Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Suzanne: 30.08.2013, 10:47
 Św. Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga i uzdrowienie duszy i ciała Damiana i Darii, o ich nawrócenie, wyjście z długów. Aby Damian nie utracił pracy. Proszę też o Artura, by szczęśliwie ułożył sobie życie z Chrystusem w centrum. Proszę też w pewnej intencji, którą znasz.
 Iwa: 29.08.2013, 19:58
 Święty Ojcze Charbelu wstawiaj się za tymi, którzy na tym portalu proszą Cię o wstawiennictwo
 Asia: 29.08.2013, 18:06
 Św. Charbelu proszę cię o łaskę powrotu do zdrowia z zniewolonej od lat przez bulimię i nadużywania alkoholu. Błagam cię z całego serca wstaw się za mną do Pana Naszego Jezusa Chrystusa. Tak mi dopomóż Bóg i ty Ojcze CHABBELU> Amen
 Janina: 29.08.2013, 09:11
 Św. Charbelu, tak wielu osobom pomogłeś i ja ośmielam się prosic Ciebie Św. Charbelu o uzdrowienie mojej córki Ewy z choroby uszu, również dla Madzi proszę o uzdrowienie jej z choroby, by mogła cieszyć się potomstwem tak oczekiwanym
 zatroskana matka: 29.08.2013, 00:00
 ŚWIĘTY CHARBELU GORĄCO CIĘ PROSZE WSTAW SIĘ ZA MOIMI DZIEĆMI I ICH WSPÓŁMAŁŻONKAMI DO NASZEGO STWÓRCY O ŁASKE WIARY WZAJEMNĄ MIŁOŚĆ I ZGODE W ICH RODZINACH O RÓWNE TRAKTOWANIE MOICH WNUKÓW WYJŚCIE Z DŁUGÓW DOBRĄ PRACE ŁASKI I DARY DUCHA ŚWIĘTEGO ABY GODNIE WYPEŁNIALI WOLE NASZEGO BOGA I KIEDYŚ OSIĄGNELI SZCZĘSCIE WIECZNE BÓG ZAPŁAĆ
 anna: 28.08.2013, 18:39
 Święty Charbelu proszę o wstawiennictwo do Boga o uleczenie mnie z choroby nowotworowej z którą borykam się się od 5 lat. Chwała Ojcu i Synowi.....
 Anna: 27.08.2013, 21:48
 Święty Charbelu! wstaw sie do Boga za mną o uzdrowienie mnie z chorób duszy i ciała.Dziękuje
 Grażyna: 26.08.2013, 10:40
 Święty Charbelu proszę Cię wstaw się u Boga aby uzdrowił Zosię proszę również o wstawiennictwo za Twoja ojczyznę
 Jadwiga: 21.08.2013, 19:28
 Św. Charbelu, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Najwyższego za mojego tatę, aby cierpliwie znosił swoją chorobę i o ulgę w cierpieniu, a przede wszystkim, aby zbliżył się do Boga.
 Gosia: 21.08.2013, 12:11
 Św.Charbelu, co mam zrobić i jak , żeby wyść długów... zaciągniętych żeby żyć jakoś..... pomóż, proszę.
 Ania: 20.08.2013, 14:59
 Umiłowany Ojcze Charbelu błagam wstaw się u Boga za moją ciężko chorą mama i uproś dla niej łaskę zdrowia.
 Waldi, 08.19.13 3:12pm: 19.08.2013, 22:24
 Swiety Ojcze Charbel. Prosze o blogoslawienstwo i urze- czywistnienie jaknajszybszego wyjazdu calej mojej rdzi- ny,jej duchowego i fizycznego uzdrowienia jezeli taka jest WOLA BOGA OJCA I TROJCY SWIETEJ i poznanie i poznanie woli Jego. Amen. Od daty otrzymania e-mail'a jestem czcicielem Twoim,ojcze swiety. Fam.:W.M.R.J.
 Waldi, 08.19.13. Zakon. 2:55pm: 19.08.2013, 21:57
 Swiety Ojcze Charbel. Blagam Cie o laske poznania,srod -ki i o jaknajszybsze opuszczenie tego kraju zgodnie z WOLA BOGA PRZEDWIECZNEGO I TROJCY SWIETEJ dla calej rodziny i jej uzdrowienie tak dochowe jak i fizycznejak rowniez zrobienie doktoratu,prace naukowca i zrozumienie,ze nie ma tu miejsca dla niej i zeby bylo to zgodne z wola BOGA OJCA WSZECHMOGACEGO. Twoj czciciel od chwili otrzymania
 Jola: 19.08.2013, 12:12
 Święty Charbelu, proszę Cię o łaskę macierzyństwa, o zdrowie dla najbliższych, a przede wszystkim dla ciężko chorej mamy.
 Dorota: 16.08.2013, 14:24
 Św Charbelu Kochany Ojcze prosżę Cię o uzdrowienie z choroby młodej dziewczyny Angeliki chorej na raka piersi z przerzutami do wątroby i płuc, szczególnie dla jej małego dziecka. Spójrz też na mnie i na problemy moje i mojej rodziny ciała i duszy. Bądź obecny przy nas w sposób odczuwalny.
 Dorota: 16.08.2013, 14:19
 Sw Charbelu proszę Cię o zdrowie młodej dziewczyny Angeliki chorej na raka piersi z przerzutami do płuc i wątroby. Szczególnie dla jej małego dziecka. Spójrz łaskawie na moje i mojej rodziny problemy zdrowia duszy i ciała.
 Ella: 15.08.2013, 17:33
 ŚWIĘTY CHARBELU -WSTAWIAJ SIĘ DO BOGA ZA MNĄ I WSZYSTKIMI POTRZEBUJĄCYMI ŁASKI W CHOROBIE .AMEN!!
 ROMA: 14.08.2013, 21:31
 ŚW. CHARBELU UPROŚ U BOGA ŁASKĘ GŁEBOKIEJ WIARY WIELKIEJ MIŁOŚCI I DARU MODLITWY
 barbara: 11.08.2013, 12:29
 Św. Charbelu proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o zdrowie dla całej mojej rodziny o wszelkie łaski szczęśliwy poród mojej córki oraz o prace która by sprawiła godne codzienne życie a w szczególności Św.Ojcze wstawiaj się u Pana Boga za mnie o uleczenie mnie z choroby raka CHWAŁA PANU.
 barbara: 11.08.2013, 12:27
 Św. Charbelu proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o zdrowie dla całej mojej rodziny o wszelkie łaski szczęśliwy poród mojej córki oraz o prace która by sprawiła godne codzienne życie a w szczególności Św.Ojcze wstawiaj się u Pana Boga za mnie o uleczenie mnie z choroby raka CHWAŁA PANU.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] (93) [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej