Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Litania do świętej Elżbiety

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami.
Święty Franciszku Seraficki,
Święta Elżbieto Węgierska,
Od dzieciństwa miłująca Boga całym sercem,
Rozmiłowana w Ewangelii i nią żyjąca,
Złączona z Chrystusem przez modlitwę i miłość,
Wierna córko świętego Franciszka,
Niezrównana naśladowczyni Biedaczyny z Asyżu,
Gardząca przepychem świata,
Mistrzyni modlitwy i ofiary,
Obdarzona łaską mistycznej modlitwy,
Wrażliwa na nędzę i niedolę ludzką,
Usługująca ubogim i cierpiącym,
Całe mienie rozdająca potrzebującym,
Postami i pokutą wyniszczająca swe ciało,
Prześladowana przez rodzinę męża,
W krytycznej chwili obdarzona cudem róż,
Dziękująca Bogu za cierpienia i krzywdy,
Wzorze dobrej żony i matki,
Czuła opiekunko chorych i opuszczonych,
Pociecho ubogich i wydziedziczonych,
Matko wszystkich nędzarzy,
Niedościgniony wzorze tercjarzy,
Patronko nasza w niebie,
 
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

W. Módl się za nami, święta Elżbieto.
O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, Ty obdarzyłeś świętą Elżbietę licznymi łaskami, a szczególnie łaską doskonałego naśladowania Chrystusa na wzór świętego Franciszka z Asyżu; daj nam za jej przyczyną godnie odpowiedzieć na powołanie nas do służby Bożej i przynieść owoce cnót chrześcijańskich, zgodnie z Twoją wolą. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Najłaskawszy Boże, dzięki Twej łasce święta Elżbieta wśród bogactw i uciech światowych zajaśniała blaskiem niezwykłej świętości; spraw za jej wstawiennictwem, byśmy zwyciężyli wszelkie pokusy i gorliwie dążyli do świętości, jak nam nakazałeś. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.


   


Wasze komentarze:
 e..: 07.02.2012, 21:17
 Św. Elżbieto czuwaj nade mną i ochraniaj, otul mnie swoim płaszczem, bym się nie zagubiła wśród nędzy tego świata. Oddalaj ode mnie złych i toksycznych ludzi. Tobie odaje w opiekę całą siebie, me życie, mych Bliskich, me marzenia, obowiązki. Bądź mi latarnią i przewodniczką. Amen.
 żaneta: 17.01.2012, 15:07
 św Elżbieto wstawiaj się za mną do Boga,za moim wołaniem,za moimi prośbami i pomagaj w dniu codziennym w wychowaniu syna.
 Rohać: 13.01.2012, 23:32
 Święta Elżbieto jej patronko chroń ją ode złego,Amen
 J NINA: 05.01.2012, 20:09
 sw. Elżbieto dziękuję za łaski otrzymane w mojej rodzinie i proszę otocz opieką naszą rodzinę,oraz rodzinę Choma,pokieruj losem naszych dzieci,i proszę o szczęśliwe rozwiązanie dla Marty,zdrowie,otocz ją opieką
 Ella: 19.11.2011, 16:14
 ŚWIĘTA ELŻBIETO , PATRONKO MOJA NIECH ZAWSZE POZOSTAJĘ W TWOJEJ OPIECE . PROWADŻ PRZEZ ZIEMSKIE ŻYCIE ZGODNE Z WOLĄ BOGA NAJWYŻSZEGO ...AMEN!!
 el: 16.11.2011, 23:40
 Sw. Elzbietko patronko moja wstaw sie za mna o zdrowie u P.Jezusa Chrystusa
 Elżbieta: 12.11.2011, 22:38
 św. Elżbieto proszę Cię o opiekę nad poczętym dzieciątkiem Kasi i Wojtka. Aby mięśniak znajdujący się nad nim się nie był przeszkodą w prawidłowym rozwoju maleństwa. Aby Kasia dobrze znosiła tę ciążę a Kubuś i Gosia nie sprawiali kłopotów. Proszę Cię także by Wojtek był dobrym mężem i ojcem, by z radością oczekiwał narodzin dzieciny, która mimo, że nie była teraz planowana jest darem od Pana Boga, gdyż wcześniej usilnie starali się o dzieci. Niech " prezent" od Boga będzie zdrowym dzieckiem i radością dla wszystkich.
 ewa: 04.10.2011, 22:29
 sw.Elzbieto blagam cie o wstawiennictwo u pana Jezusa za zdrowiae wnuka Szymnka i kasi i o cierpliwosc dla niej i wytrwalosc w tych trudnych okresach macierzynstwa.Blagam cie Sw.Elzbiaeta ulzyj jej w tym macierzynstwie i spraw by mogla sie nim cieszyc
 Ella: 15.09.2011, 14:59
 ŚWIĘTA ELŻBIETO , PATRONKO MOJA - MÓDL SIĘ ZA NAMI. MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE I WYPRASZAJ U TRONU NAJWYŻSZEGO POTRZEBNE ŁASKI W ZIEMSKIM PIELGRZYMOWANIU. AMEN!!
 Ela: 09.09.2011, 15:05
 Święta Elżbieto, błagam Cię o dar życia i zdrowia dla dziecka, które noszę pod sercem. Proszę Cie o prawidłowy rozwój dla niego, spraw, aby mogło ujrzeć światło dnia i otrzymać wody chrztu świętego. Weź pod opiekę dwójkę moich dzieci, które są już u Boga Ojca w Niebie.
 Elżbieta51: 11.08.2011, 13:48
 ...Święta Elżbieto, moja patronko proszę Cię o modlitwę za mnie do Matki Jezusa i naszego boga Chrystusa, módl się za mojego syna, jego nawrócenie, i mamę, która jest chora, -bardzo potrzebna nam modlitwa o którą proszę....
 kasia: 29.07.2011, 11:34
  św.Elżbieto oddal od naszych rodzin wszystkie niepowodzenia, jakie ostatnio dotknęły nasze rodziny.Proszę wstaw się za naszymi rodzinami u Jezusa i uproś łaski nam potrzebne,proszę Cię wstaw się u Boga o nawrócenie mego ojca.Amen.
 Dorota: 24.07.2011, 08:51
 Św. Elżbieto proszę o to żebyś zabrała ode mnie nerwy,żebym przestała denerwować się błahostkami i żebym mogła cieszyć się życiem codziennym.Serdecznie dziękuje za modlitwę
 Rohać: 06.07.2011, 00:24
 Św.Elżbieto jej patronko, prowadz ja
 Ela: 20.06.2011, 20:32
 Święta Elżbieto proszę o zgodę, w rodzinie u mojego brata, oby bratowa odrzuciła wiarę w sny żyła prawdą i miłością czego pragnie cała rodzina,proszę o modlitwy i bardzo dziękuję
 J NINA: 20.05.2011, 19:58
 św. Elżbieto dziękuję Ci za twą dobroć,i łaski jakie obdarza nas Pan Bóg,i proszę o pokierowanie naszymi dziećmi i chłopców, Radzia,Pawła , Michała o miłość odwzajemnioną. Pokierowanie ich życiem i opiekę dla naszych rodzin.Bóg zapłać.
 G.M.W..B.: 11.05.2011, 21:33
 swieta elzbieto z calego serca prosze cie - o moja corke natalie oby wywiazala sie z obowiazku i pracy ktore na nia ciaza daj jej sile i madrosc oby o9by uwiezyla ze da sobie rade z tym problemem - daj jej wiare w siebie i chec .............
 kasia: 20.03.2011, 10:36
 św Elżbieto weź mnie pod swoją opiekę proszę Ciebie.Dziękuje Ci
 Adam: 08.03.2011, 09:49
 Św.Elżbieto błagam otocz opieką Andzie i moją Kasie i uwolnij je z mocy szatana i alkoholu.
 elzbieta: 28.02.2011, 08:39
 SW.Elzbieto,moja patronko,proszę serdecznie o modlitwe wstawienniczą do Naszego Pana,prosze o miłosc,zgode,zdrowie dla mojej rodziny,prowadz mnie we wszystkim co czynie,prosze pomoz mi wychowac dzieci na madrych i dobrych ludzi,miej w opiece Roberta.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej