Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Kasia : 21.12.2013, 05:37
 Święty CHARBELU prosze uzdrów Irka .wyproś dla niego łaskę zdrowia. Opiekuj się jego rodziną.
 Kasia : 21.12.2013, 05:36
 Święty CHARBELU prosze uzdrów Irka .wyproś dla niego łaskę zdrowia. Opiekuj się jego rodziną.
 iza: 20.12.2013, 23:16
 Błagam wyproś łaskę nawrócenia dla Jacka i Maćka, o zdrowie dla Oli , Ani i mnie . Proszę wtaw się też za Karolinką chorą na raka- wyjednaj cud uzdrowienia dla niej . O łaskę żywej i mocnej wiary, abym umiała z Chrystusem dżwigać swój krzyż
 Dominika: 20.12.2013, 18:50
 Św. Ojcze Charbelu! Błagam wyproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla mojego braciszka.
 Hania: 16.12.2013, 20:35
 Święty Charbelu, proszę, wybłagaj łaskę uzdrowienia dla mojego taty
 Teresa: 15.12.2013, 22:38
 Święty Charbelu uproś łaskę wiary dla mojego syna i męża o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej rodziny
 Kuzynka: 15.12.2013, 21:36
 Proszę Cię św. Charbelu o uleczenie z choroby nowotworowej mojej cioci Ani, o opiekę nad naszą rodziną i wstawiennictwo u Boga. Proszę też o dar macierzyństwa dla kobiet w naszej rodzinie. Dziękuję Bogu za wszystkie łaski od Niego otzrymane.
 Agnieszka: 15.12.2013, 20:55
 Sw. Charbelu, wypros mi lase przemiany dla mojej corki, dar cnoty, rozsadku i posluszenstwa. Sw. Charbelu, oredowniku mozny, modl sie za nami!
 strapiona matka: 14.12.2013, 22:56
 Sw. Charbelu, pomoz mi wychowaniu mojej trudnej corki, upros u Jezusa dar rozsadku i posluszenswta dla niej , by nie chodzila po obcych domach, ale docenila i szanowala swoja rodzine i dom. Sw. Charbelu, ojcze moj drogi, modl sie za nami!
 Teresa: 12.12.2013, 21:32
 Sw.Charbelu blagam Cie o laske uzdrowienia mnie aby nie bylo nawrotow ponownie choroby nowotworowej tyle jeszcze w zyciu mam do zrobienia chce widziec jak moje dzieci uloza sobie zycie prosze cie aby moj syn i synowa doczekali sie swojego potomka a ktorega tak niedawno utracili aby mojego starszego syna oposcila dziewczyna pelna nienawisci do wszystkich i przestala go niszczyc ana drodze jego zycie nich stanie kobieta pelna dobroci i milosc wiem ze zbyt wiele Sw CHARBELU mam prosb ,ale blagam upros u Pana aby moich dzieci nie doswiadczal z pokora przyjelam moja chorobe chociaz wiele razy juz mialam chwile zalamani ,ale dzieki mojemu rodzenstwu szczegolnie bratu i dzieciom jestem i ciesze sie kazdym dniem
 Beata: 11.12.2013, 22:52
 Św Charbelu proszę Cię bardzo o wstawiennictwo do Pana Boga aby mój syn dostał jak najszybciej dobrą pracę oraz aby moje sprawy się ułożyły.Proszę również o zdrowie i szczęście dla mojej rodziny.
 Agata: 11.12.2013, 22:38
 Sw Charbelu, błagam uproś u Boga, jeśli to jest zgodne z jego wolą , zdrowie i prawidłowy rozwój mojej córeczki
 asia: 11.12.2013, 19:12
 Sw. Charbelu z calego serca Cie prosze wstaw sie za moja corka ijej mezem u Jezusa Chrystusa prosze o nawrocenie ipowrot do Boga Roberta wypros milosc i jednosc dla ich malzenstwa
 Joanna: 11.12.2013, 08:25
 Sw. Charbelu błagam Cię o wstawiennictwo u Pana naszego w sprawie zgody i prawdziwej Bożej miłości i przebaczenia w mojej rodzinie .Joanna
 Teresa: 10.12.2013, 19:04
 Sw'Charbelu,prosze Cie o wstawiennictwo u Naszego Pana aby moj maz zmienil swoje zycie i postepowanie wobec mnie dzieci i mojej rodziny aby jego nienawisc do bliskich mu osob raz na zawsze zniknela z jego serca prosze Cie Sw.Charbelu aby moja corka znalazla wreszcie prace iulozyla sobie zycie z czlowiekiem ktory bedzie jej ostoja imiloscia i beda zyc blisko Boga
 ela: 09.12.2013, 12:58
 ŚWIĘTY CHARBELU BARDZO PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO ZA MOIM BRATEM JAROSŁAWEM KTÓRY JEST ALKOHOLIKIEM WYPROŚ MU ŁASKĘ TRZEŹWOŚCI NIECH BĘDZIE PODPORĄ DLA STRAPIONYCH RODZICÓW I ŻEBYŚMY KIEDYŚ WSZYSCY MOGLI SIĘ SPOTKAĆ W NIEBIE ...AMEN
 ela: 09.12.2013, 12:58
 ŚWIĘTY CHARBELU BARDZO PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO ZA MOIM BRATEM JAROSŁAWEM KTÓRY JEST ALKOHOLIKIEM WYPROŚ MU ŁASKĘ TRZEŹWOŚCI NIECH BĘDZIE PODPORĄ DLA STRAPIONYCH RODZICÓW I ŻEBYŚMY KIEDYŚ WSZYSCY MOGLI SIĘ SPOTKAĆ W NIEBIE ...AMEN
 Ks Władysław : 06.12.2013, 21:29
 Święty Charbelu proszę Cie wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mojej siostry Teresy,wstawiaj się u boga za jej rodziną
 Ks Władysław : 06.12.2013, 20:12
 Świety Charbelu proszę Cie usilnie wyproś u Boga łaskę zdrowia dla mojej siostry Teresy Miej w opiece Jej Rodzinę
 Ks Władysław : 06.12.2013, 19:56
 Świety Charbelu gorąco proszę Cię wyproś u Boga Łaskę zdrowia dla mojej siostry Teresy i opiekuj się jej rodziną Błagam Cię......
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] (84) [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej