Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Wasze komentarze:
 wierna: 15.01.2015, 21:56
 Św. ojcze Charbelu dziękuję za otrzymane łaski, proszę o opiekę nad moimi wnuczkami, szczególnie proszę wstaw się u Boga za Niną.
 ewa: 15.01.2015, 19:28
 Św. Charbelu, proszę Cię o wstawiennictwo u P. Boga o zakończenie mojego leczenia i uzdrowienia z choroby nowotworowej. Panie Jezu ufam Tobie. Wierzę w Twoją moc Św. Charbelu, Bóg zaplac
 Zofia M.: 15.01.2015, 09:27
 SWIETY CHARBELU dzisiaj mój Tata ma urodziny i proszę Cię z całego serca mojego uproś u Pana Jezusa łaski przebaczenia wszystkich grzechów, aby mój tata Henryk był w niebie blisko Boga,wieczny odpoczynek racz mu dac Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, Amen.
 Ulina 14.01.2015: 14.01.2015, 22:17
 Św Charbelu przez Twoje wstawiennictwo do Boga,proszę o zdrowie dla naszego wnuka Kacperka,który choruje na małopłytkowość .Twojej opiece polecam naszego syna,który też choruje na nieuleczalną chorobę.BÓG ZAPŁAĆ.
 krystyna. 13.01.2015: 14.01.2015, 00:18
 Św.Szarbelu proszę o uzdrawianie ciała i duszy mojego męża.łaskę miłości, nadzieji i wiary w Boga żywego ,nawracaj go.Upros naszego Pana o wyleczenie go z choroby nowotworowej.Św.Szarbelu módl się za nami.
 krystyna. 13.01.2015: 14.01.2015, 00:16
 Św.Szarbelu proszę o uzdrawianie ciała i duszy mojego męża.łaskę miłości, nadzieji i wiary w Boga żywego ,nawracaj go.Upros naszego Pana o wyleczenie go z choroby nowotworowej.Św.Szarbelu módl się za nami.
 Elżbieta: 13.01.2015, 13:13
 Kochany św. Charbelu dziękuję Ci za łaski, które otrzymali moi bliscy za Twoim wstawiennictwem. Dzisiaj pokornie Cię proszę o wyjednanie u Jezusa Miłosiernego uzdrowienia z choroby raka dla Ewy. Bóg zapłac.
 Maria: 10.01.2015, 14:41
 Proszę Cię Św.Charbelu o wstawiennictwo do Pana Boga w sprawie, o którą tak bardzo od 2 lat walczę,błagam Cię,pomóż!
 ell: 08.01.2015, 21:58
 Św. ojcze Charbelu proszę o silną wolę, bym mogła zerwać z nałogiem palenia.
 Zofia M.: 07.01.2015, 19:43
 Swięty Charbelu błagam cię o łaskę zdrowia dla mojej Mamy i dla mnie,proszę ulituj się,żeby moje marzenia się spełniły,miej nas w swojej opiece,Amen.
 Ja: 07.01.2015, 16:11
 Święty Charbelu, pozwól mi wpaść na pomysł, który postawi na nogi mój upadający sklep. Pozwól mi pracować ciężko i zbierać owoce mojej pracy. Niech ten sklep da utrzymanie mnie i mojemu mężowi, tak, żebyśmy nie martwili się o jutro. Bardzo to dla nas ważne.
 alicja 6.01.2015: 06.01.2015, 17:54
 Św. Ojcze Charbelu,blagaj Boga Miłosiernego o łaskę uzdrowienia mojej córki Lili z choroby psychicznej,lęków fobii społecznej nerwicy, braku równowagi psych. Uwolnienia z zranień z przeszłości i pomóż jej wyjść z domu do ludzi i świata żywego, od 6 lat nie wychodzi z domu. Jezu , dziękuję ci za wszystko co czynisz dla Lili ,dziękuję za tych których teraz uzdrawiasz, dziękuję za wszystko co czynisz przez tę modlitwę.Amen.
 alicja 6.01.2015: 06.01.2015, 17:51
 Św. Ojcze Charbelu,blagaj Boga Miłosiernego o łaskę uzdrowienia mojej córki Lili z choroby psychicznej,lęków fobii społecznej nerwicy, braku równowagi psych. Uwolnienia z zranień z przeszłości i pomóż jej wyjść z domu do ludzi i świata żywego, od 6 lat nie wychodzi z domu. Jezu , dziękuję ci za wszystko co czynisz dla Lili ,dziękuję za tych których teraz uzdrawiasz, dziękuję za wszystko co czynisz przez tę modlitwę.Amen.
 MATKA : 06.01.2015, 16:10
 SW.CHARBELU PROSZE O ZDROWIE DLA SYNA ,I ZONE KATOLICZKE
 G.W: 05.01.2015, 13:29
 Św.Charbelu,dziękuje za opiekę nad moją rodziną,Pomagasz w beznadziejnej sytuacji mojego syna,w chorobie córki,a mnie Ogarniasz opieką abym troszczyła się o nich,wiem że bez Twojego wsparcia nie dała bym rady sama nieść takiego ciężaru,Proszę Cię Święty Charbelu o dalsze potrzebne dla nas łaski Amen
 ELA: 04.01.2015, 20:31
 ojcze CHARBELU pomóż aby syn otrzymał pracę
 ewa: 04.01.2015, 14:20
 Święty Charbelu, błagam Cię o pomoc ,wstawiaj się u Pana Jezusa za mną i uproś mi dar uleczenia mnie z choroby nowotworowej. Proszę też o wstawiennictwo za naszą malutką Marysią. Wyproś dla niej dar uleczenia jej serduszka. Miej nas Św. Cherbelu w swojej opiece i módl się za nami.
 antoni: 04.01.2015, 12:43
 SW CHARBELU prosze o wyproszenie laski u TROJCY SW MILOSIERDZIA BOZEGO w MOJEJ trudnej sprawie z ktora nie moge poradzic WIERZE wTWA MOC zMODLITWA**AMEN** BOG ZAPLAC
 GRAZYNA: 03.01.2015, 21:56
 Sw. Charbelu proszę CIĘ w MODLITWIE DZIĘKCZYNNO BŁAGALNEJ o wstawiennictwo TWE U BOGA O CUD UZDROWIENIA z RAKA zony mego brata ZOFII CHOLAST oraz UZDROWIENIE DUSZY I CIAŁA oraz dobra spowiedz dla KAZIMIERY LORENS i UWOLNIENIE i nawrócenie syna MARCINA LORENS. BÓG ZAPŁAĆ
 Zofia M: 31.12.2014, 12:13
 Swięty Charbelu dziękuję Ci za opiekę ,pomoc, za wszelkie łaski i zdrowie,jestem głęboko wdzięczna, dziękuję Ci z całego serca mojego i z całej mojej duszy i proszę o pomoc dla mojej rodziny o zdrowie R.Z.Z. Bóg zapłać.Amen.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] (61) [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej