Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Modlitwa w smutku i niepokoju serca

Maryjo, nachyl ucha miłosierdzia ku prośbie mojej i oddal ode mnie smutek. Do Twoich stóp i przed miłosierne oczy Twojego Syna składam ten krzyż mój i oddaję Ci go, abyś pomogła mi dźwigać go według upodobania Twego Syna! Maryjo, pośredniczko łask, jeżeli to jest wolą Bożą, oddal ten kielich smutku ode mnie. Jeżeli Chrystus postanowił, że smutek ten dalej jeszcze mam znosić, to wyproś mi dar cierpliwości. Ty wiesz, jak jestem słaby i nędzny. Ty wiesz, że nie mógłbym nieść długo krzyża o własnych siłach. Amen. Amen.
   


Wasze komentarze:
 Czesia: 06.11.2017, 08:50
 Maryjo Matko Nieustającej Pomocy dopomóż mi w tym o co cie prosze w modlitwach moich nie zostawiaj mnie samej z tym wszystkim.Dziekuje ci za moje zdrowie siłe,wiare,prace,dzieci.Dopomóż moim dzieciom aby wreszcie założyły rodziny,nie były cieżarem dla mnie.JEZU MARYJO MATKO NASZ WSPIERAJ NAS .BóG ZAPŁAC.
 Zraniona grzesznica: 12.10.2017, 19:31
 Pomoz Nam nosic ten ciezki dla nas krzyw oddal od nas kazda z krzywd pomoz Nam byc razem na wieki wiekow Amen
 dora: 25.09.2017, 01:10
 Matko Najswietsza pomóż mi dźwigać mój krzyz,bądź moja Matka pocieszenia w trudnych chwilach ,dodaj mi sił i wiary .Proszę Cię Maryjo wstawiaj się za mną u swojego Syna , opiekuj się mną i moja rodzina ,obdarz nas zdrowiem i rozpal miłość w naszych sercach byśmy byli szczęśliwa rodzina i spraw by nasze życie zmieniło się na lepsze .
 Ola: 24.09.2017, 11:37
 Maryjo dopomóż mi dziwgać mój krzyż. Mamo moja wiesz jak bardzo cierpię, dlatego zwracam się do Ciebie, bo ufam, że pomożesz mi się podnieść. Pragnę być Ci wdzięczna do końca na zawsze
 Ola: 23.09.2017, 23:46
 Maryjo dopomóż mi dziwgać mój krzyż. Mamo moja wiesz jak bardzo cierpię, dlatego zwracam się do Ciebie, bo ufam, że pomożesz mi się podnieść. Pragnę być Ci wdzięczna do końca na zawsze
 U: 15.09.2017, 16:34
 Kochana Pani nasza,proszę Cię wstaw się u Pana naszego w niebie za moim Mężem i wyproś dla niego zdrowie oraz wszelkie łaski i błogosławieństwa.Sercem mym skromnie o to Cię proszę.Dziękuję Mateńko kochana.
 
(1)


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej