Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Litania do św. Kamila

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad Pannami,
Święty Kamilu,
Ojcze ubogich i sierot,
Patronie chorych i szpitali,
Pocieszycielu strapionych,
Świecący przykładzie prawdziwej miłości bliźniego,
Gorliwy pracowniku dla zbawienia dusz nieśmiertelnych,
Ozdobo Kościoła Katolickiego,
Kapłanie według serca Bożego,
Wielki pokutniku zbłądzeń twojej młodości,
Serafinie świętej miłości,
Czcicielu krzyża świętego,
Wielki dobrodzieju ludzkości,
Jasno świecąca gwiazdo świętości,
Wierny sługo Najśw. Panny Maryi,
Wielki czcicielu pięciu ran świętych,
Dobrotliwy nasz pośredniku u tronu Bożego,
We wszystkich potrzebach naszych,
W cierpieniach i dolegliwościach,
W pokusach i walkach życia,
We wszystkich utrapieniach naszych,
W godzinie śmierci naszej,
Który miałeś pałające żądanie umrzeć w służbie chorych,
Który żarliwej modlitwie się oddawałeś,
Który w cierpieniach i doświadczeniach Bogu się wiernie poddawałeś,
Który prawdziwie apostolskie życie prowadziłeś,
Który błogosławioną śmiercią żywot zakończyłeś.  

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami, Panie.
 
V. Módl się za nami św. Kamilu.
R. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, któryś św. Kamila napełnił nadzwyczajną miłością ku chorym i umierającym, prosimy Cię, racz nas dla jego zasług napełnić duchem Twej miłości, abyśmy wroga zbawienia naszego w godzinę śmierci zwyciężyli i koronę niebieskiej sprawiedliwości otrzymali. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.


   


Wasze komentarze:
 ST-WA: 19.02.2013, 11:30
 ŚWIĘTY KAMILU,PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO U P.BOGA I MATKI NAJŚWIĘTSZEJ O TO ,ABY MOJA PRAWA RĘKA WRÓCIŁA DO PEŁNEJ SPRAWNOŚCI PO ZDJĘCIU GIPSU. PROSZĘ RÓWNIEŻ O POWRÓT DO ZDROWIA MOICH PRZYJACIÓŁ JULITY,IWONY I WŁODZIMIERZA.
 barbara: 12.02.2013, 13:14
 swiety kamilu patronie mojego syna prosze wyjednaj mi laske zdrowia duszy i ciala u swojego pana jezusa chrystusa w tobie pokladam nadzieje i blagam o litosc w tobie cala nadzieja
 Kasia: 06.02.2013, 22:14
 Święty Kamilu... Prosze o łaskę uzdrowienia dla mojej mamy, aby przezwyciezyla chorobę, dodaj jej siły i wiary.Zeby wróciła do domu w pełni sił, żeby stan sie polepszal aby wyniki były dobre i mogła podjąć dalsze leczenie! Błagam i modlę sie do Ciebie.
 Basia: 17.12.2012, 15:49
 Św.Kamilu uproś mi zdrowie ciała i duszy,bądź mi opiekunem w chorobie i opuszczeniu,ucz miłować i cierpieć,a w godzinie chroń od zguby wiecznej.Basia
 bogi: 14.12.2012, 09:18
 Za Twoim pośrednictwem błagam św. Kamilu, aby moja córka nie miała nawrotów, złych myśli, spokojnie stawiała czołą przeciwnosciom losu.
 ania;13.11.2012: 13.11.2012, 15:04
 Święty Kamilu za Twoim pośrednictwem proszę Boga o zdrowie dla Lilki ,Doroty.Mariana.Mateusza i moje,a także abyś nam pomógł w podejmowaniu trudnych decyzji życiowych i pomógł nam uwolnić się od nałogów oraz nawrócenia się nas od grzechów,weż też w opiekę moich krewnych i znajomych,w Tobie pokładam nadzieję..
 matka: 07.10.2012, 08:34
 Święty Kamilu proszę o opiekę,zdrowie i pomoc w uwolnieniu z nałogu alkoholowego mojego syna Kamila.Proszę o wysłuchanie mojej matczynej Prośby.
 mariola: 19.09.2012, 14:37
 Św.Kamilu, patronie chorych blagam Cie o wstawiennictwo i uzdrowienie moje bardzo chorej siostry Iwony po wypadku, ma teraz operacje prosze Cie pomóž jej to wszystko przetrwać i wg woli Pana naszego niech sie stanie aby sie zlitowal nad cala rodzina
 matka: 09.09.2012, 08:55
 Święty Kamilu Twojej opiece polecam swoje dzieci,proszę o uwolnienie z nałogu alkoholowego i od złych ludzi syna Kamila.Proszę o pomoc.
 MAMA KAMILA MARCINA: 06.09.2012, 12:11
 BOŻE DZIĘKUJĘ CI DZIŚ I TOBIE ŚW. MARYJO I TOBIE PATRONIE MOJEGO SYNA, ŻE DZIĘKI NOWENNIE POMPEJSKIEJ ODMAWIANEJ W CZASIE CIĄŻY O NARODZENIE SIĘ ZDROWEGO SYNA, ZOSTAŁAM WYSŁUCHANA. TERAZ CHCĘ WAS PONOWNIE PROSIĆ O WSTAWIENNICTWO DLA MOJEGO SYNA KAMILA, BY BYŁ NADAL ZDROWYM DZIECKIEM, A TAKŻE O INNE ŁASKI, JAK NP. ŻEBY CHĘTNIE SIĘ UCZYŁ, SZANOWAŁ BLISKICH I WSZYSTKO CO GO OTACZA, NIE MIAŁ NAŁOGÓW ORAZ W TRUDNYCH DLA SIEBIE CHWILACH POTRAFIŁ ZWRACAĆ SIĘ O POMOC DO CIEBIE ŚW.KAMILU, DO SWEGO ANIOŁA STRÓŻA, KTÓRY GO NIEUSTANNIE STRZEŻE, DO BOGA I NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI. POWIERZAM GO JAKO TROSKLIWA MATKA, Z PEŁNĄ WIARĄ O SKUTECZNOŚĆ - WASZEJ OPIECE . AMEN I BÓG ZAPŁAĆ!!! WIERZĘ TAKŻE W MOC LITANII DO ŚW. KAMILA I PRAGNĘ GO POWIERZAĆ NIEUSTANNIE TOBIE W CODZIENNEJ MODLITWIE, BY UWOLNIŁ SIĘ W NIM POZYTYWNY POTENCJAŁ, KTÓRY NIEWĄTPLIWIE W SOBIE MA, KTÓRY W NIM DRZEMIE. PROSZĘ CIĘ ŚW. KAMILU - MIEJ W OPIECE MEGO SYNKA I DAJ MU DOBRE RELACJE Z JEGO BRATEM PAWŁEM ORAZ SIOSTRAMI MAGDALENĄ I EWELINĄ, KOLEŻEŃSTWEM I LUDŹMI DOROSŁYMI, KTÓRYCH SPOTKA NA SWEJ DRODZE, BY Z TWOJĄ I BOŻĄ POMOCĄ PRZEŻYŁ SWE ŻYCIE ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ I NA BOŻĄ CHWAŁĘ. UFAM, POWIERZAM I DZIĘKUJĘ. AMEN. W SWOIM I MĘŻA IMIENIU, JAK RÓWNIEŻ W IMNIENIU DZIADKÓW, CIOĆ I WUJKÓW, NAUCZYCIELI I KSIĘŻY, SĄSIADÓW I PRZYGODNYCH CZŁONKÓW RUCHU DROGOWEGO ITP., ITD.- PRZYSZŁYCH TRENERÓW ŻYCIA, WYRAZIĆ CHCĘ PRAGNIENIE, BY BYŁ DOBRYM MATERIAŁEM NA POZYTYWNE UKSZTAŁTOWANIE GO I BY MIAŁ POZYTYWNE NASTAWIENIE WEWNĘTRZNE POCHODZĄCE OD BOGA, BY UMIEĆ ŻYĆ NA TWOJĄ PANIE BOŻE CHWAŁĘ. BY ZŁO NIE MIAŁO DO NIEGO DOSTĘPU. NIECH MODLITWA CZYNI CUDA - AMEN.
 MAMA KAMILA MARCINA: 06.09.2012, 10:43
 BOŻE DZIĘKUJĘ CI DZIŚ I TOBIE ŚW. MARYJO I TOBIE PATRONIE MOJEGO SYNA, ŻE DZIĘKI NOWENNIE POMPEJSKIEJ ODMAWIANEJ W CZASIE CIĄŻY O NARODZENIE SIĘ ZDROWEGO SYNA, ZOSTAŁAM WYSŁUCHANA. TERAZ CHCĘ WAS PONOWNIE PROSIĆ O WSTAWIENNICTWO ZA MOJEGO SYNA KAMILA, BY BYŁ NADAL ZDROWYM DZIECKIEM, A TAKŻE O INNE ŁASKI, JAK NP. ŻEBY CHĘTNIE SIĘ UCZYŁ, SZANOWAŁ BLISKICH I WSZYSTKO CO GO OTACZA, NIE MIAŁ NAŁOGÓW ORAZ W TRUDNYCH DLA SIEBIE CHWILACH POTRAFIŁ ZWRACAĆ SIĘ O POMOC DO CIEBIE ŚW.KAMILU, DO SWEGO ANIOŁA STRÓŻA, KTÓRY GO NIEUSTANNIE STRZEŻE, DO BOGA I NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI. POWIERZAM GO JAKO TROSKLIWA MATKA, Z PEŁNĄ WIARĄ O SKUTECZNOŚĆ - WASZEJ OPIECE . AMEN I BÓG ZAPŁAĆ!!! WIERZĘ TAKŻE W MOC LITANII DO ŚW. KAMILA I PRAGNĘ GO POWIERZAĆ NIEUSTANNIE TOBIE W CODZIENNEJ MODLITWIE, BY UWOLNIŁ SIĘ W NIM POZYTYWNY POTENCJAŁ, KTÓRY NIEWĄTPLIWIE W NIM DRZEMIE. PROSZĘ CIĘ ŚW. KAMILU - MIEJ W OPIECE MEGO SYNKA I DAJ MU DOBRE RELACJE Z JEGO BRATEM PAWŁEM ORAZ SIOSTRAMI MAGDALENĄ I EWELINĄ, KOLEŻEŃSTWEM I LUDŹMI DOROSŁYMI, KTÓRYCH SPOTKA NA SWEJ DRODZE, BY Z TWOJĄ I BOŻĄ POMOCĄ PRZEŻYŁ SWE ŻYCIE ZGODNIE Z WOLĄ BOŻĄ I NA BOŻĄ CHWAŁĘ. UFAM, POWIERZAM I DZIĘKUJĘ. AMEN. W SWOIM I MĘŻA IMIENIU, JAK RÓWNIEŻ W IMNIENIU DZIADKÓW, CIOĆ I WUJKÓW, NAUCZYCIELI I KSIĘŻY, SĄSIADÓW I PRZYGODNYCH CZŁONKÓW RUCHU DROGOWEGO ITP., ITD.- PRZYSZŁYCH TRENERÓW ŻYCIA, WYRAZIĆ CHCĘ PRAGNIENIE, BY BYŁ DOBRYM MATERIAŁEM NA POZYTYWNE UKSZTAŁTOWANIE GO I BY MIAŁ POZYTYWNE NASTAWIENIE WEWNĘTRZNE POCHODZĄCE OD BOGA, BY UMIEĆ ŻYĆ NA TWOJĄ PANIE BOŻE CHWAŁĘ. NIECH MODLITWA CZYNI CUDA - AMEN.
 MAMA KAMILA MARCINA: 06.09.2012, 09:19
 BOŻE DZIĘKUJĘ CI DZIŚ I TOBIE ŚW. MARYJO I TOBIE PATRONIE MOJEGO SYNA, ŻE DZIĘKI NOWENNIE POMPEJSKIEJ ODMAWIANEJ W CZASIE CIĄŻY O NARODZENIE SIĘ ZDROWEGO SYNA, ZOSTAŁAM WYSŁUCHANA. TERAZ CHCĘ WAS NADAL PROSIĆ ZA WSTAWIENNICTWO ZA MOJEGO SYNA KAMILA, BY BYŁ NADAL ZDROWYM DZIECKIEM, A TAKŻE O INNE ŁASKI, JAK NP. ŻEBY CHĘTNIE SIĘ UCZYŁ, SZANOWAŁ BLISKICH I WSZYSTKO CO GO OTACZA, NIE MIAŁ NAŁOGÓW ORAZ W TRUDNYCH DLA SIEBIE CHWILACH POTRAFIŁ ZWRACAĆ SIĘ O POMOC DO CIEBIE ŚW.KAMILU, DO SWEGO ANIOŁA STRÓŻA, KTÓRY GO NIEUSTANNIE STRZEŻE, DO BOGA I NAJŚWIĘTSZEJ PANIENKI. POWIERZAM GO JAKO TROSKLIWA MATKA, Z PEŁNĄ WIARĄ O SKUTECZNOŚĆ - WASZEJ OPIECE . AMEN I BÓG ZAPŁAĆ!!!
 bogi: 05.09.2012, 09:45
 Patronie mojej córki, spraw aby nie miała nawrotu-nigdy. Błagam
 bogi: 01.08.2012, 10:41
 Patronie mojej córki spraw, błagam,aby wyniki badań były dobre,aby nic nie spowodowało zmartwienia,dodatkowych stresów.
 irena: 21.02.2012, 10:40
 Sw.Kamilu prosze Cie o Twoje stawiennictwo u Milosiernego Boga,ktorego prosze o uzdrowienie mojego brata Stanislawa,ktory mial operacje i teraz jest w stanie wegetatywnym.Niech Bog pomoze obudzic jego.
 zona zaneta : 17.02.2012, 15:40
 swiety kamilu prosze o zdrowie mojego meza ryszarda i uzdrowienie jego blagam nieopuszczaj nas i prosze o opieke i jak najszybsze wyzdrowienie swiety kamilu blagam o uzdrowienie mojego meza ryszarda prosze o opieke nad nim nieopuszczaj mie i jak najszybsze wyzdrowienie mojego meza blagam laske dla mojego meza
 ewa: 04.02.2012, 16:44
 Św.Kamilu,jutro mój syn Artur-Kamil kończy 25 lat miej go w swojej opiece,błogosław jemu i jego rodzinie.
 Gabi: 03.02.2012, 19:56
 Proszę Cię św.Kamilu o uzdrowienie duchowe,uzdrowienie wszystkich relacji i uzdrowienie fizyczne.Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla całej rodziny i każdego grzesznika,którego spotykam na swej drodze:)Proszę Cię również o zdrowie dla córki.
 Mama: 29.11.2011, 13:52
 Św.Kamilu błagam Cie wyproś łaskę zdrowia dla mojego syneczka. Błagam, błagam, błagam.
 mama: 26.11.2011, 20:02
 Sw.Kamilu proszę wybłagaj dla mojego synka Kamila powrót do zdrowia. W Tobie nadzieja
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej