Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania PerełkiPierwsze Piątki
Miesiąca


"Odpowiadajcie Mu zatem miłością
na miłość i nigdy nie zapominajcie o Tym,
którego miłość do was pchnęła aż do śmierci"

św. Małgorzata Maria

Wpatrzeni w Jezusowe Serce. Dziewięć Pierwszych Piątków miesiąca Wpatrzeni w Jezusowe Serce. Dziewięć Pierwszych Piątków miesiąca
Św. Józef Sebastian Pelczar
Zamieszczone w książce fragmenty medytacji oraz teksty modlitw św. Józefa Sebastiana Pelczara są zachętą do "wpatrzenia się" w Jezusowe Serce. W oparciu o myśli Świętego powstał przewodnik mogący służyć jako pomoc w kontemplacji Najświętszego Serca Pana Jezusa... » zobacz więcejWasze komentarze:
 do niedowiarków: 29.02.2012, 12:00
 brałem 20 lat narkotyki i nie chodziłem do kościoła... wszedłem w b. złe towarzystwo... kradzieże, oszustwa, prostytutki, orgie seksualne itp. były na porządku dziennym .... pewnego razu gdy byłem już na dnie w przypływie desperacji w swoim pamiętniku napisałem ot tak sobie ... nie wierząc, że to zadziała ... takie oto słowa: "Panie Jezu już nie mogę wytrzymać... pomóż mi wyrwać się z mojego grzechu... oddaję Tobie w całości moje życie... świadomość i podświadomość ... zmień moje życie na lepsze... uratuj mnie przed strasznymi konsekwencjami moich grzechów ... I NA KOŃCU SIĘ PODPISAŁEM" Mijały kolejne miesiące ... całkowicie zapomniałem o tym wpisie do pamiętnika .... ale zaczęło się dziać coś dziwnego .... niby nic się nie działo ale tor życia nie wiadomo z jakiego powodu dzięki niesamowitym splotom różnych wypadków zaczął się zmieniać .... już po kilku miesiacach trafiłem do więzienia .... w więzieniu nie czułem żadnego głodu narkotycznego .... kilkanaście dni i byłem wolny od narkotyków .... potem mnie przenieśli do innego zakładu karnego ... zacząłem pracować .... nie będę opisywać wszystkich szczegółów .... po 3 latach miałem już tak silną wolę i chęć zerwania z tym wszystkim, że zacząłem własną działalność gospodarczą ..... w tej chwili mam swój dom, samochód, firmę i zdrową rodzinę ... minęło już 7 lat .... ja jestem zupełnie innym człowiekiem .... po tym co mi się przydarzyło opowiedziałem swoim kolegom narkomanom w jaki sposób to osiągnąłem .... sam nie byłem pewny czy to było przyczyną ale powiedziałem im całą prawdę . Kilku z nich uwierzyło i też sobie podpisali takie prośby do pana Jezusa lub do Matki Boskiej. Też nie wierzyli, że to może zadziałać .... minęło kilka lat .... (bo opowiedziałem im to już z 5 lat temu) ... Aż 4 z nich wyszło całkowicie z narkotyków i podobnie jak ja zaczęli wieźć inne życie. Spotykamy się teraz w kościele raz w tygodniu i cieszymy się z otrzymanego daru. Inni nasi koledzy są w więzieniu albo już nie żyją.... WARTO BYŁO UWIERZYĆ I NAPISAĆ TEN KRÓTKI LIST DO PANA BOGA !!!! WYSTARCZYŁA JEDNA MAŁA KARTKA PAPIERU, DEKLARACJA WIARY I PROŚBA O POMOC DO JEZUSA LUB MATKI BOŻEJ .... PAMIĘTAJCIE!... KAŻDA PROŚBA O POMOC SKIEROWANA DO BOGA ZOSTANIE WYSŁUCHANA!! WARTO PROSIĆ O POMOC I PODDAĆ SIĘ ŁASCE BOŻEJ. DZIĘKUJĘ WAM... MATKO BOSKA I PANIE JEZU ZA POMOC W MOIM ŻYCIU I PROSZĘ WAS RATUJCIE NASZE DZIECI I MŁODZIEŻ PRZED NARKOTYKAMI.
 Agnieszka: 28.02.2012, 10:44
 Panie Jezu wierzę w Twoje nieskończone miłosierdzie błagam za moim tragicznie zmarłym Synu Przemku o wieczne szczęściu przy Tobie Matka
 Ewa: 27.02.2012, 18:30
 "Dusze oziębłe staną się gorliwymi". To prawda! Jakiś czas temu postanowiłam "zdobyć" odkładane od dzieciństwa 9 pierwszych piątków miesiąca. Najpierw spowiadałam się w te dni, co czasem było nie lada wyzwaniem. Zebrałam najpierw jedną serię pierwszych piątków, potem kolejne. (Teraz już dbam, aby zawsze czcić dzień Serca Jezusowego.) Z czasem zaczęłam spowiadać się częściej, nawet - przełamując wstyd, że znowu muszę! - po upływie paru dni, jeśli zaszła tak potrzeba, po to, by móc podczas Mszy św. zawsze przystępować do Komunii św. Pan Bóg uwolnił mnie od zniewolenia praktykami New Age, od przywiązania do pewnego rodzaju grzechu. Obecnie staram się dalej rozwijać duchowo (rekolekcje, książki, konferencje, różne formy modlitwy) i już wyraźniej niż kiedyś widzę swoje postępy na drodze ku Bogu. Niech będzie chwała Panu Jezusowi za wszystkie dary, jakie zlał i zlewa na mnie i na innych ludzi dzięki tym, że kocha nas bezgranicznie, bo ma dla nas wielkie Serce!
 Małgorzata M: 22.02.2012, 15:44
 jezu mój Odkupicielu polecam Ci moją rodzinę ,moje dzieci i mojego męża
 olek: 18.02.2012, 20:25
 PROSZE CIE PANIE W WIADOMEJ TOBIE SPRAWIE
 Wronki: 16.02.2012, 19:24
 Panie Boże i Matko Najświętsza dziękuję za otrzymane łaski i proszę i dalszą opiekę Jarosław
 ela: 10.02.2012, 22:51
 jestes u mnie w domu Panie Jezu i patrze na Ciebie i sie modle
 Ella: 03.02.2012, 22:26
 KLĘKAM I PRZYTULAM SIĘ DO SERCA TWEGO MIŁOSIERNY I KOCHAJĄCY JEZU. WIELBIĘ I DZIĘKUJĘ ZA TYLE ŁASK I POKORNIE PROSZĘ O LITOŚĆ , O TWOJE BOSKIE MIŁOSIERDZIE I OPIEKĘ NAD NAMI CHORYMI A SZCZEGÓLNIE BŁAGAM O UZDROWIENIE CÓRCI. SERCE JEZUSA - MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE - AMEN !!
 ANIA: 03.02.2012, 16:20
 PANIE BOŻE WYBACZ MI ŻE NIE JESTEM TAKA JAK BY CI SIĘ PODOBAŁO , POMÓŻ MI SIĘ STAĆ LEPSZĄ I POKORNIEJSZĄ TWOJEMU SERCU , NIE OPUSZCZAJ MNIE W DOBRYCH I ZŁYCH CHWILACH I DZIĘKUJĘ CI ZA WSZYSTKO CO MI DAJESZ .
 Teresa: 02.02.2012, 22:48
 Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski jakie od Ciebie otrzymuję i proszę o dar miłości coraz większej każdego dnia do Ciebie i drugiego człowieka i o pokorę mojego serca.Panie Jezu proszę ratuj nasze rodziny od wszelkiego grzechu.
 Teresa: 02.02.2012, 21:52
 Panie Jezu, dziękuję za wszystkie łaski jakie od Ciebie otrzymuję i proszę o dar miłości coraz większej każdego dnia do Ciebie i drugiego człowieka i o pokorę mojego serca.Panie Jezu proszę ratuj nasze rodziny od wszelkiego grzechu.
 B.Z: 02.02.2012, 19:02
 Panie Jezu proszę opiekuj się nami.
 anna: 01.02.2012, 16:48
 najsvientsze serce jezusa prosze o pomoc dla syna w trudnych spravach zyciovych.
 Maryla: 29.01.2012, 14:28
 Proszę Pana Jezusa o łaskę życia i uzdrowienia z ciężkiej choroby oraz o pracę dla mnie. Jezu, dziękuję Ci za dar życia i za łaski, które od Ciebie otrzymałam. Jesteś Największym Dobrem i Miłością, prowadź mnie i strzeż. Oddaję Tobie w opiekę moją rodzinę. Jezu, ufam Tobie.
 Halina: 23.01.2012, 00:45
 Panie Ty jesteś moją jedyną nadzieją ,prowadź mnie,pokaż drogę którą mam iść - bez Ciebie jestem nikim,Ty jeden możesz wszystko !!!! Okaż miłosierdzie mnie grzesznej.
 Adam: 22.01.2012, 20:41
 Panie,Rabbi,Nauczycielu, Ty możesz uzdrowić moją duszę, Wejrzyj na mnie i utwierdzaj mnie Panie w wierze, wierzę że Ty Możesz tego dokonać. Ty jeden Wiesz co mam w sercu. Proszę Cię o znak,abym wiedział że Ty Rabbi jesteś ze mną. Ulecz mnie panie jak leczyłeś trędowatych. Wierzę w moc mojej modlitwy i wierzę że mnie Wysłuchasz.
 Robert: 19.01.2012, 13:54
 Panie Jezu kocham Cię. Nie odrzucaj mnie grzesznego. Przebacz mi grzechy, którymi Cię obraziłem i moich bliskich. Pomóż mi żyć zgodnie z Twoja wolą. Uratuj moje małżeństwo. Proszę o miłość i radość życia. Daj zdrowie mojej żonie i dzieciom. Zawsze bądź przy mnie.
 Justyna: 13.01.2012, 21:44
 Panie Jezu Ty wiesz , ze Cie kocham , ja znam grzechy moje ,Panie pomóż mi sie nawrócić , wyzdrowiec i oddzyskać radość zycia , napełnij moje serce miłością , o tak bardzo potrzebuję miłości i akceptacji bez niej gasnę , Panie zróbmy coś z moim zyciem , pozwól mi się wydostać z tej zguby , przepraszam za zło jakie wyrządziłam Tobie i światu , przepraszam , to moja wina i lenistwo , Panie wierze , ze mi pomozesz , dziękuję !~!
 Malgorzata: 13.01.2012, 13:07
 Panie mój ukochany pokieruj moim losem bo Ty wiesz co jest dla mnie dobre i Tobie ufam, pomoż mi podejmować właściwe decyzje w moim życiu osobistym, daj mi partera kochającego, odpowiedzialnego i lojalnego, daj mojemu dziecku zdrowie. Prowadź mnie mój Panie teraz i zawsze
 L.S.: 12.01.2012, 18:45
 Proszę Cię Panie mój,o zdroje łask dla mojej rodziny.O pracę dla syna, zdrowie dla nas wszystkich,zgodę i miłość w rodzinie,o światło Ducha Świętego dla wnuczek i syna.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45]


Autor

Treść
[
Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej