Kartki Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Czat Opowiadania Perełki


Nowenna Pompejańska
"Nowenna nie do odparcia"
Słowa Matki Bożej

Najświętsza Panna Pompejańska kilka razy pouczała swoich czcicieli,
co mają uczynić, aby odebrać łaski, na których im zależało.

Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej
Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała:

"Za każdym razem gdy chcesz uzyskać ode mnie jakaś
łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne,
odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw
trzy nowenny dziękczynne".


Po odprawieniu nowenny, Fortunatyna Agrelli została cudownie uzdrowiona.
Był to początek nabożeństwa, które polegało na odmawianiu przez 54 dni całego różańca,
zwanego "Nowenną nie do odparcia".

Modląc się nowenną upraszamy łaski potrzebne dla rozwiązania spraw trudnych i beznadziejnych.

Komentarze nie dotyczą Nowenny Pompejańskiej nie będą zamieszczane

Wasze komentarze:
 EWA: 16.03.2015, 16:31
 Matko B0za Rozancowa wysluchaj i wypros dla mnie zdrowie i lrodziny opiekuj sie nami
 Agnieszka teol: 11.03.2015, 20:05
 Matko Boska Pompejańska, proszę Cię bym znalazła dobrą pracę.
 Anna: 11.03.2015, 16:15
 Bardzo mnie dziwi...że wiele osób każda prawie...mówi, że odmawia tę modlitwę i ma KRYZYS I DZIEJE SIĘ GORZEJ NIZ było...Czegoś takiego nie ma jak się odprawia normalny różaniec. Kościół nic na to? Nie pomaga nie mówi? Myślę, że to działanie Diabeł. KAŻDA OSOBA MÓWIĄCA TE MODLITWĘ MUSI O TYDZIEN MIEC KOMUNIE ŚW. Inaczej jest nastawiona na działanie złego, który walczy z dobrem. Ciekawe czy księża coś z tym zrobili, bo setki osób pisze w necie, że mówiąc to zdrowie jest gorsze...ojciec pije i bije...Wszystko tak, aby szybko rzucić te modlitwę. Człowiek mocny to ten, co ma Boga w sercu. Hostia jest taką drogą. Czemu księża nie mówią o tym biednym ludziom cierpiącym...? jak się modlisz, przyjmuj jak najczęściej Chrystusa! Nie bądź SAM ze złem! Ludzie po domówieniu takiej modlitwy powinni czuć się jak w raju świeżo lekko..! Na duszy a oni cierpią.. Kontakt z Bogiem daje moc! Siłę.. wiec to co odczuwają te osoby jest nie takie jak powinno. Porównajcie kontakty z Jezusem, Marią. Każdy po spotkaniu z nim był jak skowronek! A może to była modlitwa tylko dla tej dziewczynki? A dla innych coś brakuje lub coś nie zostało DOKŁADNIE przekazane. Niech ktoś porówna 2 rzeczy: jedna grupa odmawia to bez komunii, inna z komunią co 2 dzień lub raz w tygodniu. To sami zobaczycie różnice. Amen.
 M. : 09.03.2015, 21:08
 Dwa dni temu skończyłam odmawiać moja pierwszą nowennę w intencji związanej z życiem osobistym bardzo ważnej dla mnie. Całym sercem wierzę że zostanę wysłuchana, to tylko kwestia czasu. W sercu czuję spokój, nie wiem jak Matka Boża rozwiąże mój problem ale wiem że będzie dobrze :) Dziękuje Maryjo odmieniłaś moje życie
 Agnieszka teol: 06.03.2015, 20:55
 Chciałam podzielić się z moim świadectwem, związane z tą Nowenną. Przez 4 lata byłam osobą samotną, przestawiał wierzysz, że ktoś mnie pokocha. Często zaglądam tutaj na tą stronę i przypadkiem trafiłam na wasze świadectwa. Postanowiłam, że też odmówię tą Nowennę. Choć ostatnie dni były trudne, to jakoś udało mi się dojść do końca. Po 2-3 tyg, poznałam fajnego chłopaka, który jest osobą wierzącą tak jak ja. Teraz odmawiam tą Nowennę, bym znalazła dobrą pracę. Naprawdę Nowenna Pompejańska czyni cuda. Polecam! :) Proszę was o wparcie modlitewne, bym dotrwała do końca Nowenny, dzisiaj mija 4 dzień :) Pozdrawiam :)
 A.: 05.03.2015, 21:48
 BARDZO PROSZE O MODLITWĘ. Jestem w trakcie odmawiania 2 Nowenn na raz w ważnych dla mnie intencjach. Proszę o wsparcie modlitewne abym zdołała je ukończyć bo pojawił się kryzys. Dziękuję!
 iza: 01.03.2015, 10:21
 Ja modlę się o zdrowie. Mam nadzięję że Mateńka mi pomoże wrócić do życia:) Wczoraj odmówiłam 3 dzień, dopiero:) Ale czuję jakąś moc i mam ochotę się modlić, nie tak jak zawsze jak myślałam o różańcu:) W dniu w którym miałam dopiero zacząć nowennę moje zdrowie się pogorszyło tak jakby:) Nie wiem czy to zbieg okoliczności:) Teraz niby jest lepiej zobaczymy:) Dzis całą noc śniło mi się że odmawiam nowenne:) Weszłam w to widzę:) I bardzo się cieszę:) Mam nadzieję że Mateńka mi pomoże, bo już życie z "tym" jest ciężkie:) Pozdrawiam i życzę wielu łask:)
 CELINA : 26.02.2015, 19:04
 ODMAWIAM NOWENNE 11 RAZ ,BLAGAM ODMAWIAJCIE NOWENNE ,W MOIM ZYCIU DZIEJA SIE SAME CUDA ,MOJ SYN KILKA MIESIECY TEMU MIAL ZLE WYNIKI BADAN KRWI ,ALAT ,ASPAT 10 KROTNIE PODWYZSZONE ,PO ODMOWIENIU NOWENNY POMPEJANSKIEJ ,WYNIKI SA W NORMIE ,LEKARZ BYL W SZOKU ,SZKODA MI CZASU ,JEDNA NOWENNE KONCZE ,DRUGA ZACZYNAM ,MATENKO DZIEKUJE
 Marta: 25.02.2015, 21:49
 Polecam wszystkim Modlitwę Nowenny do Matki Bożej z Pompejów. Po odmówieniu tej Modlitwy, która polega na codziennym odmawianiu całego Różańca Świętego przez 54 dni, zostałam uzdrowiona z przewlekłych dolegliwości zdrowotnych, z którymi zmagałam się wiele lat. Odmówiłam również Nowennę w intencji z prośbą o dobrą pracę i już w trakcie odmawiania pojawiła się propozycja naprawdę dobrej pracy. W tej chwili jestem w trakcie odmawiania kolejnej Nowenny. Czuję jak Matka Boża przemienia moje życie, wszystko się porządkuje. Często człowiek nie wie, co jest dla niego najlepsze, ale Pan Bóg działa i dopomaga obrać właściwy kierunek, a Matka Boża jest naszą Pośredniczką wszelkich łask. Na pomoc w różnych intencjach czasem trzeba poczekać lub sprawy rozwiązują się w inny sposób, dobry dla człowieka, następuje wzrost duchowy, umocnienie w cnotach, wielka pomoc w oczyszczeniu człowieka i uzdrowieniu relacji z ludźmi, wielka pomoc w walce ze złem i jego pułapkami, które człowiek zaczyna dostrzegać. Matka Boża z Pompejów wyprasza wiele łask, każdy może powierzyć jej swoje wszelkie problemy. Na stronie: pompejanska.rosemaria.pl/ jest cały opis i wiele świadectw cudów, jakie dokonują się dzięki Matce Bożej Królowej Różańca Świętego. Z Panem Bogiem!
 Matka: 25.02.2015, 12:17
 Córka jest na 3 roku studiów i w tym semestrze nie zdała żadnego z 7 egzaminów.Zaczęłam sie modlić modlitwą pompejańską.Zdażył się cód w sesji poprawkowej zdała i nie musi poprawiać roku.Już drugi raz się modlę i za pierwszym razem tez mi Matka Boska pomogła.Firma mojego męża przynosiła same straty i nie było nadziei na poprawę.Po rozpoczęciu modlitwy poprawiła sie sytuacja i rok zakończył się dochodem od kilku lat.Do dziś są zamówienia.Matuchno dziękuje Ci za pomoc w moich sprawach Twoja czcicielka
 Marta: 20.02.2015, 15:09
 Mateczko, błagam Cię, zaopiekuj się moim tatą, wyprowadź go z choroby. Obiecuję, odmówić nowennę w jego intencji, ale pozwól mi dokończyć tę już rozpoczętą. Tylko pomóż mojemu tacie!!!! Kto jak nie TY?
 A.: 19.02.2015, 10:20
 Michał mi się wydaję, że odśpiewana modlitwa będzie miła Matce Bożej :) Przecież "kto śpiewa dwa razy się modli":)
 A.: 19.02.2015, 10:19
 Michał mi się wydaję, że odśpiewana modlitwa będzie miła Matce Bożej :) Przecież "kto śpiewa dwa razy się modli":)
 A.: 19.02.2015, 10:16
 Michał mi się wydaję, że odśpiewana modlitwa będzie miła Matce Bożej :) Przecież "kto śpiewa dwa razy się modli":)
 Marta: 08.02.2015, 21:45
 Dziękuje Ci Najświętsza Panienko za łaskę odmawiania nowenny. Aktualnie odmawiam czwarty raz. Za pierwszym razem modliłam się w intencji znalezienia pracy, bardzo chciałam pracować w zawodzie ale niestety nic się nie zmieniało. Ponad 6 miesięcy byłam bezrobotna kiedy odkryłam tę modlitwę. Po zakończeniu odmawiania części dziękczynnej w kilka dni później zadzwoniła koleżanka czy nie szukam pracy, bo usłyszała o kimś kto aktualnie szukał pracownika. Poszłam na rozmowę i dostałam pracę. I nie jest to zwykła praca o czym czasem zapominam, ale praca do jakiej zatrudniła mnie Matka Boża. Moja druga i trzecia nowenna były w intencji pewnej znajomości, i byłam wysłuchana choć nie takiego zakończenie się spodziewałam:) Jak dobrze że Pan Jezus i Matka Boża wiedzą lepiej czego nam potrzeba. Cudowne jest to że Matka Boża przez odmawianie różańca daje nam znacznie więcej niż prosimy:) Serdeczne wszystkim polecam nowenne pompejańską :) Chwała Panu!
 MICHAŁ: 05.02.2015, 15:34
 CZEŚĆ JESTEM ORGANISTĄ I MAM PYTANIE CZY NOWENNĘ POMPEJAŃSKĄ MOŻNA GRAĆ NA ORGANACH CZY MUSOWO JĄ ODMAWIAĆ???? TZN CZY MOGĘ ODŚPIEWAĆ 3 CZĘŚCI RÓŻAŃCA????
 Marta: 05.02.2015, 15:25
 Dzisiaj jest 11 dzień odmawiania przeze mnie Nowenny. Podczas modlitwy na Różańcu Duch Święty niejednokrotnie dał mi poznać dlaczego do tej pory borykałam się z samotnością, a co za tym idzie z niemożnością ułożenia sobie życia osobistego. To dla mnie bardzo ważne, że wreszcie zrozumiałam na czym polega mój błąd. Głęboko wierzę, że teraz to już tylko kwestia czasu i Pan Bóg wysłucha moich błagań, zanoszonych do Niego za pośrednictwem Matki Bożej Pompejańskiej i postawi na mojej drodze mężczyznę, którego pokocham z wzajemnością.
 SARA TERESA: 04.02.2015, 22:56
 MATKO KROLOWO ROZANCA SW,PROSZE O POMOC W ROZWIAZANIU MOJEJ TRUDNEJ SYTULACJI ZYCIOWE JESTEM Z TOBA JUZ 9 DNI NA MODLITWIE ROZANCOWEJ NOWENNY POMPEJSKIEJ ,DZIEKUJE ZA POMOC I WYTRWANIU W TEJ MODLITWIE ,KOCHAM CIE MATENKO DZIEKUJE ZE DAJESZ MI SILY BY WYTRWAC JAK BOG Z TOBA KTORZ PRZECIWKO TOBIE ,JEZU MILOSIERNY KOCHAM CIE
 An;(: 30.01.2015, 22:51
 Mateczko daj mi siłę, abym wytrwała w modlitwie i proszę pomóż, bo w Tobie nadzieja;(
 Maria: 30.01.2015, 13:17
 Bardzo prosze o modlitwe o dobrych,wierzacych wspolmazonkow dla dzieci,ktorzy,by wychowali dzieci po katolicku. W tej intencji rozpoczelam klika dni wczesniej Nowenne Pompejska.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2017 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej