Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Nowenna Pompejańska
"Nowenna nie do odparcia"
Świadectwa - Nowenna Pompejańska

     Chciałabym podzielić się tym co dokonało się ostatnio w moim życiu podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Jedną z obietnic jaką się składa Matce Bożej w Części Dziękczynnej jest szerzenie tej modlitwy wśród ludzi. Bardzo lubię portal adonai.pl i często tu zaglądam. W trakcie odmawiania Nowenny miałam sen, że na stronie głównej Waszej strony pojawił się artykuł dotyczący Nowenny Pompejańskiej i myślę, że to znak aby o niej napisać...

     Pragnę serdecznie polecić ją tym, którzy już po ludzku nie mają siły i potrzebują poruszyć całe Niebo aby doznać ratunku. To właśnie dzięki tej wspaniałej modlitwie otrzymałam łaskę nawrócenia i rozwiązania wielu trudnych spraw. Maryja, dając nam tę NOWENNĘ NIE DO ODPARCIA, pragnie obdarzyć nas wieloma łaskami. Co najważniejsze, modląc się na różańcu i bezgranicznie ufając Maryji, dostajemy niesamowity pokój w sercu. Jest wiele stron w internecie, na których dowiemy się jak odmawiać tę modlitwę, która trwa 54 dni. Na jej temat można obecnie także przeczytać w prasie katolickiej, a być może już o niej słyszeliście i nie wiecie czy podołacie. Ja też tak myślałam. Bałam się, że nie dam rady. Tłumaczyłam sobie: "54 dni? Ja i różaniec? Przecież ja nawet dobrze nie znam Tajemnic!". Wcześniej było to dla mnie nie do pomyślenia. Szczerze muszę przyznać, że nie odmawiałam tej modlitwy, gdyż zawsze wydawała mi się długa i nudna. Wolałam Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz inne modlitwy, z których odmawianiem nie miałam większych trudności. Dzięki Nowennie pokochałam różaniec.

     Kilka miesięcy temu moje serce zostało boleśnie złamane, mój cały świat się zawalił. Nie wiedziałam co będzie dalej. Przeżyłam załamanie nerwowe. Ciągle czytając o tej modlitwie postanowiłam, że spróbuję bo nie mam nic do stracenia. Udało się, ukończyłam ją. Maryja otworzyła mi oczy, wiele spraw się wyjaśniło. Przez ludzi, sytuacje i książki Pan Bóg dał mi odpowiedź. Zrozumiałam, że to czego ja chcę niekoniecznie jest dla mnie dobre. To Bóg ma dla nas plan, chce już tu na Ziemi dać nam życie w obfitości! Zrozumiałam jak bardzo kocha mnie Bóg, nieważne jak często upadam i grzeszę. Jego Miłość jest Doskonała i Wieczna! Maryja modli się za nami do Boga, wypraszając nam morze łask! Tak wiele lat żyłam w lęku, strachu. Uważałam się za osobę wierzącą ale moja wiara nie była tak prawdziwa jak do tej pory myślałam. Ciągły lęk i strach, poczucie winy przed sobą i Bogiem, kiedy w moim życiu były upadki i grzech. Tak bardzo bałam się życia... Nieważne ile sukcesów się pojawiało, nieważne ile kierunków ukończyłam. Czułam się beznadziejna i niegodna. Walczyłam z nerwicą, która paraliżowała wszystkie moje działania, chciałam sama po ludzku rozwiązywać swoje problemy... Dziś już wiem, że to diabeł-oskarżyciel jest sprawcą tych lęków. Od Pana pochodzi TYLKO pokój i radość. Bóg pragnie dla nas szczęścia, bezgranicznej miłości, zaufania i poddania się Jego woli. My często po ludzku myślimy, że wiemy co jest dla nas lepsze. Ale nie wiemy jakie konsekwencje mogą w przyszłości mieć nasze wybory. TYLKO Pan zna przyszłość i wie co jest dla nas dobre. Nie chce byśmy byli skrzywdzeni, oszukani, zranieni czy doznali choroby. Ma dla nas swój BOSKI PLAN! :) Życie w obfitości już tu na Ziemi! Wystarczy, że pozwolimy ogarnąć się Jego Miłości! Teraz już wiem, że Jezus nie patrzy na mnie oczami ludzkimi, On mnie nie oskarża. Człowiek zawodzi, człowiek się zmienia, jednego dnia może kochać, drugiego bez słowa odejść, zostawiając ból i cierpienie. Jezus kocha mnie bezgranicznie taką jaką jestem, jest szczególnie blisko mnie kiedy cierpię, kiedy czuję taką silną bezradność życiową i ludzkie zwątpienie. Jezus NIGDY mnie nie potępia. Tak wiele lat żyłam w błędzie. Czułam strach przed oskarżycielskim wzrokiem dewotek, myślałam, że Bóg nie może kochać takiego grzesznego człowieka jak ja! Dzięki Maryji zbliżyłam się do Boga i wiem, że zostałam wewnętrznie uzdrowiona.

     Polecam Wam Kochani z całego serca Nowennę Pompejańską, Maryja nie opuści tego, kto szuka Jej wstawiennictwa, kto prosi Ją o pomoc! Przecież Pan Jezus Swoją Ukochaną Matkę uczynił naszą Mateczką, która nas kocha i pragnie się nami opiekować. Gdy jest Wam źle chwytajcie za różaniec. Przekonacie się jak wielką miłością ukochał Was Pan. Z Panem Bogiem!


Czcicielka Matki Bożej Pompejańskiej

Komentarze nie dotyczą Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 matka: 26.03.2017, 16:42
 Matko Boża, czuwaj nad szczęśliwym narodzeniem się mojego drugiego wnuka. Daj zdrowie jego mamie, wyproś łaski dla całej rodziny- rodziców i dwojga dzieci. Każdy dzień zaczynam myślą o Tobie, Orędowniczko nasza i Pocieszycielko. Tyle próśb, tyle nadziei pokładanych w Tobie, Maryjo... Spójrz na nie łaskawym okiem...
 Alina;26.03.2017: 26.03.2017, 15:06
 Krolowo Rozanca Swietego ,prosze o wstawienictwo u swego Syna Jezusa o uzdrowienie mojej corki Moniki.
Dziekuje za wszystkie laski jakie otrzymalam Matuniu od Ciebie iTwego Syna Jezusa .Matko Boza miej w opiece moja rodzine .Odmowilam trzy nowenny i zaczelam czwarta .Dzieki Maryjo ze mamy Ciebie!!!!
 Agnieszka : 25.03.2017, 22:06
 Maryjo proszę o zdrowie dla moich rodziców i siły dla nich. Proszę również w tej sprawie, która leży mi na sercu od bardzo dawna. Nie wiem już jak o to prosić, co robić ale mam nadzieję, że Ty Maryjo dasz mi rozwiązanie tej mojej trudnej sprawy, bo już nie daję rady. Starałam się ale nic z tego nie wychodzi.
 matka: 25.03.2017, 21:39
 Dziś jest Święto Zwiastowania Pańskiego. Zaczynam dziś kolejną nowennę w intencji małżeństwa mojej córki. Matko Boża ,wybłagaj u Pana Boga dar macierzyństwa dla niej. Pocieszycielko nasza, Orędowniczko, bądź dla niej łaskawa, wstaw się za nią i uczyń szczęśliwą.
 Matka: 24.03.2017, 14:59
 Matko kochana.Ja matka ziemska dziękuję za wszystko w czym mnie wysłuchałaś i wstawiłaś się za mną i moją u swojego Syna Jezusa Chrystusa.Matko Niebiańska moja córka dzisiaj ma urodziny,dziękuję bo w jej intencji również często się modliłam.Dzisiaj ona spodziewa się kolejnego dziecka,wierzę że jest to również duże wsparcie od Ciebie.Proszę wstaw się za tymi młodymi ludźmi którzy już tyle nieszczęść przeżyli ,u swojego Syna i uproś łaskę szczęśliwego przebiegu ciąży,zdrowie dla córki i jej dzieci.
 matka i babcia: 20.03.2017, 16:25
 Matko,dzisiaj moja wnuczka kończy 17 miesięcy.Dziękuję że wysłuchałaś moich próśb i wstawiłaś się u swojego Syna za moją córką.Modlę się i proszę o szczęśliwy przebieg ciąży dla mojej córki zdrowie dla niej i jej dzieci.Opiekunko nasza otocz płaszczem swej opieki tą młodą rodzinę.Nie opuszczaj nas.Módlcie się i odmawiajcie Nowennę Pompejańską.Matka nas wysłucha.Wiara czyni cuda.Ja odmawiam Nowennę czwarty rok.Było ciężko,dzisiaj jestem szczęśliwą żoną,matką i babcią.
 karolina: 18.03.2017, 20:52
 Matuchno kochana błagam Cię o zdrowie dla mojej córki w Tobie moja moja nadzieja Tobie zawierzam
 Siostra: 17.03.2017, 10:28
 Nowenna którą odmawiałam już prawie dwa lata temu odmieniła życie całej mojej rodziny, myślę że dzięki pomocy którą otrzymałam ocalone zostało przynajmniej jedno życie. Modląc się do Matki miłosierdzia prosiłam ją o uzdrowienie z alkoholizmu członka mojej rodziny. sytuacja była już naprawdę bardo trudna, wręcz beznadziejna i trwała już bardzo długo. Wszystkie problemy dodatkowo spowodowały poważne pogorszenie stanu zdrowia mojej mamy, nie wspominając o stanie zdrowia osoby uzależnionej. Generalne nikt już nie był w stanie dłużej tak cierpieć. Wtedy zdecydowałam się odmówić błagalną modlitwe - nowenne i choć wiedziałam że będzie to trudne ze względu na czas to własnie od tego momentu zaczeły siędziać cuda. Na początek we mnie - przeszłam głęboką odnowę wiary, a w mojej duszy zapanował większy spokój. Potem sytuacja w domu zaczeła się powoli poprawiać. Mniej więcej w połowie nowenny niestety sytuacja znowu się pogorszyła - wtedy myślalam ze to na nic i stracę nadzieje. Ale wytrwałam i wierzyłam że powierzyłam moje problemy jedynej Osobie, która jest w stanie mi pomóc. I tak się stało. Kilka dni po zakończeniu nowenny wszelkie problemy ustały i od tamtej pory nie powróciły. d nowenny minęło już dwa lata i wiem z całą mocą że to co się wydażyło to był cud podarowany mi przez Maryję. Dziękuję Ci o Pani i całe moje życie Tobie powierzam. Jeśli ktokolwiek będzie prosił Ją z wiarą i mocą to otrzyma łaski. Nie wątpcie w to nigdy bo właśnie w tym jest nasza siła. Dziękuję Ci z całego serca! Nie bójcie się bo gdy Jej powierzycie swoje problemy Ona was wysłucha.
 Mama: 10.03.2017, 23:25
 Królowo Róźańca Świętego proszę cię o zdrowie dla córki i o zdanie przez nią ważnych egzaminów. Mtako wysłuchaj mojej prośby.
 Ela: 06.03.2017, 07:47
 I jeszcze jedno świadectwo, szczególnie dla młodych, którzy cierpią po rozstaniu. Tak, moja druga córka cierpiała, gdy zostawił ją chłopak - miłość życia - jak twierdziła. Odmawiała Nowennę Pompejańską w intencji jego nawrócenia i powrotu /2 Nowenny/ i trzecią aby MAtka Boska zabrała jej cierpienie. Ja modliłam się o innego, dobrego chłopca dla niej. Kiedy już zaczęła wątpić, czy zostanie wysłuchana - oto pojawił się piękny i dobry chłopak. Zakochała się, jest szczęśliwa. I chyba jej wstyd, że była niecierpliwa i zwątpiła. Zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej ze spokojem, ufnością bezgraniczną. Ja kończę już szóstą Nowennę - teraz w bardzo ciężkiej sprawie. I znowu dam świadectwo cudu!Maryja jest CUDOWNA i WIELKI JEJ SYN A NASZ PAN JEZUS! Chwała Panu!
 ela: 06.03.2017, 07:35
 szczęść Boże wszystkim. Pisałam tu rok temu rozpoczynając 10 marca 2016 r. pierwszą Nowennę Pompejańską. Obiecałam dać świadectwo, co niniejszym czynię. Córka nie chciała dziecka, nie zajmowała się nim, nie dotykała, chciała się go pozbyć, oddać. Nie chciała go urodzić - zmusiłam żeby nie zabiła - różaniec i Maryja. Dziś chłopczyk ma 3 lata, jest cudowny, piękny i mądry, a córka od ok. 8 miesięcy świata za nim nie widzi. powiedziała ,,Mamusiu, on jest największym szczęściem, jakie mi się w życiu przydarzyło". Chwała Jezusowi i Maryi!
 mama: 03.03.2017, 19:02
 Matko Boża, bądź moją Orędowniczką u Boga, wypraszaj potrzebne mojej rodzinie łaski. Serdecznie o to proszę.
 mama: 03.03.2017, 19:02
 Matko Boża, bądź moją Orędowniczką u Boga, wypraszaj potrzebne mojej rodzinie łaski. Serdecznie o to proszę.
 Lara: 03.03.2017, 15:12
 Skończyłam odmawiać nowennę i widzę już jak Maryja działa. To jest niesamowite jak byłam wyciszona, opanowana i zaradna podczas rozprawy rozwodowej. Dodam tylko, że poprosiłam Maryję żeby była moją adwokatką podczas rozprawy...I TAK SIĘ TEŻ STAŁO. To wsparcie duchowe było dla mnie odczuwalne, a prawdziwe i mądre słowa same wychodziły mi z ust, gdy je tylko otwierałam żeby coś powiedzieć. W poniedziałek kolejna rozprawa, ale wiem, że sprawiedliwość będzie i wola Boża się stanie.
 matka: 02.03.2017, 22:01
 Matko Boża, pamiętaj o mojej córce i jej pragnieniu posiadania dziecka. Wybłagaj u Boga potrzebne jej łaski, serdecznie o to proszę...
 katarzyna: 01.03.2017, 20:00
 Najlepsza Matko,Maryjo.Z pomoca rozanca św prosze o pomoc w zdaniu matury mojego syna i wyborze dobrej dla niego dalszej drogi zyciowej . Wierze,ze Twoj syn Cie wyslucha. Prosi zatroskana matka.
 JENY: 01.03.2017, 11:43
 Matko Najświętsza proszę o łaskę macierzyństwa dla Magdaleny.
 mama: 26.02.2017, 12:54
 Dziękuję za Ci Panno Różańcowa za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę i zdrowie.
 mama: 26.02.2017, 12:47
 Dziękuję Ci Panno Różańcowa, że mnie wysłuchałaś w mojej modlitwie. Chcę powiedzieć wszystkim o Twoim miłosierdziu i łasce, którą nam wyświadczyłaś - łaskę zdrowia i całkowitego wyleczenia Sławka [tak wskazują badania].Amen.
 Kasia: 24.02.2017, 23:46
 Modliłam się Nowenną z Ojcem Adamem i całą Langustą o znaalezienie pracy przez moją siostrę,w marcu siostra zaczyna pracę....Dziękuję Ci Maryjo.Teraz modlę się za mojego męża Arka o otwartość serca'wiesz Matko jak pragnę tej jedności,wierzę że mnie wysłuchasz
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej