Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki
Modlitwa Św. Tomasza z Akwinu

Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary. Zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Uczyń mnie poważnym, lecz nie ponurym; czynnym lecz nie narzucającym się. Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty Panie wiesz, że chciałbym zachować do końca paru przyjaciół. Wyzwól mój umysł od nie kończącego się brnięcia w szczegóły i daj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy. Zamknij mi usta w przedmiocie mych niedomagań i cierpień w miarę jak ich przybywa a chęć wyliczania ich staje się z upływem lat coraz słodsza. Nie proszę o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach, ale daj mi cierpliwość wysłuchania ich. Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć, ale proszę Cię o większa pokorę i mniej niezachwianą pewność, gdy moje wspomnienia wydają się sprzeczne z cudzymi. Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasami mogę się mylić. Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać. Nie chcę być świętym, ale zgryźliwi starcy; to jeden ze szczytów osiągnięć szatana. Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach; daj mi Panie łaskę mówienia im o tym.Wasze komentarze:
 mk: 28.01.2014, 17:35
 piękna modlitwa, Święty Tomaszu módl się za mną, proszę
 Janinka: 17.01.2014, 15:58
 Św. Tomaszu, proszę o łaskę zdrowia dla mojego wnuka Wiktora, dziękuje za otrzymane łaski, wspieraj moją rodzinę. Wysłuchaj modlitwy mojej!
 teresa: 11.01.2014, 15:40
 FAJNA MODLITWA ŚW.TOMASZA WARTO JĄ PRAKTYKOWAĆ
 mat: 09.01.2014, 17:27
 Dziękuję, św. Tomaszu za modlitwę ,chyba właśnie taka była mi potrzebna a nie zawsze potrafię powiedzieć to co czuję. Stukrotne dzięki Amen
 k.M: 06.01.2014, 12:34
 Święty Tomaszu proszę Cię o radość usuń wszelki lęk,niepokój strach proszę Cię o lepszy kontakt z ludźmi i zapał do nauki.Proszę Cię o pracę i dobrego męża
 k.M: 24.12.2013, 11:08
 Św Tomaszu proszę Cię usuń z mojego życia wszelki lęk,niepokój, nieśmiałaość. Proszę Cię o łaskę bezpieczeństwa
 m.: 28.11.2013, 18:09
 Św. Tomaszu proszę Cię o wyczyszczenie mojej nie czystej duszy od grzechów śmiertelnych i ocal moją duszę od zapomnienia od świata Bogów. Wybacz mi moje wszystkie grzechy za które ponoszę całkowitą odpowiedzialność i obarcz nimi również arcy czarną czarownicę, bo to ona jest zapalnikiem moich działań. Trzymaj w opiece duszę moich dzieci oraz przodków, którzy ponieśli śmierć przeze mnie. Proszę Cię o trochę więcej oleju w głowie, abym nie była taką idiotką , bo się sama siebie wstydzę. Daj mi dar zapomnienia, bo po tym co robiłam tylko to może być lekiem.
 w: 04.10.2013, 20:25
 sw. Tomaszu blagam pomoz mi bo sie starzeje naucz mnie pokory.
 w..: 24.08.2013, 20:43
  Swiety Tomaszu wstaw sie u Jezusa za ks.Tomaszem i upros dla niego cudowne uzdrowienie z chorob
 kasia: 26.05.2013, 17:41
 Św Tomaszu proszę o to abym się nie lękała minionych wydarzeń w których któś mnie wystraszył i strasznie cierpiałam proszę ulecz to cierpienie które mnie dotknęło.Proszę uleczaj mnie Sw Tomaszu i wszyscy Święci
 ...: 19.04.2013, 11:51
 Św Tomaszu proszę o łaskę pracy.Proszę o łaskę małżeństwa oraz abym mogła zapomnieć o przykrych wydarzeniach z dzieciństwa kiedy ktoś mnie bardzo wystraszył.
 mama: 03.02.2013, 23:16
 św Tomaszu proszę o łaski potrzebne dla syna bo bardzo cierpi TY jesteś jego patronem
 matka Maria: 10.12.2012, 19:25
 Święty Tomaszu dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę,zdrowie i pomoc w codziennym życiu dla mojej rodziny.
 matka: 29.09.2012, 10:17
 Święty Tomaszu dziękuje za otrzymane łaski,przepraszam za grzechy swoje i bliskich,Proszę o wybaczenie.Polecam Twojej opiece swoja rodzinę,prosząc o zdrowie,potrzebne łaski i zgodę w rodzinie.Oddal proszę od nas złe nałogi i złych ludzi,Wspieraj proszę w codziennym trudzie.
 Maria: 22.09.2012, 20:49
 Święty Tomaszu proszę o zdrowie i opiekę dla mojej rodziny.
 matka Maria: 09.09.2012, 21:18
 Święty Tomaszu proszę o Twoją opiekę,zdrowie,potrzebne łaski,zgodę i miłość w naszej rodzinie.Proszę oddal złe nałogi i ludzi,którzy wnoszą zło do naszej rodziny.
 maria: 02.09.2012, 10:07
 Święty Tomaszu dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę,powrót do zdrowia,Dary Ducha Świętego i potrzebne łaski dla mamy Heleny i dla mnie.Proszę Święty Tomaszu wspieraj nas i pomagaj w codziennym życiu.W Tobie nasza Nadzieja.
 wiola gy c: 06.07.2012, 16:47
 św. Tomaszu, proszę Cię o opiekę nad synem Markiem, a w szczególności proszę o zdrowie, o bezpieczeństwo, o błogosławieństwo w pracy, a także o jego szczęśliwą przyszłość.
 wiola gy c: 28.06.2012, 16:45
 Świety Tomaszu z Akwinu proszę Cię byś pobłogosławił nasz związek i napełnił go miłością.Umocnij nasz związek i naszą miłość i spraw by nasz związek przetrwał wszystko i żeby był stały oparty na miłości, zaufaniu, szacunku i wierności.Wielki Mistyk Św.Tomasz z Akwinu w końcowym etapie swego życia "zamilknął"( nie dając się nakłonić do skończenia swego dzieła..Panie, chcę być narzędziem w Twoich rękach, w pełnieniu Twojej woli- proszę przyjm moje chcenie i obdarz potrzebnymi łaskami
 wiola gy c: 28.06.2012, 16:44
 Święty Tomaszu Proszę o przemianę serca mojego Gysiana, obudź w nim pragnienie dziecka, i uczyń dobrym ojcem, Wyjednaj mi łaski o które tka proszę i dodaj mi sił amen Święty Tomaszu, patronie mojego Gysiana proszę pomóż mu przemienić swoje życie. Niech pokocha mnie z całego serca, niech nie pragnie innych kobiet. Św Tomaszu, proszę Cię o łaski najpotrzebniejsze dla mojego chłopaka Gysiana. Dobre zdrowie oraz lepszą pracę.-dla nas Proszę o radość, pokój, nadzieję, a przede wszystkim miłość w jego sercu...o Dary Ducha Św. oraz błogosławieństwo dla naszego związku. Św. Tomaszu proszę módl się za nami! Amen
 
[1] (2) [3] [4]


Autor

Treść
[ Powrót ]
Daj plusika:
[ Strona główna ]
Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą Miłość czy MIŁOŚĆ? Czyli sztuka chodzenia ze sobą
Katarzyna Jarosz, Tomasz Jarosz
Jest tak wiele pytań na temat miłości, które zadajesz sobie codziennie. Czy czasami masz wrażenie, że te pytania są bez odpowiedzi? Mamy dla Ciebie rozwiązanie... » zobacz więcej
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2015 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej