Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Litania dziękczynna do Matki Boskiej Częstochowskiej

Matko Boska Częstochowska, Zwycięska Królowo Polski! 
Stajemy przed Tobą Matko nasza, która patrzysz od sześciu 
wieków z Cudownego Obrazu na Jasnej Górze w głębię serc 
i dusz naszych. Ty z miłością pochylasz się nad polską ziemią. 
Jesteś dla Narodu naszego niepojętym Znakiem łaski Boga, 
przecennym darem Ojca niebieskiego. Dana jako pomoc ku obronie 
Narodu naszego, trwasz wiernie i zwycięsko pośród nas. 
Obecna w tajemnicy Chrystusa i Kościoła wyjednujesz nam moce 
Boże przez długie wieki.

Za to, że jesteś od sześciu wieków na Jasnej Górze, dziękujemy Ci Jasnogórska Pani

Za to, że prowadzisz nas bezpieczną drogą do swojego Syna,
Za to, ze obecnością swoją ubogacasz Kościół w Polsce,
Za to, że uratowałaś wiarę i chrześcijańską kulturę Narodu,
Za to, że Ojczyznę naszą za swoje Królestwo obrałaś,
Za to, że jesteś nam szczególną pomocą i światłem na progu trzeciego Tysiąclecia,
Za to, że bronisz nas przed zalewem zobojętnienia, niewiary i ateizmu,
Za to, że jesteś Matką i Wychowawczynią młodych pokoleń,
Za to, że stałaś się ideałem i wzorem polskiej kobiety,
Za to, że byłaś nam mocą Zwycięstwa w walce o wolność,
Za to, że wspierałaś nas nieustannie w latach doświadczeń i niewoli,
Za to, że wzywasz nas do odpowiedzialności za Kościół w Milenijnym Akcie Oddania,
Za to, że jednoczysz w miłości i wierności nasze małżeństwa i rodziny,
Za to, że wezwałaś nas do odnowy życia w Jasnogórskich ślubach Narodu,
Za to, że czuwasz nad nami przez Twój Jasnogórski Obraz w świątyniach i w domach rodzinnych,
Za to, ze jesteś dla nas Bramą Niebios.Módlmy się: Błogosławiona Bogarodzico Wspomożycielko, racz przyjąć ten korny hołd naszej wdzięczności. Ogrom twojego przez wieki wstawiennictwa i otrzymane łaski budzą w nas nadzieję i pragnienie dalszej wierności Tobie, którą nieustannie nam przykazujesz: "Cokolwiek wam każe mój Syn - czyńcie".

Posłuszni Twojemu wezwaniu stajemy do pomocnej służby Kościołowi w rozwijaniu Chrystusowego Królestwa w Ojczyśnie naszej i świecie.

Pragniemy wraz z tobą wielbić bez końca Tego, który uczynił Ci tak wielkie rzeczy, że Błogosławioną zwą Cię wszystkie pokolenia. Jemu Cześć i Chwała na wieki. Amen.


   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Basia: 24.03.2009, 14:36
 Matko Jasnogórska proszę cię ze łzami o łaskę uzdrowienie z ciężkiej choroby onkologicznej, daj siłę i wytrwanie w dźwiganiu mojego krzyża, dziękjuję Ci z całego serca za wszystkie dotychczas otrzymane łaski i orędownictwo za mną i moimi najbliższymi.
 Jadwiga: 10.03.2009, 08:06
 Matuchno Tobie powierzam syna, miej Go w opiece i pomóż w bardzo trudnej sprawie, błagam Cię pomóż
 Wiola: 05.03.2009, 23:53
 Matko Boska Częstochowska proszę Cie o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny,proszę Cię o pomyślność badań lekarskich.Prowadź bezpiecznie mojego męża ,który jest w rozjazdach.Kochana Mateczko proszę Cię opiekuj się mną,moim mężem i moimi dziećmi.Dziękuję Ci serdecznie za dotychczasowe łaski.
 Jadwiga: 03.03.2009, 18:39
 O Maryjo, Matko Nasza opiekuj się moją rodziną, tak bardzo proszę Cię daj mi na swojej drodze dobrych lekarzy , by pomogli mi w trudnym leczeniu moich chorób.Pomóż w rozwiązaniu trudnej sprawy Tobie wiadomej. Matuchno powierzam Ci wszystkich chorych, opuszczonych i potrzebujących pomocy,dziekujemy i ufamy Tobie.
 Jadwiga: 03.03.2009, 18:27
 O Maryjo, Matko Nasza opiekuj się moją rodziną, tak bardzo proszę Cię daj mi na swojej drodze dobrych lekarzy , by pomogli mi w trudnym leczeniu moich chorób.Pomóż w rozwiązaniu trudnej sprawy Tobie wiadomej. Matuchno powierzam Ci wszystkich chorych, opuszczonych i potrzebujących pomocy,dziekujemy i ufamy Tobie.
 ***: 02.03.2009, 12:43
 Wdzięczność i dziękczynienie przyjm Matko moja,że upraszasz u Twego Syna tak bardzo potrzebne łaski dla mnie, których tak wielu nieustannie doświadczam,proszę przybliż mi samą Siebie
 Marzena: 26.02.2009, 22:04
 Mateńko brak mi słów by wyrazić swą wdzięczność!!! Za tak szybkie wysłuchanie moich błagań!!! Wierzyłam w Twoją pomoc!!! I w Twoją ogromną moc!! Życie za ciebie bym dała tak bardzo cię kocham!!!! Do wszystkich ,którzy to czytają!! Uwierzcie !!! Mateńka nasza naprawdę czyni cuda!!!! Wierzcie , proście , a będzie Wam dane!!!!
 Marzena: 25.02.2009, 11:50
 list do nieba!!!Mateńko Najlitościwsza!!! Błagam spójrz na nasze cierpienie!! Błagam użyj swej potężnej mocy!! Proszę pomóż nam! nie patrz na grzechy nasze a na krew swego Syna! Mateńko do kogo pójde jesli ty mi nie pomożesz !! w tobie moja nadzieja i wiara!! Juz od dziecka bylas moja opiekunka!! nie ma na ziemi slów jakimi mogłabym wyrazić swą miłosc do ciebie!! ale ty wiesz jaka złozylam ci obietnice !!
 agnieszka: 23.02.2009, 18:31
 Matko Boska Częstochowska,nie wiem czy tak powinna wygladać modlitwa proszę Cię jednak i w ten sposób wylecz mnie z guzów i blizn na ciele,które sprawiły,iz nie umiem wyjść z rozpaczy,pozwól bym w zdrowiu będąc poagała innym,pokrzywdzonym,na miłośc której zawsze pragnęłam i bym odciążyła mamę od łez i pracy,wybacz za wszystko zło jakie uczyniłam,szczerze załuję,AMEN
 Piotrek: 22.02.2009, 09:07
 Matko, błagam Cię o zdrowie dla mojego kochanego dziadzia. O nic więcej nie proszę...Dziękuję za wszelkie łaski, którymi obdarzasz moją rodzinę. A was proszę o modlitwę w mojej intencji.
 Żaneta: 19.02.2009, 09:33
 Matko Boska Częstochowska dziękuje Ci za to że mam cudowne zdrowe dzieci i rodzinę. Proszę Cię o łaskę abyśmy nadal mogli cieszyć się zdrowiem i abyś ustrzegała nas przed nieszczęściami. Amen
 mt: 17.02.2009, 10:49
 Matko Boska Częstochowska proszę Cię bardzo o wyleczenie mnie z trądziku.Wiem ze zle ostatnio postępuję ale proszę Cię pomoż mi!
 msl: 16.02.2009, 22:37
 Matko Boska Czestochowska błagam Cię uratuj moja rodzine z krytycznej sytuacji finansowej.
 lektor1994-94: 12.02.2009, 16:01
 O Maryjo, Matko nasza najlepsza proszę Ciebie o uzdrowinie z choroby, na którą choruję od dawna. Chcę Tobie podziękować za to co dla nas robisz. Przepraszam Cię za to, co robiłem ostatnio źle! BĄDŹ POZDROWIONA!!!!
 pawel: 11.02.2009, 03:59
 MATKO DZIEKUJE ZA WSZYSTKO CO ROBISZ DLA MNIE , PROSZE CIEBIE O OPIEKE I POMOC W ZYCIU ....
 Jadwiga : 25.01.2009, 13:37
 O Matuchno dziękuję za wszystkie łaski nam wyświadczone .A teraz prosze o dalsze wsparcie i opiekę nad nami. pomóż w leczeniu , obdarz nas potrzebnym zdrowiem i bądź z nami w każdy czas.
 Patrycja: 22.01.2009, 16:34
 Matko Boska Jasnogórska Pani błagam o cud uzdrowienia dla mnie i opiekę nad moją rodziną rodzicami i bratem miej nas w swojej opiece
 marusia: 19.01.2009, 19:00
 Matko Boska Czestochowska prosimy cię o dziecko ,o które już tak długo się staramy,wierzymy że nam pomożesz.Bóg zapłać Matko.
 Anna: 17.01.2009, 09:24
 Matko Boska Częstochowska daj mi siłę i odwagę, łaskę cierpliwości i pokory w znoszeniu wszystkiego co Bóg raczy mi zesłać. Proszę Cię o natchnienie myśli i czynów moich, utrwalaj otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha Proszę daj mi łaskę poznania, że postanowienia które podjęłam podobają się Tobie i są właściwe. Polecam Ci również dzieci Asię i Damiana, proszę o łaskę głębokiej wiary dla nich. Naucz mnie mądrze kochać mojego męża i dzieci. Polecam Ci również tych którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia
 malgorzata uk: 12.01.2009, 18:19
 MATKO BOSKA CZESTOCHOWSKA blagam o cud uzdrowienia mojego malzenstwa ,spraw aby moj maz Piotr wrocil do mnie i abysmy otrzymali kolijna szanse od Ciebie na odbubowanie szczesliwej rodziny,niech zrozumie ,ze postepuje zle ,a prawdziwa szczera milosc odnajdzie u mego boku, oswiec go prossze, oddal na zawsze z naszego zycia ta kobiete ,doprowadz do definitywnego zakonczenia tego nieuswieconego zwiazku MATKO BOSKA CZESTOCHOWSKA BLAGAM O CUD URATUJ MOJE MALZENSTWO.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej