Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Wasze komentarze:
 An: 03.03.2014, 08:14
 Św.Charbelu,wyproś uzdrowienie mnie z depresji,o przemianę naszej sytuacji rodzinnej,o chęci do życia ,radość i i miłość w naszym domu
 z.: 03.03.2014, 00:21
 Święty Charbelu, wstaw się za mną, błagam. Tak bardzo też potrzebuję znaleźć pracę. I sił mi potrzeba do tych wszystkich problemów. Nie wiem dlaczego już nie mam znajomych ani przyjaciół, jedyny sąsiad chyba też boi się, że trzeba będzie w mojej biedzie mi pomagać, więc też nie ma czasu. Święty Charbelu, wstaw się za mną w tej samotności...
 gabriela: 02.03.2014, 21:00
 Św. CHARBELU proszę o łaskę zdrowia dla mnie , mojej rodziny i dla mamy .O pracę dla męża O zgodę i pokj w naszych rodzinach
 gabriela: 02.03.2014, 20:59
 Św. CHARBELU proszę o łaskę zdrowia dla mnie , mojej rodziny i dla mamy .O pracę dla męża O zgodę i pokj w naszych rodzinach
 gabriela: 02.03.2014, 20:58
 Św. CHARBELU proszę o łaskę zdrowia dla mnie , mojej rodziny i dla mamy .O pracę dla męża O zgodę i pokj w naszych rodzinach
 hania: 02.03.2014, 12:37
 Ojcze Charbelu błagam o uzdrowienie syna Krzysztofa z nowotworu o cofnięcie sie choroby, dobre wyniki badan,zdrowie dla Stanisława dla Anny o zdrowie i pomoc Bożą
 Urszula: 02.03.2014, 09:52
 ŚWIĘTY Charbelu proszę Cię z całego serca dla mojej córki Ani o zdrowie duszy i ciała . Większego zaufania Bogu Ufam Ci mój kochany Charbelu , modlę się i wierzę mocno że i tym razem mnie wysłucasz zatroskana ale też ufająca matka
 anna: 27.02.2014, 23:57
 Św. Charbelu, proszę w intencji Katarzyny - o zdrowie i siły w ciężkim okresie życia.
 Lilka: 27.02.2014, 19:32
 Święty Charbelu proszę o zdrowie dla mojej córeczki i mamy i rozwiazanie spraw finansowych.
 Lilka: 27.02.2014, 19:31
 Święty Charbelu proszę o zdrowie dla mojej córeczki i mamy i rozwiazanie spraw finansowych.
 sylwia: 26.02.2014, 18:45
 prosze Cię otocz opieka ks.Daniela o wszelkie potrzebne łaski aby nie uległ pokusom.
 Ks Władysław: 26.02.2014, 16:00
 Święty Charbelu wyproś u Boga łaskę powrotu do zdrowia dla mojej siostry Teresy
 Regina: 23.02.2014, 00:28
 Święty Charbelu proszę o uproszenie u Pana Boga łaski pojednania, uzdrowienia duszy i ciała dla mnie i mojej rodzinie oraz opiekę. Twoja wielbicielka
 Matka : 22.02.2014, 07:20
 ŚW CHARBELU!!.Wyratuj mojego syna,wdał się w złe towarzystwo,nie uczy się,wagaruje,pali ,zaczyna popijać,nie słucha się nic.Jestem zrzpaczona On ma dopiero 16 lat.błagam o nawrócenie dla mniego ,aby nie zszedł na złą drogę.o przemianę życia,o mądrosć i pomoc bożą we wszystkim
 Monika: 20.02.2014, 20:34
 Św. Charbelu z całego serca, ze wszystkich sił moich, błagam usłysz moich wołań o uzdrowienie z choroby nowotworowej - z chłoniaka mojego ukochanego męża Grzegorza. Daj nam proszę same dobre wiadomości z wykonanych badań, że Grzegorz jest już zdrowy!!!
 Sabina: 20.02.2014, 12:42
 Wielkie Bóg zapłać za wszystkich,którzy stanęli na mojej drodze i przybliżyli mi osobę ŚWIĘTEGO CHARBELA. TOBIE polecam ks. Jarosława,który wczoraj po raz kolejny stanął na mojej drodze i po raz kolejny na mojej drodze postawił Ciebie przywożąc Cię do Myślenic-miasteczka niedaleko miejscowości w której mieszkam,Teresę,która mi powiedziała,że tam będziecie,Bożenę,która z nami jechała,Damiana,który pomagał w opiece nad moimi synkami żebym mogła pojechać,Macieja,który zgodził się być osobą towarzyszącą na próbie w dniu wczorajszym i "potem"1.III i mam nadzieję,że nic nie stanie na przeszkodzie i będzie osobą towarzyszącą. Mojego męża,moje córki,moich synów za to ,że są i są kochani i bardzo dla mnie ważni.Wszystkich obecnych tam wczoraj oraz całą moją Rodzinę. Szczególnie Tobie polecam siebie i proszę o Twoją opiekę i pomoc w walce,której niedawno się podjęłam- w walce z chorobą alkoholową mojego taty Jana i brata Józefa-Wojciecha miej ich"na oku" i pomóż w wyzwoleniu się "pęt"alkoholizmu i zerwaniu z nałogiem, polecam też wszystkie osoby (mamę,siostrę,bratową. . . i wiele innych),które "przeszkadzają mi"(choć wiem , że to nie do końca ONE ),w mojej walce. Jeszcze raz za wszystkich i wszystko OGROMNE BÓG ZAPŁAĆ ! ! ! ! ! ! !
 Janina: 18.02.2014, 19:04
 Św. Charbelu proszę o wstawiennictwo u Boga aby mój wnuk Mikołaj został uzdrowiony z depresji i ukończył studia
 Paulina: 18.02.2014, 08:49
 Św. Charbelu proszę Cię o łaskę pracy i zdrowie dla córki.
 edyta: 17.02.2014, 16:59
 ŚW.Charbelu od niedawna Cię znam.wczoraj uczestniczyłam we Mszy Św. Z z twoim udziałem za co Ci bardzo dziękuję, proszę o nawrócenie mojego syna i uzdrowienie go z jego choroby,a także o nawrócenie mojego męża ,pomóż wyjść z jego nałogów ,ulecz ich dusze i ciała,udziel naszej całej rodzinie łaski BOŻEJ,powiedz Panu Bogu Ze go kocham i dziekuję za wszystko
 anna: 17.02.2014, 07:20
  Św.Charbelu,wspomożycielu rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych,Ty widzisz,że nasze problemy właśnie takie są.Wyproś u Jezusa przmianę naszych problemów,bożą pomoc w rozwiązaniu ich,bo sami już nic nie możemy,ale Pan Bóg wszystko.Więc proszę o to wszystko,co nam zabiera pokój i to wszystko co nas dręczy, abyśmy mogli normalnie żyć w pokoju,radości z nadzieją na lepsze jutro
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] (71) [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej