Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 O.: 18.08.2017, 00:09
 Św. Charbelu błagam Cię o cud uzdrowienia dla małego Dominika, którego czeka 21 sierpnia bardzo skomplikowana operacja na otwartym serduszku 🙁
Wstaw się za nim u Jezusa Miłosiernego prosząc o szczęśliwy przebieg operacji. Św.Charbelu módl się za nim 💕
 Aga: 16.08.2017, 23:23
 Św Charbelu, błagam uproś uzdrowienie dla mojej córeczki Ritki, proszę też o cud uzdrowienia dla mojej mamy.
 Ewa: 16.08.2017, 13:40
 Święty Charbelu blagam Cie o uzdrowienie z bezpłodności i cud poczecia dziciatka za ktorym tak bardzo tęsnie. Wierze ,ze przyjmiesz te nowenne. Jezu ufam Tobie.
 Teresa: 16.08.2017, 07:22
 Św Charbelu proszę wstaw się u Naszego Ojca,za łaską potrzebną Dawidowi,o szczęśliwe zakkończeniie pewnej sprawy.z serca dziękuję
 Matka: 15.08.2017, 22:57
 Święty Charbelu, błagam proszę, przywroć mojej córce Barbarze zdrowie, daj jej wiarę w wyzdrowienie, by w to nie wątpiła, błagam z calych sił.
 Miłosz: 14.08.2017, 10:19
 Święty Charbelu, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga i pomoc w uzdrowieniu mego taty Mariana. Proszę spraw aby wyzdrowiał, naprawił swoje błędy i wtedy będzie mógł stanąć przed Bogiem.
Proszę Cię o uzdrowienie mego taty.
 tato: 11.08.2017, 18:50
 Kochany Święty Charbelu, błagam Cię całym sercem o cud zdrowia dla mojego Syneczka małego. Błagam Cie ulituj sie nad nim. Jeżeli trzeba, to ja z pokorą przejmę jego choroby, by tylko On był zdrowy. Błagam Cie i dziękuję za wysłuchanie.
 kazimierz: 07.08.2017, 22:06
 Św.Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Wszechmocnego o dar łaski uzdrowienia mojego chorego lewego oka, by zwyrodnienie plamki żółtej nie pogłębiało się coby mnie prowadziło do ślepoty.Proszę też by mój wnuczek Wiktorek chory na autyzm z tej choroby się wyleczył i był zdrowym dzieckiem.Dziękuję Ci Św.Charbelu i gorąco proszę dopomóż mnie, oddaję się z całym sercem pod Twoją opiekę.Wszechmocny Boże,Jezu Chryste i Maryjo Matko nasza Ufam Wam !
 Justyna: 07.08.2017, 00:56
 Św Charbelu proszę Cię z całego serca o cud uzdrowienia Mikołaja z trisomii 21 i o zdrowe serduszko Św Charbelu ty się tym zajmij błagamy módl się za nami
 Kadu: 06.08.2017, 19:15
 Św. Chabreku, proszę wybłagaj mi łaskę ocalenia mojego małżeństwa,łaskę pojednania,wybaczenia,łaskę uwolnienia mojego kęża od więzi z tamtą kobiwtą,kobietami,łaskę powrotu do mnie i do rodzinw pełnej miłości,wiaryi zaudania.Ufam Tobie Panie Jezu.
 Maria: 04.08.2017, 17:33
 Sw.moj Oredowniku blagam pomoz mi wyjsc z dlugow Wstaw się u Ojca w mojej intencji
 Zofia: 03.08.2017, 16:44
 Proszę Cię św Charbelu abym umiała nauczyć się nowej pracy i dobrze ja wypełniła
 Weronika: 03.08.2017, 10:03
 Św Charbelu, dziekuje !
 mari : 01.08.2017, 18:07
 Proszę o wstawiennictwo za naszą rodzinę żeby los sie odmienił na lepszy
 C.: 29.07.2017, 21:08
 św.Charbelu proszę wstaw się u Pana Niebieskiego,Syna. Matki Najświętszej i Ducha św. o łaskę uzdrowienia Kasi, o zdrowie dla dzieci i wnuków,
 Barbara: 29.07.2017, 11:44
 Św. Charbelu proszę Cię wstaw się za mną u Pana i upros mi łaskę zdrowia i aby dolegliwosci, które mnie nekaja nie okazały się poważną chorobą. Błagam cię o wstawiennictwo. Jezu ufam Tobie.
 Barbara: 29.07.2017, 11:44
 Św. Charbelu proszę Cię wstaw się za mną u Pana i upros mi łaskę zdrowia i aby dolegliwosci, które mnie nekaja nie okazały się poważną chorobą. Błagam cię o wstawiennictwo. Jezu ufam Tobie.
 lila: 29.07.2017, 07:59
 Św charbelu proś u Boga aby ulitowal się nade mną ratuj mnie nie pozwól się zagnębiać. Jezu ufam Tobie
 Justyna i Mirek: 28.07.2017, 13:23
 Św. Charbelu , błagamy Cię o łaskę szybkiego poczęcia i urodzenia zdrowego , radosnego, naszego biologicznego dzieciątka. Usuń wszelkie przeszkody stojące na drodze do macierzyństwa i ojcostwa. Niech Krew Chrystusa uwalnia zdrowe komórki jajowe , niech obudzi nowe silne i zdrowe życie.
 Elżbita 27.07.2017, 15;00: 27.07.2017, 15:12
 Swięty Charbelu proszę przemianę serc naszych ,o czyste serce dla Daniela ,Olgi,Patrycji,Izy i Krzysztofa,proszę Cię uproś Dary Ducha ŚWIĘTEGO dla nas.Prosimy pomóż też, uwolnić nam się od nałogów i długów.Prosimy poprowadź nas drogą do świętości. Bądź Wola Twoja Panie.

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej