Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Krystian: 09.09.2013, 16:42
 Św. Charbelu proszę cię spraw, ażeby Ewelina została moją żoną. Dziękuję
 Krystian: 09.09.2013, 14:59
 Św. Charbelu otocz mnie swoją opieką i spraw aby Ewelina została moją żoną. Dziękuję :)
 halina: 08.09.2013, 21:31
 Św. Charbelu proszę wskaż mojemu mężowi bramy nieba ,aby mógł ujrzeć oblicze Jezusa Chrystusa. prosi żona!!
 basia: 08.09.2013, 17:37
 Św.Charbelu proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o uzdrowienie duszy i ciała mojego
 Wiktoria: 07.09.2013, 22:18
 Swiety Ojcze Charbelu, oto najbardziej zadziwiajaca i odwazna modlitwa i prosba:prosze o nowe zęby. Jezeli jest tak wiele uzdrowien i cudow za Twym wstawiennictwem - ja prosze o zeby. Jestem ograniczona finansowo i dlatego prosze o cud. prosz, zostaw moja prosbe dyskretnie na progu Pana Boga a ja Ci za to dziekuje i wierze, ze tak sie stanie
 hanka: 05.09.2013, 12:22
 Sw.charbelu blagam o zdrowie dlaAni
 Małgorzata: 04.09.2013, 14:55
 Święty Charbelu błagam Cię o wymodlenie zdrowia dla moich koleżanek Małgosi i Grażynki. Obie bardzo cierpią, chorują na raka. Błagam Cię wstaw się za nimi u Naszego OJCA i Maryi
 mamma: 04.09.2013, 00:35
 Święty Charbelu, proszę też o uzdrowienie Joli z raka...lub chociaż ulżenie jej w bólu...
 mamma: 04.09.2013, 00:31
 Święty Ojcze Charbelu, błagam cię o łaskę prawdziwej, żywej i głębokiej wiary dla moich dzieci, męża, rodziców, rodzeństwa z rodzinami, przyjaciół i wszystkich z którymi mam kontakt, uratuj ich dusze....błagam też o uzdrowienie mojego małżeństwa, abyśmy mieli dla siebie nawzajem więcej miłości, szacunku, zrozumienia i czasu....i abyśmy mieli jak najdłużej pracę, jeśli to możliwe....
 hanka: 03.09.2013, 10:18
 Sw.c Charbelu wstaw sie u Boga za moja corka proszac Go o zdrowie i nawrocenie sie jej i ziecia oraz wypros laske zdrowia dla naszego ksiedza proboszcza
 ewa: 02.09.2013, 13:32
 Proszę Cię święty Charbelu w pewnej intencji którą znasz. Twoje modlitwy są miłe Panu.
 Gosia: 01.09.2013, 22:43
 Swiety Charbelu prosze Cie o laske potomstwa dla mnie i mojego meza, zdrowie dla rodzicow z obu stron i blogoslawienstwo dla calej rodziny.
 Roman: 01.09.2013, 22:41
  Święty Ojcze Charbelu. Błagam Cię o łaskę nawrócenia , uzdrowienia , uwolnienia i oczyszczenia mojej rodziny , żony i córek , a szczególnie błagam o Karolinę i wolę Bożą w naszym życiu.
 Tadeusz : 01.09.2013, 18:05
 Święty Charabelu proszę o uzdrowienie wszystkich chorych organów mojego ciała.. Proszę o siły fizyczne i zdrowie duchowe. Wierzę i ufam w Twoją pomoc i wstawiennictwo.
 Ola: 31.08.2013, 23:05
 Święty Charbelu proszę Cię o siłę, wiarę, radość i pokój w znoszeniu trudów i cierpienia spowodowanych postępowaniem dzieci, proszę o łaskę wiary dla nich i błogosławieństwo dla całej rodziny.
 Basia: 31.08.2013, 20:24
 Sw. Charbelu, prosze o Laske zdrowych uszu, glowy i duszy. Blagam...
 babcia ewa: 31.08.2013, 14:43
 św. Charbelu, proszę o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej Agaty i Krystyny a także o odzyskanie władzy w nogach dla Johna i pomyślną operację serduszka małego Jasia
 Suzanne: 30.08.2013, 12:15
 Św. Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i uzdrowienie duszy i ciała Damiana i Darii, o ich nawrócenie, wyjście z długów. Aby Damian nie utracił pracy. Proszę też o Artura, by szczęśliwie ułożył sobie życie z Chrystusem w centrum. Proszę też w pewnej intencji, którą znasz.
 Suzanne: 30.08.2013, 10:54
 Św. Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i uzdrowienie duszy i ciała Damiana i Darii, o ich nawrócenie, wyjście z długów. Aby Damian nie utracił pracy. Proszę też o Artura, by szczęśliwie ułożył sobie życie z Chrystusem w centrum. Proszę też w pewnej intencji, którą znasz.
 Suzanne: 30.08.2013, 10:47
 Św. Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i uzdrowienie duszy i ciała Damiana i Darii, o ich nawrócenie, wyjście z długów. Aby Damian nie utracił pracy. Proszę też o Artura, by szczęśliwie ułożył sobie życie z Chrystusem w centrum. Proszę też w pewnej intencji, którą znasz.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] (92) [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej