Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Litania do św. Kamila

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Boża Rodzicielko,
Święta Panno nad Pannami,
Święty Kamilu,
Ojcze ubogich i sierot,
Patronie chorych i szpitali,
Pocieszycielu strapionych,
Świecący przykładzie prawdziwej miłości bliźniego,
Gorliwy pracowniku dla zbawienia dusz nieśmiertelnych,
Ozdobo Kościoła Katolickiego,
Kapłanie według serca Bożego,
Wielki pokutniku zbłądzeń twojej młodości,
Serafinie świętej miłości,
Czcicielu krzyża świętego,
Wielki dobrodzieju ludzkości,
Jasno świecąca gwiazdo świętości,
Wierny sługo Najśw. Panny Maryi,
Wielki czcicielu pięciu ran świętych,
Dobrotliwy nasz pośredniku u tronu Bożego,
We wszystkich potrzebach naszych,
W cierpieniach i dolegliwościach,
W pokusach i walkach życia,
We wszystkich utrapieniach naszych,
W godzinie śmierci naszej,
Który miałeś pałające żądanie umrzeć w służbie chorych,
Który żarliwej modlitwie się oddawałeś,
Który w cierpieniach i doświadczeniach Bogu się wiernie poddawałeś,
Który prawdziwie apostolskie życie prowadziłeś,
Który błogosławioną śmiercią żywot zakończyłeś.  

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - przepuść nam, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - wysłuchaj nas, Panie
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata - zmiłuj się nad nami, Panie.
 
V. Módl się za nami św. Kamilu.
R. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.Módlmy się: Boże, któryś św. Kamila napełnił nadzwyczajną miłością ku chorym i umierającym, prosimy Cię, racz nas dla jego zasług napełnić duchem Twej miłości, abyśmy wroga zbawienia naszego w godzinę śmierci zwyciężyli i koronę niebieskiej sprawiedliwości otrzymali. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.


   


Wasze komentarze:
 bogi: 05.09.2012, 09:45
 Patronie mojej córki, spraw aby nie miała nawrotu-nigdy. Błagam
 bogi: 01.08.2012, 10:41
 Patronie mojej córki spraw, błagam,aby wyniki badań były dobre,aby nic nie spowodowało zmartwienia,dodatkowych stresów.
 irena: 21.02.2012, 10:40
 Sw.Kamilu prosze Cie o Twoje stawiennictwo u Milosiernego Boga,ktorego prosze o uzdrowienie mojego brata Stanislawa,ktory mial operacje i teraz jest w stanie wegetatywnym.Niech Bog pomoze obudzic jego.
 zona zaneta : 17.02.2012, 15:40
 swiety kamilu prosze o zdrowie mojego meza ryszarda i uzdrowienie jego blagam nieopuszczaj nas i prosze o opieke i jak najszybsze wyzdrowienie swiety kamilu blagam o uzdrowienie mojego meza ryszarda prosze o opieke nad nim nieopuszczaj mie i jak najszybsze wyzdrowienie mojego meza blagam laske dla mojego meza
 ewa: 04.02.2012, 16:44
 Św.Kamilu,jutro mój syn Artur-Kamil kończy 25 lat miej go w swojej opiece,błogosław jemu i jego rodzinie.
 Gabi: 03.02.2012, 19:56
 Proszę Cię św.Kamilu o uzdrowienie duchowe,uzdrowienie wszystkich relacji i uzdrowienie fizyczne.Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla całej rodziny i każdego grzesznika,którego spotykam na swej drodze:)Proszę Cię również o zdrowie dla córki.
 Mama: 29.11.2011, 13:52
 Św.Kamilu błagam Cie wyproś łaskę zdrowia dla mojego syneczka. Błagam, błagam, błagam.
 mama: 26.11.2011, 20:02
 Sw.Kamilu proszę wybłagaj dla mojego synka Kamila powrót do zdrowia. W Tobie nadzieja
 joanna: 16.11.2011, 12:18
 sw.kamilu patronie chorych prosze cie o zdrowie dla mojego syna kamilka spraw aby wyszedl z alergii nietolerancji laktozy i wszelkich innych dolegliwosci czuwaj nad nim powiezam ci go twojej opiece.
 Mama: 15.11.2011, 12:20
 Św.Kamilu proszę Cię wybłagaj łaskę zdrowia dla mojego syneczka Kamilka. Proszę Cię opiekuj się min podczas operacji, w Tobie pokładam nadzieję.
 dziecko: 03.11.2011, 00:15
 Święty Kamilu zaufałam Tobie poprzez Boga, proszę o zdrowie dla taty i o to by ochroniłeś mnie przed nieczystością,ja akceptuje takie coś jak czystosć przedmałżeńska ,choć wiele osób nawet z mojej klasy ma inne zdanie na ten temat ale nie wiem czy wszyscy,każdy facet prawie z którym prubóje jakoś się dogadać ,myśli o jednym,a ten nowy narazie kolega,jest boski,ale ma wymagania,muwił ze się wiele razy kochał,i choć mi na nim zależy to boje sie bo ja nie chcę się z nim kochać i też muwi o zboczonych sprawach więc Panie pospiesz mi na ratónek..,To przecież było za tak jakby pozwoleniem to miała być Twoja wola by się z nim zaczęłam dogadywać i dzięki Ojcze jestem wdzięczna bo o to prosiłam tylko nie całe sie jeszcze wypełniło ,Hwała Ci PANIE .Pozatym jeszcze ja i on sie dobrze nie znamy i nie wiadomo co będzie dalej jaka Twa wola Panie.
 dziecko: 21.10.2011, 23:38
 chciałabym Cię przytulić, Skarbnico Miłośći,
 tkj: 17.10.2011, 23:38
 Boli...więc pomóż ,by nie bolało. Św.Kamilu, przepraszam że to znowu Ja, proszę.., Ale nie zawiodłeś MNie wię Zaufałamże za wstawiennictwem Boga wysłuchasz..' Błagam
 Miśka: 10.10.2011, 00:25
 Święty Kamilu, więc Mnie nie zawiodłeś..., dziękuję, i proszę o to aby przeminął mój ból dziąseł, dzięki z serca że mnie wysłuchujesz i przepraszam za błędy ortograficzne i że na tej str.piszę do Ciebie, Św Kamilu,dzięki że Ci na mnie zleży. kocham Cię..pozdrawiam Boga, Św.Kamilu pomóż w szkole i moich ciężkich chwilach życiowych, myślałam często że poddawawałąm się tak jakby , tzn.samobójcze myśli.., i wiem że Mnie zrozumiesz,] za wstawiennictwem Boga, i jestem mocno pewna że Bóg mnei rozumie,ja to wiem,Boże o pomóż mi w życiu, Jezu prrzytul MNie, daj siły do życia..
 Bogusława: 27.09.2011, 09:41
 Św.Kamilu Ty wiesz jak ciężko żyć będąc chorym proszę wyproś dla mnie i mych przyjaciół o zdrowie ciała i duszy
  Doniczka,i Kw: 26.09.2011, 00:14
 dziękuje za wysłuchanie tego św.Kamilu prosiłam o zdrowie dla mamy i mnie wysłuchałeś, nie zostałam zawału, serce nie kuje, tylko parę razy trochę i już teraz nie, a z tym że mnie straszyło to sama nie wiem co to było za zjawisko, te zjawy..,' moja sytuacja jeśli chodzi o traktowanie mnie nie zmieniła się. dzięki że mnie chronisz przed złem,choć to nie łatwe, nie mam depresji już, a z tym ratownikiem to.., wiesz Panie,było minęło widocznie tak być miało, ty wiesz kto dla mnie jest najlepszy, to i przepraszam ze znów zapisuje tą modlitwę a raczej podziękowania,na tej str. nie mogę bo ty nie pokazałeś że mamy się modlić na pokaz, przepraszam
 Doniczka,i Kw: 08.09.2011, 23:21
 Wszystko Mogę W Tym Który Mnie umacnia, Jezu.....Liczę na Ciebie,. Św.Kamilu,modlę się do Ciebie tak pierwszy raz, tak osobiście, ale Ufam że mnie nie zawiedziesz, pomóż Mi ,bym nie została zawału...,daj zdrowie mojej mamie, Św.Kamilu,nie mam jeszcze nawet 21 lat, ale Niech się spełni Wola Boga, Ciągły stres stresuję się szkołą,maturą która mnie nie długo czeka,mam czasem wrażenie ze coś mnie straszy,i np.z tych powodów serce mnie kuje, a kiedyś miałam tak że jak oddychałam kuło mnie serce,wszyscy wtedy spali.., Pomóż abym nie dałam się zwieść marnościom tego świata, ostatnio miałam jakieś napady depresji..., Św.Kamilu, Ja Boją się życia..,seksu,wiem że przed małżeństwem to grzech, w dodatku boli mnie to gdy na kimś jakimś przystojniaku mi zależy a in sobie ze mnie żartuje i traktuje jakbym była wariatką,a raczej nie osądzam więc napiszę lepiej czuję..., Proszę niech On tę wiadomość odczyta Którą mu przysłałam, Wiem popełniam błąd bo modlitwy nie powinny być na pokaz,i Panie skojarzyła mi się przypowieść z Pisma Świętego.., Ale jeśli już napisałam to nie chcę by była ona tylko między Nami a nie na pokaz Jezu,
 mama: 08.06.2011, 11:48
 Święty Kamilu proszę o zdrowie dla mojej córki, błagam pomóż jej przetzrymać tę chorobę i jak to możliwe najszybciej się z niej wyleczyć. Błagam o łaskę zdrowia dla niej.
 Jarek: 05.06.2011, 12:13
 Święty Kamilu, dziękuję Ci za wszelkie łaski otrzymane za Twoim wstawienictwem. Proszę Cię o opieke i jak najdłuższe zdrowie dla mojego taty.
 Kasia: 21.05.2011, 17:07
 św. Kamilu, Proszę o uzdrowienie mojego brata Grzesia!
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej