Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa do Opiekuna samotnych

     Święty Józefie, Ty byłeś człowiekiem wiary - zawsze gotowym do przekreślania swoich planów, by wypełnić pragnienia Boga. Zrezygnowałeś z posiadania własnej rodziny, kiedy była potrzebna Twoja służba dla Jezusa i Jego Matki. Stałeś się ojcem przybranym i opiekunem i pod kierownictwem Ducha Świętego i Jego miłości spełniłeś rolę kochającego męża i ojca.

     Twoje ciche wypełnianie woli Bożej pokazuje, jak można znaleźć pokój serca i siły duchowe. Wytrwałeś w szukaniu miejsca dla Jezusa, nie rezygnowałeś w biedzie betlejemskiej, nie straciłeś nadziei w czasie w czasie ucieczki do Egiptu i wierzyłeś dalej, kiedy Jezus zgubił się podczas pielgrzymki do Jerozolimy, W Twojej miłości zawsze służyłeś, szukając dobra żony i dziecka. Oddając własne życie w codziennej pracy i modlitwie znalazłeś drogę do zrealizowania siebie. W ten sposób stałeś się przykładem dla nas wszystkich, którzy pragniemy uczyć się żyć i kochać.

     Patrząc na Ciebie rozumiemy, że można pracować ciężko, a jednak być wolnym, przeżywać krzywdy i pomimo tego zachować swoją godność i równowagę. Twoja trwała czystość jest źródłem nowej i coraz gorętszej miłości do Maryi, do Jezusa i do wszystkich.

     Ojcze samotnych przyjmij nas pod Twoją szczególną opiekę. Pozwól nam doświadczyć Twojej silnej obecności i odczuć Twoją ojcowską miłość. Razem z Tobą pragniemy mieć serce dla tych , którzy są spragnieni miłości i bezpieczeństwa, którzy cierpią z powodu braku ojcowskiej opieki i rozbicia małżeństwa i rodziny. Bądź podporą dla zagubionych i pomóż znaleźć Boga tym, którzy doświadczają od ludzi zawodu lub zdrady.

     Święty Józefie, pokaż nam drogę czystej miłości dla samotnych, abyśmy potrafili kochać szczególnie tych, których nikt nie kocha. Bądź z nami, abyśmy mogli pokazać spragnionemu światu miłość Ojca Niebieskiego. Amen.

   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 paulina: 09.07.2014, 21:41
 Sw. Jozefie prosze cie o pomoc. Prosze Cie zeby moj brat poznal kogos na swojej drodze kto pomoze mu byc mniej samotny. Zeby znalazl milosc. Prosze Cie o wytwanie w samotnosci. Amen
 marghe: 09.07.2014, 17:25
 Sw Jozefie polecam sie Twojej opiece. Prosze o blogoslawienstwo
 kasia: 04.07.2014, 15:32
 Sw Jozefie prosze o wybor trafnej drogi zyciowej,bezpieczenstwo,zdrowie,radosc.Sw Jozefie prosze o zalozenie rodziny i wybaw mnie od samotnosci
 as: 03.07.2014, 09:45
 św. Józefie proszę pomóc mojej siostrze niech wreście znajdzie miłość swojego życia...jest taka samotna...tak bardzo by chciała już mieć rodzinę...proszę pomóc jej..
 Agnieszka: 29.06.2014, 23:28
 Św. Józefie zwracam sie do Ciebie z prosba, abym zamieszkala z osoba, ktorej bedzie na mnie zalezalo, zebym nie byla juz taka samotna. Zebym mogla czesciej odwiedzac moj drugi dom i wspomoc w samotnosci moja mame. Św. Józefie blagam Cie nie zostawiaj mnie dluzej samej. Kocham Cie. Amen
 Jola: 08.06.2014, 00:40
 Święty Józefie pomóż mi wytrwać w wierze w mojej przedłużającej się samotności i spraw abym spotkała na swojej drodze dobrego człowieka. Wypełnij pustkę w moim sercu i pomóż abym umiała zaufać kolejny raz.
 POMYŁKA: 19.05.2014, 12:49
 O NIEZAWODNY ŚWIETY JOZEFIE PRZYBLIŻ TO WSZYSTKO? WIEM JAK NIEDOSKONALA JESTEM LECZ TYLKO BOG DOKONUJE WIELKICH ZMIAN. PRZEMIENIAJ MNIE CIĄGLE KAZDEGO DNIA ŚW.JOZEFIE. UCZYNIŁEŚ MI TAK WIELKIE RZECZY BYM UJRZALA NIEWYTLUMACZALNE CO W SERCU MIESZKA. NIESPODZIEWALAM SIE NICZEGO .. .. NIESPODZIEWAM.ZROB COKOLWIEK?BO WIESZ CO KRYJĄ NASZE DUSZE SERCA. NA DNIE KRYJE SIE COŚ WIĘCEJ.. TYLKO WIDZISZ
 PAWEŁ: 17.05.2014, 21:41
 Św. Józefie proszę Cię pomóż mi znosić samotność.
 czekająca: 04.05.2014, 15:55
 Św.Józefie uproś u Pana Boga dla mnie łaskę posiadania szczęśliwej rodziny i zakończenia mojej długoletniej samotności. Bardzo cierpię czekając na miłość. Modlę się już tyle lat, niedługo na macierzyństwo może być już za późno ... ((. Chciałabym jeszcze zdążyć mieć dzieci.
 matka k: 01.05.2014, 02:12
 ŚW.JÓZEFIE dziekuje ci za to ze moi synowie znalezli prace miej ich w swojej opiece uratuj ich od zla jakie panuje na tym swiecie i opiekuj sie nimi na dalsze ich zycie.poblogoslaw im ŚW.JOZEFIE.
 Matka: 21.04.2014, 17:28
 Św. Józefie proszę w intencji Adama, aby znajomość z Magdą przekształciła się w piękną Miłość i zaowocowała małżeństwem, aby nie musiał być samotny.
 sylwia: 26.03.2014, 19:42
 Ojcze święty proszę Cię o dobrego męża i wspaniałych dzieci i dobrych przyjaciół i bardzo dobrą prace wiem jest troche tego ale bardzo cierpie z powodu samotności ale che być szcześliwa :(
 jacek: 16.02.2014, 15:28
 Swiety Jozefie spraw by Robert ktory mnie tak bardzo zranil i zawiodl , przez bezpodstawne odrzucenie, zrozumial ze milosc to nie jest powod do odrzucena, zrozumial ze mozna byc przyjaciolmi czy chocby kolegami w czystosci. Spraw zeby zrozumiala to tez jego zona i by nie zakazywala mu dluzej kontaktu ze mna, bo bardzo przez to cierpie.
 Stan.m: 14.02.2014, 01:24
 sw. Jozefie
 Aga: 07.02.2014, 22:33
 Święty Józefie błagam połącz na nowo nasze drogi, uzdrów co zranione, pozwól nam dzielić wspólnie życie, wlej w nasze serca miłość, pokój i szczęście. Ty wiesz Św. Józefie o kim mówię i jak długo się o to modlę. Błagam daj nam szansę. Ta osoba nadaje sens wszystkiemu w moim życiu, dlatego tak bardzo mi zależy, żebyś mnie wysłuchał Św. Józefie.
 Monika: 30.01.2014, 23:13
 Św. Józefie proszę o Dobrego męża. Z całego serca.
 el : 30.01.2014, 08:54
 Sw. Jozefku prosze Cie pomoz mojemu synowi znalezc dobra zone i zeby nie byl taki samotny
 Benia: 22.01.2014, 02:21
 Sw.Jozefie wyblagaj laske u Pana Boga dla mnie I moich doroslych dzieci a bysmy nie byli ciagle samotni I opuszczeni .Dopomoz synom I corce pozaliczac egzaminy a mnie daj sile wytrwania take bardzo prosze.
 j.: 21.01.2014, 16:34
 Opiekunie samotnych dodaj mi sił na uczelni, jestem ciągle sama pozwól mi to przetrwać, nikt się do mnie nie odezwie...jestem niewidzialna...spraw bym w nastepnym semestrze mniej była sama. Ufam.
 Agnieszka: 20.01.2014, 00:11
 Święty Józefie błagam pomóż mi. Ja już tyle lat jestem sama, że nie znam innego życia ale chciałabym, żeby wreszcie coś zmieniło się na lepsze. Nie jest dobrze człowiekowi samemu na tym świecie. Chciałabym mieć własną rodzinę. Dlaczego nie mogę jej mieć? Dlaczego nie mogę iść przez życie z osobą, którą kocham? Dlaczego mi się w ogóle nie układa w życiu osobistym? Ja już nie wiem co robić. Jestem taka bezsilna. Posypało mi się życie.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej