Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej

Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! 
Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu 
wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc 
i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. 
Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, 
przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie 
Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. 
Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce 
Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.


   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 mania : 16.02.2011, 16:39
 matenko nie pozwol mi stracic krzyska bardzo jego kocham prosze cie pomorz mi o jego i moich dzieci nawrocenie prosze o wiare nadzieje i milosc kocham cie matenko
 Artur: 11.02.2011, 00:50
 Mateczko Jasnogórska dziękuję Ci z całego mojego małego serca za okazaną drogę do Boga. Zrozumiałem, że Ty jesteś jedyną drogą do Niego bo jak mnie Doświadczył "Nikt nie przychodzi do Mnie jak przez Maryję". Dziękuję Ci za wszytkich tu ludzi ich prośbmy i podziękowania, aż serce się raduje, a łzy same się cisną. Spójrz to Ten lud, który Cię kocha czule i w ukryciu modli się do Ciebie. Dopomóż im wszystkim i otocz opieką. Najukochańsza Królowo o co Cię jeszcze proszę to wyjednanie większej miłości ku Bogu niech moje serce wzrasta ku Jego chwale. Moja miłość jest taka niedoskonała i doświadczam swoją nędzę, niegodny jestem zwracać się do Niego ale wyproś u Boga bym mógł zatracić się w nim cały. Mateczko czy tak już będzie, że każdy dzień to cierpienie w pragnieniu czystej miłości? Tak tęsknię za biciem serca ku Bogu za biciem tak potężnym jak dzwon. Jezu Najmiłościwszy pozwól mi dźwigać Twój krzyż pozwól mi otrzeć Twoje krople krwi. Maryjo dziękuję Ci za udane życie, synka, żonę, rodziców, siostry i brata. Otocz ich wszystkich Matczyną opieką i spraw bym mógł ogladać ich w raju by wspólnie z nimi chwalić i wielbić Boga Jedynego.
 mama: 06.02.2011, 19:03
 Matko Boża uzdrów mojego syna Krzysztofa.
 watpiaca: 05.02.2011, 21:28
 matko ukochana prosze daj mi sily by dzwigac codzienny krzyz.otocz opieka moja rodzine a szczegolnie twoja imienniczke tobie oddana agnieszke marie /matko kocham cie .wybacz mi ,
 g: 04.02.2011, 14:50
 Matko Boska Czestochowska, blagam Cie, wysluchaj moich prosb, spraw, zebym zaczela znowu chodzic, zaopiekuj sie moja Rodzina...
 Casimir: 24.01.2011, 21:03
  MATKO kochana uproś łaski dla mojej rodziny,umocnij wiarę, pomóż dźwigać krzyż mych codziennych zmagań z szatanem i jego sługami. Dodaj Mi mocy Chrystusa Syna twego, do walki ze wszelkimi złowrogimi intrygami przeciw mej postawie, którą oni zwalczają na każdym kroku. Zapatrzywszy się w swoje urojenia, mające na celu oślepić ich na twą prawdę, przez ciemne interesy które czerpią z hazardu, i wszelkimi innymi sposobami, które posiadają z natknienia szatana.
 Adam: 17.01.2011, 08:36
 Prosze o modlitwe za moją zone by nie piła alkoholu i wyleczyła sie z alkoholizmu.Dziękuje
 ania: 16.01.2011, 14:35
 Matko Boska Częstochowska wysłuchaj mnie proszę. Połącz nasze serca na nowo, spraw żeby przyszedł i poprosił o szanse. Błagam wysłuchaj mnie.
 barbara: 16.01.2011, 10:51
 Matenko BOZA cCzestochowska prosze Cie zeby moj syn wrocil do nas i corka zeby szanowala rodzine a nie pieniadze nad wszystko .daj mnie i mezowi wyjsc z chorob ktore nas nekaja. Okryj nas plaszczem i chron przed zlem.
 Beacia: 14.01.2011, 18:22
 Mateńko Częstochowska, bardzo proszę Cię o dobrego męża.Uczyń mnie dobrą, kochającą żoną i daj nam wierną miłosć na każdy dzień.
 da: 11.01.2011, 09:07
 Dzięki za łaski które doświadczam od Ciebie . Proszę dodawaj mi nadal siły do gorliwej modlitwy za rodzinę a szczególnie za przemianę mojego męża.
 Jadwiga: 08.01.2011, 20:28
 O Cudowna Matuchno błagam pomóż mi w moich chorobach,czuwaj nad moją rodziną.
 Adam: 08.01.2011, 14:56
 Błagam o pomoc.
 Adam: 08.01.2011, 14:56
 Błagam o pomoc.
 Adam: 02.01.2011, 08:40
 Matko Boska Częstochowska błagam otocz opieką moją żone,uwolnij ją z mocy szatana i spraw by sie opamiętała i przestała pić.
 Adam: 01.01.2011, 22:46
 Matko Boska Częstochowska błagam otocz opieką moją żone,uwolnij ją z mocy szatana i spraw by sie opamiętała i przestala pić.
 anita: 30.12.2010, 21:54
 Matko Boża Częstochowska błagam uzdrów moją mamę,która cierpi z powodu dokuczliwej alergii i od 10 lat choruje na marskość wątroby.Błagam o jej uzdrowienie cielesne i o spokój duchowy,aby mogła przezwyciężyć wszystkie gnębiące ją problemy.Czuwaj nad nią.
 nawrucony: 27.12.2010, 16:55
 polecam wszystkim modlitwe "Tajemnica Szczęścia" dzięki niej bardzo sie zmieniłem,zaczełem chodzić do kościoła,żuciłem picie i palenie,nie przeklinam.Znajdziecie ją na str.www.tajem_sz.republika.pl jakieś pytania to prosze na:abrochocki80@gmail.com
 Adam: 23.12.2010, 11:05
 Matko Boska Częstochowska,błagam wstaw sie u Pana Boga i Jezusa na Sądzie Ostatecznym za moimi znajomymi:Maćkiem,Kaśką,Bombową,Mirkiem,Andzią,Jolką,Waldkiem,Krzyśkiem i Evą i wybłagaj dla nich przebaczenie grzechów,litość i łaski.
 Adam: 18.12.2010, 09:26
 Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko błagam wstaw sie u Pana Boga i u twego syna Jezusa i wybłagaj dla narkomanów i alkoholików uwolnienie z mocy szatana i z tego zgubnego nałogu!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej