Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej

Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! 
Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu 
wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc 
i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. 
Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, 
przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie 
Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. 
Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce 
Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.


   


Wasze komentarze:
 dorota: 25.01.2012, 18:50
 Matko Boska Częstochowska proszę o zdrowie dla mojej siostry Amen.
 Aneta: 10.12.2011, 21:33
 Matko Najświętsza proszę Cię spraw aby prezes spółdzielni mieszkaniowej wyraził mi zgodę na rozłożenie zaległości czynszowych na raty gdyż grozi mi eksmisja,proszę Cię Matko Najświętsza wysłuchaj mojej prośby,bardzo przepraszam Cię za wszystkie grzechy jakich dopuściłam się dotychczas i proszę miej miłosierdzie dla mnie i mojej rodziny.
 KAROLINA: 03.12.2011, 18:03
 Matko Boska Częstochowska nie raz modliłam się u Twoich stóp nigdy nie odmówiłaś moim prośbą i tym razem wysłuchaj mnie i nie zostawiaj bez pomocy.AMEN
 Dorota: 01.12.2011, 19:06
 Matko Boska Częstochowska, Matko moja proszę o wstawiennictwo w wiadomej Ci sprawie. Wiem, że proszę o wiele ale do kogo jak nie do Ciebie mam się zwrócić. Dziękuję, Amen.
 Marek: 22.11.2011, 17:16
 Matko Najukochańsza proszę o uratowanie mojej rodziny,małżeństwa!Wstaw się SWOJEGO SYNA ZA MOJĄ RODZINĄ,ZEŚLIJ Ducha Świętego do serca mojej żony ,wsksaż jej drogę do zmian.Chroń ją od złego i złych przyjaciół.Błagam Ciebie Najukochańsza
 Krystyna: 11.11.2011, 17:52
 Matko Częstochowska,matko moja ufam Tobie i wierzę głęboko, że wszystko będzie dobrze,bo jesteś matko ze mną i moją rodziną.Kocham Cię matko.
 Aneta: 02.11.2011, 11:31
 Matko Boska częstochowska proszę cię o abym miała zaliczone praktyki w przedszkolu i w szkole podstawowej i zebym zdała egzamin licencjacki teoretyczno - praktyczny w 29 czerwca 2012roku zeby w ogole mi dobrze poszło na wyzszych studiach i zeby szczesliwie skonczyla studia wyzsze i zebym znalazła prace po studiach wyzszych
 Borek OPOLE: 31.10.2011, 06:45
 MATKO NAJSWIETSZA BARDZO CIE PROSZE PRZEBACZ MI MOJE GRZECHY PROSZE DOPOMÓZ MOJEJ ZONIE ZOSI W ZDROWIU ZLITÓJ SIE NAD NIA ZCAŁEGO SERCA CIE PROSZE
 dorota: 29.10.2011, 19:49
 Ukochana Matko, dziękuję za Twoje wstawiennictwo u Twego Syna,upraszając tych łask których każdy z nas tak bardzo pragnie i tak bardzo potrzebuje - amen.
 ola: 27.10.2011, 22:51
 Dziękuję Mateńko za wszystkie łaski jakie otrzymuję ja i moja rodzina .Błagam Cię Mateńko o łaskę pracy dla nas.Miej w opiece moje dzieci i nie pozwól aby zabrakło nam na chleb .Dopomóż mi Mateńko abym potrafiła przekonać syna rodzinę,że bez Miłosiernego i Najlepszego Naszego Ojca Niebieskiego życie na tej ziemi jest puste i bez wartości.Duchu Swięty natchnij mnie mądrością abym mogła we własciwy sposób przekazać wartości wiary.Mateńko kochana błogosław mojej rodzinie.
 k: 24.10.2011, 10:07
 Matuchno Ukochana dziękuję Ci za dotychczasową opiekę nad moją córką i wnukiem, nie opuszczaj nas w potrzebach naszych a od złych przygód nas ochroń, żebyśmy godnie w zdrowiu i miłości u Boga i u ludzi żyć mogli i mogli pokonać trudności finansowe. Matko wspomóż nas !
 Lucyna: 21.10.2011, 11:47
 Maryjo Matko Moja Dziękuje Ci za wiele łask i dobrodziejstw. Dziękuje Ci za RÓŻANIEC ŚWIĘTY i za to ze jesteś. I prosze cię opiekuj się moją rodziną. KOCHAM CIĘ.
 GRZESZNIK: 09.10.2011, 02:26
 MARYJO UKOCHANA MATKO BOZA PRZEPRASZAM ZA WSZYSTKO ZLO I GRZECHY KTORE CIEBIE OBRAZAJA CHCE CI WYNADGRODZIC WSZYSTKO JAK TYLKO UMIEM NAJLEPIEJ .kOCHAM CIE MATKO MOJA I ZALUJE ZA WSZYSTKIE ,PRZEWINIENIA KTORE BYLY DLA CIEBIE PRZYKROSCIA. ZMILOJ SIE NAD NAMI I DOPOMOZ TRZYMAC SIE Z DALEKA OD GRZECHU. POD TWOJA OBRONE UCIEKAMY SIE MATKO CHWALEBNA I BLOGOSLAWIONA O PANI NASZA, ORENDOWNICZKO NASZA ,POSREDNICZKO NASZA ,Z SYNEM TWOIM NAS POJEDNAJ, SYNOWI TWOJEMU NAS ODDAWAJ SWOJEMU SYNOWI NAS POLECAJ.AMEN
 ELŻBIETA: 05.10.2011, 12:41
 MATKO BOSKA CZĘSTOCHOWSKA PROSZĘ O WZMOCNIENIE MOJEJ WIARY,PROSZĘ O WYSŁUCHANIE MOICH BŁAGAŃ KTÓRE DO CIEBIE ZANOSZĘ I UDZIELENIE MI ŁASKI.DAJ MI SPOKOJNE I LEPSZE JUTRO.
 monika: 20.09.2011, 21:44
 Matko Boża Częstochowska pomóż mi odzyskać nadzieję na lepsze jutro,błagam Cię.
 Ewelina: 07.09.2011, 10:15
 Matko Boska Częstochowska błagam wsłuchaj próśb moich, wstaw sie za mnąm i nie opuszczaj mnie w potrzebie. Amen
 stanley: 01.09.2011, 06:33
 Matko Boża Częstochowska proszę pomóż nam i wysłuchaj naszego błagania , proszę nie opuszczaj w potrzebie.
 ojciec: 30.08.2011, 18:05
 Matko Boża Częstochowska proszę pomóż nam i wysłuchaj naszego błagania , proszę nie opuszczaj w potrzebie. Ty wiesz wszystko bądź przy nas i prowadź,wyproś nam u Pana Boga łaskę o ,którą codziennie Cię proszę . Maryjo błagam o opiekę ,spraw żeby syn wrócił do zdrowia. Amen.
 Mira: 30.08.2011, 13:42
 Matko Boska Czestochowska prosze wysluchaj mojej prosby , jednoczysz rodziny prosze o pomoc dla mojej corki Monik ktora od 4 lat pozwolila mnie bardzo ponizyc , broni obcych a wlasnej mamie nie wiezy , prosze pomoz jej odnalejsc sie niech otworzy w koncu oczy i zobaczy na co pozwolila , poniewaz mam wrazenie ze robienie przykrosci wlasnej mamie ktora wychowywala sama robi jej przyjemnosc , pomoz prosze odnalejsc sie niech zyje zgodnie z nasza religia ...skoro jednasz wszystkich zrob cos prosze , blagam zeby jej dopomoc ...pomoz mi znalejsc prace wiare na lepsze jutro i normalne stosunki corka - matka... pomoz rowniez mojemu przyjacielowi odnalejsc sie potrzebuje tego miej w swojej opiece .... czuwaj i dbaj o moja mame , ktora niestety widuje raz w roku mieszkam za granica , niech problemy z reumatyzmem nie sprawiaja jej bolu ... prosze niech moj tata ktorego bardzo mi brakuje spoczywa w spokoju.... Potrzebuje ciebie poniewaz sama nie potrafie sobie poradzic . Bardzo cie o to prosze mod sie za nas ...Amen
 Ula: 28.08.2011, 21:23
 Matko Boska Częstochowska w godzinie Apelu Jasnogórskiego proszę o pomyśność jutrzejszej operacji mojej mamy. Błagamy Cię aby nie było powikłań i aby wszystkie badania dały dobre rozstrzygnięcied i zdrowie. Dziękuję za wszystkie łaski, którymi nas tak hojnie obdarzasz. Amen
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej