszej Rodziny. Daj Panie bożą ufność i boży pokój rodzicom w obliczu tak trudnego doświadczenia.
 bozenawolniaky@yahoo.com: 30.05.2010, 09:59
 Prosze Cie panie pomoz wrocic Piotrowi do rodziny i do kosciola.
 Magdalena: 11.05.2010, 21:59
 BOŻE DOPOMÓŻ matce,która szuka swego jedynego syna.Od kilku dni nie wrócił do domu.Wszyscy go szukają,gdzie jest czy żyje,tyle pytań się nasuwa.Ty Panie Boże wszystko wiesz.Cokolwiek się stało pozwól matce jego ujrzeć go.Piotrek jest taki młody,przed nim za miesiąc bierzmowanie.Święty Antoni Padewski pomóż go odnaleźć.Twoja wierzycielka.Amen.
 DOMINIKA: 07.03.2010, 17:35
 Boże dopomóż im tym którzy szukają mówisz SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE. Na pewno znajdą tylko dzięki Tobie.
 asiek!@asiek!@: 12.01.2010, 14:51
 Moge sobie tylko wyobrazić co czuje matka,której zaginęło dziecko,zawsze sie tego obawiam Boże prosze aby zaginione dzieci wróciły do swoich rodziców,nie pozwól im cierpieć, nie dopóść,aby kiedykolwiek moje dziecko poszło nietędy co powinno.miej nas w opiece
 
[1] (2)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej