Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania PerełkiMagnificat...

Wielbią dusze nasze Pana
za wielkie dzieła,
których dokonał
za pośrednictwem
Matki Bożej Fatimskiej!
Nabożeństwo
Pierwszych Sobót Miesiąca

Zwycięstwo przychodzi w pierwsze soboty!


Opracowanie Apostolat fatimski
na Krzeptówkach
Pierwsze soboty miesiąca z Janem Pawłem II Pierwsze soboty miesiąca z Janem Pawłem II
Anna Matusiak
Niniejsza książka zawiera dokładne wskazówki, jak należy odprawić nabożeństwo pierwszych sobót, oraz gotowe teksty, które mogą okazać się bardzo pomocne do rozważania tajemnic różańcowych... » zobacz więcejWasze komentarze:
 Joasia: 03.10.2009, 22:02
 Matko Boża Fatimska dziękuję Ci za Twoją obecność w naszym domu i wszystkie łaski, które za Twoją przyczyną otrzymaliśmy i ciągle otrzymujemy. Proszę Cię Mateńko o modlitwę i wstawiennictwo do Miłosiernego Pana Naszego o cud uzdrowienia dla mojej mamy,o błogosławieństwo dla całej rodziny,o dobrego męża dla mnie, o łaskę OPIEKI dla prześladowanego kapłana,który nie może w spokoju postawić KRZYżY, proszę też o błogosławieństwo dla jego siostry,która całe swoje życie poświęciła pomocy innym-błagamy Cię MATEńKO, ale wszystkie trudne sprawy i całe życie oddajemy Woli Bożej-Jezu Ufam Tobie-Mateńko Fatimska módl się za nami.Amen.
 ewa: 02.10.2009, 12:05
 otocz opieka moją mamusię i ocal od choroby która pustoszy jej organizam ocal ją w codowny Boski sposób, Wez w świetliste ręce i wylecz. Błagam o cud.
 DOROTA: 20.09.2009, 02:57
 MATKO NAJKOCHAŃSZA PROSZĘ CIĘ MÓDL SIĘ ZA WSZYSTKIMI LUDZMI SMUTNYMI, SAMOTNYMI, ŻYJĄCYMI BEZ NADZIEJI, OSZUKANYMI. BŁAGAM CIĘ MATKO O MODLITWĘ ZA ZMARŁEGO MARKA, ABY NAPAWAŁ SIĘ MIŁOŚCIĄ TWA,JEZUSA,BOGA. PROSZE CIE MARYJO O MODLITWĘ ZA LUDZI GRZESZNYCH I NIE WIERZĄCYCH, ABY ONI NAWRÓCILI SIĘ I UWIERZYLI W EWANGELIĘ. BŁAGAM RÓWNIEŻ O MODLITWE ABYŚMY WSZYSCY POTRAFILI DOCENIC, USZANOWAC, POCZUC NIEUSTANNĄ MIŁOŚC BOGA. PRAGNE RÓWNIEŻ PODZIEKOWAC ZA MODLITWĘ DO TWEGO SYNA W MOJICH INTENCJACH I ZA TWĄ MIŁOŚC I DOBROC
 ula: 05.09.2009, 20:29
 Pod Twoją obronę Maryjo Niepokalana ....proszę o dar małżeństwa i macierzyństwa..wysłuchaj proszę ..dalej juz tak trudno iść samej.
 Józef: 08.08.2009, 12:33
 Maryjo dziękuję Ci za Twoją matczyną opiekę, proszę z ufnością o wstawiennictwo u Twego Syna w wyjściu z bardzo trudnej sytuacji finansowej(społacenie zadłużenia). Jeśli jestem godzien tej łaski, proś. Matko pomóż nam.
 w: 06.08.2009, 19:57
 Matko Najswietsza pomoz mi i mojej rodzinie.Niech Milosierny Bog uzdrowi moja Mame;przyjmie do swojego Krolestwa ,daj mi sile,madrosc i zrozumienie,wskaz mi droge,ktora mam podazac,wiare i nadzieje,ze los moj o moich bliskich sie odmieni,ze wreszcie zaznam troche szczescia. Blagam o Twoja opieke-prowadz mnie,jak dziecko,ktore sie pogubilo. Blagam badz przy mnie,nie opuszczaj mnie,strzez mnie od zlych ludzi,uczynkow,mysli. POMOZ MI.....
 mira: 21.07.2009, 22:36
 Moze nie wszyscy wiedza, ze nabozenstwo pierwszych 5-ciu sobot w takim sensie jak tego pragnie Matka Boza, wazne jest tylko wtedy, gdy podczas spelniania kazdego z warunkow, dodana jest INTENCJA WYNAGRADZAJACA za grzechy. Dokladne informacje mozna znalezc na stronie Wielkiej Nowenny Fatimskiej np. http://www.sekretariatfatimski.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=2&Itemid=35 artykul "Fatimska Trzynastka"
 bratek: 06.07.2009, 21:48
 By wiedzieć jak odprawiać Nabożeństwo Magdaleno Mario przeczytaj sobie powyżej ABC nabożeństwa a znajdziesz odp. na swoje pytanie. Wczoraj napisałam dość obszernie na ten temat ale widać coś stanęło na przeszkodzie, że to się tu nie wyświetliło. Widać tak miało być. Odprawiam ponownie 5 Sobót w intencjach własnych i nie tylko, tą Modlitwą można wyjednać wiele łask dla grzeszników i wyprosić dla nich zbawienie. Człowiek sam nie da rady przez życie iść ale pod przewodnictwem Maryi udżwignie wszelki ciężar życia. Prowadż nas Maryjo bezpiecznie do Twego Syna Jezusa!
 ja: 06.07.2009, 18:56
 Matko Boża jak mam teraz żyć? Wez mnie za rękę i poprowadź. Nie mam siły by żyć ani umrzeć. Pomóż mi ukochana Matko.
 bratek: 05.07.2009, 20:35
 Na tej stronce w ABC pisze co należy zrobić , by je należycie odprawić. Trzeba się wyspowiadać / można wcześniej/ , być na Mszy Św. i przyjąć Komunię Św. a oprócz tego należy przez kolejne 5 pierwszych sobót miesiąca pomodlić się na różańcu za poszczególne zniewagi przeciwko Niepoklanemu Sercu Maryi czyli za : 1. obelgi przeciw Niepokalanemu Poczęciu, 2. przeciw Jej Dziewictwu, 3. przeciw Jej Bożemu Macierzyństwu, 4. obelgi, przez które usiłuje się wpoić w serca dzieci obojętność, wzgardę, a nawet nienawiść wobec nieskalanej Matki, 5. bluźnierstwa, które znieważają Maryję w Jej świętych wizerunkach." Wskazane jest też 15 min. rozmyślanie a odmówieniu każdego 10-ka różańca powiedzenie słów Anioła z Fatimy: " O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy...", no i pomyśleć sobie, że to w intencji wynagradzającej a jak pisze jest wskazana modlitwa specjalnego różańca wynagradzającego, gdzie po Zdrowaś Maryjo...mówi się: 1. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas wiarę w Twoje Niepokalane Poczęcie! 2. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas wiarę w Twoje nieprzerwane Dziewictwo! 3. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas wiarę w Twoją rzeczywistą godność Matki Bożej! 4. Prosimy: Zachowaj i pomnażaj w nas cześć i miłość do Twoich wizerunków! 5. Prosimy: Rozpłomień we wszystkich sercach żar miłości i doskonałego nabożeństwa do Ciebie! Myślę, że nie da się odprawiać je indywidualnie, bo trzeba zadać sobie trudu i pójść na Mszę Św. a różaniec sądzę należy odmówić indywidualnie jeśli nie jest odmawiany podczas Nabożeństwa. Tak to rozumiem. Przez uczestnictwo w 5 Sobotach możemy wyprosić wiele łask dla tych co oddalili się od Kościoła, możemy wyprosić dla ich dusz nawrócenie i zbawienie. Jak to dobrze, że ktoś o nie tu zapytał, bo to skłoniło mnie przeczytać to ABC i teraz będę modlić się tym specjalnym różańcem. Dotychczas odmawiałam zwykłą jedną część ale myślę, że to też się liczy. Odprawiałam te soboty będąc dzieckiem a teraz ponownie to czynię bardziej już świadomie. Przepraszam w ten sposób Matkę Najświętszą za własne i innych ludzi popełnione grzechy przeciwko Jej Niepokalanemu Sercu i w celu wynagrodzenia i zadośćuczynienia. Moja Kochana Mateńko, pod której jestem opieką a która pewnej nocy zbudziłaś mnie Swoim cudownym głosem dając znak, że zawsze jesteś przy mnie prowadż mnie do Jezusa, uczyń mnie choć nędznym ale Jego narzędziem. Jesteśmy słabi i upadamy ciągle w grzechy ale z Tobą Maryjo i u boku Jezusa stajemy się silni i mocni wiarą. Szkoła Maryi jest najlepszą i najkrótszą drogą do Pana Jezusa a różaniec jest siłą przeciwko szatanowi i kontemplacją Oblicza Pana Jezusa. Cieszę się, że odkryłam wartość tych 5 Sobót Miesiąca, co bardziej zachęca do ponownego ich odprawiania i sądzę, że i wszystkich tu zagladających. Nie proszę o nic dla siebie, bo Ty Mateńko wiesz czego mi potrzeba, proszę tylko ratuj te dusze, których zagrożone jest zbawienie.
 ANNA: 04.07.2009, 14:36
 Najukochansza matko prosze cie o laske spowiedzi dla Jasia matenko uzdrow go z nalogu gry komputerowej. maryjo wez mnie i cala rodzine w Twoja Matczyna opieke .Ulituj sie nad nami.Matko w Tobie nadzieja.prosze blagam zebrze twej pomocy . KOCHAM CIE MATKO BOGA
 Emilia: 03.07.2009, 19:47
 Matko ulituj się nad Pawłem i wyrwij Go z nałogu narkomanii. Wspomagaj mnie w pracy, ewangelizacji i rozeznawaniu powołania.
 Magdalena Maria: 13.06.2009, 12:47
 mam pytanie techniczne - czy nabożeństwo to można odprawiać indywidualnie czy trzeba we wspólnocie?
 Renia: 13.06.2009, 09:16
 ześlij mi z nieba godnego męża błagam twoja wola BOŻE NIE MOJA
 Gabriel: 06.06.2009, 07:40
 O Maryjo matko nasza dziękuję Ci za wszyetkie łaski otrzymane przez Ciebie a zwłaszcza za łaskę pełnego nawrócenia się ku Tobie i ku Duchowi świetymu mojego brata Józefa. Dziękuję Ci też za to , że muj syn znalazł dobrą żonę. Proszę Cię o dobrych mężów dla moich córek oraz o zdrowie dla mnie i mojej żony. Daj wieczną radość mojemu nie dawno zmarłymu kuzynowi oraz koledze Marjanowi.
 wanda: 01.06.2009, 02:42
 Matko Fatimska. blagam Cie za rodzina Glena i Beff. dodaj im sily w ich trudnej sytuacji. a dla Rajana upros u Swego Syna zdrowie.dla niego.Lekarze i rodzice sobie juz nie radza.wspieraj ich Matenko.Twoja czzizielka.
 SRR: 07.05.2009, 21:21
 Oto ja ten który jest prochem i chwilą, ja który nie godzień jestem z Tobą Matko Fatimska obcować, Jestem nikim bo zgrzeszyłem jestem niczym bo obrziłem Boga swym postępowaniem. Przepraszm za grzechy które popełniłem i bardzo je żałuje. Modle się do Ciebie Maryio Matko Boga, do ciebie moja Matko która nigdy mnie nie opuściła w potrzebie, modle się o Kościół Święty aby był zjednoczony i Chrystusowi ofiarowany, modle się by w nim nie było fałszu, obłudy i pychy, modle się o to by Kościół Katolicki, który jest jedynym Kościołem ustanowionym przez Chrystusa na ziemi był Kościołem wiarnych i ludzi, aby Kościół Katolicki nie był narzędziem szrzenia ideologii politycznych, aby ten Kościół zawsze głosił słowo Boże i aby Kościół Katolicki którego jestem częścią zawsze postępował zgodnie z wolą Twojego Syna Jezusa Chrystusa Pana mojego i Zbawiciela.
 FRANCISZEK: 03.05.2009, 12:29
 Każdy człowiek pragnie kochać i być kochanym. Również Nasz Pan Jezus CHrystus i Jego Ukochana matka Niepokalana Maryja oczekują na naszą miłość i pocieszenie . Nabożeństwo I-szych sobót miesiąca jest wyjątkowym darem i wyjątkową okazją , by móc wyrażać swą miłość , poprzez dziękczynienie , uwielbienie a zwłaszcza przez wynagradzanie i zadośćuczynienie za grzechy nasze i wszystkich zatwardziałych grzeszników. W ten sposób przyczynimy się do zwycięstwa Maryi zapowiedzianego w Fatimie. Dla mnie każda I -sobota jest najpiękniejszym dniem .
 SSSS: 01.05.2009, 15:13
 Kimże ja jestem, że wiara w Twojego Syna Jezusa Chrystusa jest tak dla mnie ważna? Tylko prochem i chwilą która przenika. Ale Ty o Pani dałaś mi coś więcej niż tylko słowo, bo czyn Twój w mym życiu wrusł niczym korzeń w ziemie wrasta. Tearz Ja Ten który grzeyszy i Ten który niegodny jest byś Ty o Pani na mnie spojrzała stoi przed Tobą Boża Rodzicielki MARYIO , MATKO FATIMSKA gdyż Ciebie chce prosić o wzmocnienie mojej wiary. Oddal ode mnie wilków ktore chodzą za mną i przeciw Kościołowi Twego Syna a Pana naszego złorzeczom. Bo wielu ich jest, Tych którzy oskarżają nas o Bałwochwalstwo i O sprzeniewierzenie się prawom Jahwe Boga Izraela czcząc Niedziele jako dzień Święty. Bo nie wiedzą z kąt pochodzą, a z Kościoła ich korzenie początek swój biorą. Ale wielu bo tak jest napisane będą prześladować nas i nam urągać. Dodaj mi wiary Matko Fatimska i chroń przed wilkami które na mnie czyhają.
 Kasia: 26.04.2009, 05:47
 Maryjo! Dzięki Tobie zaczęły się rozwiązywać bardzo trudne sprawy mojej rodziny. Dziękuję Ci za to. Proszę o wybaczenie za grzech. Dzisiaj proszę Cię, o wsparcie w trudnej sprawie dotyczącej naszego syna i o dar wytrwałości, niepoddawania się zwątpieniu.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35) [36] [37] [38] [39]


Autor

Treść
[
Powrót ]
 
Daj plusika:
[ Strona główna ]
 Partnerzy medialni:

O stronie... | Ogłoszenia | Konkurs | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej