Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa do Opiekuna samotnych

     Święty Józefie, Ty byłeś człowiekiem wiary - zawsze gotowym do przekreślania swoich planów, by wypełnić pragnienia Boga. Zrezygnowałeś z posiadania własnej rodziny, kiedy była potrzebna Twoja służba dla Jezusa i Jego Matki. Stałeś się ojcem przybranym i opiekunem i pod kierownictwem Ducha Świętego i Jego miłości spełniłeś rolę kochającego męża i ojca.

     Twoje ciche wypełnianie woli Bożej pokazuje, jak można znaleźć pokój serca i siły duchowe. Wytrwałeś w szukaniu miejsca dla Jezusa, nie rezygnowałeś w biedzie betlejemskiej, nie straciłeś nadziei w czasie w czasie ucieczki do Egiptu i wierzyłeś dalej, kiedy Jezus zgubił się podczas pielgrzymki do Jerozolimy, W Twojej miłości zawsze służyłeś, szukając dobra żony i dziecka. Oddając własne życie w codziennej pracy i modlitwie znalazłeś drogę do zrealizowania siebie. W ten sposób stałeś się przykładem dla nas wszystkich, którzy pragniemy uczyć się żyć i kochać.

     Patrząc na Ciebie rozumiemy, że można pracować ciężko, a jednak być wolnym, przeżywać krzywdy i pomimo tego zachować swoją godność i równowagę. Twoja trwała czystość jest źródłem nowej i coraz gorętszej miłości do Maryi, do Jezusa i do wszystkich.

     Ojcze samotnych przyjmij nas pod Twoją szczególną opiekę. Pozwól nam doświadczyć Twojej silnej obecności i odczuć Twoją ojcowską miłość. Razem z Tobą pragniemy mieć serce dla tych , którzy są spragnieni miłości i bezpieczeństwa, którzy cierpią z powodu braku ojcowskiej opieki i rozbicia małżeństwa i rodziny. Bądź podporą dla zagubionych i pomóż znaleźć Boga tym, którzy doświadczają od ludzi zawodu lub zdrady.

     Święty Józefie, pokaż nam drogę czystej miłości dla samotnych, abyśmy potrafili kochać szczególnie tych, których nikt nie kocha. Bądź z nami, abyśmy mogli pokazać spragnionemu światu miłość Ojca Niebieskiego. Amen.

   


Wasze komentarze:
 samotna. . .: 13.02.2011, 22:26
 Święty Józefie proszę postaw na mojej drodze mężczyznę który pokocha mnie naprawdę a nie będzie myślał tylko o sobie i swoich pragnieniach, prosze niech wreszcie stanie na mej drodze mężczyzna którego pokocham i który pokocha mnie czystą miłością. Amen
 JA: 08.02.2011, 17:15
 SWIETY JÓZEFIE CO DALEJ??????:) PAMIETAJ O MNIE. BIEDNE JEST MOJE SERCE, SPRAGNIONE MIŁOŚCI PRAWDZIWEJ, A NIE MOŻE JEJ ZAZNAĆ. MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE, ŻEBY NIKT NIE MÓGŁ MNIE SKRZYWDZIĆ. BROŃ MNIE PRZED TYM. SPRAW, ŻEBY KTOŚ DAŁ MI TO NA CO ZASŁUGUJĘ - PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ I SZACUNEK I SZCZEŚCIE WE DWOJE. JEZELI TO MOZE BYC R. TO PROSZĘ, ŻEBY WRÓCIŁ. PLIZ:) DZIĘKUJĘ ZA TWOJE WSTAWIENNICTWO.
 Sebastian: 05.02.2011, 18:57
 Święty Józefie proszę by Żona zrozumiała że największą wartością jest miłość.Żeby dojrzała do wspólnej modlitwy,była szczera i uczciwa wobec mnie oraz była duchowo przy mnie.Przestała się bać ludzkich sądów a brała tylko to pod uwagę co Bóg oczekuje.Proszę o zdrowie i możliwości współżycia,odwagę w wypowiadaniu swego zdania.Dziękuję!
 TY wiesz kto: 29.01.2011, 15:19
 Święty Józefie, modlę sie prawie codziennie do Ciebie o dobrego męża, nie chce być samotna, postaw na mojej drodze kogoś kogo ja pokocham i on mnie pokocha. Prosze cie o wstawiennictwo.
 Agata: 09.01.2011, 23:30
 Swięty Józefie spraw aby drogi moje i Daniela się połączyły...Skróć moje cierpienie,tak bardzo tego pragnę...
 nina: 02.01.2011, 20:24
 Święty Józefie proszę Cię, abyś otoczył opieką rodziny mojej córki Ani i syna Michała i abym nie odczuwała samotności.
 Robert: 01.01.2011, 22:04
 Święty Józefie proszę pomóż mi znaleść szczęście. Odnaleść swoją drugą połówkę. Swiety Józefie proszę o dobrą, kochającą dziewczynę. Proszę spełnij prośby ludzi którzy za Twoim wstawienictwem chcą znaleść swoją miłość
 eme: 09.12.2010, 22:39
 Prosze prosze prosze nie moge tak dluzej zyc Ach jak blagam o wyjscie z samotnosci...bardziej I dluzej nie potrafie...
 Beata.: 08.12.2010, 18:55
 Św.Józefie proszę Cię o wytrwałość, o godość osoby ludzkiej w tych trudnych chwilach próby.Proszę Cię za Kościół,strzeż go od złego Amen.
 PRAGNĄCA MIŁOCI: 07.12.2010, 19:45
 ŚW. JÓZEFIE, SPRAW ABY ŚCIEŻKI MOJEGO I JEGO ZYCIA ZNOWU SIĘ POŁĄCZYŁY, WE DWÓJKĘ RAZNIEJ I WESELEJ..DAJ ABYŚMY RAZEM GŁOSILI SŁOWO BOZE I ZGŁĘBIALI TAJNIKI WIARY....
 EDYTKA: 05.12.2010, 17:21
 SWIETY JÓZEFIE WYSŁUCHAJ, PRAGNE MIŁOSCI, TY CHETNIE POMAGASZ NAM W ZNALEZIENIU TEJ DRUGIEJ OSOBY, TAK PRAGNE BYC I JA W GRONIE TYCH WYSLUCHANYCH I SZCZESLIWYCH. NIC SIE NIE UDAJE. DAJ NAM SIE SPOTKAC Z TYM MOIM CUDOWNYM FACETEM, KTORY BEDZIE MNIE KOCHAL I SZANOWAL I Z KTORYM BEDE SZCZESLIWA.PRZYGOTUJ MNIE DO TEJ MILOSCI. TY WIESZ ILE JEST WE MNIE UFNOSCI I NADZIEI. WYSLUCHAJ.
 Justyna: 25.11.2010, 09:28
 Św Józefie połącz nas z Piotrem.
 u: 04.11.2010, 05:39
 SW. JOZEFIE PROSZE CIE ,MOJ MAZ JEST DALEKO OD DOMU,OCHRANIAJ GO I POMOZ MU,WYPRASZAJAC POTRZEBNE MU LASKI,ORAZ,ZEBY SZCZESLIWIE WROCIL DO NAS.PROSZE O WSTAWIENNICTWO ZA NASZYMI DZIECMI KOCHANY SW.JOZEFIE.DZIEKUJE.
 ona: 01.11.2010, 14:54
 Święty Józefie pozwól mi spotkać Piotra jeszcze raz, może wtedy wszystko sobie wyjaśnimy i przestanę żyć złudzeniami...
 ja: 27.10.2010, 21:12
 Swiety Jozefie spraw zebysmy byli z Szymonem razem. oboje jestesmy samotni. tak pragne jeszcze Jego milosci i chce mu dac swoja. czuje ze to jest moja druga polowka, zaprowadz nas do siebie i polacz. Niech ta milosc bedzie na chwale boza. amen. Swiety Jozefie Ciebie prosilam o milosc, dostaalm i prosze ratuj ja teraz bo ja juz nic nie moge. Swiety Jozefie dopomoz nam
 Agnieszka: 26.10.2010, 21:35
 Błagam Cię o niego!!! Ty wiesz o kogo
 Agnieszka: 23.10.2010, 18:43
 Św.Józefie proszę Cię pomóż mi spotkać tego jedynego mężczyznę aby mnie kochał i szanował .
 Asia: 13.10.2010, 15:04
 Św. Józefie, bardzo Cię proszę o dobrego i kochającego męża oraz cudowne, zdrowe dzieci. Proszę, wstaw się za mnie u Pana Boga.
 Marysia: 13.10.2010, 09:47
 Św Józefie,proszę pomóz mi w mojej samotności! Tak bardzo pragnę drugiej połowy i na nią czekam, Proszę by modlitwy moje i osób z mojego otoczenia zostały wysłuchane. Już nie mam siły czekać, czuje się taka samotna i bez chęci, celu życia. Samotność to takie cierpienie.
 Marysia: 13.10.2010, 09:47
 Św Józefie,proszę pomóz mi w mojej samotności! Tak bardzo pragnę drugiej połowy i na nią czekam, Proszę by modlitwy moje i osób z mojego otoczenia zostały wysłuchane. Już nie mam siły czekać, czuje się taka samotna i bez chęci, celu życia. Samotność to takie cierpienie.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej