Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki
Nowenna do św. Judy Tadeusza

DZIEŃ PIERWSZY

     Św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole i wielki przed Bogiem Orędowniku tych, którzy idą ku Tobie z głęboką ufnością.

     Otwieram moje serce stroskane i proszę, i błagam Cię o opiekę nade mną. Z głębi mej duszy pragnę znaleźć się również w gronie tych, którzy Cię wielbią i tych, którym wyjednałeś u Boga Wszechmocnego łaskę, o którą Cię prosili.

     Oni też głoszą, żeś Ty, św. Judo, nie odmówił im swej opieki w najtrudniejszych, rozpaczliwych i beznadziejnych chwilach ich życia. Ten ich głos i niezłomna wiara w Ciebie pociągnęła mnie ku Tobie i oto składam u Twych stóp moją gorącą i serdeczną prośbę, byś raczył być orędownikiem mojej sprawy (tu wymienić prośbę).

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DRUGI

     O św. Judo Tadeuszu - zostałeś chwalebnym Apostołem, albowiem na wezwanie Jezusa Chrystusa - poszedłeś za Nim, oddając Mu serce swoje pełne miłości, wiary i uwielbienia.

     W Chrystusie, Jego nauce i w Jego Boskim posłannictwie znalazłeś natchnienie dla swej wielkiej pracy apostolskiej, jako jeden z pierwszych budowniczych Kościoła Katolickiego, miłości i moralności chrześcijańskiej.

     Pragnę, o św. Judo Tadeuszu iść przez życie wpatrzony w Twoje ślady i proszę Cię gorąco, bądź natchnieniem myśli i czynów moich - a stanę się pożytecznym członkiem naszego Kościoła Katolickiego - świecąc bliźnim dobrym przykładem. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ TRZECI

     Św. Judo Tadeuszu - chwalebny Apostole! Jakaś przedziwna moc serce moje ogarnia, gdy myśli moje szukają Ciebie i znajdą się przy Tobie, mój Orędowniku. Doznaję wtedy cudnego uczucia wiary, iż jesteś przy mnie, czuwasz nade mną, gasząc moją trwogę przed grożącym mi niebezpieczeństwem.

     Daj mi o św. Tadeuszu, łaskę, by ta serdeczna ufność moja, jaką żywię do Ciebie, nigdy nie wygasła, by mi za życia mego była tarczą obronną i doprowadziła po śmierci duszę moją ku Twej świetlanej postaci, a dzięki Tobie przed Najświętsze Oblicze Jezusa Chrystusa, Zbawiciela naszego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ CZWARTY

     O św. Judo Tadeuszu - skoro już znasz moje potrzeby i pragnienia mej duszy, daj mi dość siły i wzmagaj moją wolę, ażebym przykładnym rytmem życia jak najrzetelniej spełniał moje codzienne obowiązki, a jednocześnie i misję szerzenia chwały Bożej wskazaną nam przez Chrystusa, idąc drogą prowadzącą przez miłość i moralność chrześcijańską do prawdziwego szczęścia człowieczego w naszym życiu doczesnym i do zbawienia duszy.

     Wszak Chrystus Pan głosił, że szczęście ludzkości na ziemi tkwi w wiecznej i największej prawdzie jaką jest Miłość Bliźniego.

     Niechajże ten najwznioślejszy pierwiastek nauki Chrystusowej opromieni życie moje i tych, którzy ze mną współżyją, pracują i idą przez życie pod sztandarem Jezusa Chrystusa.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ PIĄTY

     Św. Judo Tadeuszu, przez pamięć Męki i Śmierci Chrystusa Pana, przez trwogę i ból, które przeszywały serce Twoje, uproś mi u Boga łaskę mężnego dźwigania krzyża, jaki opatrzność Boża na mnie wkłada. Niech go przyjmę z rąk Bożych, jeśli nie z radością, jak Ty i święci to czynili, to przynajmniej z cichym poddaniem się woli Bożej, w duchu ofiary za grzechy swoje.

     O św. Apostole, świadku życia i śmierci Jezusa Chrystusa, przywodzę Ci na pamięć ową słodycz, którą serce Twoje odczuwało kiedy Chrystus, Twój Mistrz ukochany, uczył Ciebie i innych apostołów św. modlitwy "Ojcze nasz".

     Proszę Cię, wyjednaj mi tę łaskę, ażebym Boskiemu Twemu nauczycielowi zawsze w jak największej stałości służył, aż do końca życia mego. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SZÓSTY

     Dziękuję Ci, o św. Judo Tadeuszu, kochany mój chwalebny Apostole, żeś wzmocnił moją siłę woli, która pozwala mi z otuchą patrzyć w przyszłość moją.

     Dziękuję Ci z całego serca, że oddalasz ode mnie obawę przed pogorszeniem się moich warunków życia, że niweczysz we mnie i tę męczącą siłę trwogi przed nowymi troskami, które mnie tak gnębiły.

     Utrwalaj o św. Judo Tadeuszu tę otuchę w mym sercu i wzmagaj we mnie pogodę ducha, która niechaj mi będzie upragnioną łaską daru miłości Chrystusowej.

     Spraw, ażebym z tego daru czerpał dalsze siły i moc w każdej potrzebie mego życia. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ SIÓDMY

     O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutku, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ ÓSMY

     O św. Judo, któryś w swej apostolskiej pracy uczył, że światem rządzi Wszechmoc Boża, że jest to wiecznie panująca siła, która wszystko przenika i ożywia - i na tej sile zbudowano Kościół Katolicki, spraw mój Orędowniku, ażebym w chwilach moich utrapień i trosk dążył w jego podwoje i u stóp Chrystusa znalazł ukojenie. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...

DZIEŃ DZIEWIĄTY

     O św. Judo Tadeuszu, chwalebny Apostole - niechaj będzie na wieki błogosławione imię Twoje, niech rosną zastępy Twych czcicieli, do których i ja jeden z najgorliwszych, aż do oddania ducha mojego, należeć będę, albowiem serce moje i dusza i każde włókno ciała mego odczuwa zbawczą prawdę głoszoną od wieków, że kto wyciąga do Ciebie ręce i serdecznie w największej wierze prosi Cię o ratunek i pomoc - temu Ty swego orędownictwa nie odmawiasz.

     Czcić Cię będę i głosić chwałę Twego Imienia, albowiem płynie ku mnie, dzięki Twemu wstawiennictwu, błogosławieństwo Boże. Amen.

     Ojcze nasz... Zdrowaś... Chwała Ojcu...   


Wasze komentarze:
 Krystyna: 22.10.2016, 14:46
 Swiety Judo Tadeuszu oddaje Ci w opieke mojego syna.
 ewa: 22.10.2016, 09:42
 Święty Judo Tadeuszu błagam o wstawiennictwo do Boga, proszę pomóż nam w naszej sytuacji, bo wiesz, że jest ciężko. Proszę o pomoc w pracy i opiekę w życiu. Błagam wysłuchaj nas po raz kolejny i nie opuszczaj w potrzebie. Błagam o zdrowie i powodzenia dla mojego brata, który jest po operacji, aby w końcu wszystko się udało. Proszę Cię Judo- pomóż.
 ewa: 22.10.2016, 09:36
 Święty Judo Tadeuszu błagam o wstawiennictwo do Boga, proszę pomóż nam w naszej sytuacji, bo wiesz, że jest ciężko. Proszę o pomoc w pracy i opiekę w życiu. Błagam wysłuchaj nas po raz kolejny i nie opuszczaj w potrzebie. Błagam o zdrowie i powodzenia dla mojego brata, który jest po operacji, aby w końcu wszystko się udało. Proszę Cię Judo- pomóż.
 beata: 21.10.2016, 18:29
 Święty Judo Tadeuszu sprawco dobra wszelkiego, błagam o wsparcie dla mnie i wymyślanie łask dla mnie i moich dzieci. Chorego synka i kochanej córki. Błagam o zdrowie i życie bez ciężkich chorób i bolu dla mnie i moich najbliższych. Wdzięczność moją nie będzie miała końca.
 mami: 21.10.2016, 15:30
 Święty Tadeuszu proszę cię o wysłuchanie moich modlitw w sprawch beznadziejnych mojej córki i jej rodziny. Żeby wszystkie poprzednie problemy rodzinne zakończyły się w sposób definitywny. Pomóz jej zacząć nowe życie bez obciązeń finansowych i innych balstów. O to bardzo proszę i modlę się.
 SS_1974: 21.10.2016, 12:24
 Święta Judo Tadeuszu dziękuję Ci za wszystkie dotychczasowe łaski otrzymane dzięki Twojemu wstawiennictwu u Jezusa Miłosiernego.
W Tobie pokładam nadzieję, dlatego proszę Cię wstaw się u Maryi Przenajświętszej i Jezusa Miłosiernego i:
wypraszaj zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej mojej rodziny, spraw aby w naszej rodzinie zawsze panowała miłość, zgoda i szacunek do drugiego człowieka,
pomóż nam pokonać wszystkie kłopoty i problemy finansowe, zabierz długi, daj pewność i stabilność dnia powszedniego;
daj nam Wszystkim pracę, która pozwoli nam godnie żyć,
chroń nas od problemów każdego dnia, ratuj i pocieszaj nas w trudnych chwilach,
oddal ode mnie samotność i pomóż mi znaleźć dobrego i kochającego męża,
wyproś mi łaskę rozwiązania i zakończenia wszystkich problemów związanych z pracą a w szczególności pozytywnego załatwienia toczących się spraw administracyjno-sądowych,
Święta Judo Tadeuszu, patronie w sprawach trudnych - wstawiaj się za nami
Święta Judo Tadeuszu, patronie w sprawach niemożliwych - upraszaj za nami
Święta Judo Tadeuszu, patronie w sprawach beznadziejnych- bądź orędowniikiem  w rozpaczliwych trudnościach za nami

Wstawiaj się nadal u Pana Naszego za naszą rodziną i wypraszaj nam potrzebne łaski, zdrowie, siły i dary Ducha św.
Amen
 Piotrek: 21.10.2016, 07:29
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie !!!
 Piotr : 20.10.2016, 18:05
 Św.Judo proszę o szczęśliwe wyjście z beznadziejnej sytuacji w jakiej się znalazłem a wystawiać Cię będę do końca życia mego
 Mm: 20.10.2016, 13:21
 Prosze o cud finansowy DLA mojej rodziny.Amen
 Mm: 20.10.2016, 13:21
 Prosze o cud finansowy DLA mojej rodziny.Amen
 Piotr: 20.10.2016, 07:33
 Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie !!!
 Maria z Konina: 20.10.2016, 01:10
 Swięty Judo Tadeuszu ! proszę Cię o wstawiennictwo i wysłuchanie mej prośby o którą się modlę w nowennie
 antos: 19.10.2016, 18:37
 Św. Judo Tadeuszu proszę o opiekę nad nami, proszę, aby mąż miał godną pracę i awansował, abyśmy żyli w zdrowiu i żebym przeżyła poród. Jezu ufam Tobie.
 matka: 19.10.2016, 15:44
 Św. Judo, błagam Cię o wstawiennictwo za mojego syna Piotra i uwolnił go od narkotyków, zmiłuj się nade mną.
 Anna: 19.10.2016, 10:48
 Święty Judo Tadeuszu, Patronie naszego małżeństwa rozpoczynam trzecią Nowennę, by uprosić u Jezusa Miłosiernego za Twoim przemożnym wstawiennictwem łaskę nawrócenia i dobrej spowiedzi dla moich najbliższych; dla męża i dzieci, zięcia w kończącym się już niedługo Roku Miłosierdzia, Roku Łaski. Amen.
 Piotrek: 19.10.2016, 07:21
  Św. Judo Tadeuszu wyproś łaskę u Pana Jezusa i Matki Przenajśwętszej aby moje modlitwy zostały wysłuchane, a intencje modlitw zostały spełnione. W Tobie nadzieja !. Jezu ufam tobie !!!
 Amazonka: 18.10.2016, 23:31
 Św. Tadeuszu Judo ufam Tobie i wierzę w Ciebie. Wiele razy wysłuchałeś moich próśb, i sławię Cię za to i wierzę w Twoją moc. Błagam Cię wyproś u Pana Jezusa łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Nie pozwól abym na nowo doświadczała choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie
 Amazonka: 18.10.2016, 23:30
 Św. Tadeuszu Judo ufam Tobie i wierzę w Ciebie. Wiele razy wysłuchałeś moich próśb, i sławię Cię za to i wierzę w Twoją moc. Błagam Cię wyproś u Pana Jezusa łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Nie pozwól abym na nowo doświadczała choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie
 Amazonka: 18.10.2016, 23:30
 Św. Tadeuszu Judo ufam Tobie i wierzę w Ciebie. Wiele razy wysłuchałeś moich próśb, i sławię Cię za to i wierzę w Twoją moc. Błagam Cię wyproś u Pana Jezusa łaskę zdrowia dla mnie i moich bliskich. Nie pozwól abym na nowo doświadczała choroby nowotworowej. Jezu ufam Tobie
 antos: 18.10.2016, 15:09
 Św. Judo Tadeuszu proszę o zdrowie dla mamy, męża i synków. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowe dziecko. Jezu Ufam Tobie.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] (82) [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej