Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa do Opiekuna samotnych

     Święty Józefie, Ty byłeś człowiekiem wiary - zawsze gotowym do przekreślania swoich planów, by wypełnić pragnienia Boga. Zrezygnowałeś z posiadania własnej rodziny, kiedy była potrzebna Twoja służba dla Jezusa i Jego Matki. Stałeś się ojcem przybranym i opiekunem i pod kierownictwem Ducha Świętego i Jego miłości spełniłeś rolę kochającego męża i ojca.

     Twoje ciche wypełnianie woli Bożej pokazuje, jak można znaleźć pokój serca i siły duchowe. Wytrwałeś w szukaniu miejsca dla Jezusa, nie rezygnowałeś w biedzie betlejemskiej, nie straciłeś nadziei w czasie w czasie ucieczki do Egiptu i wierzyłeś dalej, kiedy Jezus zgubił się podczas pielgrzymki do Jerozolimy, W Twojej miłości zawsze służyłeś, szukając dobra żony i dziecka. Oddając własne życie w codziennej pracy i modlitwie znalazłeś drogę do zrealizowania siebie. W ten sposób stałeś się przykładem dla nas wszystkich, którzy pragniemy uczyć się żyć i kochać.

     Patrząc na Ciebie rozumiemy, że można pracować ciężko, a jednak być wolnym, przeżywać krzywdy i pomimo tego zachować swoją godność i równowagę. Twoja trwała czystość jest źródłem nowej i coraz gorętszej miłości do Maryi, do Jezusa i do wszystkich.

     Ojcze samotnych przyjmij nas pod Twoją szczególną opiekę. Pozwól nam doświadczyć Twojej silnej obecności i odczuć Twoją ojcowską miłość. Razem z Tobą pragniemy mieć serce dla tych , którzy są spragnieni miłości i bezpieczeństwa, którzy cierpią z powodu braku ojcowskiej opieki i rozbicia małżeństwa i rodziny. Bądź podporą dla zagubionych i pomóż znaleźć Boga tym, którzy doświadczają od ludzi zawodu lub zdrady.

     Święty Józefie, pokaż nam drogę czystej miłości dla samotnych, abyśmy potrafili kochać szczególnie tych, których nikt nie kocha. Bądź z nami, abyśmy mogli pokazać spragnionemu światu miłość Ojca Niebieskiego. Amen.

   


Wasze komentarze:
 czekająca: 04.05.2014, 15:55
 Św.Józefie uproś u Pana Boga dla mnie łaskę posiadania szczęśliwej rodziny i zakończenia mojej długoletniej samotności. Bardzo cierpię czekając na miłość. Modlę się już tyle lat, niedługo na macierzyństwo może być już za późno ... ((. Chciałabym jeszcze zdążyć mieć dzieci.
 matka k: 01.05.2014, 02:12
 ŚW.JÓZEFIE dziekuje ci za to ze moi synowie znalezli prace miej ich w swojej opiece uratuj ich od zla jakie panuje na tym swiecie i opiekuj sie nimi na dalsze ich zycie.poblogoslaw im ŚW.JOZEFIE.
 Matka: 21.04.2014, 17:28
 Św. Józefie proszę w intencji Adama, aby znajomość z Magdą przekształciła się w piękną Miłość i zaowocowała małżeństwem, aby nie musiał być samotny.
 sylwia: 26.03.2014, 19:42
 Ojcze święty proszę Cię o dobrego męża i wspaniałych dzieci i dobrych przyjaciół i bardzo dobrą prace wiem jest troche tego ale bardzo cierpie z powodu samotności ale che być szcześliwa :(
 jacek: 16.02.2014, 15:28
 Swiety Jozefie spraw by Robert ktory mnie tak bardzo zranil i zawiodl , przez bezpodstawne odrzucenie, zrozumial ze milosc to nie jest powod do odrzucena, zrozumial ze mozna byc przyjaciolmi czy chocby kolegami w czystosci. Spraw zeby zrozumiala to tez jego zona i by nie zakazywala mu dluzej kontaktu ze mna, bo bardzo przez to cierpie.
 Stan.m: 14.02.2014, 01:24
 sw. Jozefie
 Aga: 07.02.2014, 22:33
 Święty Józefie błagam połącz na nowo nasze drogi, uzdrów co zranione, pozwól nam dzielić wspólnie życie, wlej w nasze serca miłość, pokój i szczęście. Ty wiesz Św. Józefie o kim mówię i jak długo się o to modlę. Błagam daj nam szansę. Ta osoba nadaje sens wszystkiemu w moim życiu, dlatego tak bardzo mi zależy, żebyś mnie wysłuchał Św. Józefie.
 Monika: 30.01.2014, 23:13
 Św. Józefie proszę o Dobrego męża. Z całego serca.
 el : 30.01.2014, 08:54
 Sw. Jozefku prosze Cie pomoz mojemu synowi znalezc dobra zone i zeby nie byl taki samotny
 Benia: 22.01.2014, 02:21
 Sw.Jozefie wyblagaj laske u Pana Boga dla mnie I moich doroslych dzieci a bysmy nie byli ciagle samotni I opuszczeni .Dopomoz synom I corce pozaliczac egzaminy a mnie daj sile wytrwania take bardzo prosze.
 j.: 21.01.2014, 16:34
 Opiekunie samotnych dodaj mi sił na uczelni, jestem ciągle sama pozwól mi to przetrwać, nikt się do mnie nie odezwie...jestem niewidzialna...spraw bym w nastepnym semestrze mniej była sama. Ufam.
 Agnieszka: 20.01.2014, 00:11
 Święty Józefie błagam pomóż mi. Ja już tyle lat jestem sama, że nie znam innego życia ale chciałabym, żeby wreszcie coś zmieniło się na lepsze. Nie jest dobrze człowiekowi samemu na tym świecie. Chciałabym mieć własną rodzinę. Dlaczego nie mogę jej mieć? Dlaczego nie mogę iść przez życie z osobą, którą kocham? Dlaczego mi się w ogóle nie układa w życiu osobistym? Ja już nie wiem co robić. Jestem taka bezsilna. Posypało mi się życie.
 Dorota: 12.01.2014, 00:34
 Sw. Jozefie prosze Cie o opieke nad moim synem , pomoz mu znalezc dziewczyne do wspolnego zycia aby razem sie wspierali, kochali I szanowali. Prosze Sw. Jozefie o wstwiennictwo do Pana Boga naszego.Amen
 Milka: 07.12.2013, 13:25
 Tobie Św.Józefie oddaje się w opiekę i moje dzieci.Chciej nami się zaopiekować jak to tylko Ty potrafisz.Pomóż mi przebaczyć tym,którzy mnie skrzywdzili również mojemu mężowi.Daj łaskę przebaczenia dla tych których ja skrzywdziłam.Bez przebaczenia nie mogę otworzy c się na miłość Pana Boga.Wyproś łaskę dla moich dzieci o nawrócenie serc i wyjście ze zniewoleń i nałogów oraz dla moich najbliższych z rodziny.Proszę Cię również o znalezienie godnej i uczciwej pracy bo mogę stracić mieszkanie.Pomóż mi przejść przez te trudne sprawy rozwodowe i rozwiązać problem z zadłużeniem mieszkania.Dziękuje Ci, że mnie wysłuchałeś już wcześniej.Daj wytrwanie w dobrym i czystości ciała i ducha.Zwracam się do Ciebie jak do kochanego Ojca i opiekuna.Błogosław nam.
 Agnieszka: 01.12.2013, 18:46
 Św. Józefie marzę i bardzo pragnę od wielu, wielu lat, żeby móc spędzić Wigilie, święta z osobą, którą tak bardzo kocham i za którą tak bardzo tęsknie, móc podzielić się opłatkiem i spędzić razem ten piękny czas. Ty wiesz o kim mówię Św. Józefie. Błagam daj mi wreszcie te szanse, te możliwość, te radość. Wysłuchaj moich modlitw. To dla mnie bardzo ważne. Proszę o ten cud, żeby niemożliwe stało sie możliwe. Zabija mnie ta moja samotność.
 beata: 23.11.2013, 09:00
 Sw Jozefie opiekuj sie nasza rodzina ,nie opuszczaj nas nie zostawiaj nas samych prosze cie aby leszka reka byla sprawna i aby Ani poszlo dobrze w pracy aby dawali jej wiecej godzin bardzo CIE PROSZE NIE OPUSZZCAJ NASZEJ RODZINY.
 beata: 23.11.2013, 08:57
 Sw Jozefie opiekuj sie nasza rodzina ,nie opuszczaj nas nie zostawiaj nas samych prosze cie aby leszka reka byla sprawna i aby Ani poszlo dobrze w pracy aby dawali jej wiecej godzin bardzo CIE PROSZE NIE OPUSZZCAJ NASZEJ RODZINY.
 matka k: 28.10.2013, 07:04
 ŚW.JÓZEFIE pomóż znaleźć prace moim synom ,poznać kogoś kto będzie dobrym człowiekiem ,żeby założyli rodziny miłe PANU BOGU i żeby pokochali się szczerą prawdziwą miłością ,by założyli związki pełne miłości i wzajemnego szacunku . Pobłogosław ich SW,JÓZEFIE.
 Teresa: 15.10.2013, 05:13
 Sw.Jozefie prosze Cie pomoz znosic mi samotnosc po odejsciu od meza.Daj sile abym mogla mu przebaczyc.krzywdy ktore wyrzadzil mnie i dziecku.Wypros Milosierdzie dla jego duszy i nawrocenie,Amen
 Magda: 07.10.2013, 21:26
 Św. Józefie proszę Cię o dobrego człowieka na męża. Magda
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej