Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Wasze komentarze:
 Zbyszek: 17.05.2014, 23:35
 Święty Charbelu strzeż moją rodzinę i prowadź nas ścieżkami wiary nadziei i miłości. Wspieraj nasze umysły w realizacji naszych planów.Pomóż w znalezieniu pracy przez naszego syna Sebastiana i ukończeniu studiów.
 Zbyszek: 17.05.2014, 23:34
 Święty Charbelu strzeż moją rodzinę i prowadź nas ścieżkami wiary nadziei i miłości. Wspieraj nasze umysły w realizacji naszych planów.Pomóż w znalezieniu pracy przez naszego syna Sebastiana i ukończeniu studiów.
 danuta: 17.05.2014, 16:21
 Św.Charbelu proszę Cię o cud uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby nowotworowej,o szczęśliwy zabieg i dobre wyniki badań,o łaske trzeźwości dla męża,o dobrą spowiedź dla syna,o silną wiarę i potrzebne łaksi dla całej rodziny
 danuta: 16.05.2014, 22:18
 Św.Charbelu proszę o cud uzdrowienia mnie z nieuleczalnej choroby nowotworowej,o powrót na drogę wiary i założenie szczęśliwej rodziny dla syna ,o łaskę zdrowie i łaske trzeźwości dla męża,o silną wiare i potrzebne łaski dla cąłej rodziny
 halinka: 15.05.2014, 12:09
 O BLOGOSLAWIESTWO W MOJEJ RODZINIE
 mika: 14.05.2014, 18:05
 Św. Charbelu proszę o uzdrowienie z nałogów mojej mamy i brata. Proszę także o pojednanie, miłość i pokój w mojej rodzinie oraz aby mój brat pogodził się z żoną .
 barbara: 13.05.2014, 21:33
 Dziękuje Ci Panie Jezu że 09 kwietnia 2014 dałeś Jadzi aby mi dała nowenne Św Charbela zrobiła to bardzo niesmiało od razu zaczełam odmawiać taki to przypadek i cud sie stał też mogłam uczestniczyć w Krasnobrodzie w nabozeństwie i zostałam namaszona olejem po czym ustał ból kręgosłupa sw charbelu proszę aby tak zostało , Bogu niech będą dzięki
 krystyna 11.05.2014.23.46: 12.05.2014, 00:05
 Wrocilam z Krasnobrodu od Matki Bozej Krasnobrodzkie z modlitwy o uwolnienie z ks.Jaroslawem Cieleckim za wstawiennictwem Sw.Charbela Makhlouf.Dziekuje Bogu za dar kaplanstwa,a dzis za dar kaplanstwa ks.Jaroslawa Cieleckiego.Sw.Charbelu dziekuje,ze byles z nami i prosze o Twoje wstawiennictwo.Ucz nas zyc piekniej.Blogoslaw nam z nieba,abysmy spotkali sie w niebie.Wierze Jezus zyje.Alleluja Amen
 Barbara: 11.05.2014, 22:51
 Św. Charbelu proszę dla mojego syna o łaskę nawrócenia i głęboką wiarę, proszę o uwolnienie z gier komputarowych i internetu, obdarz moją rodzinę zdrowiem,miłością i pokojem,strzeż od wszelkich niebezpieczeństw i sideł szatańskich,prowadz nas po swoich drogach,uwolnij mojego męża z nałogu nikotynizmu,proszę o zdrowie dla mojej córeczki . Odmień życie mojej siostry by żyła w wierze katolickiej i aby w niej wychowała swoją córeczke,proszę dla niej o chrzest.
 Barbara: 11.05.2014, 22:49
 Św. Charbelu proszę dla mojego syna o łaskę nawrócenia i głęboką wiarę, proszę o uwolnienie z gier komputarowych i internetu, obdarz moją rodzinę zdrowiem,miłością i pokojem,strzeż od wszelkich niebezpieczeństw i sideł szatańskich,prowadz nas po swoich drogach,uwolnij mojego męża z nałogu nikotynizmu,proszę o zdrowie dla mojej córeczki . Odmień życie mojej siostry by żyła w wierze katolickiej i aby w niej wychowała swoją córeczke,proszę dla niej o chrzest.
 Bożena: 11.05.2014, 22:08
 Święty Chrbelu proszę Cię o wstawiennictwo do Boga o nawrócenie moich dzieci i męża, braci i sióstr i ich rodzin. Niech Dobry Bóg udzieli mi łaski uzdrowienia duszy i ciała. Amen
 Ania: 11.05.2014, 08:31
 Św,Charelu,Wyproś pomoc u Boga dal naszej rodziny,O przemianę nasze sytuacji, o cud uratowania mieszkania. O przywrócenie nadzieji na lepsze jutro
 Paulina: 08.05.2014, 08:03
 Święty Szarbelu, proszę pomóż nam. Wstaw się za nami do naszego najlepszego Ojca, choć wiem że na to nie zasługujemy, bo grzeszni jesteśmy. Ale obiecujemy poprawę i lepsze życie. Uzdrów nas Panie!
 Paulina: 08.05.2014, 07:20
 Święty Szarbelu, proszę pomoż mnie grzesznej, uzdrow mnie Panie mimo ze na to nie zasługuje. Obiecuje poprawe i lepsze życie. Błagam wstaw się za mnie Święty!
 ciocia: 05.05.2014, 22:23
 Sw.Charbelu prosze upros dla mojej bratanicy Mari dobrego męża
 Wiesia: 04.05.2014, 02:03
 Sw.Cherbelu prosze Cię , aby mój mąż wyszedł z nałogu alkoholowego, prosze też o zdrowie dla całej mojej rodziny
 Maria: 03.05.2014, 10:02
 Św.Charbelu , proszę o pomoc i znalezienie wyjścia ze wszystkich kłopotów.
 Wiesia: 02.05.2014, 21:38
  Św. Charbelu proszę uproś łaskę nawrócenia dla mojego męża, pokój jego serca i aby stał się moim przyjacielem i przestał ciągle krytykować i ranić. Proszę również o mądrość w podjęciu każdej decyzji dla wszystkich w naszej rodzinie i zrozumienie.
 Wiesia: 02.05.2014, 21:33
  Św. Charbelu proszę uproś łaskę nawrócenia dla mojego męża, pokój jego serca i aby stał się moim przyjacielem i przestał ciągle krytykować i ranić. Proszę również o mądrość w podjęciu każdej decyzji dla wszystkich w naszej rodzinie i zrozumienie.
 Wiesia: 02.05.2014, 21:29
  Św. Charbelu proszę uproś łaskę nawrócenia dla mojego męża, pokój jego serca i aby stał się moim przyjacielem i przestał ciągle krytykować i ranić. Proszę również o mądrość w podjęciu każdej decyzji dla wszystkich w naszej rodzinie i zrozumienie.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] (70) [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej