Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Jadwiga: 29.07.2013, 19:59
  Św. Ojcze Charbelu,Pomóz nam wybrnąć z impasu, w którym się znależliśmy.Daj nam pozytywne rozwiązanie trudnych spraw. Proszę pomóż nam.
 k: 28.07.2013, 12:44
 Św.Charbelu proszę jeżeli jest to możliwe o uzdrowienie od uciążliwych potów i szumu w głowie. Jezu Ufam Tobie
 mama: 28.07.2013, 12:17
 Św.Charbelu błagam Cię o uzdrowienie mojej córki z guzków,wyproś łaski zdrowia u naszego Pana Jezusa. JEZU UFAM TOBIE
 karina: 23.07.2013, 02:22
 Swiety Charbelu,prosze o laske uzdrowiennia bardzo chorego Kazia.Blagam. wstawaj sie za nim.Dziekuje.Amen.
 Mariola: 22.07.2013, 22:00
 Święty Szarbelu proszę wstaw się u Boga i w mojej intencji żebyśmy razem z mężem mogli cieszyć się darem rodzicielstwa. Proszę wstawiaj się i za nami
 Jadwiga: 18.07.2013, 17:15
 Twej Świętej Opiece powierzam siebie i moich najbliższych i proszę przyjdź nam zpomocą.Wyproś łaskę zdrowia,obdarz błogosławieństwem na każdy czas.
 Yanosh: 16.07.2013, 23:53
 Święty Charbelu wybłagaj Boga o łaskę o którą proszę w intencji Marzeny. Obdarz ją swoim wstawiennictwem u Boga.
 Beata: 15.07.2013, 19:36
 Święty Charbelu umiłowany przez Pana Boga proszę o opiekę nad moim jeszcze nie narodzonym synkiem i nade mną oraz o opiekę nad rodziną moją i męża. By wszelkie choroby i zło doświadczane od ludzi omijało ich innymi drogami. Chwała Tobie na wieki. Amen.
 Beata: 15.07.2013, 19:26
 Święty Charbelu umiłowany przez Pana Boga proszę o opiekę nad moim jeszcze nie narodzonym synkiem i nade mną oraz o opiekę nad rodziną moją i męża. By wszelkie choroby i zło doświadczane od ludzi omijało ich innymi drogami. Chwała Tobie na wieki. Amen.
 Beata: 15.07.2013, 19:25
 Święty Charbelu umiłowany przez Pana Boga proszę o opiekę nad moim jeszcze nie narodzonym synkiem i nade mną oraz o opiekę nad rodziną moją i męża. By wszelkie choroby i zło doświadczane od ludzi omijało ich innymi drogami. Chwała Tobie na wieki. Amen.
 Dorota: 12.07.2013, 10:27
 Kochany ojcze Charbelu, proszę cię z całego serca o pomyślność na studiach prawniczych mojej córki lusi i szczęśliwe załatwienie sprawy o którą proszę Cię w nowennie. bardzo proszę Cię Święty Charbelu o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego w tych ważnych dla mojej córki Lusi sprawach Kochająca Cię Dorota
 Joanna: 11.07.2013, 16:37
  Sw.Charbelu uproś u zdroju Miłosiedzia Jezusa i Maryi łaskę nawrócenia dla córki Moniki o Światło Ducha Św. w znalezieniu odpowiedniej pracy, o zdrowie dla chorej mamy i siostry, uwolnienie z nałogow Franka,o odnowienie naszej wiary,nadzieji i Miłości Bozej. Juz teraz dziekuję Ci Panie za wysłuchanie mojej prosby.
 xxx : 11.07.2013, 00:03
 Święty Ojcze Charbelu proszę Cię o łaskę zerwania z nałogiem bo już nie daje rady, błagam Cię przwróć mi wolność i zwalcz wszelkie zło które wprowadziłam do mojej rodziny,
 Lucyna: 10.07.2013, 14:46
 Swiety Charbelu prosze Cie wypros dla calej mojej rodziny potrzebne laski a zwlaszcza laske nawrocenia i uleczenia z nalogow mojego meza Lukasza.OBoze Blogoslawienstwo dla moich coreczek i calej rodziny.Zdrowas Maryjo laskis pelna Pan z Toba blogoslawionas Ty pomiedzy niewiastami i blogoslawiony Owoc Twojego Lona.Amen Maryjo Amen.
 Elżbieta: 10.07.2013, 01:10
 Proszę usilnie o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia Emanuela ze śmiertelnej choroby. Czekamy na cud !!!
 agnieszka: 08.07.2013, 00:47
 SW.ojcze Charbelu proszę Cię z całego serca ,duszy i myśli o wstawiennictwo za cala moja kochana rodzinę u Pana Boga ,o zdrowie i wszelka poyslnosc. Serdecznie Ci dziękuję kochany ojcze za wszystkie laski płynące od Ciebie.
 klara-mn: 03.07.2013, 11:57
 Św. Charbelu, dziękuję Ci za tamtą łaskę! Proszę z całego serca i nawrócenie tej jednej osoby i o uzdrowienie mnie z choroby. Proszę, przyjdź do nas i wyproś nam łaski Ducha Św. Dziękuję
 ***: 01.07.2013, 14:36
 Święty Charbelu, proszę wstawiaj się za całą moją Rodziną, za mną upraszając potrzebnych Bożych łask.
 dorota: 30.06.2013, 20:56
 Zapraszam Cię Duchu Święty Boże, proszę przyjdź z całą swoją mocą-Mocą z wysoka. Ty wiesz czego każdy z nas potrzebuje. Niech wszystko w nas dokonuje się na fundamencie POKORY. Wstawiaj się Św.O. Charbelu- amen.
 maria: 30.06.2013, 19:57
 Sw. ojcze Charbelu prosze o szczesliwa operacje kregosłupa mojej mamy.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] (95) [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej